نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رفت و آمد زیاد با مادر شوهر

4422
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37027
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفت و آمد زیاد با مادر شوهر

سلام.من حدود 2 سال عروس یه خانواده شهرستانی شدم این خانواده بسیار بهم وابسته اند و شوهر من تک پسر خانواده ست هر روز اونا چندین مرتبه باهم در ارتباط اند (تک تک اعضا ی خانواده) بدون اینکه حالی از من بپرسن فقط وقتی کار دارند با من تماس میگیرند.چند وقتی هست که از شهرستان مراجعت کردند تهران و در محله ی ما ساکن شدند و اصرار دارند هر شب پیش هم باشیم من کارمندم واقعا سختمه در ضمن میترسم از این همه نزدیکی که باعث شروعدخالت در زندگی م بشه.مادرشوهرم مدام برنامه میریزه برام هر بارم که محترما رد میکنم یا بهانه ی کاری رو میارم موکول میکنه که به شب دیگه ای یعنی برنامه کنسل نمیشه و اجباریه.وقتی هایی هم که ازمن ناامید میشه متوسل به همسرم میشه چون از علاقه من به پسرش خبر داره یا من میپذیرم که خودم در اون صورت حرص میخورم یا نمیپذیرم و با همسرم دعوا میشه.همسرم به شدت طرف اوناست علی رغم اینکه ادعای دوست داشتن منو داره.درمونده شدم با خانواده خودمم نمی تونم درد ودل کنم چون اونا به علت اختلاف فرهنگی مخالف ازدواج ما بودن.درمونده شدم همش احساس ندامت میکنم از این ازدواج همسرمو دوس دارم اما خانواده اش.....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34188
    تشکـر
    21
    تشکر شده 28 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : رفت و آمد اجباری زیاد با مادر شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط ساغر95 نمایش پست ها
    سلام.من حدود 2 سال عروس یه خانواده شهرستانی شدم این خانواده بسیار بهم وابسته اند و شوهر من تک پسر خانواده ست هر روز اونا چندین مرتبه باهم در ارتباط اند (تک تک اعضا ی خانواده) بدون اینکه حالی از من بپرسن فقط وقتی کار دارند با من تماس میگیرند.چند وقتی هست که از شهرستان مراجعت کردند تهران و در محله ی ما ساکن شدند و اصرار دارند هر شب پیش هم باشیم من کارمندم واقعا سختمه در ضمن میترسم از این همه نزدیکی که باعث شروعدخالت در زندگی م بشه.مادرشوهرم مدام برنامه میریزه برام هر بارم که محترما رد میکنم یا بهانه ی کاری رو میارم موکول میکنه که به شب دیگه ای یعنی برنامه کنسل نمیشه و اجباریه.وقتی هایی هم که ازمن ناامید میشه متوسل به همسرم میشه چون از علاقه من به پسرش خبر داره یا من میپذیرم که خودم در اون صورت حرص میخورم یا نمیپذیرم و با همسرم دعوا میشه.همسرم به شدت طرف اوناست علی رغم اینکه ادعای دوست داشتن منو داره.درمونده شدم با خانواده خودمم نمی تونم درد ودل کنم چون اونا به علت اختلاف فرهنگی مخالف ازدواج ما بودن.درمونده شدم همش احساس ندامت میکنم از این ازدواج همسرمو دوس دارم اما خانواده اش.....
    اتفاقا دوست عزیزم من هم همچین مشکلی دارم . همسرم مدام دنبال تک تک اعضای خانوادش رو میگیره . و یک روز در میون باید حتما بریم خونه مادرش . البنه اوما حتی تو بارداری من باهام تماسم نمیگرفتن . ولی بعد از سه سال تصمیم گرفتم هفته ای یکبار برمخونشون . پسرسون هروقت خواست بذه ولی لازم نیست من برم

3. کاربران زیر از ایتکین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام دوست عزیز
    راه حلی ک میتونم بهتون پیشنهاد بدم این هست ک از راه محبت وارد بشین
    برین خونشون و بخندین و بعد مثلا میخواین به عنوان مادرو دختر باهاش صحبت کنین بگو مامان جون شما خیلی مارا دوست دارین و پسرتون هم خیلی رو حرفتون ارزش قایله ،ما تو روز مشغول کار هسیم تو شب فقط وقت داریم بیشتر کنار هم باشیم دلم میخواد بشینیم و باهم شوخی کنیم و دوتایی حرف بزنیم و بیشتر بهش برسم تا کمبودهای نبودم تو روز کنارش کمتر کنم میشه بهش بگین بیشتر شبا باهم خونمون باشیم من شوهرم و خانواده اش را خیلی دوست دارم.

فقط با محبت و لبخند صمیمی بشو و به هدفت برس.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34188
    تشکـر
    21
    تشکر شده 28 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    راه حلی ک میتونم بهتون پیشنهاد بدم این هست ک از راه محبت وارد بشین
    برین خونشون و بخندین و بعد مثلا میخواین به عنوان مادرو دختر باهاش صحبت کنین بگو مامان جون شما خیلی مارا دوست دارین و پسرتون هم خیلی رو حرفتون ارزش قایله ،ما تو روز مشغول کار هسیم تو شب فقط وقت داریم بیشتر کنار هم باشیم دلم میخواد بشینیم و باهم شوخی کنیم و دوتایی حرف بزنیم و بیشتر بهش برسم تا کمبودهای نبودم تو روز کنارش کمتر کنم میشه بهش بگین بیشتر شبا باهم خونمون باشیم من شوهرم و خانواده اش را خیلی دوست دارم.

فقط با محبت و لبخند صمیمی بشو و به هدفت برس.
    ای بابا فاطمه جان بنظرت میشه با مادر شوهر اینطوری صحبت کرد که میخوایم دوتایی بشینیم باهم حرف بزنیم و بخندیم ؟ بنظرم اول بهش برمیخوره و میگه دوتایی یعنی کسی مزاحممون نشه دوم اینکه حسادت میکنه میگه دختره میخواد با این کارا پسرمو ازم دور کنه

6. کاربران زیر از ایتکین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ایتکین نمایش پست ها
    ای بابا فاطمه جان بنظرت میشه با مادر شوهر اینطوری صحبت کرد که میخوایم دوتایی بشینیم باهم حرف بزنیم و بخندیم ؟ بنظرم اول بهش برمیخوره و میگه دوتایی یعنی کسی مزاحممون نشه دوم اینکه حسادت میکنه میگه دختره میخواد با این کارا پسرمو ازم دور کنه
    من ک جواب گرفتم البته من همچین مشکلی نداشتم
    اما تو مسایل زندگیم ک شوهرم به حرفم گوش نمیده مثه کار و ماشین ک تا حالا پیش اومد وقتی خودم با شوهرم حرف میزدم میگفت تو ذهنت را درگیر این چیزا نکن به وقتش چشم
    اما وقتی پیش مادرش با محبت گفتم
    مادرش از زبون خودش گفت پسر تا کی میخوای بی ماشین باشی و از این حرفا
    بعد شوهرم چندروز بعدش ماشین گرفت.
    بنظر من ک هم باعث محبت بیشتر مادرشوهر میشه هم خودت بی زحمت به خواسته ات میرسی.

8. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)