مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: قطع رابطه خانواده همسر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

قطع رابطه خانواده همسر

سلام.
    پدر شوهرم سالهاپیش فوت شده و مادروخواهرش تنها زندگی میکنند. فرهنگشون هم کاملا با فرهنگ ما متفاوت و بلکه متضاد هست تا جایی که بالاخره بعد از ۵سال کشمکش بین من و خانواده همسرم و احترام و سکوت یکطرفه از سوی من بالاخره مادرشوهرم خانواده منو در نیمه شبی خبر کرد و ازپدرمادرم خواست منو با خودشون ببرن.
    من و همسرم مشکلی با هم نداریم و همدیگه رو دوست داریم و از اون شب به بعد با شروطی که پدرم برای همسرم گذاشت قرار شد دیگه من با خانواده شوهرم رفت و آمدی نداشته باشم ولی خودش گاهی به اونا سر بزنه مشروط به عدم دخالت اونا در زندگیمون.
    الان یک ساله از قطع رابطه من با خانواده شوهرم میگذره و من احساس خوبی از این قضیه دارم. اما یه مشکل خیلی جدی و بزرگ دیگه تو زندگیم ایجاد شده و اون رفت و آمدهای بیش از حد شوهرمه با خانواده‌ش و حتی فامیلش!
    من در این مهمانیها نیستم و نمیدونم چی میگذره ولی فرهنگ اونا اقتضا میکنه دائما باهم در تعامل و بروبیا باشند و چون شهرستانی هستن، گاهی همسرم تنهایی میره مسافرت شهرستان و یک هفته میمونه و حتی گاهی برای این مسافرت‌ها از اداره‌ش مرخصی میگیره...
    در فامیل همسر من دختر جوان مجرد و بعضاً مطلقه زیاد هست و اونا رابطه‌های نزدیکی با اعضای فامیل دارن بخاطر فرهنگشون و من از این بابت خیلی ناراحتم. بخصوص که یکی از همین دخترای جوان کسی بوده که همسرم قبل از من از او خواستگاری کرده و جواب رد شنیده...
    علاوه بر این در سایر مواقع هم همسرم در یک گروه مجازی با دخترها و پسرهای جوان فامیلش عضو هستن و از عضویت سایرین به گروهشون ممانعت میکنن و یکبار هم که من همسرمو مجاب کردم از این گروه خارج بشه اونا مجددا گروه دیگه‌ای تشکیل دادن و بازم عضوش کردن...
    همسرم در ارتباط با زنان نامحرم کمی مسامحه‌گر هست...
    با این توصیفات من چه کار باید بکنم که زندگیمو حفظ کنم؟؟؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.16
    تشکـر
    4,194
    تشکر شده 10,056 بار در 5,024 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : قطع رابطه خانواده همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط سلما۱۳۱ نمایش پست ها
    سلام.
    پدر شوهرم سالهاپیش فوت شده و مادروخواهرش تنها زندگی میکنند. فرهنگشون هم کاملا با فرهنگ ما متفاوت و بلکه متضاد هست تا جایی که بالاخره بعد از ۵سال کشمکش بین من و خانواده همسرم و احترام و سکوت یکطرفه از سوی من بالاخره مادرشوهرم خانواده منو در نیمه شبی خبر کرد و ازپدرمادرم خواست منو با خودشون ببرن.
    من و همسرم مشکلی با هم نداریم و همدیگه رو دوست داریم و از اون شب به بعد با شروطی که پدرم برای همسرم گذاشت قرار شد دیگه من با خانواده شوهرم رفت و آمدی نداشته باشم ولی خودش گاهی به اونا سر بزنه مشروط به عدم دخالت اونا در زندگیمون.
    الان یک ساله از قطع رابطه من با خانواده شوهرم میگذره و من احساس خوبی از این قضیه دارم. اما یه مشکل خیلی جدی و بزرگ دیگه تو زندگیم ایجاد شده و اون رفت و آمدهای بیش از حد شوهرمه با خانواده‌ش و حتی فامیلش!
    من در این مهمانیها نیستم و نمیدونم چی میگذره ولی فرهنگ اونا اقتضا میکنه دائما باهم در تعامل و بروبیا باشند و چون شهرستانی هستن، گاهی همسرم تنهایی میره مسافرت شهرستان و یک هفته میمونه و حتی گاهی برای این مسافرت‌ها از اداره‌ش مرخصی میگیره...
    در فامیل همسر من دختر جوان مجرد و بعضاً مطلقه زیاد هست و اونا رابطه‌های نزدیکی با اعضای فامیل دارن بخاطر فرهنگشون و من از این بابت خیلی ناراحتم. بخصوص که یکی از همین دخترای جوان کسی بوده که همسرم قبل از من از او خواستگاری کرده و جواب رد شنیده...
    علاوه بر این در سایر مواقع هم همسرم در یک گروه مجازی با دخترها و پسرهای جوان فامیلش عضو هستن و از عضویت سایرین به گروهشون ممانعت میکنن و یکبار هم که من همسرمو مجاب کردم از این گروه خارج بشه اونا مجددا گروه دیگه‌ای تشکیل دادن و بازم عضوش کردن...
    همسرم در ارتباط با زنان نامحرم کمی مسامحه‌گر هست...
    با این توصیفات من چه کار باید بکنم که زندگیمو حفظ کنم؟؟؟

دوست عزیز این شرایط و خواست خانواده شما بوده که ارتباطی نباشه .
    پس نمیتونید همه حال ایشون رو کنترل کنید.
    اگر چنین احساسی در شوهر شما به وجود بیاد رفتارش تند خواهد شد.
    شما چاره ای جز اعتماد کردن به همسرتون ندارید .
    پس در این مورد باید صبور باشید و اعتمادشو جلب کنید .
    تا بتونید همیشه درکنارش باشید و در مواقع حساس مدیریت کنید.
    وگرنه با کنترل کردن زیاد راه دروغ و پنهانکارو به روش باز کردید.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
قطع رأسه,  قطع غيار تويوتا,  قطع ومزق,  قطعه مني,  قطع غيار نيسان,  قطع غيار هيونداي,  قطعة من النار,  قطعة حديدية ملتوية,  قطع لسانك رضا البحراوى,  قطعلي قلبي معين شريف,  قطع رابطه با خانواده شوهر,  قطع رابطه فلسطین با ایران,  قطع رابطه عاطفی,  قطع رابطه با خانواده زن,  قطع رابطه با خواهر شوهر,  قطع رابطه قطر و عربستان,  قطع رابطه با دوست دختر,  قطع رابطه دختر پسر,  قطع رابطه قطر با ایران,  قطع رابطه با پدر و مادر,  فامیلي مول اربيل,  فامیلي مول,  فامیلی مۆڵ,  فامیلا,  فامیل دور,  فامیلی مول سلیمانیه,  فامیلی های سید,  فامیلی های باکلاس,  فامیل دور عکس,  فامیلی موتور,  قطع رابطه با خانواده شوهر,  قطع رابطه فلسطین با ایران,  قطع رابطه عاطفی,  قطع رابطه با خانواده زن,  قطع رابطه با خواهر شوهر,  قطع رابطه قطر و عربستان,  قطع رابطه با دوست دختر,  قطع رابطه دختر پسر,  قطع رابطه قطر با ایران,  قطع رابطه با پدر و مادر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)