مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: مادرشوهر

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.20
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,134 بار در 614 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : مادرشوهر

مهتاب جون زندگي زناشويي بايد هميشه سياست داشته باشي(من سعي ميكنم ولي نميشه بخاطر حساسيتهاي زيادم)
    اگر قراره با مادرشوهرت تو يه خونه زندگي كني به چشم يه مزيت بهش نگاه كن شما ميتونيد يه خونه جدا بخريد ؟ يا بايد اجاره كنيد؟ اگر ميتونيد كه هيچ اما اگر ميخواهيد اجاره كنيد خب چه بهتر خونه مادرشوهرت ديگه اجاره نميديد با شوهرت برنامه ريزي كن پول اجاره رو پس انداز كنيد در آنيده خونه بخريد و برنامه هاي ديگه ببين من ميخواستم برم خونه مادر شوهرم اما مادرشوهرم گفت من با عروس يكجا زندگي نميكنم من نميخاستم اول زندگي پونصد ششصد هزار تومن اجاره بدم چون شوهرم هم سرمايه اي نداشت خلاصه مادرشوهرم به ما چهل ميليون پول داد و الان داره پونصد هزار تومن سود پول ميگيره يعني بهره پول رو تا زماني كه پولش رو بخاد يعني هروقت بخاد ما آواره ايم مادرشوهر تو بدتر از مادرشوهرمن كه نيست همش پي منفعت خودشه تا ميريم نيم ساعت بشينيم به شوهرم دستور ميده اين خرابه اون خرابه برو اون رو بخر اين رو بخر اين كارو كن
    شما هم سياست داشته باش برو سعي كن زندگيت رو بسازي اونجا هم بودي هميشه فاصلت رو حفظ كن هميشه ازشون فاصله داشته باش زياد كه صميمي بشي خيلي چيزها عوض ميشه به شوهرت تا ميتوني تا جا داره يعني با محبت خفش كن بذار وقتي ميخاد بياد خونه بدو بدو واسه ديدن تو بياد خيلي راه حل هاي ديگه هست يكم فكر كن خودت رو ناراحت نكن
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25399
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    253
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : مادرشوهر

ممنونم عزیزم راست میگین نباید خودمو صمیمی بگیرم اما میدونی شوهرم به هیچ عنوان حاضر نیست میگه من پولم داشته باشم از اینجا نمیرم فکرشو از سرت بیرون کن من احساس میکنم انقدر دیگه زیادی محبت کردم که خودم دیده نمیشم حالا فکر میکنه بهش محتاجم.هروقت هرجا میخواستم برم واسه این که با اون باشم کنسل کردم وترجیح دادم با اون باشم حالا فکر میکنه اگه دنبالم میاد بهم لطف میکنه میفهمین خودمو پیشش کوچیک کردم،میدونه که هرکار کنه و هرچی بخره و نخره بخشیده میشه بدون هیچ تلاشی میدونی...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

قدرت مادر شوهر

مادرشوهرا بیان نینی سایت

مادرشوهرقرت نینی سایت

سو استفاده مادرشوهر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مادرشوهر بد,  مادرشوهر بدجنس,  مادرشوهر فکرت,  مادرشوهر و خواهرشوهر,  مادرشوهر مهناز افشار,  مادرشوهر+خواهرشوهر باااامب,  مادرشوهر خسیس,  مادرشوهر پرتوقع,  مادرشوهر دروغگو,  مادرشوهر نی نی سایت,  مادرشوهر بد,  مادرشوهر بدجنس,  مادرشوهر فکرت,  مادرشوهر و خواهرشوهر,  مادرشوهر مهناز افشار,  مادرشوهر+خواهرشوهر باااامب,  مادرشوهر خسیس,  مادرشوهر پرتوقع,  مادرشوهر دروغگو,  مادرشوهر نی نی سایت,  قدرات,  قدرت بسرعه تنساني,  قدرة قادر,  قدرة الله,  قدرت سونماز,  قدرت خلاص,  قدرت تبعد,  قدرت انساك,  قدرت تغيب,  قدرت في الداخل,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)