مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل با پدرشوهر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    22959
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مشکل با پدرشوهر

مشکله من با خانواده همسرم پدرشوهرم هست زمان خواستگاری تنها شرط ما داشتن خونه بود و این در شرایطی بود که همسر من دانشجو بود و سربازی و درامدی هم نداشت
    پدرشوهر من قبول کردند که مغازه و خونه رو در صورت بله من تهیه می کنند و به همین نام و نشون سه سال بعد از عقدمون هیچ کاری نکردن و زمان ازدواج آپارتمان 50 متری رو خریدند و در مراسم عروسی به عنوان کادو اعلام کردند اما با وجود دو سال از ازدواج ما حاضر نیستن خونه رو به اسم خودمون بزنن و میگن باید همیشه محتاج من باشین حتی من با پوله خودم میخواستم خونه رو بزرگتر کنم نذاشتن

لازم به ذکر که فوق العاده دروغگو و درو تشریف دارن به هر دری زدم نشده خوبی احترام کلا نمیخوان سر قولشون باشن
    تا اندازه ای که حاضر به پیشرفت ما هم نیستن و سنگ میندازن با هزارتا بهونه که خودم مغازه میگیرم نذاشتن شوهرم بره سربازی بعد این 5سال که تازه شوهرم رفته سربازی رویه خودشم نمیزاره که قسم خورد که اگه نره کارشو درست میکنم و تنها چیزی که من دیدم اینه که دوست دارن دستمون جلوشون دراز باشه

نمیدونم چیکار کنم ایا قید اون خونه رو بزنم و برم یه جای دیگه یا مقاومت کنم؟ اخه تنها شرط ازدواجم بود
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5400
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    0.71
    تشکـر
    97
    تشکر شده 636 بار در 365 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : مشکل با پدرشوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1313 نمایش پست ها
    مشکله من با خانواده همسرم پدرشوهرم هست زمان خواستگاری تنها شرط ما داشتن خونه بود و این در شرایطی بود که همسر من دانشجو بود و سربازی و درامدی هم نداشت
    پدرشوهر من قبول کردند که مغازه و خونه رو در صورت بله من تهیه می کنند و به همین نام و نشون سه سال بعد از عقدمون هیچ کاری نکردن و زمان ازدواج آپارتمان 50 متری رو خریدند و در مراسم عروسی به عنوان کادو اعلام کردند اما با وجود دو سال از ازدواج ما حاضر نیستن خونه رو به اسم خودمون بزنن و میگن باید همیشه محتاج من باشین حتی من با پوله خودم میخواستم خونه رو بزرگتر کنم نذاشتن

لازم به ذکر که فوق العاده دروغگو و درو تشریف دارن به هر دری زدم نشده خوبی احترام کلا نمیخوان سر قولشون باشن
    تا اندازه ای که حاضر به پیشرفت ما هم نیستن و سنگ میندازن با هزارتا بهونه که خودم مغازه میگیرم نذاشتن شوهرم بره سربازی بعد این 5سال که تازه شوهرم رفته سربازی رویه خودشم نمیزاره که قسم خورد که اگه نره کارشو درست میکنم و تنها چیزی که من دیدم اینه که دوست دارن دستمون جلوشون دراز باشه

نمیدونم چیکار کنم ایا قید اون خونه رو بزنم و برم یه جای دیگه یا مقاومت کنم؟ اخه تنها شرط ازدواجم بود

بهتره در این مسایل ارامش خودتون رو حفظ کنید و حساس نباشید هر حساسیت شما موضوع رو طور دیگه ای تفسیر میکنه

به هر حال شما در زندگی مشترک باید طوری رفتار کنید که اعتمادش رو جلب کرده ...به طوری که خودش در این مورد پیش قدم بشه

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    وَ اصْبرِْ فَإِنَّ اللَّهَ لَا یُضِیعُ أَجْرَ الْمُحْسِنِین
    شماره عضويت
    6271
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 558 بار در 143 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    3

مشکله من با خانواده همسرم پدرشوهرم هست زمان خواستگاری تنها شرط ما داشتن خونه بود و این در شرایطی بود که همسر من دانشجو بود و سربازی و درامدی هم نداشتپدرشوهر من قبول کردند که مغازه و خونه رو در صورت بله من تهیه می کنند و به همین نام و نشون سه سال بعد از عقدمون هیچ کاری نکردن و زمان ازدواج آپارتمان 50 متری رو خریدند و در مراسم عروسی به عنوان کادو اعلام کردند اما با وجود دو سال از ازدواج ما حاضر نیستن خونه رو به اسم خودمون بزنن و میگن باید همیشه محتاج من باشین حتی من با پوله خودم میخواستم خونه رو بزرگتر کنم نذاشتنلازم به ذکر که فوق العاده دروغگو و درو تشریف دارن به هر دری زدم نشده خوبی احترام کلا نمیخوان سر قولشون باشن تا اندازه ای که حاضر به پیشرفت ما هم نیستن و سنگ میندازن با هزارتا بهونه که خودم مغازه میگیرم نذاشتن شوهرم بره سربازی بعد این 5سال که تازه شوهرم رفته سربازی رویه خودشم نمیزاره که قسم خورد که اگه نره کارشو درست میکنم و تنها چیزی که من دیدم اینه که دوست دارن دستمون جلوشون دراز باشهنمیدونم چیکار کنم ایا قید اون خونه رو بزنم و برم یه جای دیگه یا مقاومت کنم؟ اخه تنها شرط ازدواجم بود
    شرطتت رو توی سند ازدواج ثبت کرده بودین؟

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    22959
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نه متاسفانه همه ی شروط بر پایه اعتمادگذاشته شد

5. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    24390
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

000

6. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.79
    تشکـر
    5,777
    تشکر شده 5,850 بار در 2,742 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

سلام
    عزیزم اشتباه شما از اول این بود ک بجای اینکه رو شوهرتون حساب باز کنید رو پدرشوهرتون حساب باز کردین
    این همسرشماهست ک درمقابل شما مسول هست و باید به شما قول دهد و عملی کند
    حالا هم بهتر اون خونه را بیخیال بشین و با چول خودتون حتی اگه شده خونه اجاره کنید و از زیر دین پدرشوهرت بیرون بیاین و خودتون همت کنید و زندگیتون را بسازید و درهمه حال احترام نگه دارید اما زندگی خودتون را باهمت خودت و شوهرت بساز و توکل و دست نیازت فقط پیش خدات دراز باشه

7. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل وقت کی دعا,  مشکلات زندگی در کانادا,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل اتصال mtp,  مشکلات زناشویی,  مشکل زیرنویس در kmplayer,  مشکل وایبر,  مشکل گشا,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 7,  مشکل باز نشدن کلش اف کلنز,  مشکل باز نشدن یاهو مسنجر,  مشکل بازی need for speed rivals,  مشکل باز نشدن فیس بوک,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 8,  مشکل باز نشدن ایمیل یاهو,  مشکل بازی کلش اف کلن,  مشکل بازی آفتابه,  مشکل بازی کلش اف کلنز,  مشکل با پدرشوهر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)