مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: مشکل من با همسر و خانواده ام

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25436
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : مشکل من با همسرم و خانوادم .. نیاز به کمک دارم

بنظر من این قبیل رفتارها کاملا طبیعی هست و مکررا در جامعه ما دیده میشه مخصوصا در بین خانواده های با سطح سواد و بینش های متفاوت.
    بهترین کاری که میتونید بکنید ارتباط کم با خانوادتون هست بهرحال اونها تغییر پذیر نیستن .وگر به شخصیت خودتون احترام میگذارید باید نقششون رو در زندگیتون کمرنگ تر کنید.

خدا رو شکر که شما همسرتون رو درک میکنید و طرف خانوادتون رو نمیگیرید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25480
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid_110 نمایش پست ها
    بنظر من این قبیل رفتارها کاملا طبیعی هست و مکررا در جامعه ما دیده میشه مخصوصا در بین خانواده های با سطح سواد و بینش های متفاوت.
    بهترین کاری که میتونید بکنید ارتباط کم با خانوادتون هست بهرحال اونها تغییر پذیر نیستن .وگر به شخصیت خودتون احترام میگذارید باید نقششون رو در زندگیتون کمرنگ تر کنید.

خدا رو شکر که شما همسرتون رو درک میکنید و طرف خانوادتون رو نمیگیرید.
    خیلی ممنون از اظهار نظرتون.. خودم هم به نتیجه مشابهی رسیدم
    هر چند که کم کردن رابطه با پدر و مادرم برای من و اونها سخت خواهد بود ولی چاره ای ندارم چون ادامه این مسئله رابطه من و همسرم را با مشکل روبرو میکنه
    کلا افرادی مثل من که همواره حرف گوش کن و مطیع بودند بعد از ازدواج توی مستقل عمل کردن به مشکل بر می خورن چون همواره اجازه هر نوع اظهار نظر رو به والدین دادن و هیچ وقت به اصطلاح حرف روی حرفشون نزدن و این باعث میشه پدر و مادرها بعد از ازدواج هم همین انتظار رو از همسر طرف هم داشته باشن
    ولی به نظرم بعد از تشکیل زندگی مشترک، اولین و بزرگترین اصل موفقیت زوجها رعایت "دوری و دوستی" با همه اطرافیان است.. و البته این نوع رفتار منجر به ناراحتی و دلخوری والدین خواهد شد ولی برای حفظ آرامش زندگی مشترک راه دیگه ای وجود نداره..

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25436
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط yalnizyakamoz نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اظهار نظرتون.. خودم هم به نتیجه مشابهی رسیدم
    هر چند که کم کردن رابطه با پدر و مادرم برای من و اونها سخت خواهد بود ولی چاره ای ندارم چون ادامه این مسئله رابطه من و همسرم را با مشکل روبرو میکنه
    کلا افرادی مثل من که همواره حرف گوش کن و مطیع بودند بعد از ازدواج توی مستقل عمل کردن به مشکل بر می خورن چون همواره اجازه هر نوع اظهار نظر رو به والدین دادن و هیچ وقت به اصطلاح حرف روی حرفشون نزدن و این باعث میشه پدر و مادرها بعد از ازدواج هم همین انتظار رو از همسر طرف هم داشته باشن
    ولی به نظرم بعد از تشکیل زندگی مشترک، اولین و بزرگترین اصل موفقیت زوجها رعایت "دوری و دوستی" با همه اطرافیان است.. و البته این نوع رفتار منجر به ناراحتی و دلخوری والدین خواهد شد ولی برای حفظ آرامش زندگی مشترک راه دیگه ای وجود نداره..
    چیزی به نام کلا مطرح نیست اگر خانواده پدری به از حدی بینش بالایی برخوردار بودن که متوجه شدن دیگه زندگی دختر یا پسرشون از اونها جداست یه زندگی مستقله ازین دست مسایل و مشکلات رو شاهد نیستیم.ولی...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل گشا,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل سوالات,  مشکل گیتی,  مشکلات زندگی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل اتصال mtp,  مشکل زیرنویس,  مشکل من و شوهرم,  مشکل من و همسرم,  مشکل من و نامزدم,  مشکل منشوری نیکبخت واحدی,  مشکل منبع تغذیه,  مشکل منقضی شدن واتس اپ,  مشکل منافذ باز پوست,  مشکل من و تو سایفون,  مشکل من چیه,  رفع مشکل منیجر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)