نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کمک مالی پدرشوهر

971
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27951
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کمک مالی پدرشوهر

سلام وقت بخیر
    من میخواستم از مشاور محترم راهنمایی بگیرم در مورد این مسئله که بدرشوهرم به دوتا دامادهاشون کمک مالی میکنه حتی یکی از خواهرشوهرام چندوقته اومده طبقه ‍
    طبقه ‍‍‍‍‍‍‍‍پایین منزل پدرشوهرم ساکن شده که شوهرش دیگه لازم نباشه اجاره بده، براشون خوراکی و مایحتاج کامل زندگی هم فراهم میکنن گوشت و قبض آب و برق و ...
    از من خواستن پولهایی که پس انداز کردمو خرج کنم برای زندگیمون و استدلالشون اینه که ما داریم دخترامونو ساپورت میکنیم، شوهر من به دلیل شکست مالی بزرگی
    که داشته بسیار به کمک اونها احتیاج داره،من واقعا برام مثل خوره شده که خواهر شوهرام با وجود داشتن شوهر چرا باید هنوز سربار ما باشن، من همیشه دارم نفرینشون
    میکنم از نظر من دختر بعد از ازدواج مخارجش با شوهرش هست دختراشون جهیزیه آنچنانی هم بردن دیگه روا نیست بیشتر ازین من رضایت ندارم، لطفا بگید من با این افکار
    چه کنم آیا نباید با خانوادش حرف بزنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : کمک مالی بدرشوهرم به دامادهاشون

بزار شوهرت حرف بزنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : کمک مالی بدرشوهرم به دامادهاشون

گفتید نمیخوام سربارمون باشن ، یعنی الان با خانواده ی شوهرت زندگی میکنی که خواهر شوهرت سربارته ؟!

خب شما چیکار به اونا دارید زندگیه خودتونو بکنید

لازم نیست کله پس اندازتو خرج کنی ، یه مقدارشو خرج کن اونم فقط تو زندگیه خودت اگه کم اوردید ، این کمک به همسرته نه خانواده ی شوهرت .

من نمیفهمم الان ناراحتیه شما از چیه ، خب درسته پدرشوهرت باید به شما هم کمک کنه ولی نمیکنه دیگه ، خواهر شوهرتم که نمیتونی بندازی بیرون . پس بشین زندگیتو کن انقدر ازین فکرا نکن که الکی داری واسه خودت اعصاب خوردی درست میکنی .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کمک مالی پدرشوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط marybanoo نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من میخواستم از مشاور محترم راهنمایی بگیرم در مورد این مسئله که بدرشوهرم به دوتا دامادهاشون کمک مالی میکنه حتی یکی از خواهرشوهرام چندوقته اومده طبقه ‍
    طبقه ‍‍‍‍‍‍‍‍پایین منزل پدرشوهرم ساکن شده که شوهرش دیگه لازم نباشه اجاره بده، براشون خوراکی و مایحتاج کامل زندگی هم فراهم میکنن گوشت و قبض آب و برق و ...
    از من خواستن پولهایی که پس انداز کردمو خرج کنم برای زندگیمون و استدلالشون اینه که ما داریم دخترامونو ساپورت میکنیم، شوهر من به دلیل شکست مالی بزرگی
    که داشته بسیار به کمک اونها احتیاج داره،من واقعا برام مثل خوره شده که خواهر شوهرام با وجود داشتن شوهر چرا باید هنوز سربار ما باشن، من همیشه دارم نفرینشون
    میکنم از نظر من دختر بعد از ازدواج مخارجش با شوهرش هست دختراشون جهیزیه آنچنانی هم بردن دیگه روا نیست بیشتر ازین من رضایت ندارم، لطفا بگید من با این افکار
    چه کنم آیا نباید با خانوادش حرف بزنم؟

در این مورد کسی نمیتونه حرفی بزنه چون اموال مال پدرشوهر شماست و ایشون به هر کسی بخواد میتونه ببخشه

و نفرین شما هم تاثیری در کل قضیه نمیکنه جز به اینکه فکر و افکارتون رو درگیر کنید

در این مورد فکر کنید کسی نیست و قراره این مشکل رو خودتون حل کنید از خدا کمک بگیرید نه از بنده خدا
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد