نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: الان ده روزه قهر کردم خونه مادرمم

3074
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37442
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

الان ده روزه قهر کردم خونه مادرمم

سلام
    یه هفته پیش با شوهرم بدجور دعوام شد طوری که کار به کتک کاری رسید و منم بلند شدم اومدم خونه مادرم من نمیگم مقصر شوهرمه هردومون مقصر بودیم ولی اون حق نداشت روم دست بلند کنه اونم در حد مرگ الان هم ده روزه خونه مامانم هستم هیچ خبری ازش نیست نمیدونم چکار کنم خیلی از این زندگی خستم همش شده دعوا همش بحث سر چیزای الکی 8ماهه عروسی کردم شاید تو این 8 ماه6 ماهش با هم قهر بودیم از یه طرف دوست دارم طلاق بگیرم از طرف دیگه از طلاق میترسم خودمم بلاتکلیف موندم بنظرتون چکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : الان ده روزه قهر کردم خونه مادرمم

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti.7 نمایش پست ها
    لطفا راهنماییم کنید از این بلاتکلیفی در بیام
    سلام دوست عزیز به نظر میاد هردو عصبی و پرخاشگر هستید و همچنین تکنیک های برقراری ارتباط رو بلد نیستید.
    در ضمن به خانواده وابسته اید و انتظار دارید توی هر بحثی اونارو هم وارد بحث کنید. بنظر سن زیادی ندارید و زندگیو شوخی گرفتید یا اینکه هنوز باور نکردید که بزرگ شدید. لطفا سن و سال هردوتونو بگید و اینکه سر چی بحث کردید؟
    لطفا و حتما برای حل مشکلاتتون هردو به یک مشاور مراجعه کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37442
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من24 سالمه شوهرم30 سالشه سر چیزای الکی مثلا دفعه قبل سر خراب شدن کنترل که اون از لج درستش نکرد یه دعوایی شد در حد جنگ جهانی مسائل ما همش لجبازیه چیزایی که وقتی میگیم به بقیه همه میخندن میگن اینا چیزیه که کسی سرش دعوا کنه ولی الکی الکی میشه یه بحث بزرگ من رو خواهرش خیلی حساسم انگار هوومه اصلا بدم میاد شوهرم باهاش حرف بزنه هرچند که خودم چیزی ندیدم ازش که مثلا بخواد شوهرمو پر کنه یا چیزی ولی اینقدر جاریم تو گوشم خونده که فلانه هر کاری میکنم دید بدی نسبت بهش دارم مخصوصا که شوهرمم زیاد طرفداری ازش میکنه اگه تو خانوادشون خواهرش اشتباهی کنه همه میگن نه کارش درست بوده مخصوصا شوهرم این منو دیوونه میکنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    اولا شما رفتین خونه مادرتون و ایشون میتونن بزن دادگاه و ازتون شکایت کنن برای عدم تمکین.
    پس بهتره هرچه زودتر باهاشون تماس بگیرین و با زبون مهربون بهش بگین دلت برام تنگ نشده من ک خیلی دلم برات تنگ شده
    و این دعوا را پایین بدین
    شما هردوتون لجبازی کودکانه دارین و بهتره بعد از آشتی بهش بگین ک ما همو دوست داریم و بهتره برای نجات زندگیمون به مشاوره بریم و بعد باهم به مشاوره حضوری مراجعه کنید .
    و درمورد خواهرشوهرتون باید بگم ک از دیدن تا شنیدن خیلی فاصله هست چرا چیزی را ک با چشم ندیدین باور میکنید و به چشمتون شک دارین شاید جاری شما از روی حسادت میخواد بینتون اختلاف بندازه یا شاید قبلا با خواهرشوهرتون دعوا افتاده ک ممکنه حتی تقصیر خودش باشه و حالا میخواد بین شما اختلاف بندازه.
    برای خراب کردن همیشه وقت هست
    مشکل شما اگه همین چیزای پیش پا افتاده اس پس بدونید ک با مشاوره حل میشه و نیاز نیست تیشه به ریشه زندگیتون بزنید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

قهر کردن :
    شما هشت ماهه که چنین مشکلاتی رو داشتید و حتما ریشه ای داره
    و باید بدونید ریشه این رفتارها و تنش ها چه چیزیه ؟
    در دعوا مردان کلامی هستن و اگر زن کمی خوددار باشه عصبانیت مرد فروکش میکنه.
    خود شما هم اعتراف کردید که در این مورد مقصر هستید پس بهتره [replacer_a] کار خودتون رو قبول کنید .
    در این موارد باید از وساطت بزرگان خانواده و افراد قابل اعتماد در فامیل بهره ببرید
    هر دوی شما غروری دارید و همین باعث شده در این مدت سراغی از هم نگیرید
    شما میتونید پیامی به ایشون بدید تا در زمان و مکانی مناسب با هم صحبت کنید.
    چون به هر حال شما دو نفر باید برای این زندگی به نتیجه برسید .
    پس لازمه مسئولیتکنید و حتما از مشاوره ای حضوری بهره ببرید .
    یادتون باشه برای خراب کردن و تمام کردن یک زندگی راه سختی در پیش ندارید
    پس برای حفظ و حل مشکلات تلاش کنید ...
    چون کسب این مهارت در هر زمینه گفتگو به دردتون خواهد خورد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti.7 نمایش پست ها
    سلام
    یه هفته پیش با شوهرم بدجور دعوام شد طوری که کار به کتک کاری رسید و منم بلند شدم اومدم خونه مادرم من نمیگم مقصر شوهرمه هردومون مقصر بودیم ولی اون حق نداشت روم دست بلند کنه اونم در حد مرگ الان هم ده روزه خونه مامانم هستم هیچ خبری ازش نیست نمیدونم چکار کنم خیلی از این زندگی خستم همش شده دعوا همش بحث سر چیزای الکی 8ماهه عروسی کردم شاید تو این 8 ماه6 ماهش با هم قهر بودیم از یه طرف دوست دارم طلاق بگیرم از طرف دیگه از طلاق میترسم خودمم بلاتکلیف موندم بنظرتون چکار کنم
    سلام عزیزم
    منم به خاطر یه سری اتفاقات و مشکلات مجبور شدم سه ماه از همسرم دور باشم و خونه مادرم بمونم بماند که چقدر عذاب کشیدم تو این مدت ولی به اراده خدا و با نادیده گرفتن غرورم بالاخره برگشتم خونه و الان ۳۹ روز از برگشتنم میگذره
    ما دوساله که ازدواج کردیم و تو این مدت زندگیمون هم لحظه های خوب داشته و هم لحظه های بد ، بحث های الکی ،دلخوریای بی خودی اوقات تلخیای ناآگاهانه،یه وقتایی ام به جدایی فکر کردیم اصلا" انگار نگاهمون به زندگی با هم فرق داشت خوب طبیعی بود نوع تربیتمون با هم خیلی فرق داشته و دلمون می خواست همدیگه رو تغییر بدیم
    از وقتی که برگشتم خونه بیشتر قدر لحظه هامو می دونم ، بیشتر هواسم به زندگیم ، همسرم و خودم هست دلم نمی خواد سر مسائل کوچیک کاممونو تلخ کنم باید دست به کار می شدم اول سعی کردم با حرف زدن یه کم کارمو پیش ببرم ولی خوب انگار مردا حرفهایی که می شنون خیلی تو خاطرشون نمی مونه ( البته در مورد همسر من اینجوریه ) واسه همین یه راه دیگه رو امتحان کردم یه برگه برداشتم و یه سری سوال نوشتم مثل ؛
    - تو این مدت که با هم ازدواج کردیم از کدوم رفتارای من ناراحت شدی یا از کدوم رفتارام خوشت اومده؟
    - دوست داری من چه جوری باشم؟
    - و ...
    حتی در مورد نوع لباس پوشیدن و ظاهرمم سوال کردم ازش
    ازش خواستم جوابشونو واسم بنویسه که اونم خواست منم به سوالا جواب بدم و براش بنویسم
    اینجوری حداقل سعی می کنیم تا حدودی به ایده آل هم نزدیک بشیم
    البته من جوابامو با نامه بهش دادم اول نامه کلی ازش تعریف کردم و خداروشاکر شدم واسه داشتنش بعد جواب سوالارو دادم ولی نه مستقیم و با لحن بد وقتی می خواستم ایرادشو بگم اول رفتارش رو تو موقعیت خوب می گفتم و بعد تو موقعیت بد ، در آخرم بهش این اطمینان رو دادم که واسه قشنگ تر شدنه زندگیمون واسه عاشق تر شدنه هر دوتامون هر کاری می کنم و ازش خواستم تو این راه کمکم کنه
    یه کار دیگه ام که می کنم اینه که هر بار به همسرم زنگ میزنم قبل از خداحافظی بهش می گم " دوستت دارم " حتی اگه در طول روز ده بار باهاش حرف بزنم
    آخرین موردم در رابطه با خانواده ش بگم ؛ من تو این مدت و به خاطر اتفاقات بدی که افتاد حرفایی رو از پدر و مادرش شنیدم که واقعا" قلبم شکست و بعید می دونم حداقل به این زودیا بتوونم فراموش کنم همسرم می دونه که چقدر ازشون دلخورم ولی وقتی می بینمشون با محبت رفتار می کنم و خودمو به فراموشی می زنم دیگه پیش همسرم ازشون بدگویی نمی کنم برعکس خوبیاشونو می گم اینجوری خوشحالی و رضایت رو تو چشمای همسرم می بینم
    ( تو این ۳۹ روز که برگشتم و سعی کردم خودمو تغییر بدم خیلی خیلی خیلی زندگیمون قشنگ تر شده و متقابلا" همسرم هم داره رفتارایی که باعث ناراحتیم می شده کم و کمتر می کنه ،وقتی برمی گردم به عقب و به زندگیمون فکر می کنم می بینم منم کاستی هایی داشتم ایراداتی داشتم که شاید اگه این دوری و جدایی اتفاق نمیفتاد خیلی دیرتر بهشون پی می بردم )
    الانم خدارو شاکرم به خاطر اینکه پیش قدم شدم واسه برگشتن به خونه و ساختن دوباره زندگیمون
    به نظرم شما هم بشین منصفانه به رفتارای خودت فکر کن و اگه به این نتیجه رسیدی که شما هم اشتباهاتی داشتی و می خوای که جبران کنی بهش زنگ بزن و برگرد سر زندگیت ، تو یه فرصت مناسب هم در مورد رفتار زشتی که باهات داشته ناراحتیتو ابراز کن ولی نه با فاصله گرفتن در حضور خودش
    ( ببخشید که صحبتم طولانی شد )
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

7. 2 کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

شما خودتو درست کنی شوهرتم درست میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)