مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46

موضوع: درگيري فيزيكي جلوم چشم پدر و مادر خانم

1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    25
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : درگيري فيزيكي جلوم چشم پدر و مادر خانم

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    بر اساس قوانین مشاوره love جان ؛هیچوقت برای یک مرد از خودت تعریف نکن و خودت رو در قیاس با همسرش قرار نده و اینکه چقدر همسر من از من رضایت داره چون من اینجورم و ... .
    شما میتونی برای یک زن از خوبی ها و رضایت همسرت بگی تا یاد بگیره ولی نه در نزد همسرش ؛و اشتباه تر از اون درنزد همسرش و در غیاب زن .
    جریان این قانون هم مفصله .و من نمیخوام دلیل این انتقادم رو در عمومی بگم تا بیشتر از این باعث نتیجه منفی بشه.
    و چینین راهنمایی های جنبه مشاوره ندارند بلکه مانند یک سری دردودل زنانه میمون که بجاش میتونه خیلی هم مفید باشه.

ولی با نظر خانم طلیعه موافقمو به مشاوره نزدیک تر بود .

مادر کنار هم هستیم تا نقاط قوت و ضعف هم رو یاداور بشیم برای مشاوره های بهتر .پس لطفا جبهه نگیرید .

اتفاقا برآیند سخنان شما بزرگواران برای من بسیار مفید بود. ولی به سوالم پاسخ داده نشد. لطفا منو درباره این موضوع هم راهنمایی کنید:
    مجدد عرض می کنم:

به نظر شما اینکه این مسئله را به پدر همسرم گوشزد کردم در این شرایط کار اشتباهی نبود؟ باعث نمیشود دلخوری ها ادامه پیدا کند؟
    یا اینکه خانواده خانمم قراره اواخر هفته برن شمال، اگه از ما هم خواستند باهاشون بریم، دعوت شون رو قبول کنم یا خیر؟

باز هم ممنون
    ویرایش توسط mohammadsadra123 : 02-09-2016 در ساعت 11:16 AM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.23
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,200 بار در 750 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsadra123 نمایش پست ها
    اتفاقا برآیند سخنان شما بزرگواران برای من بسیار مفید بود. ولی به سوالم پاسخ داده نشد. لطفا منو درباره این موضوع هم راهنمایی کنید:
    مجدد عرض می کنم:
    اما یک داستان جدید
    ظاهرا خواهر همسرم بعد از اینکه از این موضوع اطلاع پیدا کرده بود (روز بعد از حادثه) طی یک پیامک به پدرش، گلایه هایی را مطرح کرده بود. پدر همسرم هم چون شماره را نشناخت فکر کرد این پیامک از طرف خواهر من به ایشان ارسال شده است.(چون قبلا هم خواهرم به خاطر رفتار همسرم به پدرش پیامک داده بود) ایشان هم کل پیامک را برای من ارسال کرد. ابتدا فکر کردم پدر همسرم من را به خاطر آنکه دستش روی دخترش بلند شده مقصر می داند. به خاطر همین هم در پاسخ فقط عذرخواهی کردم. بعد از چند دقیقه دیدم چنین پیامی به دستم رسید با این مضمون:
    "فلانی من فکر کردم اینقدر شعور و فهم داری که راز خانواده و ناموست را که می خواهی یک عمر باهاش زندگی کنی حفظ کنی. نمیدانستم میروی و با آن خواهر... جشن میگیری. خوشبگذرد."

من کلا گیج شده بودم. چون ادبیات متعلق به پدرهمسرم نبود. به خاطر همین احتمال دادم که یکی از اعضای خانواده از گوشی پدرشان برای من چنین پیامی ارسال کرده تا اندکی از عصبانیت شان کاسته شود. چون این احتمال را تقریبا حتمی می دانستم، پیامی با این مضمون جواب دادم که:
    " در خانواده ... ما ترسو و بزدل نداریم، لطفا با گوشی خودت پیام بفرست تا جوابت را بدهم"

البته من از طریق تلگرام پیامی که به دستم رسیده بود را به مادر همسرم منتقل و ابراز نگرانی کردم که همسرم تحت تاثیر مشاوره های اشتباه خواهر و برادرهایش تصمیم اشتباه بگیرد و اون بنده خدا هم به من اطمینان داد که تا شب کسی از بچه هایش با همسرم صحبت نکرده است.

امروز صبح پدر همسرم با ارسال پیامی از من و خواهرم عذرخواهی و طلب آمرزش کرد.
    اما پیام من به ایشان چه بود؟
    با این مضمون:
    بنده باید از شما عذرخواهی کنم نه شما. من تا عمر دارم جلوی شما و همسرتان از شرمندگی سرم را نمی توانم بالا بیارم. نه به خاطر حوادثی که بین من و همسرم اتفاق افتاد، خیر. به خاطر اعتمادی که شما به من کردی و جگرگوشه ات را به من سپردی و من نتوانستم پاسخ درستی به اعتماد شما بدهم.(یک پیامک)
    و پیامک دوم " این ماجرا برای همه ما درس های زیادی داشت. هم برای من و همسرم و هم برای شما. برای من و ... این درس را داشت که اسرار زندگی مان را زمان عصبانیت و دعوا جلوی هیچ کسی ولو پدر و مادر ابراز نکنیم و برای شما این درس را داشت که خدایی نکرده اگر روزی دخترتان به شما مراجعه کرد، شرح ماجرا نپرسید و با نصیحت روانه منزلش کنید. باز هم شرمنده بزرگواری تان هستم"

چند دقیقه پیش همسرم (که از داستان عذرخواهی پدرش مطلع بود) پیام فرستاد که آیا شما جواب پیامک پدرم را دادی یا خیر و اینکه پدرش دقایقی قبل با وی تماس گرفته و حالش را پرسیده است...

به نظر شما اینکه این مسئله را به پدر همسرم گوشزد کردم در این شرایط کار اشتباهی نبود؟ باعث نمیشود دلخوری ها ادامه پیدا کند؟
    یا اینکه خانواده خانمم قراره اواخر هفته برن شمال، اگه از ما هم خواستند باهاشون بریم، دعوت شون رو قبول کنم یا خیر؟

باز هم ممنون

متن پیام شما بسیار خوب و مناسب بود .خوشحالم که منطق و احساس را به اندازه در این موضوع درگیر کردید.

در موردپیامک هایی که بصورت مشکوک به شما ارسال میشد و پیامک هایی که بلز ممکنه ارسال بشه فقط سکوت کنید .جز در مورد پدر همسرتون .

ته اصلا نگران نباشید .اتفاقا خیلی مناسب بود و یاداور شدید که بخاطر توضیح زیاد خواستن شما مجبور به افشای جزییات زندگیتون شدید و البته شرمنده هم هستید.

در مورد مسافرت چرا از همسرتون نظرشو نمیپرسید .بزارید به وقتش ازش سوال کنید هر چیزی که دوست داشت همونو انجام بدید.من نظرماینه مسافرت دو نفره میتونه حال و هواتون رو بیشتر عوض کنه فعلا .ولی اگر همسرتون دوست داره اینبار با خانوادش باشین همونکارو انجام بدین .ا

3. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.23
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,200 بار در 750 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ضمنا منظورتون رو از پیامک خواهرتون به پدرخانومتون متوجه نشدم!!!برای گلایه چنین کاری کردند ؟جای تعجب داره.

5. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    25
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    ضمنا منظورتون رو از پیامک خواهرتون به پدرخانومتون متوجه نشدم!!!برای گلایه چنین کاری کردند ؟جای تعجب داره.
    باز هم ممنون. نظرات تون شاید ساده باشه ولی برای من بسیار حائز اهمیت و کاربردیه.
    ویرایش توسط mohammadsadra123 : 02-09-2016 در ساعت 11:19 AM

7. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    25
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

طبق آخرین خبر امشب میزیم خونه پدر همسرم

همگی دعا کنید تا فردا
    ویرایش توسط mohammadsadra123 : 02-09-2016 در ساعت 11:20 AM

8. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    5
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اولا البته که رابطه شما قابل ترمیمه اگر هر دو بخواید و تلاش کنید!
    اتفاق جالبی نیوفتاده اما در اون حد هم نیست که انقدر خودتونو سرزنش کنید
    شانسی که شما دارید اینه که خانواده همسرتون بسیار فهمیده هستند و به جای طرفداری کورکورانه حرف های شما رو شنیدن و همسرتون رو اروم کردند
    نگران نباشید من کسی رو میشناسم که اختلاف خیلی شدیدتری پیش اومد توی دوران عقد و تا دادگاه برای طلاق رفتند اما در نهایت صلح کردند و الان خوشبخت ترین زوجی هستند که میشناسم بعد از 5 سال,مطمئنا مسئله شما هم قابل حله
    حالا اینکه چجوری رفتار کنید,به عنوان یه ادم بی طرف فکر میکنم هر دو اشتباه کردید و هر دو باید برای بهبود تلاش کنیید و همسرتون باید متوجه باشه این مسئلرو
    من فکر میکنم محبت افراطی از طرف شما نا خوداگاه باعث میشه ایشون تو ذهنشون به این باور برسن که شما مقصر بودید و از این میترسم که تو موارد مشابه این کارو تکرار کنن در نتیجه فکر میکنم از گل و هدیه و ... بهتر اینهکه با ایشون صحبت کنید حرف هاتونو بزنید و بگید به سهم خودتون متاسفید و تمام تلاشتونو میکنید که دیگه پیش نیاد و از ایشون هم متقابلا همین درخواست و بکنید
    نمیدونم چجوری بگیم,با ظرفیت ترین ادما هم اگر بعد از دعوا خیلی مورد توجه قرار بگیرن ممکنه ترسشون ازین کار بریزه, منظورم اینکه مدیریت کنید شرایطو
    راجب حرف بقیه هم نگران نباشید بین تمام زن و شوهر ها اختلاف پیش میاد و این قابل درکه مهم ایندست که تصویرتونو بازسازی کنید
    امیدوارم دیگه هرگز پیش نیاد و موفق بشید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

خانمم دعوای فیزیکی

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
درگيري در تهران,  درگيري وحيد مرادي,  درگيري با قمه,  درگيري مهران قرباني,  درگيري پليس با اراذل,  درگيري در اهواز,  درگيري در كازرون,  درگيري در مرز ميرجاوه,  درگيري در مجلس,  درگيري مسلحانه,  درگيري فيزيكي دبير و جديدي,  درگيري فيزيكي,  مادر,  مادريت انك اناني,  مادريت,  مادري,  مادارا,  مادريتا,  مادرم,  مادرنا والو,  مادريت كلمات,  مدريد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)