نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دعوای زن و شوهر

2937
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    643
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دعوای زن و شوهر

با سلام من حالم خیلی بده دیشب با نامزدم بحثم شده به خاطر کار ، بهش گفتم بهتره واسه آینده بهتر بره دنبال کاره دیگه ای البته در کنار کارش شغل خودش ام دی اف هست.اونم موافقت کرد راستش از نظر خودش خانوادش وضع مالی خوبی ندارن ولی من هیچ وقت نه به روش آوردم و نه میارم چون خودشو قبول دارم و اصلا مادیات برام اهمیت نداره ولی بحث دیشبمون هم به این مسائل کشید نمیدونم چرا اون زیاد از محل کارم راضی نیست یعنی از حقوقش و میگه نمیخوام کسی حقتو بخوره آخه اون خیلی دوسم داره و خیلی خیلی رو من حساسه من فقط بعدازظهرها میرم سر کار ولی امروز باید صبح هم میرفتم ولی اون چون رو این قضیه حساسه گفت نمیخواد بری منم عصبانی شدم در واقع هردومون عصبانی شدیم من بیشتر و بحث کردیم من نگرانشم نمیدونم چطور عذرخواهی کنم و چطور شروع کنم چه حرکتی بکنم خیلی هم مغرورم دلم براش تنگ شده و از رفتارم ناراحتم

2. کاربران زیر از malake بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : کمک روحی خواهش میکنم

سلام.
    حتما شوهرت تو وضعیت اقتصادی خوبی نیس ودوس نداره شما هم کار کنید این نشون دهنده بیش از حد دوست داشتنه شماست .که حاضره تو هرشرایطی که باشه ولی شما کارنکنید .

دوم .خانواده شوهرتو هرچقدر که دارا باشن یا نباشن .هیچ وقت نباید به رخ شوهرتون بکشی و یا اونو مقایسه کنی با کس دیگری .حتی به شوخی

سوم . مغرورم یعنی چی .شوهرته .تمام زندگیته .آدم واسه تمام زندگیش مغرورمیشه .یه خورده فکر کن . آدم واسه هرکسی مغرور باشه ولی واسه عزیزدلش چه پدر په مادر وشوهر .نباید مغرور باشه .

چهارم . شما باید بخاطر شرایط کنونی شوهرتون و زندگیتون .صبر وطاقتتونو بالا ببیرید و بیشتراز گذشته .از خودتون گذشت نشون بدید

ودوباره میگم ادم واسه کسی که تمام زندگیشه .غرور معنی نداره .که دنبال رفتاری بگردی که ازش معذرت خواهی کنی . به نظرمن گوشی رو وردار و واسه عزیزترین کس ت تو زندگیت غرورتو بزار کنار وبهش زنگ بزن معذرت خواهی کن و بهش بگو واسه نهار منتظرتم . دودل نباش .بعد از معذرت خواهی میفهمی چقدر راحت شدی .انگار باری از رو دوش ت برداشته شده .وممکنه به خودت بگی ای کاش زودتر معذرت خواهی میکردم

ایشالا مشکلتون حل بشه
    درپناه حق

4. 4 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    643
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمک روحی خواهش میکنم

مرسی از تمام دوستان و مرسی از راهنمایی فوق العاده شما

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30570
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دعوای زن و شوهر

سلام دوستان راستش یک سالی میشه که من نامزد کردم ولی متاسفانه بعضی مواقع با نامزدم در مورد موضوع عای مختلفی سر دعوا رو شروع میکنیم .راستش این روز ها نامزدم (خانومم) اصلا باهام راه نمیاد اصلا نمیشه ازش چیزی پرسید وقتی میگی مثلا کجا رفته بودی یا چرا رفته بودی به جای جواب درست سر جنگ رو با آدم باز میکنه مثل این که من باهاش پدر کشته گی دارم چند وقت پیش بهش گفتم چرا رفته بودی باغ بابا بزرگت به جای این که جواب درست بده برگشته بهم میگه تو نمی تونی به من بگی کجا برم یا نرم و سر این دعوای مفصلی شد ،در ضمن بعد از هر بار دعوا خانواده نامزدم خودشون رو میندازن وسط قضیه و منو مغصر میبینن اصلا با دخترشون برخورد نمیکنند راستش دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم خواهشن راهنمکایی کنید دوستان

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط صابر22 نمایش پست ها
    سلام دوستان راستش یک سالی میشه که من نامزد کردم ولی متاسفانه بعضی مواقع با نامزدم در مورد موضوع عای مختلفی سر دعوا رو شروع میکنیم .راستش این روز ها نامزدم (خانومم) اصلا باهام راه نمیاد اصلا نمیشه ازش چیزی پرسید وقتی میگی مثلا کجا رفته بودی یا چرا رفته بودی به جای جواب درست سر جنگ رو با آدم باز میکنه مثل این که من باهاش پدر کشته گی دارم چند وقت پیش بهش گفتم چرا رفته بودی باغ بابا بزرگت به جای این که جواب درست بده برگشته بهم میگه تو نمی تونی به من بگی کجا برم یا نرم و سر این دعوای مفصلی شد ،در ضمن بعد از هر بار دعوا خانواده نامزدم خودشون رو میندازن وسط قضیه و منو مغصر میبینن اصلا با دخترشون برخورد نمیکنند راستش دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم خواهشن راهنمکایی کنید دوستان
    سلام صابر عزیز لطفا تایپک جدا بزنید به لینک زیر برید
    http://forum.moshaver.co/newthread.p...ewthread&f=180
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33152
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .من سه ساله ازدواج کردم اصلا کنترلی روی اعصبانیتم ندارم یعنی برای هرچیزی اعصبانی میشما .ناخداگاه صدام میره بالا وشوهرمم ازاینکه من صدامو میبرم بالا بدجور بدش میاد همه اش هم سراین موضوع دعوامون میشه .واقعا نمیدونم چیکارکنم نمیتونم خودمو کنترل کنم.لطفا راهنماییم کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)