نمایش نتایج: از 1 به 39 از 39

موضوع: سواستفاده از من در دوران کودکی

6720
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سواستفاده از من در دوران کودکی

سلام دوستان
    یه مشکلی دارم که نمیتونم به کسی بگم مجبورم اینجا مطرح کنم
    من یه پسر 32 ساله هستم یه دوسالی هست با همسرم عقد کردم خدا را شکر تا الان هم فقط کار کردم و تونستم برای خودم کاری راه بندازم نزدیک به دو میلیارد اموال منقول و غیر منقول دارم دارای حسن شهرت و اعتبار بالایی تو کسبه بازار و محل کسبم هستم
    مشکل من برمیگرده به دوران کودکیم مثلا هشت یا نه سالگی اون موقع متاسفانه من مورد سو استفاده جنسی قرار گرفتم.والا دقیق یادم نیست بهم تجاوز شد یا منو اغفال کردن البته چند نفر بودن همه اون ادمها به مرور زمان از محل ما رفتن ما هم از اون محل رفتیم من در محل جدید با تکیه بر استعداد خودم تونستم رشد کنم و خیلی ترقی کنم.از اون زمان نمیدونم بیست سال گذشت تا اینکه یکی از اون افراد که از من سواستفاده کرده بود بعذ از این همه مدت یهو امد تو محل کسب من اولش من اون را شناختم ولی خودم زدم به نشناختن ولی اخر سر مجبور شدم که بگم شناختمش اون روز گذشت تا اینکه تقریبا دیروز متوجه شدم با یکی از کسبه ها محل ما رفت آمد داره مثل اینکه رفیق هستش الان که دارم اینها را برای شما مینویسم باورتون نمیشه داره قلبم میاد تو دهنم یادم میاد اون بود که قضیه سواستفاده را اولین بار به خانواده ام گفت اره خودش بود
    حالا من از شما سوال دارم به نظرتون امکان داره بازم بره به کسبه محل من بگه چون قبلا هم اینکار را کرده
    سوال بعدیم اینه اگه بگه ابرو من میره من باید چیکار کنم
    سوال بعدیم اینه اون پسر شری هست اصلا یکی از دلایل رفتن از محل ما همین شر بودنش بود خانواده اش به خاطر این رفتن از اون محل من چیکار کنم
    من قدم هیکلم خوبه قشنگ میتونم بزنم بتر************مش به نطرتون اگه حرفی زد بزنم چپ و راستش کنم
    اصلا من الان باید چیکار کنم
    کمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممک کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سواستفاده از من در دوران کودکی

یه چیز دیگه بگم کل کسبه اینجایی که من مشغول هستم همه در ظاهر دوست من هستند ولی در باطن همه دشمن هستند چون چشم ندارن ببینند من چه جوری تو چهار پنج سال یهو اینقدر زدم جلو منظورم ایه اینها دنبال یه بهانههستند که سوزه درست کنند برای من
    میشه راهنمایی کنید منو به خدا حتی این فکر زده به سرم برم طرف را بکشم نمیدونم والا چیکار کنم گیر کردم به خدا

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام
    شما گناهی مرتکب نشدید چرا اینقدر استرس دارید .
    چند نفر به اجبار از شما سوء استفاده کردند .
    شما نمیخواد فعلی کاری انجام بدید با توجه به این که آدم شری هست ممکنه برای شما مشکل ایجاد کنه .
    مطمئن باشید موضوع رو جایی نمیگه چون پای خودش هم گیره .
    به هر حال اصلا متوجه نشه که شما نگرانی از بابت اون قضیه دارید چون ممکنه بخواد از شما باج بگیره با توجه به وضع مالی شما .
    اگر هم تهدید کرد شما رو اصلا نترسید .خونسردی خودتون رو حفظ کنید .
    به خانوادتون چی گفته بود ؟
    به هر حال پای خودش هم گیره .
    اگر حرفی از اون موضوع پیش کشید .بگید اصلا براتون مهم نیست .
    این موضوعی نیست که بخواد روی آینده کاری شما تاثیر بزاره .
    نگرانیتون کاملا بیمورده .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

4. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز اصلا تو فکر زدنو کشتنو شر درست کردن برای خودتون نباشید ...

این فرد اگه هم بره به کل کسبه بگه که برای شما چه اتفاقی افتاده درسته میگید سوژه میشید ولی اولا شما که بچه بودیدو چیزی دست خودتون نبوده ، بعدشم این آدما اگه واکنش نشون بدید به حرفشون بدتر اعصابتونو خورد میکنن با حرفای بی منطقشون ....

به قول شما ، شما تو مدت کمی پیشرفت چشمگیری کردید خداروشکر ... واسه همین اینا از هر چیزی میخوان سوژه درست کنن ، اگه هم دعوا و زدو خوردی بوجود بیاد مطمئن باشید شما رو به دردسر میندازن تا بکشنت پایین .

و اما تکلیف اون شخص !!

واگذارش کنید به خدا تا دلتون آروم بشه . مطمئن باشید اگر بیاد آبروی شمارو جلو دیگران ببره خدا ازش نمیگذره ، دیر یا زود نتیحه ی اینکارشو میبینه ...

پس شما نه کسیو بکشید نه با کسی گلاویزو یقه به یقه بشید ، چون اینجوری واسه خودتون دردسر درست میکنید ، سرتون به کار خودتون گرم باشه ... اون اتفاق هم تو بچگیه شما رخ داده و شما دخیل نبودید توش پس خجالت هم نکشید . ان شالله اون شخص هم به کسی چیزی نمیگه .

6. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    اگر حرفی از اون موضوع پیش کشید .بگید اصلا براتون مهم نیست . .

دقیقا

اگه هم اشاره ای به این موضوع کرد کاملا ریلکس باشید و بهش نشون بدید که بیتفاوت هستید .

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا تو فکر زدنو کشتنو شر درست کردن برای خودتون نباشید ...

این فرد اگه هم بره به کل کسبه بگه که برای شما چه اتفاقی افتاده درسته میگید سوژه میشید ولی اولا شما که بچه بودیدو چیزی دست خودتون نبوده ، بعدشم این آدما اگه واکنش نشون بدید به حرفشون بدتر اعصابتونو خورد میکنن با حرفای بی منطقشون ....

به قول شما ، شما تو مدت کمی پیشرفت چشمگیری کردید خداروشکر ... واسه همین اینا از هر چیزی میخوان سوژه درست کنن ، اگه هم دعوا و زدو خوردی بوجود بیاد مطمئن باشید شما رو به دردسر میندازن تا بکشنت پایین .

و اما تکلیف اون شخص !!

واگذارش کنید به خدا تا دلتون آروم بشه . مطمئن باشید اگر بیاد آبروی شمارو جلو دیگران ببره خدا ازش نمیگذره ، دیر یا زود نتیحه ی اینکارشو میبینه ...

پس شما نه کسیو بکشید نه با کسی گلاویزو یقه به یقه بشید ، چون اینجوری واسه خودتون دردسر درست میکنید ، سرتون به کار خودتون گرم باشه ... اون اتفاق هم تو بچگیه شما رخ داده و شما دخیل نبودید توش پس خجالت هم نکشید . ان شالله اون شخص هم به کسی چیزی نمیگه .
    نمیدونم والا به خدا گیج شدم حا غذا خوردن هم ندارم
    اصا نمیدونم این از کجا پیداش شد
    خوب به نظرتون میره بگه که مثا من همچین آدمی هستم به نظرتون کسی حرفش را باور میکنه
    برام خیی بد میشه

9. کاربران زیر از ali_v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

شما خودتون رو نبازین
    اصلا انگار نه انگار که اتفاقی افتاده.
    اگر هم اون اقا اصرار داشت گذشته تونو برملا کنه، ضعف نشون ندین. خیلی راحت بگین اولا من تکذیب میکنم، ثانیا به فرض هم که اینطور باشه، تو که بزرگتر بودی مجرمی و میتونم ازت شکایت کنم و بکشونمت دادگاه چون من بچه بودم و اختیاری از خودم نداشتم.
    چندبارکه قاطعانه جلوش وایسین خودش بی خیال میشه، چون اول از همه پای خودش گیره به خاطر سو استفاده از شما.

حتی اگر هم حس کردین پیش بعضی کسبه این قضیه رو لو داده، محکم باشین و ادعا کنین چون موقعیت خوبی دارین، حرف مفت پشت سرتون زیاد زده میشه.

فقط اول سعی کنین به خودتون بقبولانین که این قضیه دروغه و برای تخریب وجهه شماست تا راحتتر بتونین جلوش بایستین.

11. 3 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما گناهی مرتکب نشدید چرا اینقدر استرس دارید .
    چند نفر به اجبار از شما سوء استفاده کردند .
    شما نمیخواد فعلی کاری انجام بدید با توجه به این که آدم شری هست ممکنه برای شما مشکل ایجاد کنه .
    مطمئن باشید موضوع رو جایی نمیگه چون پای خودش هم گیره .
    به هر حال اصلا متوجه نشه که شما نگرانی از بابت اون قضیه دارید چون ممکنه بخواد از شما باج بگیره با توجه به وضع مالی شما .
    اگر هم تهدید کرد شما رو اصلا نترسید .خونسردی خودتون رو حفظ کنید .
    به خانوادتون چی گفته بود ؟
    به هر حال پای خودش هم گیره .
    اگر حرفی از اون موضوع پیش کشید .بگید اصلا براتون مهم نیست .
    این موضوعی نیست که بخواد روی آینده کاری شما تاثیر بزاره .
    نگرانیتون کاملا بیمورده .
    اون روز یادمه به پدرم گفت که پسر شما با فلانی و فلانی فلان کار را کرد و بعدش خودش هم باهام این کار را کرد البته دقیق نمیدونم پدرم با من چیکار کرد ولی میدونم تنبیه شدم والا اصلا من اون موقع ها را به یاد ندارم نمیدونم باید چیکار کنم والا گیر کردم اصلا نمی تونید موقعیت منو درک کنید
    از اون پسر بهتون بگم خیلی ادم شری هست یادمه خانواده اش به خاطر این پسر از اون محل رفتن
    الان با کسانی که اینجا برخورد داره همه مثل خودش بیکار هستند نمیدونم از ابروم میترسم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    شما خودتون رو نبازین
    اصلا انگار نه انگار که اتفاقی افتاده.
    اگر هم اون اقا اصرار داشت گذشته تونو برملا کنه، ضعف نشون ندین. خیلی راحت بگین اولا من تکذیب میکنم، ثانیا به فرض هم که اینطور باشه، تو که بزرگتر بودی مجرمی و میتونم ازت شکایت کنم و بکشونمت دادگاه چون من بچه بودم و اختیاری از خودم نداشتم.
    چندبارکه قاطعانه جلوش وایسین خودش بی خیال میشه، چون اول از همه پای خودش گیره به خاطر سو استفاده از شما.

حتی اگر هم حس کردین پیش بعضی کسبه این قضیه رو لو داده، محکم باشین و ادعا کنین چون موقعیت خوبی دارین، حرف مفت پشت سرتون زیاد زده میشه.

فقط اول سعی کنین به خودتون بقبولانین که این قضیه دروغه و برای تخریب وجهه شماست تا راحتتر بتونین جلوش بایستین.
    نمیدونم به خدا
    اصلا گیجم باور نمیکنید چه فکرهایی به سرم زد اگه براتون تعریف کنم تعجب میکنید
    این ادم خیلی ادم عوضی هست کاشکی میتونستم بکشمش به خدا میکشتمش کلی ادم را از وجودش راحت میکردم
    این یه بار ملاقات که کردیم من خیلی خونسرد بودم اصلا انگار نه انگار ولی وقتی رفت سوار یه ماشین شد نمیدونم مست بود از مغازه من که رد شد بلند داد میزد که یادته من باهات چیکار کردم البته کسی هواسش نبود به این ادم
    یه بارم دو روز پیش من تو مغازه بودم اون چند نفر مثل خودم تو فاصله ده متری مغازه من وایساده بودن یه خانومی تو مغازه من بود یه ذره وضعش ناجور بود منظورم لباسش هست اونها از بیرون داشتن چرت و پرت میگفتن و هی میگفتن و میخندیدن در صورتی که از این تیپ مشتری ها من زیاد دارم ولی کسی جرت نداره همچین کاری بکنه والا میخواستم برم بزنم با خاک وکوچه یکیش کنم ولی گفتم نه الان وقتش نیست حالا چیکار کنم

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یه سوالی دیگه از شما دوستان دارم
    خواهش دارم واقعیت را بگید
    به نظرتون اگه قضیه منو به بقیه بگه بقیه باورشون میشه یا نه اصلا باور میکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه باور کردن به نظرت عکس العملشون چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه باور نکردن عکس العملشون چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    اصلا نیاز نیست قضایای گذشته رو مرور کنید.
    شما در اون سن اصلا حس جنسی نداشتین که بخواین گناهی مرتکب شده باشین. اصلا به روی خودتون نیارین و فکر کردن به این مساله رو هم پایان بدین چرا که باعث افزایش اضطراب در برخودتون با اون فرد میشه و اون هم به عنوان یک نقطه ضعف تلقی خواهد کرد.
    اصلا لازم نیست به چیزی فکر کنید و توی رفتار و گفتارتون کاملا محکم و استوار و عادی مثل بقیه مواقع باشید.
    اگر زمانی در این مورد صحبتی با خودتون کردن، خیلی عادی و جدی در عین بی اهمیتی نشون بدین این قضیه واستون اهمیتی نداره و اگر صحبتی بود صحبت رو بدون جلب توجه عوض کنید و مساله دیگه ای رو پیش بکشید یا بدون کار غیر عادی بحث رو ترک کنید.
    فقط لازمه زندگی عادیتون رو ادامه بدید تا اضطرابی توی رفتار و گفتارتون وجود نداشته باشه و نقط ضعفی از طرف شما برای فرد تلقی نشه.

به فکر انتقام یا ضرب اون فرد هم نباشید، قانون کائنات و عدالت الهی همیشه پابرجاست و کسی که مرتکب اشتباه بشه جواب کارش روپس خواهد داد، انتقام شما فقط به خودتون ضرر و آسیب میرسونه و باعث میشه گیر مساله ای بشین که ساده میشد ازش عبور کرد و بیشتر و بیشتر به سمت آرامش و موفقیت پیش رفت
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

16. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_v نمایش پست ها
    به نظرتون اگه قضیه منو به بقیه بگه بقیه باورشون میشه یا نه اصلا باور میکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خیلی موضوع رو برای خودتون بزرگ کردید .
    اگر هم بگه کسی باور نمیکنه .تازه باور هم کنن .
    اخلاق ورفتار شما الان مهمه .
    خیلی دارید ضعف نشون میدید .
    اگر این بار همچین حرفی زد بگین اتفاقا من میخواستم شکایتت رو بکنم ولی پیدات نمیکردم حالا که پیدات شده کار من رو راحت تر کردی .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

18. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

کسانی که شما رو می شناسن ، بعد از شنیدن چیزی در مورد شما به رفتار خود شما دقت و توجه میکنن، این بستگی به خودتون داره که چطور رفتار کنید و شک رو تقویت کنید یا نه
    امضای ایشان

1

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    کسانی که شما رو می شناسن ، بعد از شنیدن چیزی در مورد شما به رفتار خود شما دقت و توجه میکنن، این بستگی به خودتون داره که چطور رفتار کنید و شک رو تقویت کنید یا نه
    دوست عزیز حرف شما را قبول دارم
    ولی خوب میترسم درسته که نباید بترسم ولی میترسم چون ابرو و حسن شهرتی که من دارم خیلی براش زحمت کشیدم من اینقدر موفق بودم با توجه به تجارتی که داشتم توانستم ویزا امریکا را هم بگیرم از هر کی بپرسید در مورد من میگه سالی 4 بار اون ور هست خانواده همسرم دکتر هستند همه تحصیلات پزشکی دارند برای این میترسم نکنه با حرف های این ادم اعتبارم لکه دار میشه

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی موضوع رو برای خودتون بزرگ کردید .
    اگر هم بگه کسی باور نمیکنه .تازه باور هم کنن .
    اخلاق ورفتار شما الان مهمه .
    خیلی دارید ضعف نشون میدید .
    اگر این بار همچین حرفی زد بگین اتفاقا من میخواستم شکایتت رو بکنم ولی پیدات نمیکردم حالا که پیدات شده کار من رو راحت تر کردی .
    دوست عزیز من اگه این حرف را بزنم که همه میفهمن که جریانی بوده و ایشون حرفاش راست هست بعدشم من چه جوری از این ادم شکایت کنم بگم بیست سال پیش این از من سواستفاده کرده اخه من کجا برم این حرف را بزنم من میخوام اگرم این حرف را این زد کسی باور نکنه

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام به سایت مشاور خوش اومدید

دوست عزیز این همه بهم ریختگی به خاطر اتفاقات نیافتاده؟؟؟؟

اونهم در مورد جریانی که مربوط به گذشته هست و تو کودکی شما؟؟؟؟

به خودتون مسلط باشید

اینجوری که شما مضطرب شدید قبل از اینکه این فرد بخواد کاری کنه شما خودتون برگ برنده میدید دستش

اولا دیوار حاشا بلنده!!! این یک

دوما شما تا الان آدم موفقی بودی و از این به بعدشم خواهی بود پس کسی نمیتونه از شما جایگاهتون رو بگیره چون کسی بهتون نداده که الان بخواد پس بگیره

سوما شما باید کاملا خونسرد و بی تفاوت باشید اگر حرفی بزنه( که بعید میدونم بزنه)

چون اگه شما رو مضطرب ببینه بیشتر میخواد شما رو اذیت کنه

چهارم چرا انقد نگرانید؟؟؟ آبروی شما اون نگاه و دیدی هست که خودتون به خودتون دارید

اگه خودتون میدونید و باور کنید که اون اتفاق فقط مربوط به گذشته بوده هیچکسی نمیتونه از بر علیه شما استفاده کنه

حتی اگه بخواد بگه هم چیزی نیست که به الان شما مربوط بشه

گاهی اوقات ما با همین اضطراب های بیجا خودمون رو به دردسر میندازیم

خونسرد باشید تا بتونید منطقی رفتار کنید

اگه واقعا آبروتون براتون مهمه پس چرا به قتل و گلاویز شدن فکر میکنید؟؟؟ اینجوری که بدتر تو دردسر میفتید و بی اعتبار میشید

اگه میخواست به شما ضربه ای بزنه تا الان هم میتونست شما رو پیدا کنه و اینکار رو بکنه

نهایتش بخواد حرفی هم بزنه به الان شما مربوط نمیشه

همه آدما تو گذشته ممکنه اتفاقاتی از این دست براشون رخ داده باشه

پس از این به بعد هم مثل سابق رفتار کنید تا ثبات شخصیتیتون برای همه محرزتر بشه

اگه کوچکترین ضعفی در شما ببینه خیلی راحت میتونه اذیتتون کنه

پس خونسرد و بدون تنش به کارتون ادامه بدید

و برای اینکه به آرامش برسید به خداوند توکل کنید و کار رو به خدا بسپارید

و یادتون نره با جنگ و دعوا همه میگن حتما مشکلی بوده که انقد عصبانی شده

بیخیالش باشید و توکل به خدا کنید ، ان شاء الله نگرانی شما بی مورد هست

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز حرف شما را قبول دارم
    ولی خوب میترسم درسته که نباید بترسم ولی میترسم چون ابرو و حسن شهرتی که من دارم خیلی براش زحمت کشیدم من اینقدر موفق بودم با توجه به تجارتی که داشتم توانستم ویزا امریکا را هم بگیرم از هر کی بپرسید در مورد من میگه سالی 4 بار اون ور هست خانواده همسرم دکتر هستند همه تحصیلات پزشکی دارند برای این میترسم نکنه با حرف های این ادم اعتبارم لکه دار میشه
    موفقیت، شادی و خوشبختی شما در تمام لحظات زندگیتون به دلیل تلاش و توانایی های خودتون هست که همیشه وجود دارن. نیازی نیست ترسی به دل راه بدین. آبرو و شهرتتون همه وابسته به توانایی ها و ویژگی های شخصیتون هستن نه چیز دیگری، این ترس و اضطراب به عنوان یک نقطه منفی توی ارتباطتون دیده میشه و نتیجه منفی داره، هم فکرتون دائم درگیره و هم نمیتونید به مسائل کاری و زندگیتون با تمرکز بپردازین.
    این فکر شماست ، وگرنه دلیلی نیست بخواد چنین حرفی بزنه، اگر هم زمانی چنین حرفی زدن، افکار دیگران به رفتار خودتون رمیگره، پس این اضطراب و ترس نادرست رو از خودتون دور کنین.

حرف ستیلا خانم هم حرف خوبی بود در مورد اینکه اگه حرفی زدن خصوصی در زمان مناسب به خودشون بگین دنبالشون بودین واسه شکایت و پیداشون نمیکردین و ...

اما شک دیگران و به باور تبدیل شدنش، یا پاک شدن کامل قضیه و بی آبرویی اون فرد، "اگر" ایشون حرفی بزنن، برمیگرده به رفتار خودتون، در نظر داشته باشین اگر حرفی بزنن میتونین خیلی راحت اعاده حیثیت کنید و ازشون شکایت کنید
    امضای ایشان

1

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

اگر نمونه هایی از مزاحمت هایی که گفتین براتون ایجاد کرده، یا موقعی که مست کرده و احتمال داره براتون مزاحمتی ایجاد کنه، با پلیس تماس بگیرین و به جرم ایجاد مزاحمت ازش شکایت کنین، حساب کار دستش میاد.
    اگر اینجور که میگین ادم شروری باشه حتما پرونده قضایی هم داره، و با شکایت شما گیر میفته. پس میبینید که اون بیشتر باید از شما بترسه تا شما از اون!!!
    بهتره اگه میتونین محل کارتون رو عوض کنین یا شاگردی استخدام کنین که کمتر مجبور بشین با اون فرد رو در رو بشین تا اوضاع ارومتر بشه.

25. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام به سایت مشاور خوش اومدیددوست عزیز این همه بهم ریختگی به خاطر اتفاقات نیافتاده؟؟؟؟اونهم در مورد جریانی که مربوط به گذشته هست و تو کودکی شما؟؟؟؟به خودتون مسلط باشیداینجوری که شما مضطرب شدید قبل از اینکه این فرد بخواد کاری کنه شما خودتون برگ برنده میدید دستشاولا دیوار حاشا بلنده!!! این یکدوما شما تا الان آدم موفقی بودی و از این به بعدشم خواهی بود پس کسی نمیتونه از شما جایگاهتون رو بگیره چون کسی بهتون نداده که الان بخواد پس بگیرهسوما شما باید کاملا خونسرد و بی تفاوت باشید اگر حرفی بزنه( که بعید میدونم بزنه)چون اگه شما رو مضطرب ببینه بیشتر میخواد شما رو اذیت کنهچهارم چرا انقد نگرانید؟؟؟ آبروی شما اون نگاه و دیدی هست که خودتون به خودتون داریداگه خودتون میدونید و باور کنید که اون اتفاق فقط مربوط به گذشته بوده هیچکسی نمیتونه از بر علیه شما استفاده کنهحتی اگه بخواد بگه هم چیزی نیست که به الان شما مربوط بشهگاهی اوقات ما با همین اضطراب های بیجا خودمون رو به دردسر میندازیمخونسرد باشید تا بتونید منطقی رفتار کنیداگه واقعا آبروتون براتون مهمه پس چرا به قتل و گلاویز شدن فکر میکنید؟؟؟ اینجوری که بدتر تو دردسر میفتید و بی اعتبار میشیداگه میخواست به شما ضربه ای بزنه تا الان هم میتونست شما رو پیدا کنه و اینکار رو بکنهنهایتش بخواد حرفی هم بزنه به الان شما مربوط نمیشههمه آدما تو گذشته ممکنه اتفاقاتی از این دست براشون رخ داده باشهپس از این به بعد هم مثل سابق رفتار کنید تا ثبات شخصیتیتون برای همه محرزتر بشهاگه کوچکترین ضعفی در شما ببینه خیلی راحت میتونه اذیتتون کنهپس خونسرد و بدون تنش به کارتون ادامه بدیدو برای اینکه به آرامش برسید به خداوند توکل کنید و کار رو به خدا بسپاریدو یادتون نره با جنگ و دعوا همه میگن حتما مشکلی بوده که انقد عصبانی شدهبیخیالش باشید و توکل به خدا کنید ، ان شاء الله نگرانی شما بی مورد هست
    نمیدونم والا چی بگم به من حق بدید البته حق با شما هست من باید خونسرد باشم و خودمو نبازم.من میخوام اصلا به روی خودم نیارم اگرم چیزی گفت میخوام بگم توهم زدی یا دیدم داره اصرار میکنه بگم اصلا اره تو راست میگی خوبه حالا من باید چیکار کنم الان نظرتون چی هست

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    اگر نمونه هایی از مزاحمت هایی که گفتین براتون ایجاد کرده، یا موقعی که مست کرده و احتمال داره براتون مزاحمتی ایجاد کنه، با پلیس تماس بگیرین و به جرم ایجاد مزاحمت ازش شکایت کنین، حساب کار دستش میاد.اگر اینجور که میگین ادم شروری باشه حتما پرونده قضایی هم داره، و با شکایت شما گیر میفته. پس میبینید که اون بیشتر باید از شما بترسه تا شما از اون!!!بهتره اگه میتونین محل کارتون رو عوض کنین یا شاگردی استخدام کنین که کمتر مجبور بشین با اون فرد رو در رو بشین تا اوضاع ارومتر بشه.
    دوست عزیز امکانش نیست که محل کارم را عوض کنم ولی من میترسم چون تو بچه گیم همین ادم رفت این قضیه را به پدرم گفت هراسم از اینه که باز بره به بقیه بگه این داستان را به بقیه کسبه بگه از ابروم میترسم که مردم بعد از شنیدن این حرفها پشت سرم چی میگن و اصلا باور میکنن

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نمیدونم والا چی بگم به من حق بدید البته حق با شما هست من باید خونسرد باشم و خودمو نبازم.من میخوام اصلا به روی خودم نیارم اگرم چیزی گفت میخوام بگم توهم زدی یا دیدم داره اصرار میکنه بگم اصلا اره تو راست میگی خوبه حالا من باید چیکار کنم الان نظرتون چی هست
    بله به شما حق میدیم که نگران موقعیتتون باشید

اما این حق رو نمیدیم که صرف افکاری که فقط تو ذهنتون هست کار نادرست انجام بدید

شاید اصن اون قضیه رو این فرد یادش رفته باشه... از کجا میدونید هنوز تو ذهنش هست

خیلی چیزها که ما بهش فک میکنیم بقیه فک نمیکنن

چیزی که مهمه شما الان یه فرد معتبری...

پس هیچکس نمیتونه به خاطر اتفاقی که تو کودکی و دوران خردسالی شما افتاده اعتبار شما رو زیر سوال ببره

اگه این اتفاق تو دورانی میفتاد که شما بالغ بودی و آگاهی داشتی از کارت بله میشد گفت جای نگرانی هست

الان هم میتونید "" اگه"" ""اگه"" این آقا حرفی زد بگید چیزی به خاطر ندارید

یا حتی بخندید به این قضیه ... چون این قضایا ممکنه برای خیلی از کودکان پیش بیاد به خاطر اینکه تو سن و مرحله ای هستن که کنجکاوی میکنن در مورد این مسائل

پس مطمئن باشید هیچ آدم عاقلی دوران کودکی رو سرکوب نمیکنه

مگر اینکه این اتفاقات تو دوران بلوغ و آگاهی شما اتفاق افتاده باشه

شما که خودتم میگه یادت نمیاد دقیقا... این آقا هم بعد این همه مدت لابد یادش رفته

تازه اگه بخواد حرفی بزنه اسم خودشم خراب میشه

خیلی بزرگش کردین مسئله رو

ترستون بی مورده اما قابل درکه

شما عملا کار اشتباهی نکردین که قابل سرزنش باشه

من دوستان مشاور رو به پست شما دعوت میکنم

ان شاء الله که دوستان هم بهتر وبیشتر به شما کمک میکنن

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    بله به شما حق میدیم که نگران موقعیتتون باشید

اما این حق رو نمیدیم که صرف افکاری که فقط تو ذهنتون هست کار نادرست انجام بدید

شاید اصن اون قضیه رو این فرد یادش رفته باشه... از کجا میدونید هنوز تو ذهنش هست

خیلی چیزها که ما بهش فک میکنیم بقیه فک نمیکنن

چیزی که مهمه شما الان یه فرد معتبری...

پس هیچکس نمیتونه به خاطر اتفاقی که تو کودکی و دوران خردسالی شما افتاده اعتبار شما رو زیر سوال ببره

اگه این اتفاق تو دورانی میفتاد که شما بالغ بودی و آگاهی داشتی از کارت بله میشد گفت جای نگرانی هست

الان هم میتونید "" اگه"" ""اگه"" این آقا حرفی زد بگید چیزی به خاطر ندارید

یا حتی بخندید به این قضیه ... چون این قضایا ممکنه برای خیلی از کودکان پیش بیاد به خاطر اینکه تو سن و مرحله ای هستن که کنجکاوی میکنن در مورد این مسائل

پس مطمئن باشید هیچ آدم عاقلی دوران کودکی رو سرکوب نمیکنه

مگر اینکه این اتفاقات تو دوران بلوغ و آگاهی شما اتفاق افتاده باشه

شما که خودتم میگه یادت نمیاد دقیقا... این آقا هم بعد این همه مدت لابد یادش رفته

تازه اگه بخواد حرفی بزنه اسم خودشم خراب میشه

خیلی بزرگش کردین مسئله رو

ترستون بی مورده اما قابل درکه

شما عملا کار اشتباهی نکردین که قابل سرزنش باشه

من دوستان مشاور رو به پست شما دعوت میکنم

ان شاء الله که دوستان هم بهتر وبیشتر به شما کمک میکنن
    واقعا ممنونم از اینکه وقت میزارید و جواب میدهید
    من مطمن هستم که اون یادش هست تو همون بچه گیم هم یادم هست به خیلی ها گفت ولی خدا را شکر اونها از محل ما رفتن و ما هم کلا از اون محل رفتیم.میدونید حرفتون را متوجه شدم و منظورتون را گرفتم ولی اگه اون بخواد بگه میتونه بگه مثلا بیست سالش بود من این کار را کردم باهاش یا اصلا بگه من مشکل جنسی دارم و میتونه خیلی حرفها بزنه ولی من سوالم از شما دوستان اینه ایا مردم هم مثل شما فکر میکنند
    یه چیز دیگه به نظر شما اگه رفت به بقیه گفت یا خودش امد بهم گفت این عکس العمل را نشون بدم که مثلا چیکار کنم که تو با من اینکار را کردی یا حالا باید چیکار کنم یا اصلا تو راست میگی.اصلا تو با همه این کار را کردی خوبه حالا برو دنبال کار زندگیت یا اصلا برو به همه بگو چیکار کنم
    نظرتون چی هست

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

واقعا ممنونم از اینکه وقت میزارید و جواب میدهید
    من مطمن هستم که اون یادش هست تو همون بچه گیم هم یادم هست به خیلی ها گفت ولی خدا را شکر اونها از محل ما رفتن و ما هم کلا از اون محل رفتیم.میدونید حرفتون را متوجه شدم و منظورتون را گرفتم ولی اگه اون بخواد بگه میتونه بگه مثلا بیست سالش بود من این کار را کردم باهاش یا اصلا بگه من مشکل جنسی دارم و میتونه خیلی حرفها بزنه ولی من سوالم از شما دوستان اینه ایا مردم هم مثل شما فکر میکنند
    یه چیز دیگه به نظر شما اگه رفت به بقیه گفت یا خودش امد بهم گفت این عکس العمل را نشون بدم که مثلا چیکار کنم که تو با من اینکار را کردی یا حالا باید چیکار کنم یا اصلا تو راست میگی.اصلا تو با همه این کار را کردی خوبه حالا برو دنبال کار زندگیت یا اصلا برو به همه بگو چیکار کنم
    نظرتون چی هست
    فک میکنم ستیلا خانم حرف درستی زدن

اگه حرفی زدن شما هستید که باید بترسونیدش که ازش شکایت میکنید

فقط باید بیتفاوت باشید که از شما نقطه ضعف نگیره

نمیتونه بگه مشکل جنسی دارید چون اگه داشتید باید تو این سالها هم نشون میدادید

پس به غیر از یه اتفاق کودکی هیچی از شما نداره.. که اونم اصلا قابل گفتن نیست

فکرتون رو آروم کنید

شما این شخص رو بهتر میشناسید

پس خودتون رو آروم کنید تا راحت تر و فکرای بهتری برای مقابله باهاش پیدا کنید

چون خودتون میدونید که این آقا چجور آدمیه... پس با توجه به رفتارشون باید عاقلانه یه تصمیم درست بگیرید که در واقع به نفع شما باشه

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26051
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز اولا اینکه اصلا جای نگرانی نیست...اگه کسی در مورد شخصی مثل شما این حرف رو به خود من میزد من که شخصا باور نمی کردم و میگفتم به خاطر موفقیت و مو قعیتش دارن برام حرف در میرن... فقط اینکه لطفا از این بابت هم که ممکنه یه روز بیاد مغازتون و حرفی در مورد گذشته پیش بکشه و ... و منتظر پاسخ شما باشه و شاید مثلا صداتون رو ضبط کنه و ... هم باشین.

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

باسلام خدمت کاربر گرامی من همه حرفاتونو خوندم اول اینکه تا وقتی که حرفه مردم وعکسالعملشون برای شما مهم باشه نه تنها تواین مشکل شکست میخورین بلکه درتمامه اتفاقایی که قراره درآینده براتون بیفته حرف مردم چنان شمارو از بالا به پایین میکشه که تمامه تلاشتونو به باد میده
    گذشته شما هر چی که بوده به شما ربط داره یه بچه مرتکب یه اشتباهی شده به دیگران ربطی نداره
    تا وقتی که حرف مردم براتون اهمیتی داشته باشه زندگی براتون سخت میشه
    دوست عزیز اینهمه پریشانی شمارو درک میکنم اما دروحله اول باید خودتونو کنترل کنید
    موفق باشید

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMIRA.R نمایش پست ها
    دوست عزیز اولا اینکه اصلا جای نگرانی نیست...اگه کسی در مورد شخصی مثل شما این حرف رو به خود من میزد من که شخصا باور نمی کردم و میگفتم به خاطر موفقیت و مو قعیتش دارن برام حرف در میرن... فقط اینکه لطفا از این بابت هم که ممکنه یه روز بیاد مغازتون و حرفی در مورد گذشته پیش بکشه و ... و منتظر پاسخ شما باشه و شاید مثلا صداتون رو ضبط کنه و ... هم باشین.
    سلام
    ممنون که برام وقت میزارید سپاسگزارم
    اعتراف میکنم تا قبل از این که صحبت های شما دوستان عزیز را شنوم روحیه ام را باخته بودم ولی با صحبت های شما امیدوارم شدم.ولی به این نتیجه رسیدم که اگرم همچین حرفی هم زد خودم بزنم به بی تفاوتی اگرم دیدم زیاد داره گیر میده بگم حالا بر فرض مثال تو راست میگی حالا چیکار کنم یا دیدم زیاد حرف میزنه بزنمش با خاک کوچه یکیش کنم

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    باسلام خدمت کاربر گرامی من همه حرفاتونو خوندم اول اینکه تا وقتی که حرفه مردم وعکسالعملشون برای شما مهم باشه نه تنها تواین مشکل شکست میخورین بلکه درتمامه اتفاقایی که قراره درآینده براتون بیفته حرف مردم چنان شمارو از بالا به پایین میکشه که تمامه تلاشتونو به باد میده
    گذشته شما هر چی که بوده به شما ربط داره یه بچه مرتکب یه اشتباهی شده به دیگران ربطی نداره
    تا وقتی که حرف مردم براتون اهمیتی داشته باشه زندگی براتون سخت میشه
    دوست عزیز اینهمه پریشانی شمارو درک میکنم اما دروحله اول باید خودتونو کنترل کنید
    موفق باشید

سلام
    ممنونم از وقتی که گذاشتید ولی من الان خودمو دارم کنترل میکنم وگرنه یا خودمو کشته بودم یا اونو
    من به توصیه شما و بقیه دوستان خیلی خونسرد دارم برخورد میکنم اتفاقا امروز یکی از همون ادمهایی که با اون پسره در ارتباط بود با هم برخوردیم و خیلی معمولی با هم حرف زدیم تازه اون داشت زیر اب یه نفر پیش من میزد منم گفتم هر چیزی که میشنویم دلیل بر راست بودن نیست مشکل اونها به خودشون مربوط هست بعد یه ذره چاکرم مخلصم کردیم و از هم خداحافظی کردیم

35. کاربران زیر از ali_v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوستان
    یه مشکلی دارم که نمیتونم به کسی بگم مجبورم اینجا مطرح کنم
    من یه پسر 32 ساله هستم یه دوسالی هست با همسرم عقد کردم خدا را شکر تا الان هم فقط کار کردم و تونستم برای خودم کاری راه بندازم نزدیک به دو میلیارد اموال منقول و غیر منقول دارم دارای حسن شهرت و اعتبار بالایی تو کسبه بازار و محل کسبم هستم
    مشکل من برمیگرده به دوران کودکیم مثلا هشت یا نه سالگی اون موقع متاسفانه من مورد سو استفاده جنسی قرار گرفتم.والا دقیق یادم نیست بهم تجاوز شد یا منو اغفال کردن البته چند نفر بودن همه اون ادمها به مرور زمان از محل ما رفتن ما هم از اون محل رفتیم من در محل جدید با تکیه بر استعداد خودم تونستم رشد کنم و خیلی ترقی کنم.از اون زمان نمیدونم بیست سال گذشت تا اینکه یکی از اون افراد که از من سواستفاده کرده بود بعذ از این همه مدت یهو امد تو محل کسب من اولش من اون را شناختم ولی خودم زدم به نشناختن ولی اخر سر مجبور شدم که بگم شناختمش اون روز گذشت تا اینکه تقریبا دیروز متوجه شدم با یکی از کسبه ها محل ما رفت آمد داره مثل اینکه رفیق هستش الان که دارم اینها را برای شما مینویسم باورتون نمیشه داره قلبم میاد تو دهنم یادم میاد اون بود که قضیه سواستفاده را اولین بار به خانواده ام گفت اره خودش بود
    حالا من از شما سوال دارم به نظرتون امکان داره بازم بره به کسبه محل من بگه چون قبلا هم اینکار را کرده
    سوال بعدیم اینه اگه بگه ابرو من میره من باید چیکار کنم
    سوال بعدیم اینه اون پسر شری هست اصلا یکی از دلایل رفتن از محل ما همین شر بودنش بود خانواده اش به خاطر این رفتن از اون محل من چیکار کنم
    من قدم هیکلم خوبه قشنگ میتونم بزنم بتر************مش به نطرتون اگه حرفی زد بزنم چپ و راستش کنم
    اصلا من الان باید چیکار کنم
    کمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممک کنید

سلام

متاسفم از آنچه که خواندم ولی عزیز شما قربانی بودی و ازتون سو استفاده شده, و حتما دچار وحشت و اضطراب بعد از حادثه شده ای که در ضمبر ناخوداگاه شما نقش بسته و یکی از دلایلی که خوب موفق بودی

و البته سخت به کار چسبیدی همین ترس و وحشت پنهان بوده که به جای حل شدن در درونت ریشه گرفته!! حالا هم مسئله حضور فیزیکی اون شخص نیست مسئله درمان این ترس و اضطراب پنهان شماست.

و برای آن بهتره حتما به یکی از همکاران حاذق ما(مرد) در شهر خود رجوع کنید برای درمان.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

37. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم ولی عزیز شما قربانی بودی و ازتون سو استفاده شده, و حتما دچار وحشت و اضطراب بعد از حادثه شده ای که در ضمبر ناخوداگاه شما نقش بسته و یکی از دلایلی که خوب موفق بودی

و البته سخت به کار چسبیدی همین ترس و وحشت پنهان بوده که به جای حل شدن در درونت ریشه گرفته!! حالا هم مسئله حضور فیزیکی اون شخص نیست مسئله درمان این ترس و اضطراب پنهان شماست.

و برای آن بهتره حتما به یکی از همکاران حاذق ما(مرد) در شهر خود رجوع کنید برای درمان.

موفق باشید

سپاس

دکتر

سلام
    مرسی از پاسخت همین الان دارم از پیش یه مشاوره تو یه شهر دیگه میام
    کل مطلبی که مشاوره گفت و من برداشت کردم این بود هر چی گفت هاشا کن و بزن زیرش و اینکه خیلی خونسرد باش و اصلا به خودت بد راه نده البته گفت اگرم که گفت به همسایه ها تو با برخوردت میتونی از ذهنشون پاک کنی گفت حافظه مردم زود پاک میشه
    نظر شما چی هست

38. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام
    مرسی از پاسخت همین الان دارم از پیش یه مشاوره تو یه شهر دیگه میام
    کل مطلبی که مشاوره گفت و من برداشت کردم این بود هر چی گفت هاشا کن و بزن زیرش و اینکه خیلی خونسرد باش و اصلا به خودت بد راه نده البته گفت اگرم که گفت به همسایه ها تو با برخوردت میتونی از ذهنشون پاک کنی گفت حافظه مردم زود پاک میشه
    نظر شما چی هست

من واقعا شرمنده و متاسفم از این نوع همکاران عزیزی که به جای روشهای آکادمیک و دانشگاهی .اندرزهای پدر بزرگی و مادر بزرگی میدن!!!!!!!>>>>؟؟؟ چه خبره و چی خواندن توی دانشگاه ها من نمیدونم!

عزیز من میدانم و خودتون نیز این رو تا حدودی حس میکنید که مشکل ما دانستن مردم نیست , بلکه اون ترس و احساس گناه و بدی و نفرت و مظلوم واقع شدن بعد از حادثه است که بسیار اذیت کننده است

(که صد البته شدت و ضعفش به خیلی از پارامترها برمیگرده).

این راه حل رو پیش نماز مسجد نیز میتوانست به شما بکنه یا پدر بزرگ در قید حیات!!!>؟؟؟

نه عزیز ptsd (وحشت بعد از حادثه) روش و درمان داره البته زمان بره پس به متخصص رجوع کنید که این روش رو بشناسه و بدونه و میتوانید ازشون بپرسید که آشنا هستن به این روش و ازشون درمان رو از این طریق بخواهید.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان

39. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    9

اصلا نگران نشوولش کن

40. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من واقعا شرمنده و متاسفم از این نوع همکاران عزیزی که به جای روشهای آکادمیک و دانشگاهی .اندرزهای پدر بزرگی و مادر بزرگی میدن!!!!!!!>>>>؟؟؟ چه خبره و چی خواندن توی دانشگاه ها من نمیدونم!

عزیز من میدانم و خودتون نیز این رو تا حدودی حس میکنید که مشکل ما دانستن مردم نیست , بلکه اون ترس و احساس گناه و بدی و نفرت و مظلوم واقع شدن بعد از حادثه است که بسیار اذیت کننده است

(که صد البته شدت و ضعفش به خیلی از پارامترها برمیگرده).

این راه حل رو پیش نماز مسجد نیز میتوانست به شما بکنه یا پدر بزرگ در قید حیات!!!>؟؟؟

نه عزیز ptsd (وحشت بعد از حادثه) روش و درمان داره البته زمان بره پس به متخصص رجوع کنید که این روش رو بشناسه و بدونه و میتوانید ازشون بپرسید که آشنا هستن به این روش و ازشون درمان رو از این طریق بخواهید.

موفق باشید

سپاس

دکتر

سلام و درود
    من واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم حرف کی درست است کدام راه را برم که جواب میده
    البته لازم به ذکر هست باورتون میشه من اون موقع ها را اصلا به یاد ندارم هر چی فکر میکنم چیز زیادی به ذهنم نمیاد والا الان هم احساس شرمندگی از خودم ندارم فقط احساس اینو دارم اگه مردم بفهمن در مورد من چی فکر میکنن چون من واقعا ادم سر شناسی هستم اتفاقا من پسری هستم که فکرم باز هست لامصب تو این جامعه ما اینجوری هست وگرنه دو سال پیش مدونا اعلام کرد تو بچه گی هم مورد تجاوز قرار گرفته نه دوست عزیز من وحشت ندارم چون میدونم این در گذشته من اتفاق افتاده و در سنی بودم که نه به بلوغ جنسی رسیده بودم نه به بلوغ فکری وحشت من از حرف مردم هست وحشت من از این هست که اگه امد جلو گفت من چه بگم و چه عکس العملی داشته باشم لازم به ذکر هست تو شخصیت و تو کلاس من نیست وگرنه تا الن میزدمش با خاک کوچه یکی بشه ولی چه کنم که از عواقبش میترسم اگرم اینجا دارم با شما مشورت میکنم و شما دوستان هم پاسخگو هستید و ممنونم از همتون به خاطر اینکه بهم بگید چیکار کنم که بدتر نشه وضعیت من همین
    در هر صورت نیاز به کمک فکرتون دارم

41. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام و درود
    من واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم حرف کی درست است کدام راه را برم که جواب میده
    البته لازم به ذکر هست باورتون میشه من اون موقع ها را اصلا به یاد ندارم هر چی فکر میکنم چیز زیادی به ذهنم نمیاد والا الان هم احساس شرمندگی از خودم ندارم فقط احساس اینو دارم اگه مردم بفهمن در مورد من چی فکر میکنن چون من واقعا ادم سر شناسی هستم اتفاقا من پسری هستم که فکرم باز هست لامصب تو این جامعه ما اینجوری هست وگرنه دو سال پیش مدونا اعلام کرد تو بچه گی هم مورد تجاوز قرار گرفته نه دوست عزیز من وحشت ندارم چون میدونم این در گذشته من اتفاق افتاده و در سنی بودم که نه به بلوغ جنسی رسیده بودم نه به بلوغ فکری وحشت من از حرف مردم هست وحشت من از این هست که اگه امد جلو گفت من چه بگم و چه عکس العملی داشته باشم لازم به ذکر هست تو شخصیت و تو کلاس من نیست وگرنه تا الن میزدمش با خاک کوچه یکی بشه ولی چه کنم که از عواقبش میترسم اگرم اینجا دارم با شما مشورت میکنم و شما دوستان هم پاسخگو هستید و ممنونم از همتون به خاطر اینکه بهم بگید چیکار کنم که بدتر نشه وضعیت من همین
    در هر صورت نیاز به کمک فکرتون دارم
    عزیز من نه به عنوان دوست شما اینجام ونه به عنوان همدرد و راز دار و سنگ صبور!!!!

من به عنوان بک دکتر متخصص بالینی, گه- گداری اینجام , در خدمت هم وطنان گلی چون شما که دسترسی به همکاران حاذق ما رو ندارند حالا به هر دلیلی تا اندک دینی رو به جامعه خودم انجام داده باشم.

من صدها کیس مثل شما داشتم که نه یادشان بوده که چه شده و نه چه کرده اند و فقط بخاطر بد خوابی و یا سر درد و یا معده درد و یا خواب بعد و یا اعتیاد به کار و درس رجوع کرده بودند.

که بعد از مصاحبه ها و جلسات هیپنوتیزم تو حالت هیپنوتیزم همه چیز یادشون آمده (حتی با جزئیات کامل) مثلا توی 3-6 سالگی و سپس درمان وراحت شده اند!!

اصلا اینطوری نمیشه زندگی کرد اگر گفت چی میشه؟ نگفت چی میشه؟ یکی دیگه آمد گفت چی میشه؟ اصغر آقا رو چیکار کنم؟ اکبر آقا رو چی؟

از این شهر برم چی؟ اونجا دنبالم آمدن چی؟ از کشور برم چطوره؟؟؟؟ بزنمش نره بگه؟ نزنمش چیکار کنم؟ برم بهش بگم نگه؟ پول بهش بدم خفه شه؟؟؟

عزیز نیاز به درمان داری منتها یکی از همکاران حاذق و وارد همانطور که عرض کردم.

موفق باشین

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

42. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیز من نه به عنوان دوست شما اینجام ونه به عنوان همدرد و راز دار و سنگ صبور!!!!

من به عنوان بک دکتر متخصص بالینی, گه- گداری اینجام , در خدمت هم وطنان گلی چون شما که دسترسی به همکاران حاذق ما رو ندارند حالا به هر دلیلی تا اندک دینی رو به جامعه خودم انجام داده باشم.

من صدها کیس مثل شما داشتم که نه یادشان بوده که چه شده و نه چه کرده اند و فقط بخاطر بد خوابی و یا سر درد و یا معده درد و یا خواب بعد و یا اعتیاد به کار و درس رجوع کرده بودند.

که بعد از مصاحبه ها و جلسات هیپنوتیزم تو حالت هیپنوتیزم همه چیز یادشون آمده (حتی با جزئیات کامل) مثلا توی 3-6 سالگی و سپس درمان وراحت شده اند!!

اصلا اینطوری نمیشه زندگی کرد اگر گفت چی میشه؟ نگفت چی میشه؟ یکی دیگه آمد گفت چی میشه؟ اصغر آقا رو چیکار کنم؟ اکبر آقا رو چی؟

از این شهر برم چی؟ اونجا دنبالم آمدن چی؟ از کشور برم چطوره؟؟؟؟ بزنمش نره بگه؟ نزنمش چیکار کنم؟ برم بهش بگم نگه؟ پول بهش بدم خفه شه؟؟؟

عزیز نیاز به درمان داری منتها یکی از همکاران حاذق و وارد همانطور که عرض کردم.

موفق باشین

سپاس
    دکتر

سلام
    ممنون از پاسخ
    من سوالم از شما اینه بنده ترسی با این قضیه ندارم و با این قضیه کنار امدم همین الانم با یه مشاور صحبت کردم اتفاقا خیلی راحت چون من را نمیدید شما منظور منو بد متوجه شدید هراس من از این قضیه چیز دیگه ای هست هراس من اینه که اطرافیان چه فکری در مورد گذشته من میکنند تو این کشور ایران وگرنه اگه الان انگلیس بودم اصلا برام مهم نبود چون خودم اونجا بودم و دیدم نگاهشون نسبت به مسله چی هست.همه هراس من این هست که اگه این قضیه برملا بشه حالا به هر نحوی من چه کاری میتونم انجام بدم که بگم این داستان دروغ هست همین.وبتونم کاری کنم که مردم فکر بد در مورد من نکنند

من نبازی ندارم که به یاد بیارم گذشته را چون کاری باهاش ندارم و این قضیه حل شده هست اگه کل مطلب من را بخونید متوجه میشوید هدف از بیان این حرفها این بوده که ترس از ابروم بوده و هست و گرنه اگه این موقعیت را نداشتم یا این کلاس کاری نداشتم یا در حد خودش بودم یه جور دیگه براتون مینوشتم فقط و فقط به خاطر ابرو الانم هست ولاغیر

43. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام
    ممنون از پاسخ
    من سوالم از شما اینه بنده ترسی با این قضیه ندارم و با این قضیه کنار امدم همین الانم با یه مشاور صحبت کردم اتفاقا خیلی راحت چون من را نمیدید شما منظور منو بد متوجه شدید هراس من از این قضیه چیز دیگه ای هست هراس من اینه که اطرافیان چه فکری در مورد گذشته من میکنند تو این کشور ایران وگرنه اگه الان انگلیس بودم اصلا برام مهم نبود چون خودم اونجا بودم و دیدم نگاهشون نسبت به مسله چی هست.همه هراس من این هست که اگه این قضیه برملا بشه حالا به هر نحوی من چه کاری میتونم انجام بدم که بگم این داستان دروغ هست همین.وبتونم کاری کنم که مردم فکر بد در مورد من نکنند

من نبازی ندارم که به یاد بیارم گذشته را چون کاری باهاش ندارم و این قضیه حل شده هست اگه کل مطلب من را بخونید متوجه میشوید هدف از بیان این حرفها این بوده که ترس از ابروم بوده و هست و گرنه اگه این موقعیت را نداشتم یا این کلاس کاری نداشتم یا در حد خودش بودم یه جور دیگه براتون مینوشتم فقط و فقط به خاطر ابرو الانم هست ولاغیر
    میدانید این گفته شما دقیقا مثل اینه که متخصص بگه سردرد شما ناشی از غده توی مغزتونه که واضح توی اسکن افتاده و شما بگید اون که مهم نبست من بهش فکر نمیکنم این لکه روی پیرهنم رو چیکار کنم!!!!؟؟؟؟

عزیز انسات عادی یا سالم حرف یک مشت آدم مزخرف بی کار بی عار نادان و احمق اصلا براش مهم نیست نه توی ایران نه توی کانادا و نه توی انگلیس و نه هیچ جای دیگه!!!؟؟

پس هر طور که میدانید عمل کنید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

44. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35693
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Salam ye chizio khodemoni begam baghcheyi nist ke bil nakhorde bashe jeddi nagir begzar azash 20 sal gozashte bad az koja malom harfesho bavar konan mage film ya madrak dare ? zohre filmesh dar omad zad ziresh inke dg chizi nis badesham shoma bache bodi az in chiza sar dar nemiavordi .. dar morede soalet be nazaram yejor raftar kon ke befahme donya daste kie yekam azat hesab bebare

46. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط جوزف نمایش پست ها
    Salam ye chizio khodemoni begam baghcheyi nist ke bil nakhorde bashe jeddi nagir begzar azash 20 sal gozashte bad az koja malom harfesho bavar konan mage film ya madrak dare ? zohre filmesh dar omad zad ziresh inke dg chizi nis badesham shoma bache bodi az in chiza sar dar nemiavordi .. dar morede soalet be nazaram yejor raftar kon ke
    befahme donya daste kie yekam azat hesab bebare
    سلام
    این تایپیک مال یک سال ونیم پیش هست لطفا در تاریخ پستها دقت کنید
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

47. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

امضای ایشان

48. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

ضعف نشون ندید
    بره بگه! نیمی از مردم تو بچگی مورد دستمالی بزرگترها قرار گرفتن. بیخیال باشید و به زندگیتون برسید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)