مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

موضوع: سواستفاده از من در دوران کودکی

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25399
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.33
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : سواستفاده از من در دوران کودکی

اصلا نگران نشوولش کن
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26558
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها

من واقعا شرمنده و متاسفم از این نوع همکاران عزیزی که به جای روشهای آکادمیک و دانشگاهی .اندرزهای پدر بزرگی و مادر بزرگی میدن!!!!!!!>>>>؟؟؟ چه خبره و چی خواندن توی دانشگاه ها من نمیدونم!

عزیز من میدانم و خودتون نیز این رو تا حدودی حس میکنید که مشکل ما دانستن مردم نیست , بلکه اون ترس و احساس گناه و بدی و نفرت و مظلوم واقع شدن بعد از حادثه است که بسیار اذیت کننده است

(که صد البته شدت و ضعفش به خیلی از پارامترها برمیگرده).

این راه حل رو پیش نماز مسجد نیز میتوانست به شما بکنه یا پدر بزرگ در قید حیات!!!>؟؟؟

نه عزیز ptsd (وحشت بعد از حادثه) روش و درمان داره البته زمان بره پس به متخصص رجوع کنید که این روش رو بشناسه و بدونه و میتوانید ازشون بپرسید که آشنا هستن به این روش و ازشون درمان رو از این طریق بخواهید.

موفق باشید

سپاس

دکتر

سلام و درود
    من واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم حرف کی درست است کدام راه را برم که جواب میده
    البته لازم به ذکر هست باورتون میشه من اون موقع ها را اصلا به یاد ندارم هر چی فکر میکنم چیز زیادی به ذهنم نمیاد والا الان هم احساس شرمندگی از خودم ندارم فقط احساس اینو دارم اگه مردم بفهمن در مورد من چی فکر میکنن چون من واقعا ادم سر شناسی هستم اتفاقا من پسری هستم که فکرم باز هست لامصب تو این جامعه ما اینجوری هست وگرنه دو سال پیش مدونا اعلام کرد تو بچه گی هم مورد تجاوز قرار گرفته نه دوست عزیز من وحشت ندارم چون میدونم این در گذشته من اتفاق افتاده و در سنی بودم که نه به بلوغ جنسی رسیده بودم نه به بلوغ فکری وحشت من از حرف مردم هست وحشت من از این هست که اگه امد جلو گفت من چه بگم و چه عکس العملی داشته باشم لازم به ذکر هست تو شخصیت و تو کلاس من نیست وگرنه تا الن میزدمش با خاک کوچه یکی بشه ولی چه کنم که از عواقبش میترسم اگرم اینجا دارم با شما مشورت میکنم و شما دوستان هم پاسخگو هستید و ممنونم از همتون به خاطر اینکه بهم بگید چیکار کنم که بدتر نشه وضعیت من همین
    در هر صورت نیاز به کمک فکرتون دارم

3. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.41
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,091 بار در 610 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_v نمایش پست ها
    سلام و درود
    من واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم حرف کی درست است کدام راه را برم که جواب میده
    البته لازم به ذکر هست باورتون میشه من اون موقع ها را اصلا به یاد ندارم هر چی فکر میکنم چیز زیادی به ذهنم نمیاد والا الان هم احساس شرمندگی از خودم ندارم فقط احساس اینو دارم اگه مردم بفهمن در مورد من چی فکر میکنن چون من واقعا ادم سر شناسی هستم اتفاقا من پسری هستم که فکرم باز هست لامصب تو این جامعه ما اینجوری هست وگرنه دو سال پیش مدونا اعلام کرد تو بچه گی هم مورد تجاوز قرار گرفته نه دوست عزیز من وحشت ندارم چون میدونم این در گذشته من اتفاق افتاده و در سنی بودم که نه به بلوغ جنسی رسیده بودم نه به بلوغ فکری وحشت من از حرف مردم هست وحشت من از این هست که اگه امد جلو گفت من چه بگم و چه عکس العملی داشته باشم لازم به ذکر هست تو شخصیت و تو کلاس من نیست وگرنه تا الن میزدمش با خاک کوچه یکی بشه ولی چه کنم که از عواقبش میترسم اگرم اینجا دارم با شما مشورت میکنم و شما دوستان هم پاسخگو هستید و ممنونم از همتون به خاطر اینکه بهم بگید چیکار کنم که بدتر نشه وضعیت من همین
    در هر صورت نیاز به کمک فکرتون دارم
    عزیز من نه به عنوان دوست شما اینجام ونه به عنوان همدرد و راز دار و سنگ صبور!!!!

من به عنوان بک دکتر متخصص بالینی, گه- گداری اینجام , در خدمت هم وطنان گلی چون شما که دسترسی به همکاران حاذق ما رو ندارند حالا به هر دلیلی تا اندک دینی رو به جامعه خودم انجام داده باشم.

من صدها کیس مثل شما داشتم که نه یادشان بوده که چه شده و نه چه کرده اند و فقط بخاطر بد خوابی و یا سر درد و یا معده درد و یا خواب بعد و یا اعتیاد به کار و درس رجوع کرده بودند.

که بعد از مصاحبه ها و جلسات هیپنوتیزم تو حالت هیپنوتیزم همه چیز یادشون آمده (حتی با جزئیات کامل) مثلا توی 3-6 سالگی و سپس درمان وراحت شده اند!!

اصلا اینطوری نمیشه زندگی کرد اگر گفت چی میشه؟ نگفت چی میشه؟ یکی دیگه آمد گفت چی میشه؟ اصغر آقا رو چیکار کنم؟ اکبر آقا رو چی؟

از این شهر برم چی؟ اونجا دنبالم آمدن چی؟ از کشور برم چطوره؟؟؟؟ بزنمش نره بگه؟ نزنمش چیکار کنم؟ برم بهش بگم نگه؟ پول بهش بدم خفه شه؟؟؟

عزیز نیاز به درمان داری منتها یکی از همکاران حاذق و وارد همانطور که عرض کردم.

موفق باشین

سپاس
    دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26558
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    عزیز من نه به عنوان دوست شما اینجام ونه به عنوان همدرد و راز دار و سنگ صبور!!!!

من به عنوان بک دکتر متخصص بالینی, گه- گداری اینجام , در خدمت هم وطنان گلی چون شما که دسترسی به همکاران حاذق ما رو ندارند حالا به هر دلیلی تا اندک دینی رو به جامعه خودم انجام داده باشم.

من صدها کیس مثل شما داشتم که نه یادشان بوده که چه شده و نه چه کرده اند و فقط بخاطر بد خوابی و یا سر درد و یا معده درد و یا خواب بعد و یا اعتیاد به کار و درس رجوع کرده بودند.

که بعد از مصاحبه ها و جلسات هیپنوتیزم تو حالت هیپنوتیزم همه چیز یادشون آمده (حتی با جزئیات کامل) مثلا توی 3-6 سالگی و سپس درمان وراحت شده اند!!

اصلا اینطوری نمیشه زندگی کرد اگر گفت چی میشه؟ نگفت چی میشه؟ یکی دیگه آمد گفت چی میشه؟ اصغر آقا رو چیکار کنم؟ اکبر آقا رو چی؟

از این شهر برم چی؟ اونجا دنبالم آمدن چی؟ از کشور برم چطوره؟؟؟؟ بزنمش نره بگه؟ نزنمش چیکار کنم؟ برم بهش بگم نگه؟ پول بهش بدم خفه شه؟؟؟

عزیز نیاز به درمان داری منتها یکی از همکاران حاذق و وارد همانطور که عرض کردم.

موفق باشین

سپاس
    دکتر

سلام
    ممنون از پاسخ
    من سوالم از شما اینه بنده ترسی با این قضیه ندارم و با این قضیه کنار امدم همین الانم با یه مشاور صحبت کردم اتفاقا خیلی راحت چون من را نمیدید شما منظور منو بد متوجه شدید هراس من از این قضیه چیز دیگه ای هست هراس من اینه که اطرافیان چه فکری در مورد گذشته من میکنند تو این کشور ایران وگرنه اگه الان انگلیس بودم اصلا برام مهم نبود چون خودم اونجا بودم و دیدم نگاهشون نسبت به مسله چی هست.همه هراس من این هست که اگه این قضیه برملا بشه حالا به هر نحوی من چه کاری میتونم انجام بدم که بگم این داستان دروغ هست همین.وبتونم کاری کنم که مردم فکر بد در مورد من نکنند

من نبازی ندارم که به یاد بیارم گذشته را چون کاری باهاش ندارم و این قضیه حل شده هست اگه کل مطلب من را بخونید متوجه میشوید هدف از بیان این حرفها این بوده که ترس از ابروم بوده و هست و گرنه اگه این موقعیت را نداشتم یا این کلاس کاری نداشتم یا در حد خودش بودم یه جور دیگه براتون مینوشتم فقط و فقط به خاطر ابرو الانم هست ولاغیر

5. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.41
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,091 بار در 610 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_v نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسخ
    من سوالم از شما اینه بنده ترسی با این قضیه ندارم و با این قضیه کنار امدم همین الانم با یه مشاور صحبت کردم اتفاقا خیلی راحت چون من را نمیدید شما منظور منو بد متوجه شدید هراس من از این قضیه چیز دیگه ای هست هراس من اینه که اطرافیان چه فکری در مورد گذشته من میکنند تو این کشور ایران وگرنه اگه الان انگلیس بودم اصلا برام مهم نبود چون خودم اونجا بودم و دیدم نگاهشون نسبت به مسله چی هست.همه هراس من این هست که اگه این قضیه برملا بشه حالا به هر نحوی من چه کاری میتونم انجام بدم که بگم این داستان دروغ هست همین.وبتونم کاری کنم که مردم فکر بد در مورد من نکنند

من نبازی ندارم که به یاد بیارم گذشته را چون کاری باهاش ندارم و این قضیه حل شده هست اگه کل مطلب من را بخونید متوجه میشوید هدف از بیان این حرفها این بوده که ترس از ابروم بوده و هست و گرنه اگه این موقعیت را نداشتم یا این کلاس کاری نداشتم یا در حد خودش بودم یه جور دیگه براتون مینوشتم فقط و فقط به خاطر ابرو الانم هست ولاغیر
    میدانید این گفته شما دقیقا مثل اینه که متخصص بگه سردرد شما ناشی از غده توی مغزتونه که واضح توی اسکن افتاده و شما بگید اون که مهم نبست من بهش فکر نمیکنم این لکه روی پیرهنم رو چیکار کنم!!!!؟؟؟؟

عزیز انسات عادی یا سالم حرف یک مشت آدم مزخرف بی کار بی عار نادان و احمق اصلا براش مهم نیست نه توی ایران نه توی کانادا و نه توی انگلیس و نه هیچ جای دیگه!!!؟؟

پس هر طور که میدانید عمل کنید

سپاس
    دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35693
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Salam ye chizio khodemoni begam baghcheyi nist ke bil nakhorde bashe jeddi nagir begzar azash 20 sal gozashte bad az koja malom harfesho bavar konan mage film ya madrak dare ? zohre filmesh dar omad zad ziresh inke dg chizi nis badesham shoma bache bodi az in chiza sar dar nemiavordi .. dar morede soalet be nazaram yejor raftar kon ke befahme donya daste kie yekam azat hesab bebare

8. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.61
    تشکـر
    341
    تشکر شده 399 بار در 246 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط جوزف نمایش پست ها
    Salam ye chizio khodemoni begam baghcheyi nist ke bil nakhorde bashe jeddi nagir begzar azash 20 sal gozashte bad az koja malom harfesho bavar konan mage film ya madrak dare ? zohre filmesh dar omad zad ziresh inke dg chizi nis badesham shoma bache bodi az in chiza sar dar nemiavordi .. dar morede soalet be nazaram yejor raftar kon ke
    befahme donya daste kie yekam azat hesab bebare
    سلام
    این تایپیک مال یک سال ونیم پیش هست لطفا در تاریخ پستها دقت کنید
    امید باعث ایجاد انگیزه و روحیه میشود کسی که انگیزه و روحیه دارد می تواند فعالیت بیشتری کند هر که فعالتر باشد موفقتر می شود همیشه شانس در خدمت ذهن آماده است

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)