مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 87

موضوع: کتک خوردن از زن به خاطر اعتراض به نوع پوشش

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25324
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

کتک خوردن از زن به خاطر اعتراض به نوع پوشش

سلام مردی ۳۵ ساله ام. همسرم سی سالشه و پنج ساله ازدواج کردیم. تو این مدت پنج سال همیشه نسبت به لباس پوشیدنش در بیرون حساس بودم اوایل گوش میکرد و. رعایت میکرد ولی کم کم دوباره کار خودشو شروع میکرد و هر وقت بهش میگفتم اینجوری لباس نپوش به شوخی میگرفت من هر بار فقط میتونم تذکر بدم بهش ولی اون گوش نمیکنه. چندباری هم کارمون به مشاجره و دعوا کشیده ولی به خاطر اینکه از من قدبلندتر و قویتره حریفش نمیشم بهش میگم مانتو جلو باز نپوش ساپورت نپوش ولی گوش نمیده به من میگه تو الکی حساسی . اخرین باری که سر این موضوع دعوامون شد که کار به کتک کاری کشید و متاسفانه من کتک خوردم. و چون قدرت بدنیش بیشتر از منه کوتاه اومدم. . شما بگید من چکار کنم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از ارشام بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25019
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.48
    تشکـر
    184
    تشکر شده 184 بار در 106 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : کتک خوردن از زن به خاطر اعتراض به نوع پوشش

شما زندگی می کنید یا داخل رینگ مبارزه می کنید !!!!!!!
    زن و شوهر باید مثل دوست با هم باشن و در ارامش با هم به توافق برسن و زندگی کنن ... دوست عزیز فکر کنم حرمت بین شما و خانومتون شکسته و این چیزی نیست که به این راحتی ها درست بشه .. به نظر من شما حتما پیش یک مشاور خانواده برید برای حل این مشکلات.

4. 5 کاربران زیر از haaasaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.17
    تشکـر
    766
    تشکر شده 1,195 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ارشام نمایش پست ها
    سلام مردی ۳۵ ساله ام. همسرم سی سالشه و پنج ساله ازدواج کردیم. تو این مدت پنج سال همیشه نسبت به لباس پوشیدنش در بیرون حساس بودم اوایل گوش میکرد و. رعایت میکرد ولی کم کم دوباره کار خودشو شروع میکرد و هر وقت بهش میگفتم اینجوری لباس نپوش به شوخی میگرفت من هر بار فقط میتونم تذکر بدم بهش ولی اون گوش نمیکنه. چندباری هم کارمون به مشاجره و دعوا کشیده ولی به خاطر اینکه از من قدبلندتر و قویتره حریفش نمیشم بهش میگم مانتو جلو باز نپوش ساپورت نپوش ولی گوش نمیده به من میگه تو الکی حساسی . اخرین باری که سر این موضوع دعوامون شد که کار به کتک کاری کشید و متاسفانه من کتک خوردم. و چون قدرت بدنیش بیشتر از منه کوتاه اومدم. . شما بگید من چکار کنم
    ای خدا ..دلم سوخت

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25301
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    71
    تشکر شده 28 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

برادر من برو باشگاه.
    بعدشم واسه چند روز تاکید میکنم واسه چند روز کم محلش کن

7. کاربران زیر از مکس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.20
    تشکـر
    3,958
    تشکر شده 9,302 بار در 4,581 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ارشام نمایش پست ها

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

معمولاً عمدۀ اختلافات و عدم تفاهمات زندگی زناشوئی از دو عامل مهم که گستره ای بس وسیع دارند ناشی می شود البته این دو عامل به معنای این نیست که عوامل دیگر، نقشی ندارند بلکه ذکر این دو عامل به معنای اهمیت و تأثیرگذاری ایندو در دیگر عوامل است:

اول) عدم شناخت از توان و ظرفیت یکدیگر و در نتیجه بالا بودن سطح انتظارات.
    دوم) عدم توجه و عمل به وظیفه و در مقابل، تعیین وظیفه برای طرف مقابل.

در توضیح عامل اول گفتنی است: زن و شوهر، معمولاً از میزان توانائی و ظرفیت یکدیگر شناخت کافی ندارند و یا اصولاً به این مهم توجه ندارند، از اینرو از طرف مقابل، انتظارات غیرمنطقی و بی جائی دارند. مثلاً در یک رفتار بخصوص، که خود به اندیشه و سطحی از کمال و به نقطۀ اعتدال دست یافتند را بدون توجه به زمینه ها و ظرفیت های لازم، از طرف مقابل انتظار دارند و در اکثر موارد، رفتار مورد نظر را به همان سطحی که خود رعایت می کنند به همسرشان تحمیل می کنند، از اینرو این روش نه تنها بی فایده است بلکه در اکثر مواقع به اختلاف و بحران کشیده می شود.

این نوع رفتار شبیه آن است که از یک دانش آموز دبستانی انتظار داشته باشیم، معادلات چند مجهولی و یا مسائل سخت جبر و انتگرال را برای ما حل کند و اگر از حل آنها باز ماند از سر تنبیه، با وی برخورد فیزیکی کنیم.

راهکار صحیح برون رفت این است که سطح انتظارات مان را نسبت به جامعۀ پیرامونی چه در کانون خانواده و ارتباطات زن و شوهر و در مواجهه با فرزندان، با شناخت از توان و استهداد و ظرفیت ایشان تنظیم کنیم. و از هر کسی به قدر توان و استعدادش تکلیف بخواهیم، چنانکه ارادۀ خداوند بر این منوال است: "لا یکلف الله نفساً الا وسعها".

در توضیح عامل دوم باید گفت: معمولاً انسان ها و در یک دامنۀ محدودتر، در روابط زن و شوهر، آنچه بیش از هر چیزی مورد غفلت و فراموشی قرار می گیرد، مسألۀ وظیفه شناسی و عمل به وظیفه است. که البته این غفلت، ریشه در خودفراموشی و توجه به دیگران دارد. زیرا عموماً در مواجهه با خود، تصور می کنند که انسان هائی وظیفه شناسی اند و هیچ کم و کاستی ندارند، با این توهم، که همه چیز در خودشان تمام و کمال است و حتی شائبۀ قصور و کوتاهی هم در وظایف خود سراغ ندارند به سراغ دیگران می روند و به اعمال اطرافیان، اعم از خانواده زن و فرزند، برادر و خواهر، دوست و همکار و همسایه و ... می پیچند.

انگشت اشاره شان مدام به سوی دیگران است که چرا چنین کرد؟ چرا چنین می کند؟ باید چنین می کرد؟ و باید چنین کند؟؟؟ و از این قبیل تعیین تکالیف و وظیفه برای خاص و عام، که مسلم است، این کنش ها واکنش هائی را در پی دارد و خروجی آن جز تولید اختلاف و بحران چیز دیگری نخواهد بود.

پس برای رسیدن به آرامش در جامعه و در کانون خانواده و خصوص بین زن و شوهر، بهترین راهکار، عبارت از این است که به جای توجه و دقت ذره بین وار و تمرکز روی کارها و رفتار دیگران و تعیین تکلیف و وظیفه برای ایشان، به چیستی و چرائی کارها و نوع رفتار و وظایف خود و چگونگی عمل به آنها دقت و توجه کنیم.

اگر در کنترل و بکارگیری این دو عامل دقت کنیم در بسیاری از مسائل و مشکلات زندگی مان تأثیر خواهد گذاشت، بعنوان مثال:

1. دیگران را همانگونه که هستند درک و تحمل می کنیم، نه آنگونه که ما می خواهیم.
    2. عقیده و رفتار خود را به دیگران تحمیل نمی کنیم بلکه با ارتباط گیری مناسب تعلیم می دهیم.
    3. از قضاوت سریع و غیر منطقی در بارۀ دیگران پرهیز می کنیم.
    4. در هر شرایط به طرف مقابل احترام می گذاریم و با یک اشتباه از طرف مقابل، پرونده اش را پاره نمی کنیم.
    5. بیش از آنکه رفتار دیگران را زیر ذره بین بگذاریم، مراقب اعمال و رفتار خود هستیم.
    6. به قصد و هدف اصلاح و تغییر با همه مهربان خواهیم بود.
    7. بیش از دیگران، از خودمان متوقع خواهیم بود.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

9. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.91
    تشکـر
    135
    تشکر شده 230 بار در 166 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood
    میزان امتیاز
    2

هیچ مردی حق نداره زنشو بزنه اگر تن زن به واسطه زدن حتی یه ذره قرمز شه مرد موظفه از نظر شرعی به میزان قرمزی براش طلا بخره این از این بحث که مردا حق ندارن زنا رو بزنن دو این که اگر شما زنتو بزنی حریم بینتونو شکستی زنتون یه بار دردش میاد گریه میکنه دو بار ناراحت میشه بار سوم خودش میاد میگه اصلا بزن ولی من کار خودمو می کنم بعدم مرد تو خونه کی گفته حرف اول و اخرو میزنه؟این که زندگی نیست شما به خدمتکارتم میتونی دستور بدی این نشان اقایی تو نیست اقایی شما وقتی ثابت میشه که در اوج قدرتت با همسرت مهربان باشی و اینا فقط درمورد مردا نیست درمورد خانم ها هم صدق میکنه زنی خانمی خودشو ثابت میکنه که با این که میتونه لج کنه با همسرش بسازه پس اساس زندگی مرد سالاری نیست بلکه یه رابطه دو طرفه عاطفی و انسانی که در غالب یک منطق مناسب پیش میره هست
    ویرایش توسط a girl : 12-25-2015 در ساعت 06:24 PM

10. 2 کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.91
    تشکـر
    135
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood
    میزان امتیاز
    2

در قران واژه ضربهن اومده که به دلیل ترجمه نادرست به زدن تعبیر میشه ولی تفسیر این کلمه به معنی تلنگره مثلا شما اگر یه دستی بذاری رو شونش یه جوری باهاش حرف بزنی که بفهمه کارش اشتباه بوده به این ایه عمل کردی

12. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.91
    تشکـر
    135
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    خوب منظور منم همینه.

برا وقتی که خانمی احترامو داره میشکنه چه راه حلی داری؟
    این مشکل یه ذره عجیبه چون خانم ها با توجه به روحیه لطیفی که دارن نباید دست به همچین کاری بزنن عقلا و منطقا به نظر من اول باید پیش یه مشاور برن حتما و بعد هم نمیدونم راستش وقتی خانم شما در این حد واکنش هاشون سطحیه و متوجه این موضوع نمیشن که شما دوستشون دارید و صلاحشون رو میخوایید شاید بهتره که در سطح خودشون باهاشون رفتار کنید یا حداقل کمی برای مدت کوتاهی بی تفاوت شید بهشون و این بی تفاوتی به صورت قهر نباشه یعنی شما روابط عادیتون رو باهاشون دارید ولی دلخوریتونم نشون میدید ولی حتما پیش روانشناس برید

13. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.91
    تشکـر
    135
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood
    میزان امتیاز
    2

اگه خانمه با دست گذاشتن رو شونش حرفو قبول کنه، هیشکی خل نیست بزنتش.
    اینجوری کار به بغل کردن و بوسیدن میکشه

حرف مال وقتیه که خانمه سوار خر شیطون شده، پیاده هم نمیشه.
    باید چیکار کرد اون موقع؟
    من الان دقیقا یادم نیست ولی تو دین اسلام چند راه کار داده شده که هرکدوم جواب نداد برن سراغ اون یکی منبعش دم دستم نیست وگرنه حتما میذاشتم ولی به هرحال هیچ مردی نباید زنشو بزنه گناه گناهه فرقی نداره تو چه شرایطی مرد عمل اونیه که تو وقتش رعایت کنه وگرنه حالت عادی که همه مردا خوش خرمن البته من انکار نمیکنم رفتار دختر خانم ها هم الان بد شده

14. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.91
    تشکـر
    135
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood
    میزان امتیاز
    2

به نظر من همون اول زندگی باید تکلیف مشخص بشه.
    با کوتاه اومدن باعث میشیم فقط رفتارش شدیدتر بشه و خودشو حق به جانبتر بدونه.
    بعد گذشت چند سال میبینی کاری که با یه کشیده کوچیک اونم بخاطر حفظ زندگی مشترک و از روی دلسوزی میتونست حل بشه، دیگه با کتک کاری حسابی هم حل نمیشه چون دیگه احترام دوطرفه وجود نداره.
    به نظر من ادم باید از اول ادم هم کفو خودشو انتخاب کنه به نظرم این حرف شما به خاطر روحیه مردانه شماست شاید یه پسر با یه همچین چیزی غرورش بشکنه اروم بگیره دست از کارش برداره اما زن روحیه لطیفی داره تحریم احساسی به اندازه کافی اذیتش می کنه کتک براش زیادیه شما یه کش رو تا یه حدی میتونی بکشی کشش زن در حد تحریم احساسیه کتک بیش تر از کشش اونه داغونش مکنه زده اش میکنه
    هرچی باشه روحیه زن و مرد فرق داره نه؟

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)