نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: سردشدن زندگي مشترک

1152
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8403
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردشدن زندگي مشترک

سلام
    نميدونم چطور شروع کنم ازکجا بگم چون اينقدر حرف برا گفتن هست که سردرگم ميشم راستش قبل ازدواج هميشه دنبال کسي بودم ک منو از نظر عاطفي تامين کنه مدرک تحصيلات پول زيبايي خونه.ماشين و خيلي معيارهايي که برا بعضيا اصله برام يا اصلا مهم نبود يا درحد خيلي کم و حداقل بهش توجه ميکردم يک سال پيش درحاليکه چند مورد باهم اومدندخاستگاريم يکيشون رو انتخاب کردم ازنظر تحصيلات يه.مدرک ليسانس از يه.رشته وقت گير ک فقط دکوره داشت ازنظرمالي طبق گفته.خودش خانواده و شواهد متوسط رو ب بالا بود وظاهرا نيازي ب کارکردن من نداشت قيافشم معمولي و قابل تحمل، تو مدت آشناييمون دقيقا اونجور ک هميشه ميخاستم بود وقتي ازم دور بود روزي 3_4 ساعت باهام تلفني حرف ميزد کل روزم اس ميداد تاجايي ک خودم شاکي ميشدم بزار ب کارام برسم ميگفت زن آيندمي همه وقتم مال تواه حرفاي بقول معروف عشقولانه.ميزد خلاصه.عقد کرديم اما دقيقا بعد 2 ماه کارشو ول کرد ب بهونه.اينکه نميخاد زيردست باشه وبزودي،کار مستقل جور ميکنه اما هنوز بعد 8 ماه.هنوز بيکاره!!! از يه.طرف مشکلات ماليمون اذيتم ميکنه ازيه طرف نگاهداطرافيان ک شوهرش بيکاره اونم با اين موقعيت اجتماعي خودش!!! از نظر عاطفيم دقيقا يکي دوماه.بعد عقد عوض شد همه ابراز احساساتش شده گفتن دوست دارم وقت خواب و... شايد تو روز دوبار درحد 2_3 دقيقه زنگ بزنه ميگه.حوصله اس دادن ندارم درحاليکه مدام با دوستاش تو وايبر اس و جوک ميفرستن بهم، وقتي کنارمه جسمش کنارمه ولي فکرش تو گوشي و اينترنت و تلويزيون و فيلمه همه وقتي ک واقعا با منه کنارمه وباهام حرف ميزنه.شايد نيم ساعت يا يه ساعت بشه تو روز!!!!
    خسته.شدم بي انگيزه ام وقتي نه از نظر مالي تامين ميشم نه روحي و نه.جنسي وقتي اينقدر سرده بي توجهه احساس پشيموني ميکنم بعضي وقتا حتي حس نفرت دارم چيکار کنم؟ خواهشا راهکاراتون همش متوجه من نباشه که.مثلا توقعاتتو کم کن اينجوري باش اونجوري نباش چون بيش از اونکه فکر کنيد رفتارمو تغيير دادمدخواسته.هامو سرکوب کردم دارم افسرده ميشم
    خيلي وقتا خودشم متوجه ميشه تو خودمم اون شادي قبل رو ندارم بعضي وقتام ميگه هميشه ناراضي هستي
    همه کمبودها و عيبهاش رو ميتونم تحمل کنم انتظارات خودمو پايين بيارم ولي اينکه از نظر عاطفي بهم بي توجهه نيازمو تامين نميکنه نميتونم تحمل کنم بارها بهش گفتم انتظاراتم اينه دوست دارم اينکارو کني اينجوري باشي ولي يا توجه نميکنه ميگه.نميتونم من همينم ک ميبيني منم ميگم پس چرا قبل عقد و يکي دوماه بعد عقد ميتونستي اونجور باشي؟!! يا هم ميگه باشه.ولي فقط دو سه روز ادامه داره باز فراموشش ميشه رابطمون شده.مث زن و شوهرايي ک 10_15 ساله با همن يه جورايي برا هم عادت و وابستگين تا عشق و دلبستگي کنار همن ولي سرشون توکار خودشونه حواسشون تو همه چي هست تلويزيون و اينترنت و فيلم و دوست و فوتبال و... جز طرفشون طرفشون رو فقط برا رفع نيازشون ميخان يه زن که کاراي خونشونو انجام بده و باهاش ************ کنن و بعد هرکدوم برن سراغ کار خودشون!!!'
    ممکنه بگين همه مردا به فوتبال و تلويزيون و... علاقه دارن توجه به اينا ب معني دويت نداشتن من نيست بله.قبول دارم همه مردا ازين رفتارا دارن اما همسر من افراطيه همه وقتش صرف اينا ميشه برا اينکه من بارها شکايت کردم و مثلا ميخاد ب من توجه کنه مياد کنارم ميشينه ولي ساعتها محو تلويزيون و گوشيشه اول فيلم بعد فوتبال بعد مستند و حتي برنامه آشپزي ب تصور خودش کنارم بشينه کافيه، ولي فقط جسمش کنارمه شايد تو 3_4 ساعت ک محو تلويزيونه فقط 2_3 جمله.باهام حرف بزنه رفتار بقيه.مردا رو ديدم هيچکدوم اينجوري نيستن حتي خونوادمم شاکي شدن بهم ميگن شوهرت فقط خواب بلده و تل و گوشي
    ویرایش توسط sama.teymoori67@yahoo.com : 11-11-2014 در ساعت 10:46 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سردشدن زندگي مشترک

خب در این مورد باید گم اگه کسی واقعا" نخواد تغییری در خودش به وجود بیاره

تغییرش خیلی سخت و بهتره بگم غیرممکنه ...

به هرحال مشکلات مالی میتونه بر روی زندگی فرد تاثیر داشته باشه

بهتره در این مورد با ایشون صحبت کنید تا با مشاوری مشورت کنید

وگرنه به همین منوال چاره ای جز به صبر نخواهید داشت
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8403
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به عنوان مشاور جواب ندين يه لحظه.چشماتون رو ببنديد و خودتون رو جاي من فرض کنيد چيکار ميکردين؟! از نظر مالي که.فرمودين صخبت کنم بارها صحبت کردم و تصميم به شروع کار گرفته ولي به سرانجام نرسيده چند روز پيش باهاش بحث کردم والان تاحدي دنبالش هست ولي درمورد مشکل اصليم يعني سردي بي توجهي افراط در وقت صرف کردن با تل و... بگين چيکار کنم؟! يعني بشينم و منتظر بمونم تا حسم تبديل به.نفرت شه و ازش جداشم؟ خواسته.هامو سرکوب کنم و افسردگيم بيشتر شه؟!، يعني هيچ راهي نيست؟!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8403
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم اعتقادي به مشاور نداره ميگه مشاوره.هاي اينترنتي چون رايگانه اهميت نميدن جواباشون اينه خودتو عوض کن صبر کن .... جواباي مبهم و از پيش تعيين شده مشاوره هاي بيرونم پول هدر دادنه کلي ازت پول ميگيرن آثرشم حرفاي خودتو با جملات جديد بهت تحويل ميدن بنابراين حاضر ب مشاوره.نيست منم از نظر مالي اوضاعم فعلا خوب نيست ک خودم تنها بتونم برم! قبل عقد با کلي اصرار من دو جلسه مشاوره ازدواج اومد ولي جلسات بعد رو نيومد يه جوري منم توجيه کرد بدرد نميخوره

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

بعضا باید شرایط مردان رو هم درک کرد . از مردان نباید انتظارات زنانه داشت و بالعکس .

همیشه خانم ها با یک مسئله کوچک مواجه میشن ، سریعا اون مشکل رو بحران عظیم قلمداد میکنن

این مسائلی که شما مطرح کردی تو %90 خانواده ها وجود داره

اگه جامعه مرد هم به شماها بگن که کم خرید کنید ، اینقدر فیلم تماشا نکنید ، کم لباس بخر ، کم ارایش کن ،کم برو خونه مادرت ، و ... خب شما واکنش نشون میدید

مردها غرور خاص خودشون رو دارن و اگه مدام شروع به غرزدن و کنایه و تحقیر کردنشون کنید ، قطعا لجبازی میکنند و جواب عکس میده

همین پسر عمه خودم ، همین ویژگی های شوهر شما رو داره و مدتی بیکار بود و خرجشون رو خانواده شوهر میداد و اصلا براش مهم نبود که بیکاره و یک دختر 11 ساله داره . کل فامیل تحت فشار گذاشتنش نهایت مجبور شد که اقدامی بکنه و البته تلنگر خوبی بود

با مردها با ارامش صحبت بکنید و تحقیرش نکنید .همدردی کنید . قطعا اون هم روی خوش نشون میده

من هروقت مادرم با پدرم بد صحبت کرده اون هم واکنش بد نشون داده .
    الان قلقش رو یاد گرفتیم و با روی خوش برخورد میکنه

خب هر مردی دوس نداره بیکار باشه و پیشرفت نکنه . مشکلاتش رو یکی یکی و اهسته و همراه با ارامش حل کنید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد