مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: سردی شوهر در رابطه جنسی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34968
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سردی شوهر در رابطه جنسی

باسلام
    سمیرا هستم سی و دوساله از کرمانشاه
    دوازده ساله از زندگی مشترک من و همسرم میگزره منو همسرم دخترخاله و پسر خاله هستیم و دوران عقدمون مشکلات خیلی زیادی داشتیم که بالأخره هرجور بود گزروندیم و وارد زندگی مشترک شدیم بجز دوسال اول ازدواجمون که رابطه زناشویی بینمون در حد نرمال میشه گفت بود بعد اون کلن مثل دوتا هم خونه هستیم گاه میشه شیش ماه میگزره و حتی پیش هم نخابیدیم چه برسه به داشتن رابطه شاید باورتون نشه ولی درطول این دوازده سال زندگی مشترک تا حالا از نظر جنسی شوهرم نتونسته منو به ارگاسم برسونه بارها براش خاسته هامو توضیح دادم و حتی بهش گفتم که برای رسیدن به ارگاسم مجبورم خودارضایی کنم ولی هیچ فایده ای نداشت
    شوهرمو خیلی دوست دارم و میدونم اونم منو دوست داره تا دوساله پیش هزار راه مختلفو امتحان کردم که ببینم چه مشکلی داره که اینقدر سرد شده ولی هربار با بهانه های که به نظرخودشم الکی بود ازصحبت کردن طفره میرفت هرروشی رو که بگین امتحان کردم ولی فایده نداشت که نداشت درست نشد از نظر خانه داری یا وفای به اون یا حتی خانه داری همیشه براش سنگ تموم گزاشتم و همیشه ازش خاستم اگه درنظرش من مشکلی دارم یا هر جوری که اون دوست داره تو زندگی مشترکمون و رابطمون بگه تا من روی چشمام بزارم ولی نه چیزی میگه ونه تغیری میکنه از ************ دهانی بگین تا هر روشی رو براش امتحان کردم
    پنج سال اول زندگی مون با اینکه خیلی نیاز داشتم بازم به خاطر اون کوتاه اومدم وصبر کردم بعد اون دیگه کلن همه چیز بینمون یه جورایی عادی شده الان منم مثل اون سرد شدم و شاید در طول سال یک بارهم رابطه نخام
    همیشه ذهنم مشغوله که چرا؟
    ایا کلن از من خوشش نمیاد؟
    داره اینطوری رفتار میکنه که مثلا من کم بیارم و ول کنم برم؟
    چیکار کنم که زندگی ماهم مثل بقیه حداقل نرمال باشه اعتماد به نفسم کم شده و اعصابم ضعیف نمیدونم چیکار کنم دیگه
    باهمه میگه میخنده شوخی میکنه خاطره تعریف میکنه ولی واسه من فقط خستگی و ناله هاشو میاره بارها گفتم که چرا همیشه ناله میکنه خدارو شکر از نظر مالی وضعمون خوبع کارشم خیلی سخت نیست که بگم فشار زیادی روشه دوتا بچه مثل دسته گل داریم ولی هیچ چیز واسه اون مهم نیست داعم دم از مردن میزنه تازگیها اینقدر استرس بهم وارد میکنه که شبها همش کابوس میبینم
    خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم و راهنماییم کنین که چیکار کنم رابطه بین ما نرمال شه ممنونم از لطفتون
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از samira6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    18,376
    تشکر شده 9,671 بار در 3,334 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شوهرم پیشم حتی واسه خواب پیشم نمیخابه چه برسه به داشتن رابطه

سلام

بهتره با همسرتون پیش یک مشاور برای اهمیت دادن به مسائل زناشوی برین ، هم یک متخصص برای مشکل سر مزاجی جنسی ...
    در اینترنت شاید بتونین به چند راه حل برسین ، اما باید ریشه مسئله پیدا بشه که فکر نکنم کسی بهتر از متخصص بتونه کمک کنه .
    راضیشون کنید برای بهتر شدن رابطه و زندگی مشترک تلاش کنند و باهم پیش مشاور و متخصص برین .
    میتونین با تلفن های همین سایت هم تماس بگیرین و برای مشاوره حضوری راهنمایی بگیرین .

تماس با ما | مرکز مشاوره روانشناسی ازدواج، خانواده و نوروفیدبک
    یا قائم آل محمد

4. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    70
    تشکر شده 1,132 بار در 633 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : شوهرم پیشم حتی واسه خواب پیشم نمیخابه چه برسه به داشتن رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط samira6 نمایش پست ها
    باسلام
    سمیرا هستم سی و دوساله از کرمانشاه
    دوازده ساله از زندگی مشترک من و همسرم میگزره منو همسرم دخترخاله و پسر خاله هستیم و دوران عقدمون مشکلات خیلی زیادی داشتیم که بالأخره هرجور بود گزروندیم و وارد زندگی مشترک شدیم بجز دوسال اول ازدواجمون که رابطه زناشویی بینمون در حد نرمال میشه گفت بود بعد اون کلن مثل دوتا هم خونه هستیم گاه میشه شیش ماه میگزره و حتی پیش هم نخابیدیم چه برسه به داشتن رابطه شاید باورتون نشه ولی درطول این دوازده سال زندگی مشترک تا حالا از نظر جنسی شوهرم نتونسته منو به ارگاسم برسونه بارها براش خاسته هامو توضیح دادم و حتی بهش گفتم که برای رسیدن به ارگاسم مجبورم خودارضایی کنم ولی هیچ فایده ای نداشت
    شوهرمو خیلی دوست دارم و میدونم اونم منو دوست داره تا دوساله پیش هزار راه مختلفو امتحان کردم که ببینم چه مشکلی داره که اینقدر سرد شده ولی هربار با بهانه های که به نظرخودشم الکی بود ازصحبت کردن طفره میرفت هرروشی رو که بگین امتحان کردم ولی فایده نداشت که نداشت درست نشد از نظر خانه داری یا وفای به اون یا حتی خانه داری همیشه براش سنگ تموم گزاشتم و همیشه ازش خاستم اگه درنظرش من مشکلی دارم یا هر جوری که اون دوست داره تو زندگی مشترکمون و رابطمون بگه تا من روی چشمام بزارم ولی نه چیزی میگه ونه تغیری میکنه از ************ دهانی بگین تا هر روشی رو براش امتحان کردم
    پنج سال اول زندگی مون با اینکه خیلی نیاز داشتم بازم به خاطر اون کوتاه اومدم وصبر کردم بعد اون دیگه کلن همه چیز بینمون یه جورایی عادی شده الان منم مثل اون سرد شدم و شاید در طول سال یک بارهم رابطه نخام
    همیشه ذهنم مشغوله که چرا؟
    ایا کلن از من خوشش نمیاد؟
    داره اینطوری رفتار میکنه که مثلا من کم بیارم و ول کنم برم؟
    چیکار کنم که زندگی ماهم مثل بقیه حداقل نرمال باشه اعتماد به نفسم کم شده و اعصابم ضعیف نمیدونم چیکار کنم دیگه
    باهمه میگه میخنده شوخی میکنه خاطره تعریف میکنه ولی واسه من فقط خستگی و ناله هاشو میاره بارها گفتم که چرا همیشه ناله میکنه خدارو شکر از نظر مالی وضعمون خوبع کارشم خیلی سخت نیست که بگم فشار زیادی روشه دوتا بچه مثل دسته گل داریم ولی هیچ چیز واسه اون مهم نیست داعم دم از مردن میزنه تازگیها اینقدر استرس بهم وارد میکنه که شبها همش کابوس میبینم
    خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم و راهنماییم کنین که چیکار کنم رابطه بین ما نرمال شه ممنونم از لطفتون
    سلام

عزیز مطلب شما رو خواندم قبل از هر گونه پاسخ چند سوال داشتم که با کمی دقت لطفا جواب بدید:

سن همسر شما؟ و تحصیلات هر دوی شما؟

نوع شغل و کار ایشون؟

وزن و قد شما؟

وزن و قد ایشون؟

اون دو سال اول روایطتون چطور بود خوب بد متوسط ؟؟

نوع از دواجتون سنتی یا دوستی و عاشقانه؟؟؟

احتمال خیانت از طرف ایشون رو که نمیدین؟

سابقه اختلال و یا بیماری روانی در خانواده هر دوی شما؟

مذهبی هستید؟ شدید, متوسط, نیستید

لطفا و حتما به صورت نقل قول پاسخ دهید که متوجه بشم

سپاس

دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.88
    تشکـر
    4,044
    تشکر شده 9,535 بار در 4,702 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردی شوهر در رابطه جنسی

مردان همیشه از لحاظ روحی و جسمی دارای یک حس خشن بودن هستند. این حس از گذشته های بسیار دور تا بحال وجود داشته است. اگر روحیه مرد ها خشن نبود آنها نیز دیگر با زنان تفاوتی نداشتند و در نتیجه بسیاری از کار های سخت و خشن ، مانند شکار کردن و یا مبارزه و… هیچگاه انجام نمی شد. پس وجود این روحیه در مردان بسیار مفید و مثبت است.
    فمنیست ها و زن سالارها : به یک خروس نگاه کنید، آیا بدون آن تاج و دمش خروس میشود؟ پس چرا خیال می کنید که با چیندن دم و تاج مردان میتوانید خوش بخت شوید و مطمئن هم باشید که مرداتان مرد باقی مانده است و زندگی تان در امنیت تمام گرم گرم شده است ؟

مردان، ذاتا به دلیل همین روحیه شان به دنبال فرمانفرمایی هستند، فرمان فرمایی که به مرد در روابط خانوادگی اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نکنید که قدرت به معنای دیکتاتوری یا استبداد و یا حتی پدر سالاری صرف نیست ! بلکه قدرت به این معنا است که مرد باید در روباطش با جنس مخالف احساس کرامت و موثر بودن بکند، برای حضم این جملات باید به این مثل از یک استاد روانشناسی دانشگاه تهران ( که متاسفانه اسمشان را فراموش کرده ام ) اشاره کنم که میگفتند: « مرد باید در خانه پادشاه و زن نخست وزیر باشد » یعنی اینکه با وجود اینکه مرد باید فقط یک مقام تشریفاتی در درون خانه داشته باشد و اصل کار در دست دیگری باشد اما باید کرامت و ابهت مرد درخانه حفظ شود تا این خانه به یکی از گرم ترین و زیبا ترین عواطف انسانی آراسته شود. ( ملاک از مثل نخست وزیر و پادشاه، کشورهای مشروطه ای همچون انگستان است، پس اشتباه نکنید ! )
    .
    همان طور که زنان برای شکوفایی احساسات و عواطفشان نیاز به امنیت در روابطشان هستند، مردان نیز به فراخور طبیعتشان نیازمند، ابهت اند تا بتوانند احساساتشان را بروز دهند و به شکوفایی مطلوبی که میتواند بزرگترین تضمین های امنیتی را به زنان بدهد برساند، لذا مشاهده میکنیم که همواره اگر بخواهیم بهترین حالت را در روابط زناشویی داشته باشید باید از معادله ( دادن احساس احترام و ابهت به مردان = گرفتن احساس امنیت و تعهد برای زنان ) استفاده کنید، سرد کنندهای زیر این معادله را برهم میزنند و نتیجه اش این میشود که مردتان، یا از شما زده شود و به شما در خفا خیانت میکند، یا کار را برای همیشه تمام کند و شما را طلاق دهد و یا دربهترین حالت اگر آدم با اخلاق و با ایمانی باشد. با اینکه از شما متنفر است تا آخر عمر شما را تحمل میکند و شما را از آنچه که در روابط زناشیویی نیازمندش هستید و حقتان است، محروم سازد.
    .
    سرد کننده های جنسی مردان :
    خانم های عزیز از نحسی این ۲۰ عمل بپرهیزید، زیرا عواقب آن در نهایت گریبان گیر خودتان خواهد شد!
    ۱- زنهایی که به گونه ای رفتار میکنند که گویی از روابط جنسی و معاشقه خوششان نمی آید. ۲- زنهایی که هیچ وقت شروع کننده نیستند.۳- زنهایی که نسبت به بدن مردها شناخت کافی ندارند.۴- زنهایی که بار رسیدن به اوج نقطه جنسی را به مرد شان واگذار میکنند.
    ۵- زنهایی که در رخت خواب مثل پلیس رفتار میکنند.
    ۶- زنهایی که مثل جسد در رختخواب بی حرکت و بی عکس العمل میباشند.
    ۷- زن هایی که در رختخواب زیاد حرف میزنند.
    ۸- زنهایی که زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند (موهای زهار بلند، پاهای پشمالو، دهان بد بو، سبیل ! ، بوی عرق متعفن، لباسهای نامرتب، رژیم غذایی ناسالم، موهای بیش از حد آرایش شده و تافت خورده، فرج های بد بو !، پیه شکم، پوست های ترک خورده، صورتهای ماست مالی شده و پوشیده از خروارها کرم پودر و رژ لب !، ناخن های شکسته و پوسته پوسته شده، لاک ناخن ورق شده و …)
    ۹- زنهایی که خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میکنند (مسلم است که اگر خودتان را پایین بگیرد پایین هم می آیید و اگر بالا بگیرید بالا میروید، دیگر توضیحی ندارم جز اینکه به؛ خودتان اعتماد داشته باشید و هرگز جلوی همسرتان خودتان را پایین نیاورد که اگر بکنید، خودتان کردید که لعنت بر خودتان باد!)
    ۱۰- زنهایی که بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.
    ۱۱- زنهایی که دوست ندارند معاشقه دریافت کنند.
    ۱۲- زنهایی که به هنگام بوسیدن زیاد از زبانشون استفاده میکنند.
    ۱۳- زنهایی که بیش از حد جدی هستند.
    ۱۴- زنهایی که بیش از حد به مردشان وابسته هستند.
    ۱۵- زنهای احمق و سطحی ( یا به اصطلاح ژورنالیستی زرد ! )
    ۱۶- زنهایی که فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.
    ۱۷- زنهایی که با استفاده از بدن و جنسیت خود مردها را بازی میدهند.
    ۱۸- زن هایی که مدام از نامزد یا همسر قبلی شان صحبت میکنند.
    ۱۹- زن هایی که به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند.
    ۲۰- زن هایی که لباس زیر کهنه زشت میپوشند.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.13
    تشکـر
    708
    تشکر شده 405 بار در 302 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

این طور که شما میگین شاید بیماری جسمی باشه

8. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.08
    تشکـر
    451
    تشکر شده 2,647 بار در 1,451 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

چقدر واسش جذاب هستید؟

9. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.33
    تشکـر
    1,064
    تشکر شده 1,035 بار در 553 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

سلام.

تا حالا به دلیل مشکل ایشون به پزشک مراجعه کردین؟

شاید دچار اختلال هورمونی باشن٬ یا شاید دلیلش افسردگی و مشکلات روحی باشه یا خیلی دلایل دیگه که قطعا یک پزشک متخصص میتونه دقیقا علت رو تشخیص بده!

قطعا چنین حالتی نمیتونه طبیعی باشه و ایشون باید مورد معاینه قرار بگیرن.

10. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.13
    تشکـر
    708
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    چقدر واسش جذاب هستید؟
    اگه جذابم نباشه دیگه شیش ماه خیلی زیاد

طرف یه مدت تنها باشه فشار روش بیاد و از بیکسی هزار تا کار می کنه که اینجا نمیشه بگی به نظرم ربطی به جذابیت نداره

11. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3968
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    919
    تشکر شده 479 بار در 246 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

منم فکر میکنم یا ایشون قدرت جنسیشون رو از دست دادن یا جای دیگه ای ارضا میشن.

13. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.13
    تشکـر
    708
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    منم فکر میکنم یا ایشون قدرت جنسیشون رو از دست دادن یا جای دیگه ای ارضا میشن.
    به نظرم جایی دیگه ارضا نمیشن چون اینطور آدما برای اینکه تابلو نشن یه سری حرکات انجام میدن اینکه میگن شیش ماه دیگه این حرفا نیست
    ویرایش توسط آرش67 : 04-25-2017 در ساعت 06:49 PM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)