نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: سردی شوهر در رابطه جنسی

2332
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34968
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سردی شوهر در رابطه جنسی

باسلام
    سمیرا هستم سی و دوساله از کرمانشاه
    دوازده ساله از زندگی مشترک من و همسرم میگزره منو همسرم دخترخاله و پسر خاله هستیم و دوران عقدمون مشکلات خیلی زیادی داشتیم که بالأخره هرجور بود گزروندیم و وارد زندگی مشترک شدیم بجز دوسال اول ازدواجمون که رابطه زناشویی بینمون در حد نرمال میشه گفت بود بعد اون کلن مثل دوتا هم خونه هستیم گاه میشه شیش ماه میگزره و حتی پیش هم نخابیدیم چه برسه به داشتن رابطه شاید باورتون نشه ولی درطول این دوازده سال زندگی مشترک تا حالا از نظر جنسی شوهرم نتونسته منو به ارگاسم برسونه بارها براش خاسته هامو توضیح دادم و حتی بهش گفتم که برای رسیدن به ارگاسم مجبورم خودارضایی کنم ولی هیچ فایده ای نداشت
    شوهرمو خیلی دوست دارم و میدونم اونم منو دوست داره تا دوساله پیش هزار راه مختلفو امتحان کردم که ببینم چه مشکلی داره که اینقدر سرد شده ولی هربار با بهانه های که به نظرخودشم الکی بود ازصحبت کردن طفره میرفت هرروشی رو که بگین امتحان کردم ولی فایده نداشت که نداشت درست نشد از نظر خانه داری یا وفای به اون یا حتی خانه داری همیشه براش سنگ تموم گزاشتم و همیشه ازش خاستم اگه درنظرش من مشکلی دارم یا هر جوری که اون دوست داره تو زندگی مشترکمون و رابطمون بگه تا من روی چشمام بزارم ولی نه چیزی میگه ونه تغیری میکنه از ************ دهانی بگین تا هر روشی رو براش امتحان کردم
    پنج سال اول زندگی مون با اینکه خیلی نیاز داشتم بازم به خاطر اون کوتاه اومدم وصبر کردم بعد اون دیگه کلن همه چیز بینمون یه جورایی عادی شده الان منم مثل اون سرد شدم و شاید در طول سال یک بارهم رابطه نخام
    همیشه ذهنم مشغوله که چرا؟
    ایا کلن از من خوشش نمیاد؟
    داره اینطوری رفتار میکنه که مثلا من کم بیارم و ول کنم برم؟
    چیکار کنم که زندگی ماهم مثل بقیه حداقل نرمال باشه اعتماد به نفسم کم شده و اعصابم ضعیف نمیدونم چیکار کنم دیگه
    باهمه میگه میخنده شوخی میکنه خاطره تعریف میکنه ولی واسه من فقط خستگی و ناله هاشو میاره بارها گفتم که چرا همیشه ناله میکنه خدارو شکر از نظر مالی وضعمون خوبع کارشم خیلی سخت نیست که بگم فشار زیادی روشه دوتا بچه مثل دسته گل داریم ولی هیچ چیز واسه اون مهم نیست داعم دم از مردن میزنه تازگیها اینقدر استرس بهم وارد میکنه که شبها همش کابوس میبینم
    خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم و راهنماییم کنین که چیکار کنم رابطه بین ما نرمال شه ممنونم از لطفتون

2. 2 کاربران زیر از samira6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : شوهرم پیشم حتی واسه خواب پیشم نمیخابه چه برسه به داشتن رابطه

سلام

بهتره با همسرتون پیش یک مشاور برای اهمیت دادن به مسائل زناشوی برین ، هم یک متخصص برای مشکل سر مزاجی جنسی ...
    در اینترنت شاید بتونین به چند راه حل برسین ، اما باید ریشه مسئله پیدا بشه که فکر نکنم کسی بهتر از متخصص بتونه کمک کنه .
    راضیشون کنید برای بهتر شدن رابطه و زندگی مشترک تلاش کنند و باهم پیش مشاور و متخصص برین .
    میتونین با تلفن های همین سایت هم تماس بگیرین و برای مشاوره حضوری راهنمایی بگیرین .

تماس با ما | مرکز مشاوره روانشناسی ازدواج، خانواده و نوروفیدبک
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

4. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شوهرم پیشم حتی واسه خواب پیشم نمیخابه چه برسه به داشتن رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط samira6 نمایش پست ها
    باسلام
    سمیرا هستم سی و دوساله از کرمانشاه
    دوازده ساله از زندگی مشترک من و همسرم میگزره منو همسرم دخترخاله و پسر خاله هستیم و دوران عقدمون مشکلات خیلی زیادی داشتیم که بالأخره هرجور بود گزروندیم و وارد زندگی مشترک شدیم بجز دوسال اول ازدواجمون که رابطه زناشویی بینمون در حد نرمال میشه گفت بود بعد اون کلن مثل دوتا هم خونه هستیم گاه میشه شیش ماه میگزره و حتی پیش هم نخابیدیم چه برسه به داشتن رابطه شاید باورتون نشه ولی درطول این دوازده سال زندگی مشترک تا حالا از نظر جنسی شوهرم نتونسته منو به ارگاسم برسونه بارها براش خاسته هامو توضیح دادم و حتی بهش گفتم که برای رسیدن به ارگاسم مجبورم خودارضایی کنم ولی هیچ فایده ای نداشت
    شوهرمو خیلی دوست دارم و میدونم اونم منو دوست داره تا دوساله پیش هزار راه مختلفو امتحان کردم که ببینم چه مشکلی داره که اینقدر سرد شده ولی هربار با بهانه های که به نظرخودشم الکی بود ازصحبت کردن طفره میرفت هرروشی رو که بگین امتحان کردم ولی فایده نداشت که نداشت درست نشد از نظر خانه داری یا وفای به اون یا حتی خانه داری همیشه براش سنگ تموم گزاشتم و همیشه ازش خاستم اگه درنظرش من مشکلی دارم یا هر جوری که اون دوست داره تو زندگی مشترکمون و رابطمون بگه تا من روی چشمام بزارم ولی نه چیزی میگه ونه تغیری میکنه از ************ دهانی بگین تا هر روشی رو براش امتحان کردم
    پنج سال اول زندگی مون با اینکه خیلی نیاز داشتم بازم به خاطر اون کوتاه اومدم وصبر کردم بعد اون دیگه کلن همه چیز بینمون یه جورایی عادی شده الان منم مثل اون سرد شدم و شاید در طول سال یک بارهم رابطه نخام
    همیشه ذهنم مشغوله که چرا؟
    ایا کلن از من خوشش نمیاد؟
    داره اینطوری رفتار میکنه که مثلا من کم بیارم و ول کنم برم؟
    چیکار کنم که زندگی ماهم مثل بقیه حداقل نرمال باشه اعتماد به نفسم کم شده و اعصابم ضعیف نمیدونم چیکار کنم دیگه
    باهمه میگه میخنده شوخی میکنه خاطره تعریف میکنه ولی واسه من فقط خستگی و ناله هاشو میاره بارها گفتم که چرا همیشه ناله میکنه خدارو شکر از نظر مالی وضعمون خوبع کارشم خیلی سخت نیست که بگم فشار زیادی روشه دوتا بچه مثل دسته گل داریم ولی هیچ چیز واسه اون مهم نیست داعم دم از مردن میزنه تازگیها اینقدر استرس بهم وارد میکنه که شبها همش کابوس میبینم
    خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم و راهنماییم کنین که چیکار کنم رابطه بین ما نرمال شه ممنونم از لطفتون
    سلام

عزیز مطلب شما رو خواندم قبل از هر گونه پاسخ چند سوال داشتم که با کمی دقت لطفا جواب بدید:

سن همسر شما؟ و تحصیلات هر دوی شما؟

نوع شغل و کار ایشون؟

وزن و قد شما؟

وزن و قد ایشون؟

اون دو سال اول روایطتون چطور بود خوب بد متوسط ؟؟

نوع از دواجتون سنتی یا دوستی و عاشقانه؟؟؟

احتمال خیانت از طرف ایشون رو که نمیدین؟

سابقه اختلال و یا بیماری روانی در خانواده هر دوی شما؟

مذهبی هستید؟ شدید, متوسط, نیستید

لطفا و حتما به صورت نقل قول پاسخ دهید که متوجه بشم

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سردی شوهر در رابطه جنسی

مردان همیشه از لحاظ روحی و جسمی دارای یک حس خشن بودن هستند. این حس از گذشته های بسیار دور تا بحال وجود داشته است. اگر روحیه مرد ها خشن نبود آنها نیز دیگر با زنان تفاوتی نداشتند و در نتیجه بسیاری از کار های سخت و خشن ، مانند شکار کردن و یا مبارزه و… هیچگاه انجام نمی شد. پس وجود این روحیه در مردان بسیار مفید و مثبت است.
    فمنیست ها و زن سالارها : به یک خروس نگاه کنید، آیا بدون آن تاج و دمش خروس میشود؟ پس چرا خیال می کنید که با چیندن دم و تاج مردان میتوانید خوش بخت شوید و مطمئن هم باشید که مرداتان مرد باقی مانده است و زندگی تان در امنیت تمام گرم گرم شده است ؟

مردان، ذاتا به دلیل همین روحیه شان به دنبال فرمانفرمایی هستند، فرمان فرمایی که به مرد در روابط خانوادگی اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نکنید که قدرت به معنای دیکتاتوری یا استبداد و یا حتی پدر سالاری صرف نیست ! بلکه قدرت به این معنا است که مرد باید در روباطش با جنس مخالف احساس کرامت و موثر بودن بکند، برای حضم این جملات باید به این مثل از یک استاد روانشناسی دانشگاه تهران ( که متاسفانه اسمشان را فراموش کرده ام ) اشاره کنم که میگفتند: « مرد باید در خانه پادشاه و زن نخست وزیر باشد » یعنی اینکه با وجود اینکه مرد باید فقط یک مقام تشریفاتی در درون خانه داشته باشد و اصل کار در دست دیگری باشد اما باید کرامت و ابهت مرد درخانه حفظ شود تا این خانه به یکی از گرم ترین و زیبا ترین عواطف انسانی آراسته شود. ( ملاک از مثل نخست وزیر و پادشاه، کشورهای مشروطه ای همچون انگستان است، پس اشتباه نکنید ! )
    .
    همان طور که زنان برای شکوفایی احساسات و عواطفشان نیاز به امنیت در روابطشان هستند، مردان نیز به فراخور طبیعتشان نیازمند، ابهت اند تا بتوانند احساساتشان را بروز دهند و به شکوفایی مطلوبی که میتواند بزرگترین تضمین های امنیتی را به زنان بدهد برساند، لذا مشاهده میکنیم که همواره اگر بخواهیم بهترین حالت را در روابط زناشویی داشته باشید باید از معادله ( دادن احساس احترام و ابهت به مردان = گرفتن احساس امنیت و تعهد برای زنان ) استفاده کنید، سرد کنندهای زیر این معادله را برهم میزنند و نتیجه اش این میشود که مردتان، یا از شما زده شود و به شما در خفا خیانت میکند، یا کار را برای همیشه تمام کند و شما را طلاق دهد و یا دربهترین حالت اگر آدم با اخلاق و با ایمانی باشد. با اینکه از شما متنفر است تا آخر عمر شما را تحمل میکند و شما را از آنچه که در روابط زناشیویی نیازمندش هستید و حقتان است، محروم سازد.
    .
    سرد کننده های جنسی مردان :
    خانم های عزیز از نحسی این ۲۰ عمل بپرهیزید، زیرا عواقب آن در نهایت گریبان گیر خودتان خواهد شد!
    ۱- زنهایی که به گونه ای رفتار میکنند که گویی از روابط جنسی و معاشقه خوششان نمی آید. ۲- زنهایی که هیچ وقت شروع کننده نیستند.۳- زنهایی که نسبت به بدن مردها شناخت کافی ندارند.۴- زنهایی که بار رسیدن به اوج نقطه جنسی را به مرد شان واگذار میکنند.
    ۵- زنهایی که در رخت خواب مثل پلیس رفتار میکنند.
    ۶- زنهایی که مثل جسد در رختخواب بی حرکت و بی عکس العمل میباشند.
    ۷- زن هایی که در رختخواب زیاد حرف میزنند.
    ۸- زنهایی که زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند (موهای زهار بلند، پاهای پشمالو، دهان بد بو، سبیل ! ، بوی عرق متعفن، لباسهای نامرتب، رژیم غذایی ناسالم، موهای بیش از حد آرایش شده و تافت خورده، فرج های بد بو !، پیه شکم، پوست های ترک خورده، صورتهای ماست مالی شده و پوشیده از خروارها کرم پودر و رژ لب !، ناخن های شکسته و پوسته پوسته شده، لاک ناخن ورق شده و …)
    ۹- زنهایی که خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میکنند (مسلم است که اگر خودتان را پایین بگیرد پایین هم می آیید و اگر بالا بگیرید بالا میروید، دیگر توضیحی ندارم جز اینکه به؛ خودتان اعتماد داشته باشید و هرگز جلوی همسرتان خودتان را پایین نیاورد که اگر بکنید، خودتان کردید که لعنت بر خودتان باد!)
    ۱۰- زنهایی که بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.
    ۱۱- زنهایی که دوست ندارند معاشقه دریافت کنند.
    ۱۲- زنهایی که به هنگام بوسیدن زیاد از زبانشون استفاده میکنند.
    ۱۳- زنهایی که بیش از حد جدی هستند.
    ۱۴- زنهایی که بیش از حد به مردشان وابسته هستند.
    ۱۵- زنهای احمق و سطحی ( یا به اصطلاح ژورنالیستی زرد ! )
    ۱۶- زنهایی که فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.
    ۱۷- زنهایی که با استفاده از بدن و جنسیت خود مردها را بازی میدهند.
    ۱۸- زن هایی که مدام از نامزد یا همسر قبلی شان صحبت میکنند.
    ۱۹- زن هایی که به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند.
    ۲۰- زن هایی که لباس زیر کهنه زشت میپوشند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

این طور که شما میگین شاید بیماری جسمی باشه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

چقدر واسش جذاب هستید؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

تا حالا به دلیل مشکل ایشون به پزشک مراجعه کردین؟

شاید دچار اختلال هورمونی باشن٬ یا شاید دلیلش افسردگی و مشکلات روحی باشه یا خیلی دلایل دیگه که قطعا یک پزشک متخصص میتونه دقیقا علت رو تشخیص بده!

قطعا چنین حالتی نمیتونه طبیعی باشه و ایشون باید مورد معاینه قرار بگیرن.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    چقدر واسش جذاب هستید؟
    اگه جذابم نباشه دیگه شیش ماه خیلی زیاد

طرف یه مدت تنها باشه فشار روش بیاد و از بیکسی هزار تا کار می کنه که اینجا نمیشه بگی به نظرم ربطی به جذابیت نداره

11. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

منم فکر میکنم یا ایشون قدرت جنسیشون رو از دست دادن یا جای دیگه ای ارضا میشن.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    منم فکر میکنم یا ایشون قدرت جنسیشون رو از دست دادن یا جای دیگه ای ارضا میشن.
    به نظرم جایی دیگه ارضا نمیشن چون اینطور آدما برای اینکه تابلو نشن یه سری حرکات انجام میدن اینکه میگن شیش ماه دیگه این حرفا نیست
    ویرایش توسط آرش67 : 04-25-2017 در ساعت 06:19 PM

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خانوم محترم سردمزاجی همسرتون رو پای جذاب نبودن خودتون نگذارید
    یه مرد اگه همسرش رو دوست نداشته باشه و بهش میلی نداشته باشه صبح خروس خون نمیره سرکار
    و شب برگرده حتما زندگیش رو دوست داره
    حتما برید به کلینیک های س ک س ولوژیست اگه شوهرتون همراهیتون نکردن خودتون مراجعه کنید تا راه حل بگیرید
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)