نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سرد شدن رابطه

1588
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10462
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation سرد شدن رابطه

سلام من و همسرم 5ساله ازدواج کردیم من23سالمه وهمسرم 28 رابطمون اوایل افتضاح بود همش دعوا ولی الان سه سالی بود که خوب شده بودیم کار همسرم همش ماموریته و از هم دوریم رابطمون خوب بود ولی بعد بارداریم تغییر کرد. تو6ماهگی سقط داشتم و کلی تو بیمارستانا بودیم و بعدشم دو سه ماهی بود که هپش مشکل پیش میومد ومریض میشدم انقدر مریضیم زیاد شد که دیگه همسرم حتی به دردام توجه نمیکرد و اصلا نمیپرسید که خوب شدم دکتر رفتم و ... الانم باهام سرد شده همش تو خودشه. چند بار تلفنامو جواب نداد میگه نشنیدم فهمیدم سیگار میکشه ولی مطمینم که با کسی نیست
    خسته شدم. خودم بابت جریانات مریضیمو و از دست دادن بچم افسرده شدم. دیگه تحمل بی محلیای هپسرمو ندارم به اندازه کافی تو نبودش تنهام
    بگید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سرد شدن رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.h نمایش پست ها
    سلام من و همسرم 5ساله ازدواج کردیم من23سالمه وهمسرم 28 رابطمون اوایل افتضاح بود همش دعوا ولی الان سه سالی بود که خوب شده بودیم کار همسرم همش ماموریته و از هم دوریم رابطمون خوب بود ولی بعد بارداریم تغییر کرد. تو6ماهگی سقط داشتم و کلی تو بیمارستانا بودیم و بعدشم دو سه ماهی بود که هپش مشکل پیش میومد ومریض میشدم انقدر مریضیم زیاد شد که دیگه همسرم حتی به دردام توجه نمیکرد و اصلا نمیپرسید که خوب شدم دکتر رفتم و ... الانم باهام سرد شده همش تو خودشه. چند بار تلفنامو جواب نداد میگه نشنیدم فهمیدم سیگار میکشه ولی مطمینم که با کسی نیست
    خسته شدم. خودم بابت جریانات مریضیمو و از دست دادن بچم افسرده شدم. دیگه تحمل بی محلیای هپسرمو ندارم به اندازه کافی تو نبودش تنهام
    بگید چیکار کنم
    سلام

متاسفم ولی روابط شما دو نفر هیچ وقت خوب نیوده, اون لحضاتی رو هم که فکر میکردید خوب بوده احتمالا به علت اینکه ایشون ماموریت بوده و از هم دور بودید خوب مشکلی نبوده!

حالا هم که سقط جنین.......

عزیز نیاز به مشاوره دارید. هر دو با هم به یک خانم مشاور حاذق رجوع کنید(مادر و متاهل باشند بهتره). موفق باشید

دکترا در روانشناسی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : سرد شدن رابطه

دوست من تو زندگی مشترک عمل و عکس العمل خیلی مهمه
    اعمال شما عکس العمل های همسرتون و در پی داره
    اگر میخواید این رابطه درست بشه باید خودتون و درست کنید
    حتما مشاوره حضوری برید تا بیشتر از این از همسرتون دور نشید
    و فراموش نکنید این "خیانت نکرده : یعنی هنوز امیدی به این رابطه هست
    تا دیر نشده سعی در بهبود روابط خودتون داشته باشید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد