نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سرد شدن رابطه

1179
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن رابطه

باسلام من دختری23ساله هستم شیش ماه است ازدواج کردم وباشوهرم یل دوست بودم ورابطه جنسی هم داشتیم الان چندوقته ک شوهرم سردشده وخیلی دعوامیکنیم ک همیشه من سعی میکنم کوتاه بیام وارومش کنم اون وقتی عصبانی میشه هیچی جلودارش نیست
    بخاطرکارش ک نمایشگاه کابینت داره بازن خیلی سروکارداره ک اغلب هم همشون باشوهراشون مشکل دارن و چون شوهرم خیلی دلسوزه پای دردودلاشون میشینه و...ک همین باعث دعوابینمون میشه ک من سعی میکنم بدبین نباشم و منطقی برخوردکنم ولی هرچی باهاش درمیون میذارم ک بتوربطی نداره مشکل کسی ولی میگه توشک داری و.... چندوقت پیش یه بحثکردیم ک دوروزقهربودیم ک تواون دوروز بایه زن ارتباط داشت ک من خودم اینو فهمیدم بعد و اون گفت ک تقصیرخودم بوده ک ولش کردم والان پشیمونه کلا ادم بامحبتیه من نمیدونم بایدچیکارکنم خیلی دوسشدارم و سعی میکنم همه نیازهاشوبراورده کنم ولی میترسم ک بازم بره سمت کسی تروخدا بگین چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1730
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دو راهی

سعی کن به جای دعوا باهاش ازش بخوای باهات حرف بزنه بهش بگو دردو دلاشونو بهت بگه شاید بتونی کمکشون کنی و هیچ وقت سنگر و خالی نکن اگه می خوای قهر کنی تو خونه خودت بمون ولی باهاش سر سنگین باش نه اینکه باهاش حرف نزنی مثلا بهش بگو چایی می خوری اگه گفت اره براش ببر ولی چیز دیگه ای نگو بهش شب که خواستین تلوزیون نگاه کنید کنارش نشین اینجوری می فهمه باهاش قهری ولی تنهاش نذاشتی ولی بهت پیشنهاد می کنم هیچ وقت قهر نکن برای اینکه مثل قبل از ازدواجتون باشین تو پیش قدم شو رابطتون رو درست کن لباس مختلف بپوش اگه ارایش دوست داره ارایش کن از در که میاد تو برو جلوش غذای خوب بپز و سعی کن در مسایل جنسیتون بهتر بشی اگه اون سرده تو پیش قدم باش مطمئن باش اون مقاومت نمی کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دو راهی

تاری

دو راهی

سلام باتشکراز راهنمایی مشاورمحترم من مشکلم اینه که خیلی ازبعد ازاون قضیه که شوهرم بااون زن رابطه داشته بهش شک دارم نمیدونم با این شکم چکارکنم که بعضی وقتا حتی به خودم حق میدم چون شوهرم بامخفی کاریهاش باعث این شک میشه مثلا من خودم تا چیزی رونفهمم اون برام توضیح نمیده نمیدونم واقعا کاری میکنه یانه گرچه خودش هزارتاقسم میخوره که فقط فکروذکرش منم ولی حاظرنیست توروز یبارازمن سراغ بگیره ومنم که زنگش میزنم عصبانی میشه و...واقعا نمیدونم چکارکنم ازیطرف دوسشدارم از یطرفم میترسم ایندمو خراب کنه کمکم کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد