نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: سرد شدن عاشق

1744
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18153
    تشکـر
    12
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن عاشق

سلام.من یک دختر دانشجو هستم که در دانشگاه کلاس فرانسه نوشتم.کمی هم مذهبیم.برای گرفتن جزوه شماره یکی از همکلاسیا رو گرفتم و بش زنگ زدم که ازش جروه بگیرم و خیلی خوشحال شد و وقتی فهمید هم دانشکده ای هم هستیم خوشحال تر.تو واتس آپ بیشتر حد معمولش حرف زد.مثلا گفت خیلی زبان فرانسه دوست داره منو هم مادمازل خطاب میکرد.حتی رفتم تهران و وقتی بازگشتم به محض اینکه عکس پروفایلمو عوض کردم از تهران رفتنم پرسید و گفتم به خاطر عدم رعایت محرم و نامحرمی تو مهمونیای فامیل پدری به زور رفتم و اونم در مورد اینکه یزدیا هم سنتی و مذهبین حرف زد.تا اینکه یک شب اشتباهی فامیلشو صدا زدم و از قضا کسی که اشتباه صدا زده بودمو تو خوابگاه میشناخت.چند شب بعدشم با یک سری از دوستام رفتم کنسرت که از اتفاق همون کسی که اشتباهی فامیلشو گفته بودم بودش و عکس دسته جمعی انداختیم و اونم گذشت اینستاگرام.این همکلاسی فرانسم بعد دیدن عکس دسته جمعی خیلی سرد شد حتی سلام هم تو راهرو خیلی سرد میکنه.تا اینکه دیشب در مورد امتحان فرانسه گفت و عین جملاتشو براتون مینویسم.ما امتحان دادیم استاد گفتن که خبر بدیم همین-خواستین اقدام کنین-سه نفر بودیم واسه امتحان-همین..خبر دادم چون استاد گفته بودن))
    ایشون هی فقط گفتن همین ! گفتم چون استاد بهم گفت!انگار میخوان بگن من رو شما هیچ توجهی ندارم.دوستم میگه بهت علاقه داره اما چون سنتی و مذهبیه و عکستو با یک آدم دختر باز دیده فکر بد درموردت کرده ولی الانم داره بهت میگه ترم بعد میرم فرانسه تو هم بیا.
    راستش من واقعا نمیدونم چ کار کنم.پسر خیلی خوب و ساده ایه.منم بدم نمیادولی الان این مسایل پیش اومده.دوستم میگه برو فرانسه بنویس و نمیدونم بنویسم یا نه.از طرفی فکر میکنم ازش روراست بپرسم شما از من ناراحتین؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سرد شدن عاشق

سلام
    بعضی وقتا آدم یه رفتارهایی از دوستان بزرگ سال میبینه که اصلا توقع نداره و نمیدونه که چی بگه !

عنوان تاپیک یه چیز خیلی عجیبی هست ...

شما باید بدونید که :
    هیچ تعهدی برای پاسخ به شخص غریبه ندارید
    هیچ لزومی نداره چیزی رو برای یک شخصه غریبه شفاف سازی کنید
    هیچ نیازی نیست که به این اهمیت بدید که در موردتون چی فکر میکنه
    و اینکه اصلا نیازی نیست خودتون رو درگیر مسائل جزیی زندگی کنید

متاسفانه ما تو زندگی گاهی اوقات به اهداف زنده بودن و زندگی کردن فکر نمیکنیم و به سادگی اجازه میدیم شرایط و اطرافیان زندگی ما رو دست خودشون بگیرن و یه دغدغه های به شدت بیجا برای خودمون درست میکنیم !

اگر صمیمی ترین دوست من با من این برخورد رو داشته باشه خیلی ساده پیش خودم میگم به جهنم
    حالا شما هم با ایشون صرفااا یک هم کلاسی هستید ، نه بیشتر
    نه دهنتون رو مشغول عشق و عاشقی کنید ، نه زیاد به موضوع اهمیت بدید

متاسفانه خانومایی که تو خانواده و فضای مذهبی بودن یه مقدار تو این موارد آسیب پذیرتر نشون میدن و این شرایط هم عادیه
    فقط این رو بهتون گوشزد میکنم که شما الان دختربچه نیستید ، یه خانوم بالغ هستید ، پس منطقی و عاقلانه به موضوع نگاه کنید و نزارید که بازیچه یه موضوع ساده بشید

3. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

nyo

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط nyo نمایش پست ها
    سلام.من یک دختر دانشجو هستم که در دانشگاه کلاس فرانسه نوشتم.کمی هم مذهبیم.برای گرفتن جزوه شماره یکی از همکلاسیا رو گرفتم و بش زنگ زدم که ازش جروه بگیرم و خیلی خوشحال شد و وقتی فهمید هم دانشکده ای هم هستیم خوشحال تر.تو واتس آپ بیشتر حد معمولش حرف زد.مثلا گفت خیلی زبان فرانسه دوست داره منو هم مادمازل خطاب میکرد.حتی رفتم تهران و وقتی بازگشتم به محض اینکه عکس پروفایلمو عوض کردم از تهران رفتنم پرسید و گفتم به خاطر عدم رعایت محرم و نامحرمی تو مهمونیای فامیل پدری به زور رفتم و اونم در مورد اینکه یزدیا هم سنتی و مذهبین حرف زد.تا اینکه یک شب اشتباهی فامیلشو صدا زدم و از قضا کسی که اشتباه صدا زده بودمو تو خوابگاه میشناخت.چند شب بعدشم با یک سری از دوستام رفتم کنسرت که از اتفاق همون کسی که اشتباهی فامیلشو گفته بودم بودش و عکس دسته جمعی انداختیم و اونم گذشت اینستاگرام.این همکلاسی فرانسم بعد دیدن عکس دسته جمعی خیلی سرد شد حتی سلام هم تو راهرو خیلی سرد میکنه.تا اینکه دیشب در مورد امتحان فرانسه گفت و عین جملاتشو براتون مینویسم.ما امتحان دادیم استاد گفتن که خبر بدیم همین-خواستین اقدام کنین-سه نفر بودیم واسه امتحان-همین..خبر دادم چون استاد گفته بودن))
    ایشون هی فقط گفتن همین ! گفتم چون استاد بهم گفت!انگار میخوان بگن من رو شما هیچ توجهی ندارم.دوستم میگه بهت علاقه داره اما چون سنتی و مذهبیه و عکستو با یک آدم دختر باز دیده فکر بد درموردت کرده ولی الانم داره بهت میگه ترم بعد میرم فرانسه تو هم بیا.
    راستش من واقعا نمیدونم چ کار کنم.پسر خیلی خوب و ساده ایه.منم بدم نمیادولی الان این مسایل پیش اومده.دوستم میگه برو فرانسه بنویس و نمیدونم بنویسم یا نه.از طرفی فکر میکنم ازش روراست بپرسم شما از من ناراحتین؟!
    الان چرا فکر کردی این آقا عاشقه؟؟؟؟؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    سلام
    بعضی وقتا آدم یه رفتارهایی از دوستان بزرگ سال میبینه که اصلا توقع نداره و نمیدونه که چی بگه !

عنوان تاپیک یه چیز خیلی عجیبی هست ...

شما باید بدونید که :
    هیچ نیازی نیست که به این اهمیت بدید که در موردتون چی فکر میکنه
    و اینکه اصلا نیازی نیست خودتون رو درگیر مسائل جزیی زندگی کنید

متاسفانه ما تو زندگی گاهی اوقات به اهداف زنده بودن و زندگی کردن فکر نمیکنیم و به سادگی اجازه میدیم شرایط و اطرافیان زندگی ما رو دست خودشون بگیرن و یه دغدغه های به شدت بیجا برای خودمون درست میکنیم !

اگر صمیمی ترین دوست من با من این برخورد رو داشته باشه خیلی ساده پیش خودم میگم به جهنم
    حالا شما هم با ایشون صرفااا یک هم کلاسی هستید ، نه بیشتر
    نه دهنتون رو مشغول عشق و عاشقی کنید ، نه زیاد به موضوع اهمیت بدید

متاسفانه خانومایی که تو خانواده و فضای مذهبی بودن یه مقدار تو این موارد آسیب پذیرتر نشون میدن و این شرایط هم عادیه
    فقط این رو بهتون گوشزد میکنم که شما الان دختربچه نیستید ، یه خانوم بالغ هستید ، پس منطقی و عاقلانه به موضوع نگاه کنید و نزارید که بازیچه یه موضوع ساده بشید

دوست عزیز زود قضاوت نکنید

این جملات اصلا پایه و اساس علمی یا دینی ندارن

صرف نظر ازاین رابطه ساده و سطحی عاشقی که اصلا اسمشو عشق نمیشه گذاشت

ما وظیفه اجتماعی داریم که اختلافات و سو تفاهمات همدیگه رو حل کنیم ...

من اصلا اهمییتی نمیدم اون پسرو چ احساسی داره
    همین که داره به اشتباه قضاوت میکنه نیازمند به کمک هست

سعی کنید نگاهتون به دیگران مثبت تر باشه چون انسانها قابلیت نمایش چندگانه دارن و به نسبت دید طرف مقابل واکنش نشون میدن این درحالی کیه شاید اصلا همچین آدمی نباشن

دوست عزیز حدس میزنم پسر باشید
    این یعنی بیشتر از دختران و زنان منطقی هستید و زنان بیشتر از شما احساساتی (اگر هم جنسیت شمارو به اشتباه حدس زدم سبک زندگی و تفکرات شماست که روحیه اتون عوض کرده )
    این طرز برخورد شما با دوستان خودتون اصلا درست نیست
    چه از لحاظ دینی چه اجتماعی و چه علمی
    لذا سعی کنید رفتار ها و عادت غلط خودتون رو به دیگران آموزش ندید

با این بخش از نظر شما موافقم

و اما نظرم برای استارتر عزیز
    به گفته دوستمون نباید بزارید ایشون در سبک زندگی شما مشکلی ایجاد کنند یا در اهداف شما
    در یک زمان مناسب با ایشون راجب این سو تفاهم صحبت کوتاه و منطقی داشته باشید . تا حداقل ش ایشون از این گمراهی خلاص بشن
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

6. 3 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

اگه ایشون عاشق باشه قطعا اون یکی دو تا سوءتفاهم باعث شده یه ذره سرد بشه. الان داره
    با خودش کلنجار میره که آیا شما گزینه مناسبی هستید یا نه. به نظر من کار خاصی نکنید.
    همین رابطه معمولی رو ادامه بدین. ایشون کم کم خودش متوجه میشه شخصیت شما
    این جوری نیست و اونا سوءتفاهمه

8. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

الان اینجا کی یزدی بود؟؟؟

شما دخترا کار و زندگی ندارید تا یکی باهاتون صمیمی میشه یا لبخند میزنه تا اسم بچتونم انتخاب میکنید تو خیالاتتون؟؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

شما دخترا کار و زندگی ندارید تا یکی باهاتون صمیمی میشه یا لبخند میزنه تا اسم بچتونم انتخاب میکنید تو خیالاتتون؟؟
    خوشم اومد قشنگ گفتی

واقعا چرا اینجوریه

در ضمن به خانم استارتر

لطفا هیچ کاری نکن

اصن چرا باید بپرسی؟؟

مگه ناراحتیش مهمه؟؟

اگه مهم بود خودش میومد میگفت

بعدشم اصن چرا باید ناراحت بشه؟؟؟؟ به اون چه ربطی داره روابط شما؟؟؟؟

ندیدم بگید ازتون خواستگاری کرده یا ابراز علاقه کرده

شما واسه خودت چه تصوراتی کردی

حتی اونایی که تو روابط انچنانی هستن حق ندارن به روابط دیگری کار داشته باشن چون تعهدی نیست

الان شما با چارتا پیام و حرف زدن میخوای بری چی بگی؟؟؟

هیچ ربطی هم به غرور و اینا نداره

اصلا لزومی نداره برای یه فرد غریبه مواردی رو توضیح بدیم

یا ازش بپرسیم چرا ناراحتی؟؟؟؟ چرا تغییر کردی؟؟؟!!!!

مطمئن باش اگه خودش ناراحت شده باشه بهت میگه خانم من از این رفتار شما ناراحت شدم

ای وای خدا ... اعصابم خورد میشه اینا رو میگم.... ببخشیدااااا

دختر گل نکن این کارو

11. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

nyo

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Reepaa نمایش پست ها
    دوست عزیز زود قضاوت نکنید

این جملات اصلا پایه و اساس علمی یا دینی ندارن

صرف نظر ازاین رابطه ساده و سطحی عاشقی که اصلا اسمشو عشق نمیشه گذاشت

ما وظیفه اجتماعی داریم که اختلافات و سو تفاهمات همدیگه رو حل کنیم ...

من اصلا اهمییتی نمیدم اون پسرو چ احساسی داره
    همین که داره به اشتباه قضاوت میکنه نیازمند به کمک هست

سعی کنید نگاهتون به دیگران مثبت تر باشه چون انسانها قابلیت نمایش چندگانه دارن و به نسبت دید طرف مقابل واکنش نشون میدن این درحالی کیه شاید اصلا همچین آدمی نباشن

دوست عزیز حدس میزنم پسر باشید
    این یعنی بیشتر از دختران و زنان منطقی هستید و زنان بیشتر از شما احساساتی (اگر هم جنسیت شمارو به اشتباه حدس زدم سبک زندگی و تفکرات شماست که روحیه اتون عوض کرده )
    این طرز برخورد شما با دوستان خودتون اصلا درست نیست
    چه از لحاظ دینی چه اجتماعی و چه علمی
    لذا سعی کنید رفتار ها و عادت غلط خودتون رو به دیگران آموزش ندید

با این بخش از نظر شما موافقم

و اما نظرم برای استارتر عزیز
    به گفته دوستمون نباید بزارید ایشون در سبک زندگی شما مشکلی ایجاد کنند یا در اهداف شما
    در یک زمان مناسب با ایشون راجب این سو تفاهم صحبت کوتاه و منطقی داشته باشید . تا حداقل ش ایشون از این گمراهی خلاص بشن
    حرفتون رو کاملا قبول دارم ، منتهی به نظرم این گفته ها تو این مورد صدق نمیکنه
    اگر کدورت یا سوء تفاهمی پیش اومده ( صرفا در کارهای روزمره و اجتماعی ) مسلما باید صحبت کرد تا برطرف بشه
    اما وقتی یه شخص پای خودش رو فراتر از اختیاراتش میزاره ، به نظرم هیچ نیازی به پاسخگویی نیست
    اصلا این خانوم شاید دوست دارن هر روز با یه آقایی برن بیرون و عکس بگیرن ، حالا باید بیان برای اون دوستمون شفاف سازی کنن و براشون رفع ابهام کنن که چرا رفتن بیرون یا با کی رفتن یا چرا رفتن ... ؟!
    از نظر من به هیچ شخصی به غیر از خانواده - همسر و یا نامزد ، نباید جواب پس داد ! البته فقط در مسائل شخصی و مسائلی که مربوط به خودمون هست
    جنبه اجتماعی کارهای ما فرق داره و اون میشه تبادل نظر و اصلاح کردن ، اما اینجا صرفا شخصی هست و یه نوع باز خواست محسوب میشه

حدستون هم در مورد جنسیت من درست بود

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

13. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18153
    تشکـر
    12
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از همگی.واقعا استفاده کردم الانم خیالم راحته.کلاس فرانسم دیگه نمیرم چون استادش خوب نبود و فایده نداش و اگه هم میخواسم باز برم ب خاطر همون آقا بود.اصلا کسی که اینقدر بدبینه و فوری ناراحت میشه رو نباید بهش جواب پس داد.هیچ مسئله و مشکل دیگه ای نبوده که ایشون ناراحت شن من همیشه با احترام باشون برخورد میکردم مطمینم به خاطر همون عکس بوده.الانم دیگه بیخیال همه چیز شدم و کاملا عقلم غلبه پیدا کرده ممنون از همگی

15. کاربران زیر از nyo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    حرفتون رو کاملا قبول دارم ، منتهی به نظرم این گفته ها تو این مورد صدق نمیکنه
    اگر کدورت یا سوء تفاهمی پیش اومده ( صرفا در کارهای روزمره و اجتماعی ) مسلما باید صحبت کرد تا برطرف بشه
    اما وقتی یه شخص پای خودش رو فراتر از اختیاراتش میزاره ، به نظرم هیچ نیازی به پاسخگویی نیست
    اصلا این خانوم شاید دوست دارن هر روز با یه آقایی برن بیرون و عکس بگیرن ، حالا باید بیان برای اون دوستمون شفاف سازی کنن و براشون رفع ابهام کنن که چرا رفتن بیرون یا با کی رفتن یا چرا رفتن ... ؟!
    از نظر من به هیچ شخصی به غیر از خانواده - همسر و یا نامزد ، نباید جواب پس داد ! البته فقط در مسائل شخصی و مسائلی که مربوط به خودمون هست
    جنبه اجتماعی کارهای ما فرق داره و اون میشه تبادل نظر و اصلاح کردن ، اما اینجا صرفا شخصی هست و یه نوع باز خواست محسوب میشه

حدستون هم در مورد جنسیت من درست بود

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    مثل اینکه من نتونستم شمارو قانع کنم
    استاترم همینطور

امیدوارم درک کنید کهانسان ها تحت تاثیر احساسات هستن و اگر ما این احساسات و به وجود بیاریم و رهاشون کنیم کار درستی نکردیم
    (به هر بهانه ای)

بدرود
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط nyo نمایش پست ها
    خیلی ممنون از همگی.واقعا استفاده کردم الانم خیالم راحته.کلاس فرانسم دیگه نمیرم چون استادش خوب نبود و فایده نداش و اگه هم میخواسم باز برم ب خاطر همون آقا بود.اصلا کسی که اینقدر بدبینه و فوری ناراحت میشه رو نباید بهش جواب پس داد.هیچ مسئله و مشکل دیگه ای نبوده که ایشون ناراحت شن من همیشه با احترام باشون برخورد میکردم مطمینم به خاطر همون عکس بوده.الانم دیگه بیخیال همه چیز شدم و کاملا عقلم غلبه پیدا کرده ممنون از همگی

براااااااااااااااوووووووو وووووووو

بهترین کار همینه

چه خوب که همیشه تامل کنی و اجازه بدی عقلت غلبه کنه

مطمئن باش ضرر نمیکنی
    ویرایش توسط رزمریم : 01-11-2016 در ساعت 08:35 PM

18. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

nyo

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد