نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سرد شدن نامزدم

2404
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34221
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن نامزدم

سلام خسته نباشید نیاز به راهنمایی دارم
    من 3 سال هست گفتم دختر داییم رو میخوام خانواده هامون هم میدونن رفت امد هم باهاش دارم
    بعد 3 سال گفت من هنوز بچم (15) سالشه و میخوام راحت باشم و تورو نمیخوام تا چند سال دیگه که بزرگ شم
    خودم 18 سالمه این روزها بحث زیاد شده بین خانواده خودم و داییم که چی شد دخترشون این طور شد و یهویی گفت نمیخوام
    حالا رفتار خودم بگم میگه مشکل رفتار خودمه
    من خیلی دوسش دارم بیشتر از اونی که حتی خودشم فکر کنه کل دنیامو تو وجود اون میبینم روش حساسم
    ااز بعضی چیز ها بدم میاد میگم انجام نده ولی انجام میده یعنی باید به خواستش برسه هر طوری بوده
    به من میگه بد دل هستی در صورتی که من جز خوبیش هیچی نمیخوام میدونم یه حد مرزی داره رابطه و من جلو تر رفتم
    ولی اون الان دومین بارشه به من گفته نمیخوامت میگه با تو که هستم شب روزم گریه هست در صورتی که خودش منو به دید بد نگاه میکنه
    از الان هم داره شرط میزاره میگی میخوام راحت باشم کاری به کارم نداشته باش
    یه راهنمایی کنید چیکار کنم ترکش کنم؟

البته اون از زمانی که با دوستاش میگرده این طور شده

2. کاربران زیر از hadibeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سرد شدن نامزدم بهم (فوری)

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibeh نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید نیاز به راهنمایی دارم
    من 3 سال هست گفتم دختر داییم رو میخوام خانواده هامون هم میدونن رفت امد هم باهاش دارم
    بعد 3 سال گفت من هنوز بچم (15) سالشه و میخوام راحت باشم و تورو نمیخوام تا چند سال دیگه که بزرگ شم
    خودم 18 سالمه این روزها بحث زیاد شده بین خانواده خودم و داییم که چی شد دخترشون این طور شد و یهویی گفت نمیخوام
    حالا رفتار خودم بگم میگه مشکل رفتار خودمه
    من خیلی دوسش دارم بیشتر از اونی که حتی خودشم فکر کنه کل دنیامو تو وجود اون میبینم روش حساسم
    ااز بعضی چیز ها بدم میاد میگم انجام نده ولی انجام میده یعنی باید به خواستش برسه هر طوری بوده
    به من میگه بد دل هستی در صورتی که من جز خوبیش هیچی نمیخوام میدونم یه حد مرزی داره رابطه و من جلو تر رفتم
    ولی اون الان دومین بارشه به من گفته نمیخوامت میگه با تو که هستم شب روزم گریه هست در صورتی که خودش منو به دید بد نگاه میکنه
    از الان هم داره شرط میزاره میگی میخوام راحت باشم کاری به کارم نداشته باش
    یه راهنمایی کنید چیکار کنم ترکش کنم؟

البته اون از زمانی که با دوستاش میگرده این طور شده
    سلام

ببین پس گلم

اولا تو این سن و سالها که هنوز خیلی جوانید عاشق شدن خیلی طبیعیه ولی حتما جدی گرفتن آن و ازدواج بر مینای آن حتما غلطه!!!

شما و ایشون(18 ساله و 15 ساله) تو این دوره و زمان بهتره به فکر درس و تفریح و ورزش و ساختن آینده خود باشید و صد در صد بهتره فکر ازدواج و..... رو بگذارید برای بعد از 25 سالگی که خیلی از نظرات و دیدگاههای انسانی تغییر میکنه و انسان تقریبا شخصیت ثابتی رو میگیرند

و چه بسا دیگر در ان زمان و مکان شما علاقه ای به دختر دایی خود نداشته باشید!!!!

در هر صورت چه شما ایشان را بخواهید و نخواهید و چه ایشان شما را بخواهند و نخواهند و چه هر دو. دال بر بدی و خوبی و ارزش داشتن و یا نداشتن هیچ کدام از شما ها نیست.

خلاصه ازدواج رو بگذارید برای اینده و از جوانی خود بهره ببرید

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34221
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

ببین پس گلم

اولا تو این سن و سالها که هنوز خیلی جوانید عاشق شدن خیلی طبیعیه ولی حتما جدی گرفتن آن و ازدواج بر مینای آن حتما غلطه!!!

شما و ایشون(18 ساله و 15 ساله) تو این دوره و زمان بهتره به فکر درس و تفریح و ورزش و ساختن آینده خود باشید و صد در صد بهتره فکر ازدواج و..... رو بگذارید برای بعد از 25 سالگی که خیلی از نظرات و دیدگاههای انسانی تغییر میکنه و انسان تقریبا شخصیت ثابتی رو میگیرند

و چه بسا دیگر در ان زمان و مکان شما علاقه ای به دختر دایی خود نداشته باشید!!!!

در هر صورت چه شما ایشان را بخواهید و نخواهید و چه ایشان شما را بخواهند و نخواهند و چه هر دو. دال بر بدی و خوبی و ارزش داشتن و یا نداشتن هیچ کدام از شما ها نیست.

خلاصه ازدواج رو بگذارید برای اینده و از جوانی خود بهره ببرید

موفق باشید

سپاس
    دکتر

سلام ممنون از جوابتون ولی من به دلیل مشکلاتی که دارم(نبود پدر و مادر) نیاز دارم یکی کنارم باشه و همدمم باشه اون منو دوس داشت منم دوسش دارم و داشتم ولی یهویی سرد شد و یادش اومد بچس ما فقط اسمن نشون هستیم رسما نیستیم
    حس میکنم دوسم نداره این دومین باره میگه نمیخوامت و با حرفایی که میزنه ناراحتم میکنه
    یه پسر خاله داره همسن خودشه دوس ندارم با اون پیام بازی کنه ولی اون پیام میده و شمارشو داده بهش
    اون اصلا به خواسته های من توجه یی نمیکنه

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام ممنون از جوابتون ولی من به دلیل مشکلاتی که دارم(نبود پدر و مادر) نیاز دارم یکی کنارم باشه و همدمم باشه اون منو دوس داشت منم دوسش دارم و داشتم ولی یهویی سرد شد و یادش اومد بچس ما فقط اسمن نشون هستیم رسما نیستیم
    حس میکنم دوسم نداره این دومین باره میگه نمیخوامت و با حرفایی که میزنه ناراحتم میکنه
    یه پسر خاله داره همسن خودشه دوس ندارم با اون پیام بازی کنه ولی اون پیام میده و شمارشو داده بهش
    چون هرچی سنش میره بالاتر عاقل تر میشه و عقلانی تصمیم میگیره و بیشتر مصمم میشه که شما رو نمیخواد

شما هم به این بهره ای که دختر خانم رسیده میرسی ولی ممکن چند سال دیگه باشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34221
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    چون هرچی سنش میره بالاتر عاقل تر میشه و عقلانی تصمیم میگیره و بیشتر مصمم میشه که شما رو نمیخواد

شما هم به این بهره ای که دختر خانم رسیده میرسی ولی ممکن چند سال دیگه باشه
    الان من باید چیکار کنم به نظرت 3 سال با احساسم بازیی کرده خب

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34221
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ابجی به خدا من دوسش دارم الان دومین باره گفته نمیخوامت اون خوب بود از وقتی با دوستاش افتاده این طور شده
    اون قبلا به حرفام گوش میداد ولی الان نه یعنی حرف فقط حرف خودش
    به من هم گفته اگه دوباره خواستیم باهم باشیم حق نداری تو هیچم دخالت کنی

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سرد شدن نامزدم

دوست عزیز یک مرد نیاز دارد همان گونه که هست پذیرفته شود ، دقیقاً همان طوری که هست .این نوع پذیرش کامل ،او را متقاعد می کند که شما براستی اورا دوست دارید .
    اگر می خواهید که ازدواج شما با کامیابی همراه باشد ، شما باید تصمیم بگیرید که شوهر تان را همان گونه که هست بپذیرید ، وبدانید که ارتباط بین شما بدون پذیرش ، بهبود نخواهد یافت. حق انتخاب وتصمیم گیری با شماست ، شما می توانید انتخاب کنید که با خشم وعصابنیت زندگی کنید ویا این که شوهرتان را بدان گونه هست پذیرا شوید
    پذیرش با تحمل همسر فرق دارد ، بردباری وتحمل به معنای پذیرش نیست ، تحمل شما فقط شوهرتان را وادار می کند که احساس نقص و ناشایستگی بکند . اومی تواند احساس کند که مورد قبول همسرش قرار نگرفته و قادر نیست که شما را کاملاً دوست بدارد.

پیامبر گرامی اسلام می فرمایند : هیچ مردى بعد از اسلام نفعى بالاتر از همسر مسلمان عایدش نشد كه چون به او بنگرد مسرور گردد، و چون به او فرمانى دهد اطاعت نماید، و در نبود شوهر مال او و ناموس خود را حفظ نماید.

اولین نکته ای که در گفتار تأثیر فراوانی در روان شوهرتان دارد و موجب افزایش علاقه شوهرتان به شما خواهد شد ، «تحسین کردن شوهر» است ، این تحسین مهم ترین نیاز روحی یک مرد است.
    واژه « احترام» بنابر تعریف فرهنگ لغت ، به معنای : حرمت ، تکریم ، ارج نهادن ، ستایش و تمجید است . به عنوان یک زن ، شما آرزو دارید که مورد عشق وعلاقه همسرتان باشید ، درست می گویم ؟ اما شوهر شما هم به عنوان یک مرد ، آرزو دارد که شما وی را تحسین کنید زیرا نخستین نیاز اوست
    . هر زنی می تواند نکات مثبت همسرش را بیابد ، آن را تمجید کند ، نقاط ضعف اورا از زاویه مثبت به آن نگاه کند وشوهرش را تمجید نماید .
    زن می تواند با جملات تمجید آور که در نهایت لطف ومحبت تنظیم شده باشد ،شخصیت واحساس شوهرش را کاملاًعوض کند و واقعاً از او مردی با لیاقت و با کفایت بسازد

یکی از نمادهای احترام و توجه رفتاری ، استقبال ،بدرقه از شوهر است و نشانه ی دیگر عذر خواهی کردن و قبول عذر است هنگامی که مشکلی بین آنها ایجاد می شود.
    بزرگی می گوید : با دیگران طوری رفتار کنید که انگار در همان حدی که باید باشند ،هستند .به آن ها کمک کنید تا به آنچه می توانند ولیاقتش را دارند تبدیل شوند .
    خانم مارگارت کالکین چه زیبا این حقیقت را بیان کرده است :
    زن می تواند با جملات تمجید آور که در نهایت لطف ومحبت تنظیم شده باشد ،شخصیت واحساس شوهرش را کاملاًعوض کند و واقعاً از او مردی با لیاقت وبا کفایت بسازد

بسیاری از زنان مشتاقند که همسران خود را تغییر دهند و آنها را جذب کنند ،ولی عموماًبه گونه ای رفتار می کنند که نتیجه معکوس می دهد ،وگاهی منجر به جدایی وطلاق می شود ؛علت عمده آن این است که آنها روشی درست اعمال نمی کنند ،بلکه از روش های نق زدن وایراد گرفتن ودستور دادن و…… که تمامی این روش هاموجب دوری از همسرانشان می شود ؛پس چه باید کرد ؟

لطفاً برای سه ماه با شوهر خود رفتارهای زیر را انجام دهید وآن گاه نتیجه آن را به تبیان گزارش دهید، واگر مثبت و سازنده بود (که حتماً خواهد بود ) به دیگران هم سفارش کنید که تجربه شما را عمل کنند تا انشا الله شاهد زندگانی شاد وخرم خود ودیگران باشیم:
    * شوهرخود را هرآنگونه که هست ، بپذیرید .
    * از او به هیچ عنوان ایراد نگیرید (حتی زمانی که کارش ایراد دارد ).
    * با جملات وکلماتی محبت آمیز او را تشویق کنید .
    * همواره او را تأیید کنید به گونه ای که او تصور کنند بهترین شوهر دنیا است !!
    * قبل از آمدن از سر کار آماده استقبال از او باشید وبا روی باز وخندان به اسقبالش بروید وبا جملات عاطفی ورود اورا به خانه خوش آمد بگویید .
    * موقع سر کار رفتن با کلماتی مثبت وعاطفی اورا بدرقه کنید .(در صورت امکان با آغوشی گرم اورا بدرقه نمایید )
    * پیش دیگران از او تعریف کنید وشایستگی های اورا به رخ دیگران بکشید .
    * در کارهای اداری ویا بازار او را تشویق کنید ،ودر مشکلات او را روحیه بدهید .
    * از همه مهمتر همیشه تصمیم گیری نهایی را به او واگذار کنید ،واگر نظری دارید به صورت پیشنهاد مطرح نمایید ولی بگذارید او تصمیم بگیرد ،واگر غیر از نظر شما تصمیم گرفت ،تسلیم نظر او باشید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد