مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 44

موضوع: سرد شدن همسرم از ازدواج

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سرد شدن همسرم از ازدواج

سلام دوستان لطفا هر کسی میتونه کمکم کنه خیلی مستاصل شدم
    2 ساله که عقد کردم با همسرم طی یک رابطه دوستی ازدواج کردیم خیلی ابراز علاقه و عشق میکرد و دوستم داشت اما بعد کم کم فهمیدم که تلفنی با دختری رابطه داره وقتی کنجکاوی کردم متوجه شدم که با دختره قبل از من دوست بوده و حتی رابطه هم داشته(در حالی که اوایل بمن گفته بود اولین دختر زندگیم هستی و فقط چشمام تورو میبینه!)حرفهاشون خیلی عاشقانه بود وقتی اعتراض کردم گفت خب فکر میکردم میتونم فراموشش کنم اما دوستش دارم هنوز! خیلی بهم ریختم گریه کردم بهش التماس کردم زندگیمونو خراب نکنه وقتی که بهش گفتم پس چرا اومدی سراغ من و منو وارد زندگیت کردی خیلی راحت گفت چیزی نشده که هنوز میتونیم جدا بشیم از هم.خلاصه کنار اومدم و مدارا و صبوری کردم به خاطر آبروم و اینکه میخاستم باز بهش فرصت بدم اما باز دیدم که با دخترهای دیگه ای در ارتباطه که با همشون هم اس های عاشقانه میده وقتی که بروش آوردم گفت اینا فقط کلماته حسی توش نیست!!کم کم این مسائل باعث اختلافات زیادی شد و من همش تحمل کردم و تو خودم ریختم به امید بهتر شدن رابطه و تموم شدن این اوضاع که البته خودش قول داده بود بعد از ازدواج همش تموم میشه .اما حالا که 2 ماه به ازدواجمون مونده میگه حسی به زندگی مشترک و ازدواج ندارم و میخام تنها باشم میگه که کنار من احساس خوشبختی نمیکنه و بهتره توافقی جدا بشیم اما من چون این انتخاب خودم بود و بخاطر ترس از آبرو و سرکوفت دیگران و واقعا علاقه ای که بهش دارم تا به امروز تحمل کردم و از خودم گذشتم و باز هم اینکارو میکنم اما با این همه سردی و فاز منفی که میده نمیدونم چکار کنم تا انگیزه زندگی پیدا کنه.اصلا چکار کنم که احساس خشبختی کنیم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : سرد شدن همسرم از ازدواج

من خانواده بشدت متعصبی دارم که طلاق رو بد میدونن و بهمین خاطر هم تا الان فقط یکطرفه تحمل کردم و تو خودم ریختم.فقط کاری که کردم مادرشو در جربان ذاشتم و مادرش هم منو دعوت به صبوری و محبت بیشتر به همسرم کرد!میگه تو بچگی محبت ندیده از باباش عقده ای شده و تو باید با محبت درستش کنی.نمیدونم بخدا چکار کنم.همش با خودم درگیرم نکنه من بتونم با سعی و تلاشم و موندنم تو زندگی یه روزی این خربیا رو درست کنم و حالا با جا ردنم عذاب وجدان بگیرم از طرفی هم اگه درست نشد چی...موندم سر دوراهی

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

موضوعی که نگرانم میکنه از اینکه خانوادمو در جران بذارم اینه که پدرم با آرزوی ازدواج من فوت شدن و مادرم هم وضعیت بیماری دارن که اصلا مساعد نیست و تنها آررزوش اینه که من زودتر ازدواج کنم و این روز رو ببینه و ترسم از اینه که حتی کار به این مسائل بکشه حال مادر بدتر نشه یا خدایی نکرده بلایی سرش نیاد نمیدونم باید چکار کنم.

4. Top | #4

دلنوشته کاربر
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..خاطره ها در گلو شکست
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    346
    تشکر شده 509 بار در 242 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

سلام دوست عریز متاسفانه گاهی وقتا در زمینه انتخاب همسر اشتباهات جبران ناپذیری میکنیم که بعد واقعا پشیمون میشیم مثلا اینکه اوایل سوالات کافی از طرفمون نمی پرسیم،نشانه های هشدار دهنده رو نادیده میگیریم و بدتر باور داریم میتونیم طرفمون رو تغییر بدیم این ها همه باورهای غلطی که زندگی و خوشبختی خودمون رو فدای عشق و دوست داشتن زیادی میکنیم اولا تصور من اینه همسرتون به خاطر فراموش کردن اون دختر وارد زندگی شما شده آدم های تنوع طلب به خیال خودشون میتونن هرچیزی رو امتحان کنه اما شوهر شما وقتی دیده نتونسته اون رو فراموش کنه الان سرد شده میخواد جدا شه از من به شما نصیحت اول راضیش کنید باهاتون بیاد مشاوره بعد اگر دیدید تغییری اتفاق افتاد که خوبه اگر نه به نظر من همین جا تا بچه ایی وسط نیست جدا شید فکر حرف مردم رو بکنید باید جوری زندگی کنید مردم دوست دارن من نظرم اینه اگرم هم ازدواج کنید بلاخره گذشته ایی هست و خاطراتی که برای همسرتون خوش هستند و اگرم زندگی کنید همیشه سر این موضوع مشکل خواهید داشت بازم میل خودتونه موفق باشید
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..
    حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..
    آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..و خاطره ها در گلو شکست...

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنونم دوست عزیز از توجه و راهکارهاتون.من میخام همه راههای نرفته رو رفته باشم و بعد برم سراغ گزینه طلاق.شما میگید الان من همه راهها رو رفتم و برم سراغ گزینه آخر؟

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    216
    تشکر شده 189 بار در 125 پست
    سیستم عامل و مرورگر

حرف هیچکس به اندازه آینده و زندگیت مهم نیست. ازش سریعا جدا شو. اصلا نمیشه به این آدم گفت مرد

فردا که دیگه باکره نباشی یا بچه داشته باشی و ایشون با زور و خفت از زندگیش بیرونتون کنه خوبه؟

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون. همسرم اصلا به مشاوره اعتقادی نداره و میگه که من خودم همه رو مشاوره میدم حالا برم از یکی دیگه مشاوره بگیرم!!نمیدونم شاید بهتره بپذیرم که تلاشم بیهودست

8. Top | #8

دلنوشته کاربر
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..خاطره ها در گلو شکست
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    346
    تشکر شده 509 بار در 242 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

آره من دقیقا منظورم همینه خودم یکی از دوستامو میشناختم که دقیقا مشکل شما رو داشتن و الان بعد 5سال عقد که تازه رفتن سر خونه زندگیشون اولا شوهرش حاضر نشد عروسی بگیره اونم همینجوری قبول کرد و رفت و الان دقیقا مث دو تا همخونه زندگی میکنن بچه اصلا نمیخوان شوهرش راحت با دوست دخترش در ارتباطه و فقط واسه خواب میاد خونه دوست منم عین اون هرکدوم به یه طرفین شوهرشم میگه طلاقت نمیتونم بدم چون مهریه ندارم بدم دوست منم به همین شرایط راضی شده انگار نه انگار نذارید کار شما به اینجا برسه فقط خودتون مهمید نه مردم نه هیچکس دیگه
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..
    حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..
    آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..و خاطره ها در گلو شکست...

9. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    16
    تشکر شده 34 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر

باسلام
    دوست من با موندنتون کناره این مرد بیشترین ضربه رو خودتون دارین به خودتون وارد میکنین
    مطمئن باشین اینجور مردها هیچ وقت تغییر نمیکنن اشتباه بزرگه ما آدما همش رو این پایه س رو این کلمه حرفه مردم
    هست
    تمامه زندگیمونو میبازیم تا دهن مردمو ببندیم
    تعصبی بودنه خانواده شما به قیمت تباه شدنه زندگیتونه پس از این خیالات بیاین بیرون که بتونین تغییرش بدین
    متاسفم از این که اینگونه شمارو راهنمایی میکنم اما باور کنین درسته حرفام تلخه اما تنهاراه همینه
    خب دورانه نامزدی رو برای همین گذاشتن تا هردوطرف همدیگروبهتر بشناسن
    پس به آینده امیدوار باشین مطمئن باشین پدرتون هم اینو نمیخواد که شما زندگیتون رو تباه کنید
    ادامه زندگی با نامزدتون اشتباه محضه
    زندگی با آدمای شهوت پرست کاره هرکسی نیست فقط کسی میتونه باهاشون زندگی کنه که بشه مثل خودش!!!!!
    وسلام

10. Top | #10

دلنوشته کاربر
    تبلیغات ممنوع حتی صلواتیش
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.40
    تشکـر
    112
    تشکر شده 327 بار در 210 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط chem12 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا هر کسی میتونه کمکم کنه خیلی مستاصل شدم
    2 ساله که عقد کردم با همسرم طی یک رابطه دوستی ازدواج کردیم خیلی ابراز علاقه و عشق میکرد و دوستم داشت اما بعد کم کم فهمیدم که تلفنی با دختری رابطه داره وقتی کنجکاوی کردم متوجه شدم که با دختره قبل از من دوست بوده و حتی رابطه هم داشته(در حالی که اوایل بمن گفته بود اولین دختر زندگیم هستی و فقط چشمام تورو میبینه!)حرفهاشون خیلی عاشقانه بود وقتی اعتراض کردم گفت خب فکر میکردم میتونم فراموشش کنم اما دوستش دارم هنوز! خیلی بهم ریختم گریه کردم بهش التماس کردم زندگیمونو خراب نکنه وقتی که بهش گفتم پس چرا اومدی سراغ من و منو وارد زندگیت کردی خیلی راحت گفت چیزی نشده که هنوز میتونیم جدا بشیم از هم.خلاصه کنار اومدم و مدارا و صبوری کردم به خاطر آبروم و اینکه میخاستم باز بهش فرصت بدم اما باز دیدم که با دخترهای دیگه ای در ارتباطه که با همشون هم اس های عاشقانه میده وقتی که بروش آوردم گفت اینا فقط کلماته حسی توش نیست!!کم کم این مسائل باعث اختلافات زیادی شد و من همش تحمل کردم و تو خودم ریختم به امید بهتر شدن رابطه و تموم شدن این اوضاع که البته خودش قول داده بود بعد از ازدواج همش تموم میشه .اما حالا که 2 ماه به ازدواجمون مونده میگه حسی به زندگی مشترک و ازدواج ندارم و میخام تنها باشم میگه که کنار من احساس خوشبختی نمیکنه و بهتره توافقی جدا بشیم اما من چون این انتخاب خودم بود و بخاطر ترس از آبرو و سرکوفت دیگران و واقعا علاقه ای که بهش دارم تا به امروز تحمل کردم و از خودم گذشتم و باز هم اینکارو میکنم اما با این همه سردی و فاز منفی که میده نمیدونم چکار کنم تا انگیزه زندگی پیدا کنه.اصلا چکار کنم که احساس خشبختی کنیم

قابل توجه همه دوستان که پاشونو تو یه کفش کردن و طبل طلاق رو میکوبند

این خانم در انتهای درخواستشون سوال بسیار جالبی رو مطرح میکنه ((نمیدونم چکار کنم تا انگیزه زندگی پیدا کنه.اصلا چکار کنم که احساس خشبختی کنیم ))

چرا دوستان به جای حل مسئله ؛؛ همگی حمله کردین که جدا شو جداشو

بهتر نیست به جای پاک کردن صورت مسئله ؛؛ تلاش کنید تا به ایشون در موردی که از شما کمک میخواد ؛؛ راهنمائی کنید ؟؟!!

چند تا مرد رو میشناسید که مشخصات شوهر این خانم رو نداشته باشند ؟؟

راهنمائی باید توام با واقعیتهای زندگی باشه

به عنوان مثال ؛ خود این خانم داشتن ارتباط شوهرشونو میتونه تحمل کنه پس شما راهی رو پیشنهاد بدین تا اول زندگی برای ایشون تعریف پیدا کنه وبعد چجوری به سمت

خوشبختی و.... پیش بره

البته من هم به عنوان یکی از گزینه های روی میز ؛ به پیشنهاد طلاق فکر میکنم ولی تا وقتی تلاشمو نکردم تا راهنمائی مناسبی ارائه بدم ؛ به خودم اجازه نمیدم

فورا" کلمه طلاق رو به زبون یا قلم بیارم (( مابرای وصل کردن آمدیم نی برای فصخ کردن آمدیم ))

11. 3 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دوست عزیز ali502902700 ممنونم ازتون که شما جنبه دیگه ای از مسئله رو دیدید. شما راهنمایی برای من ندارید که من بتونم راههای دیگه ای رو که فکر میکنم شاید به ذهنم خظور نکرده امتحان کنم؟ ممنونم ازتون

13. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

از اول هم باهام شرط کرده بود که بچه نمیخاد من هم خودم چون بچه دوست نداشتم قبول کردم ام الان فکر میکنم بخاطر اینکه راحت تر بتونه جدا بشه از من این پیشنهاد رو داده بود

14. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

از همتون ممنونم بخصوص شما bahareh72.خودش گفته بود بمرور زمان رابطه هاش کم میشه و شده اما الان چیزی که بیشتر آزارم میده سردیش نسبت به زندگیه مشترکه و اینکه شاید فکر میکنه نمیتونه با من از زندگیش لذت ببره همون لذتی که تو دوره مجردیش داشته.شاید حق با شما باشه من میدونم که آینده خوببی ندارم اما دارم دست و پا میزنم و نمیخام بپذیرم ولی تا کی...نمیدونم...

15. Top | #14

دلنوشته کاربر
    محبت تجارت پاياپاي نيست...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    دوست عزيز شما چون هنوز دوسش داري و اگه ميتوني فراموش کني خيانتهاي مکررشو،فعلا ب طلاق فکر نکن.ولي زير يک سقف هم نريد.عروسيتون رو دو سه ماه عقب بندازيد تا مطمئن شي مرد زندگي و تعهد هست يا نه...
    دو سه هفته اي بشدت بهش محبت کن،بعد يهو سرد شو حتي از کلمات محبت اميز هم استفاده نکن.بايد خلا رو حس کنه.متوجه شه حضورتون مهمه.اگه بيتفاوت بود و تغيير نکرد بعد ب طلاق فک کنيد
    موفق باشيد و هميشه شاد

16. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    81
    تشکر شده 172 بار در 67 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    لطفا آروم باشید
    دلیل خیلی از خانم ها برای اصرار برطلاق کاملا منطقی هست و دوست عزیز که اصرار بر حل مشکل داشتن هم عملا راه حل خاصی معرفی نکردن .

همسر شما اولین و مهمترین قانون ازدواج و نقض کردن
    قانونی که نه تنها در ایران بلکه در همه کشور های جهان و پیشرفته رعایت میشه
    اون قاننون وفاداریه

و به نظر من یه موقعیت خاص با ایشون اتمام حجت کنید
    این بی بند و باری جنسی و عاطفی اصلا شوخی بردار نیست
    و متاسفانه همسر شما هم تمایلی به کنترل این احساسات ندارن
    من پیشنهاد میکنم منطقی با قضیه برخورد کنید .

بجای ابراز علاقه به ایشون خیلی سفت و محکم با ایشون صحبت کنید و نارضایتی خودتون و بهشو اعلام کنید
    درسته زن و شوهر هستید اما هر2 تاتون آزاد هستید و حق انتخاب دارید
    هم ایشون حق داره راهشو تو زندگی انتخاب کنه هم شما این حق و دارید

اینا طلاق و جدایی بود

پیشهاد من برای حل مشکل اینکه :
    رفتارتون و به کل با ایشون عوض کنید
    اگر از شما خوشش نمیاد اگر براشون جذاب نیستید اگر تنوع رو در رابطه با چند دختر میدونه ؟؟؟
    باید خودتون عوض کنید
    اگر دائم بهش ابراز علاقه میکنید کلا این ابراز علاقه رو ببوسیدش و بزاریدش کنار چون خوب نیست زن دائم به مرد ابراز علاقه کنه
    تنوع داشتن در زندگی هیجان انگیز هست و لازم
    پس تنوع رو تو رابطه اتون به جریان بنندازید
    خیلی راحت با عوض کردن رفتارتون

مثلا جلو بی بندو باری هاش به جای صحبت منطقی مثل خودش باشید .
    منظورم این نیست که شما هم برید با ی پسر دیگه رابطه برقرارکنید فقط میخوام توجهشو به خودتون برگردونید
    خیلی راحت مشکوک بزنید الکی با تلفن ور برید و دائم عکس العمل هاشو کنترل کنید ...
    این فقط ی مثال بود و خودتون باید موقعیت هارو برای تنوع داشتن اننتخاب کنید .
    (اووف چقدر حرف زدم)
    موفق باشید
    ویرایش توسط ReepaaR : 06-17-2015 در ساعت 03:48 AM

18. 3 کاربران زیر از ReepaaR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دوست عزیز،ادامه دادن با این شرایط از نظر عقل،منطق و احساس مورد تائید نیست.مگر اینکه شما غیر از این سه مورد دلیل دیگه ای برای ادامه داشته باشید.

20. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دوستم سلام
    بخاطر شرایط سختت متاسفم .طلاق یه راهه اما همه راه ها به طلاق ختم نمیشه. بهتره یه دلیل جور کنید و عروسی رو عقب بندازید . فعلا باهاش زیر یه سقف نرو. من اگه جات باشم فکر می کنم ازش کاملا دور میشم و به خواست خودش تنهاش میزارم. تنهای تنها . یک ماه دوماه شاید یکسال . تا یادش بیافته زن داره . اگه یادش افتاد خوب براش شرط میزارم از این شرایط به دور باشه امااگه نه باید خودش برا طلاق اقدام کنه . اونوقت توتلاشت رو کردی . سخته اما چاره نیست . چون تو دستشی قدرتو نمی دونه خودتو از دستاش قایم کن همین.
    موفق باشی

21. کاربران زیر از نازنین 1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #18

دلنوشته کاربر
    بولشیت
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    220
    تشکر شده 170 بار در 109 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مگه آدم چند بار به دنیا میاد که بخواد ازمایشی زندگی کنه؟
    همه چی رو میشه درست کرد جز ذات خراب...

23. 2 کاربران زیر از Dark Knight بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #19

دلنوشته کاربر
    گاهی باید صبور بود ... آنقدر زیاد که آدمها را فقط نگاه کنی...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

دوست عزیز من هم در دوران عقد متوجه شدم که همسرم با شخص دیگه ایی رابطه داره ( البته همسر من ابراز علاقه به طرفش نمیکرد

و هیچ وقت نگفت که دوسش داره و مدام میگفت که اون یکی از آشناهای قدیمی هست که فقط براش مشکلی پیش اومده و با من در میون گذاشته ) به هر شکل باعث شد من سر دو راهی قرار بگیرم .

من به خودم و همسرم یک فرصت دوباره دادم و به امید اینکه با رفتن سر زندگی درست میشه زندگی مشترکمون رو شروع کردیم.

ولی بعد از گذشت 2 ماه دوباره من متوجه همون رابطه ی قدیمی شدم . بی تعارف بگم فرصت دادن به مردی که همه جوره زنش رو ستایش کرده و میره سراغ یکی دیگه اشتبااااااهه.

من هم تصورات شما رو از طلاق داشتم ( مادرم ، خانوادم ، آبروم و ... ) ولی ای کاش در دوران عقد جدا میشدم .پس در مورد زندگی با مردی که اینقدر با جسارت ابراز پشیمونی میکنه بیشتر فکر کن عزیزم... این مرد بدتر بشه بهتر نمیشه

ولی از طرفی چون خودت هنوز نمیتونی با قضیه طلاق کنار بیای پیشنهاد میکنم ی مدت طرز رفتارت رو تغییر بدی و توجه و محبت بیشتری به همسرت بکنی

این کار در مورد مشکل من جواب داد چون همسرم در هر حالتی ابراز پشیمونی و سعی میکرد به من بفهمونه که دوستم داره ولی عزیزززززم در مورد شما قضیه فرق میکنه ایشون ابراز کردن که اون خانوم رو دوست دارن و نمیتونن فراموش کنن !!!!!!!!!!!

در هر صورت امیدوارم مشکلت حل بشه ولی بیشتر فکر کن در مورد شروع زندگیت .

25. 2 کاربران زیر از manizhe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

از همتون ممنونم که اینقدر با خلوص نیت کمکم کردید.امیدوارم بتونم تصمیم درستی بگیرم.فعلا چند وقتیه که خودش افتاده دنبال کارهای خونه و خرید وسایل منم هیچ کاری باهاش نداشتم.دیروز ازم عذر خواهی کرد بابت رفتارهای بد بامن. اما نمیدونم تا کی میتونه بد نباشه.به نظر شما بهش باید محبت کنم یا خودمو ازش دورتر کنم تو این شرایط.چون دوستان نظرات متفاوتی داشتند با این رفتارش کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟ممنونم که بهم کمک میکنید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof138سرد-شدن-همسرم-از-ازدواج-20571

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
سردار آزمون,  سردار ازمون,  سردار قاسم سلیمانی,  سردرد پیشانی,  سردرد شدید,  سردار جعفری,  سردار نقدی,  سردار وحید,  سردار باقری,  سردرد پشت سر,  سرد شدن پا,  سرد شدن رابطه عاشقانه,  سرد شدن پاها نشانه چیست,  سرد شدن کف پا,  سرد شدن پاها,  سرد شدن انگشتان پا,  سرد شدن عشق,  سرد شدن رابطه زناشویی,  سرد شدن دست و پا,  سرد شدن بدن,  منفی شدن تست حشیش,  منفی در منفی,  منفی 18 عکس,  منفی شدن تست متادون,  منفی شدن تست نیکوتین,  منفی شدن تست اعتیاد,  منفی بودن بیبی چک,  منفی 18,  منفی شدن تست شیشه,  منفی توان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)