مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 44

موضوع: سرد شدن همسرم از ازدواج

1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    تبلیغات ممنوع حتی صلواتیش
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    112
    تشکر شده 327 بار در 210 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : سرد شدن همسرم از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط chem12 نمایش پست ها
    دوست عزیز ali502902700 ممنونم ازتون که شما جنبه دیگه ای از مسئله رو دیدید. شما راهنمایی برای من ندارید که من بتونم راههای دیگه ای رو که فکر میکنم شاید به ذهنم خظور نکرده امتحان کنم؟ ممنونم ازتون

متوجه تاپیک شما نشده بودم ؛ پاسخ خواهم داد
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Knight نمایش پست ها
    مگه آدم چند بار به دنیا میاد که بخواد ازمایشی زندگی کنه؟
    همه چی رو میشه درست کرد جز ذات خراب...
    ذات خراب رو با یک کلمه نمیشه قطعی دونست

توجه داشته باش که مردا زود خر میشن و گول زبون بازی خانمها رو میخورن ؛؛ ووقتی هم پای شیطنت میون میاد که دیگه نگو !!

شوهر این خانم بیشتر یه فریب خوردست تا ذات خراب و پیشنهاد دوستی مبنی بر تشدید زمان ازدواج بسیار ثمر بخشه

3. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر

از همتون ممنونم که اینقدر با خلوص نیت کمکم کردید.امیدوارم بتونم تصمیم درستی بگیرم.فعلا چند وقتیه که خودش افتاده دنبال کارهای خونه و خرید وسایل منم هیچ کاری باهاش نداشتم.دیروز ازم عذر خواهی کرد بابت رفتارهای بد بامن. اما نمیدونم تا کی میتونه بد نباشه.به نظر شما بهش باید محبت کنم یا خودمو ازش دورتر کنم تو این شرایط.چون دوستان نظرات متفاوتی داشتند با این رفتارش کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟ممنونم که بهم کمک میکنید
    و اما راه حل برای شما عزیز

چون همسر شما از قصد ازدواجش به سایر دوستاش حرف زده و در همه زنها یک حسادت نهفته وجود داره ؛ در مورد یکی از اونها این حسادت طغیان کرده و با شگردهای زنانه؛؛

اون رو به طرف خودش جذب کرده و حالا این شما هستید که باید از حق خودتون دفاع کنید

اول ؛ زمان ازدواج رو تاخیر بندازین تا یه شوک به داماد و خانواده ها وارد بشه و چشمها و گوشها تیز بشن که موضوع چیه ؟؟و داماد تحت فشار

اذهان قرار بگیره

دوم ؛؛ خودتون فعلا" هیچ توضیحی ندین و همه چیز رو به عهده داماد بزارین تا هر جور که میتونه عمل کنه

سوم ,؛؛ در رفتارتون وقار و آرامش رفتاری نشون بدین ودر عین حال با آرایش مناسب خودتونو لعبت کنید

چهارم ؛؛اجازه هر گونه دسترسی فیزیکی رو به اون ندید تا در ذهنش بتونه شما رو ببینه و هوای شما در سر بپرورونه

پنجم ؛؛رفتارتون طوری باشه در ضمن احترام و محبت ؛ حتما مغرور و دست نیافتنی نشون بدین (( مردا زشت ترین زن رو هم وقتی کلاس میزاره جذبش میشن ))

ششم ؛؛ اگر بیرون رفتین گرونترین بستنی یا گرونترین غذا رو سفارش بدین ونصفشم نخورین

هفتم ؛؛ روش رو بعد از اجرا بامن بازخورد کنید تا مسیر و روش و درستی اون رو چک کنیم

هشتم؛؛ از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشین چون همینجا هم الحسود لایسود
    ویرایش توسط ali502902700 : 06-21-2015 در ساعت 09:29 PM

5. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #24

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر

از همتون ممنونم که اینقدر با خلوص نیت کمکم کردید.امیدوارم بتونم تصمیم درستی بگیرم.فعلا چند وقتیه که خودش افتاده دنبال کارهای خونه و خرید وسایل منم هیچ کاری باهاش نداشتم.دیروز ازم عذر خواهی کرد بابت رفتارهای بد بامن. اما نمیدونم تا کی میتونه بد نباشه.به نظر شما بهش باید محبت کنم یا خودمو ازش دورتر کنم تو این شرایط.چون دوستان نظرات متفاوتی داشتند با این رفتارش کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟ممنونم که بهم کمک میکنید
    دوست عزیز راهنمائی گرفتن از کسی که خودش در زندگی ضربه فنی شده شمارو به مقصد نمی رسونه

راهنمائی باید بدون تاثیر از خواستگاه قلبی و منطبق با حق باشه مثل یه قاضی که نباید نیات و تمایلات شخصیش رو در قضاوتش تاثیر بده

7. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    و اما راه حل برای شما عزیز

چون همسر شما از قصد ازدواجش به سایر دوستاش حرف زده و در همه زنها یک حسادت نهفته وجود داره ؛ در مورد یکی از اونها این حسادت طغیان کرده و با شگردهای زنانه؛؛

اون رو به طرف خودش جذب کرده و حالا این شما هستید که باید از حق خودتون دفاع کنید

اول ؛ زمان ازدواج رو تاخیر بندازین تا یه شوک به داماد و خانواده ها وارد بشه و چشمها و گوشها تیز بشن که موضوع چیه ؟؟و داماد تحت فشار

اذهان قرار بگیره

دوم ؛؛ خودتون فعلا" هیچ توضیحی ندین و همه چیز رو به عهده داماد بزارین تا هر جور که میتونه عمل کنه

سوم ,؛؛ در رفتارتون وقار و آرامش رفتاری نشون بدین ودر عین حال با آرایش مناسب خودتونو لعبت کنید

چهارم ؛؛اجازه هر گونه دسترسی فیزیکی رو به اون ندید تا در ذهنش بتونه شما رو ببینه و هوای شما در سر بپرورونه

پنجم ؛؛رفتارتون طوری باشه در ضمن احترام و محبت ؛ حتما مغرور و دست نیافتنی نشون بدین (( مردا زشت ترین زن رو هم وقتی کلاس میزاره جذبش میشن ))

ششم ؛؛ اگر بیرون رفتین گرونترین بستنی یا گرونترین غذا رو سفارش بدین ونصفشم نخورین

هفتم ؛؛ روش رو بعد از اجرا بامن بازخورد کنید تا مسیر و روش و درستی اون رو چک کنیم

هشتم؛؛ از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشین چون همینجا هم الحسود لایسود
    سلام دوست عزیز.اولا ممنون که با حوصله جواب دادید و کمکم کردید اما لازمه در مورد بعضی مواردی که گفتید من توضیحات و راه حلهای رفته رو بگم:
    متاسفانه همسر من اصلا رفتارهای قابل پیش بینی نداره و گاهی اوقات توی لحظه تصمیم میگیره.خیلی زود عصبی میشه و داد میزنه( که البته خانوادگی اینجورین) توقع داره که همون بار اول حرفی رو زد از من تایید بشنوه.بارها باهاش مخالفت کردم مقاومت کردم اما جواب نداد.بهش سردی کردم خودم رو دست نیافتنی کردم اما خیلی راحت میگه چیزی که زیاده دختر که از خداشونه باهاشون باشم بعد تو ناز میکنی!!
    موقع بیرون رفتن من همیشه ملاحظه جیبشو میکنم یعنی کلا اینجور آدمیم و همیشه چیزی برمیدارم که به موجودیه جیبش بخوره اما اصلا اینها رو نمیبینه و بحساب درک من نمیذاره یعنی یجورایی نمک نشناسه اماااااا کافیه یکبار باهم بیرون بریم و مثلا بگم بریم فلان رستورانه خاص (که یکم گرونه)میگه تو چه آدم بیدرکی هستی و نمیفهمی و....بعدشم توجیه میکنه که همین غذا یجای دیگه ارزونتر هستش.این رو هم بگم ایشون در مضیغه مالی نیستن.من واقعا خیلی راهها رو رفتم با ایشون ولی همه چیز در موردش توی لحظه هست گاهی اینقدر خوب و مهربونه و حرفهای قشنگ و امیدوار کننده میزنه که میگم خداروشکر زندگیمو خراب نکردم گاهی هم اینقدر حرفهای بد و توهین آمیز میزنه که بشدت خورد میشم و احساس مکنم از زندگی سیر شدم.
    ببخشید طولانی شد
    من واقعا ممنونم از توجهتون
    شاد باشید

9. Top | #26

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر

سلام دوست عزیز.اولا ممنون که با حوصله جواب دادید و کمکم کردید اما لازمه در مورد بعضی مواردی که گفتید من توضیحات و راه حلهای رفته رو بگم:
    متاسفانه همسر من اصلا رفتارهای قابل پیش بینی نداره و گاهی اوقات توی لحظه تصمیم میگیره.خیلی زود عصبی میشه و داد میزنه( که البته خانوادگی اینجورین) توقع داره که همون بار اول حرفی رو زد از من تایید بشنوه.بارها باهاش مخالفت کردم مقاومت کردم اما جواب نداد.بهش سردی کردم خودم رو دست نیافتنی کردم اما خیلی راحت میگه چیزی که زیاده دختر که از خداشونه باهاشون باشم بعد تو ناز میکنی!!
    موقع بیرون رفتن من همیشه ملاحظه جیبشو میکنم یعنی کلا اینجور آدمیم و همیشه چیزی برمیدارم که به موجودیه جیبش بخوره اما اصلا اینها رو نمیبینه و بحساب درک من نمیذاره یعنی یجورایی نمک نشناسه اماااااا کافیه یکبار باهم بیرون بریم و مثلا بگم بریم فلان رستورانه خاص (که یکم گرونه)میگه تو چه آدم بیدرکی هستی و نمیفهمی و....بعدشم توجیه میکنه که همین غذا یجای دیگه ارزونتر هستش.این رو هم بگم ایشون در مضیغه مالی نیستن.من واقعا خیلی راهها رو رفتم با ایشون ولی همه چیز در موردش توی لحظه هست گاهی اینقدر خوب و مهربونه و حرفهای قشنگ و امیدوار کننده میزنه که میگم خداروشکر زندگیمو خراب نکردم گاهی هم اینقدر حرفهای بد و توهین آمیز میزنه که بشدت خورد میشم و احساس مکنم از زندگی سیر شدم.
    ببخشید طولانی شد
    من واقعا ممنونم از توجهتون
    شاد باشید
    آ

آیا سطح خانوادگی شما و شغل پدرتون و سوادش پائینتر از خانواده همسرتونه ؟؟

10. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    آ

آیا سطح خانوادگی شما و شغل پدرتون و سوادش پائینتر از خانواده همسرتونه ؟؟
    نه خانواده هردوی ما معمولی هستند و سطح سوادمون هم مثل همه تقریبا.ایشون ارشد دارن و من دانشجوی دکترا هستم.فقط ایشون خودشون وضعیت مالیشون خوبه.

11. Top | #28
    isa
    isa آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

سلام خواهر گلم
    به نظرمن تا روز عروسي تحمل كنيد
    تواين مدت بامهربوني ومحبت حتي دعواتون كرد فقط براش بخنديد مثلا داره مي ره جاي برو دم در ازش خداحافظي يا حتي بوس بده بهش
    انقدر بهش بچسبيد ومحبت كنيد اگر واقعا بخواد به زندگي ايش برگرده برمي گرده
    ولي اگر ديديد تغيير نكرد عروسي نكنيد

12. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    22
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اینم نتیجه طولانی شدن دوره عقد وواقعا مزخرفه
    شرایط ازدواج ندارید چرا اصلن عقد میکنید مطمنم تا الان هم هر کاری خواسته انجام داده صد در صد سیر شده وسرد پ ازدواج دیگه میخواد چه تغییری تو زندگیش بکنه
    همش تقصیر خانوادهاست

13. کاربران زیر از amonh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط isa نمایش پست ها
    سلام خواهر گلم
    به نظرمن تا روز عروسي تحمل كنيد
    تواين مدت بامهربوني ومحبت حتي دعواتون كرد فقط براش بخنديد مثلا داره مي ره جاي برو دم در ازش خداحافظي يا حتي بوس بده بهش
    انقدر بهش بچسبيد ومحبت كنيد اگر واقعا بخواد به زندگي ايش برگرده برمي گرده
    ولي اگر ديديد تغيير نكرد عروسي نكنيد
    الان دقیقا همین رزیه رو پیش گرفتم اما نمیدونم فکر میکنه دارم باج میدم بهش یا نه. بعضی دوستان گفتن که خودمو براش دست نیافتنی تر کنم اما دوری سردی میاره برای هردومون و من هم حس تلاشم از بین میره..نمیدونم درسته کارم یا نه.لطفا اگر کسی تجربه یا دانشی تو این زمینه داره بمن راهنمایی بده.

15. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط amonh نمایش پست ها
    اینم نتیجه طولانی شدن دوره عقد وواقعا مزخرفه
    شرایط ازدواج ندارید چرا اصلن عقد میکنید مطمنم تا الان هم هر کاری خواسته انجام داده صد در صد سیر شده وسرد پ ازدواج دیگه میخواد چه تغییری تو زندگیش بکنه
    همش تقصیر خانوادهاست
    خانواده من با عقد طولانی مخالف بودن اما از وقتی فهمید گفت یا خودت راضیشون میکنی که چیزی نگن یا تو هم مثل اونها میخای بمن فشار بیاری جدا میشیم... و من از همون موقع آبروداری کردم...شاید اشتباه بود کارم اما حالا باید چکار کنم؟ این تاسف خوردنها بدون نتیجست

16. Top | #32
    isa
    isa آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    149
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

خواهر گلم يه مدت بهش محبت كن يكم غرور داشته باش اگر بعد محبت يه مدتي رفتار بدي باهات كرد تركش كن برو بهش سر نزن زنگشو جواب نده تا رو درك كنه بياد دنبالت اگر اومد ببخشش

17. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط isa نمایش پست ها
    خواهر گلم يه مدت بهش محبت كن يكم غرور داشته باش اگر بعد محبت يه مدتي رفتار بدي باهات كرد تركش كن برو بهش سر نزن زنگشو جواب نده تا رو درك كنه بياد دنبالت اگر اومد ببخشش
    ممنونم از راهنماییتون و وقتی که گذاشتید.حتما بکار میبرم پیشنهادتون رو به امید خدا که خیر باشه پیش رومون.

18. Top | #34
    isa
    isa آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    149
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

انشالله همه راهها رو برو
    محبت باعشق خالص بكن اگر بري يه مدت ديه بايد يادت كنه اگر نيومد واقعا بعدشم مطمئن باش يادتم نمي كنه بهتر جدابشين
    حتي يه مدت خونه شوهرتون باهاش زندگي كنيد تمام محبت كه بلدين نثارش كنيد حتي مي دونيد الان مي خواد بره پيش دوست دخترش برو دم در با گرمي استقبالش كن حتي شب مي دوني از پيش دوست دخترش اومده بهش بگو خسته نباشي براش سفره شام پهن كن بهش بگو منتظر بودم تا تو بياي شام بخوريم ياچاي درست كن بيا كنارش باهم بخور خودتو بچسبون بهش باهم بريد مسافرت چند روزه كه ارتباطش با دختره كم بشه
    اگر افادده نكرد ديه هم اثر بعدش نمي كنه

19. کاربران زیر از isa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. Top | #35

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر

ممنونم از راهنماییتون و وقتی که گذاشتید.حتما بکار میبرم پیشنهادتون رو به امید خدا که خیر باشه پیش رومون.
    آيا به كسانى كه [شكر] نعمت‏خدا را به كفر تبديل كردند و قوم خود را به سراى هلاكت درآوردند ننگريستى(۲۸)

و از هر چه از او خواستيد به شما عطا كرد و اگر نعمت‏خدا را شماره كنيد نمى ‏توانيد آن را به شمار درآوريد قطعا انسان ستم‏ پيشه ناسپاس است(۳۴)

این دو آیه از سوره ابراهیمه که ناسپاسی افرادی که خداوند نعمتهائی به اونا عطا کرده رو نشون میده و خداوند به این جور آدمها اخطار میکنه که اگه بر ناسپاسی از نعمتها اصرار داشته باشند

هلاک و نابود خواهند شد ؛؛ از آیات من استفاده میکنم و به شماعرض میکنم که بهتره شما بصورت غیر مستقیم در قالب اتفاقات شنیده یا خوانده و روزنامه و حوادث ؛ مطالبی رو پیدا کنید یا جور کنید

که نعمتهای خدا و مخصوصا امکان تحصیلات عالیه و بالا رو حس کنه ومخصوصا مرگ ؛ آخرت و گرفتاریها و مخصوصا حوادث غیر مترقبه و غیر قابل پیش بینی گوشزد کن (( همگی غیر مستقیم ))

و در این کار و ممارست و تداوم داشته باش و به محض اینکه حادثه یا اتفاقی مطلع شدی ؛ در جهت اهداف تعبیرش کن تا چشمانش به راه درست باز بشه انشا الله ودر این راه باخلوص به خدا توکل کن

در نهایت شاید از این جمله من هم ناراحت بشید ولی به تجربه و آزمایش دریافتم که خداوند زن و شوهر ها رو به یه نحوی هم سنخ جفت وجور میکنه و شما باید خودتون هم یه جنم و صلابت فکری و

رفتاری داشته باشین ؛؛ اینجور که میگین فقط تابع محض بودین !!!

فرض کنید شوهر شما خود شیطانه اونوقت این آیه رو در مورد اون و خودتون تطبیق بدین ؛؛

و چون كار از كار گذشت [و داورى صورت گرفت] شيطان می‏گويد در حقيقت‏ خدا به شما وعده داد وعده راست و من به شما وعده دادم و با شما خلاف كردم و مرا بر شما هيچ تسلطى نبود جز اينكه شما را دعوت كردم و اجابتم نموديد پس مرا ملامت نكنيد و خود را ملامت كنيد من فريادرس شما نيستم و شما هم فريادرس من نيستيد من به آنچه پيش از اين مرا [در كار خدا] شريك میدانستيد كافرم آرى ستمكاران عذابى پردرد خواهند داشت(۲۲) سوره ابراهیم

ملاحظه میکنید جواب مثل موز پوست کنده جلوتونه ؛؛ شما تا حالا اطاعت کردین ونتیجش این شده که دوستان میگن طلاق ؛؛ خوب روی افکار و اعتقادات خودتون اگه قابل عرضه هستند اصرار

داشته باشید ؛؛ اگه رستورانی که میگید نمی بره قبول ولی در رستورانی هم که اون میگه لب به غذا نزنید یا نهایتا" الکی باشه رفتنتون !!

تا حالا تاثیر گرفتین ؛ حالاتاثیر گذار باشین و با محبت نه مطیع و فرمانبردار مثل چیزی که شیطان اون دنیا خواهد گفت !!! نهایتا حرف دوستان سر جاشه

21. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خیلی ممنونم ازتون حتمن این راه حل رو بکار میبندم و بازتابش رو میگم.

23. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام دوست عزیز
    شاید ما در جایگاه شما نباشیم و نتونیم مشاور خوبی باشیم اما زندگی با مردی که نتونی بهش اعتماد کنی جز ناراحتی و ترس از خیانت تا اخر عمرت چطزی نداره.نگران اتفاقات بعد از جدایی نباش وقتی موندنت اسیب بیشترط بهت میرسونه!کظی که سال 2 ازدواج این ذفتارارو بکنه تو میتونی ضمانت بدی 10 سال دیگه پات میمونه؟اون موقع با یه بچه باید برگردی .البته میدونم که هرگسی میخاد زنددگیشو حفظ کنه و اگه تو مرام شوهرت اصلاح میبینی میتونی فرصت بدی بهش اینو فقط خودت میتونی بفهمی

24. کاربران زیر از drmaryam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنونم از راهنماییت دوست عزیز.گاهی که سر عقل میاد میگه نمیدونم چرا تو عصبانیت میخاستم تصمیمی بگیرم که عاقلانه نبود و زندگیمو خراب کنم اما باز بعد از یه مدت باز که عصبی میشه همونجوری میشه.مادرش میگه که بهش فرصت بده یروز شرمنده میشه از رفتاراش و برمیگرده به زندگیش اما من همه آرزوها و رویاهامو باید بپای اون روز بسزونم و سوزوندم

26. Top | #39

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    112
    سیستم عامل و مرورگر

ممنونم از راهنماییت دوست عزیز.گاهی که سر عقل میاد میگه نمیدونم چرا تو عصبانیت میخاستم تصمیمی بگیرم که عاقلانه نبود و زندگیمو خراب کنم اما باز بعد از یه مدت باز که عصبی میشه همونجوری میشه.مادرش میگه که بهش فرصت بده یروز شرمنده میشه از رفتاراش و برمیگرده به زندگیش اما من همه آرزوها و رویاهامو باید بپای اون روز بسزونم و سوزوندم

دوست عزیز شاید شنیده باشید که فکر فقر از خود فقر بدتراست ودر این راستا پولدارهائی را خواهید یافت که به خاطر خسیس بودن ناشی از احساس فقر ؛؛ نه خود خورند ونه کس

دهند گندیده کنند به سگ دهند ؛؛ شما هم باید مراقب باشی چون اگر نتوانید احساسات و شرایط خود را مدیریت نمائید ممکن است وارد همین قاعده شوید و روزی صاحب تمام امتیازات

زندگی خوب باشید اما با تصور وتوهم خود را بدبخترین فرد پنداره کنید و این یعنی از دست دادن همه چیز و مخصوصا آخرت !! پس لازم است خوب یا بد راهی را که پس از مشورت و تفکر

به آن وفادار خواهید بود را انتخاب و اجرا کنید تا سرزنشهای بعدی و عذاب وجدان ؛؛ سیستم روانی شما را مختل ننماید .

27. Top | #40

دلنوشته کاربر
    "خداوندا شبم را روز گردان/ چو روزم بر جهان پیروز گردان"
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.47
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,429 بار در 770 پست
    سیستم عامل و مرورگر

زن ها حسود نیستن...در مورد زنها درست حرف بزنید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof138سرد-شدن-همسرم-از-ازدواج-20571

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
سردار آزمون,  سردار ازمون,  سردار قاسم سلیمانی,  سردرد پیشانی,  سردرد شدید,  سردار جعفری,  سردار نقدی,  سردار وحید,  سردار باقری,  سردرد پشت سر,  سرد شدن پا,  سرد شدن رابطه عاشقانه,  سرد شدن پاها نشانه چیست,  سرد شدن کف پا,  سرد شدن پاها,  سرد شدن انگشتان پا,  سرد شدن عشق,  سرد شدن رابطه زناشویی,  سرد شدن دست و پا,  سرد شدن بدن,  منفی شدن تست حشیش,  منفی در منفی,  منفی 18 عکس,  منفی شدن تست متادون,  منفی شدن تست نیکوتین,  منفی شدن تست اعتیاد,  منفی بودن بیبی چک,  منفی 18,  منفی شدن تست شیشه,  منفی توان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)