صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 59 از 59

موضوع: شوهرم رو دوست ندارم

20924
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهرم رو دوست ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط hareal نمایش پست ها
    بنظرم چون اینجا کسی کارشناس نیست هر کسی میتونه نظر شخصی خودشو عنوان کنه. حالا ممکنه از توی این نظرات، سوال کننده بتونه یه استفاده هایی بکنه.
    به جای گیر دادن به هم، نظرتون رو بگید. چه بسا یه نظر به ظاهر سطحی مفید باشه.
    بنظر میاد اینجا حالت درد دل داشته باشه. با عرض پوزش هیچکدومتون حاظرید یه پرس غذا از یه جای نشناخته و بی آدرس بخرید و بخورید. چطور میشه کسی به یه سری کارشناس!! مجازی اعتماد کنه و مسیر یک عمر زندگیش رو تغییر بده.
    این حرفیه که من زدم همیشه :دی

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22799
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم شوهرمو دوس ندارم.ازش خستم.موقعی ک نامزد بودم میخاستم جدا شم خانوادم نزاشتن.خیلی بی احساسه.وقتی قهر کنیم یه درصدم جلو نمیاد ک اشتی کنیم.دیشبم بهم گف من هرکاری کردم باعثش خودت بودی ولی من ک زیادی باش خوبم.خیلی خستم از زندگیم با اینکع زیادم از زندگیمون نمیگذره

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

سرکاریه استارتر نیامد جواب بده

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    آبجی اشکالش چیه ؟؟ قرار خصوصی که نمیزارم !! شاید تجربه من طوری باشه که مطلب منو مخاطب اصلی با جان ودل قبول میکنه که در مورد زهرا خانم دقیقا همینطور بود و شدیدا از من تشکر کرد

در مورد این خانم هم شاید همینطور بشه !! خدا میدونه

شما خودت مستحضرید که بعضیها از حرفهای من سوء برداشت میکنن تا خودشونو مطرح کنن ؛؛ و اثر بخشی مشاوره منو میخوان از بین ببرن لذا برخی موارد لازم به ذکر خصوصیه

آبجی سعیدتون خیلی سیبیل کلفت تشریف دارن درضمن شما اگه حرفی داری همینجا بزن دوم اینکه چجوریه به خانما پیام خصوصی میدید

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    آبجی سعیدتون خیلی سیبیل کلفت تشریف دارن درضمن شما اگه حرفی داری همینجا بزن دوم اینکه چجوریه به خانما پیام خصوصی میدید

سوم اینکه این آقا اخراج شدن نیست که پیامتو بخونه (احتمالا هم به خاطر همین مشاوره های خصوصیش اخراج شده )

6. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22899
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hoba14 نمایش پست ها
    سلام!
    من به شوهرم حتی ی درصد هم علاقه ندارم'۱۳ ساله ازدواج کردم'یدختر۵ساله دارم' من دچار طلاق عاطفی کامل شدم ازش متنفرم' ی ساله باهاش رابطه جنسی نداشتم' بهش نگاه میکنم گوشت تنم آب همیشه' همش دعا میکنم یا بمیره یا بمیرم' این مدت با ی پسر آشنا شدم ک خیلیدوسش دارم'جونم واسش میدم' اون هم از من بیشتر 'علاقه خیلی خیلی شدیدی بهم داریم' تصمیم گرفتم از همسرم جداشم تا هیچکدوممون اذیت نشیم' اینجوری همه مون داریم عذاب میکشیم' شب و روزم گریه س' این خونه شده جهنم' قابل از این آشنایی هم از شوهرم بدم مریمو' از لحاظ عقیل انگار داری با ی پسر ۱۵ ساله حرف میزنی ۳۵ سالشه ولی ایکیو صفر' مدارک سیکل داره' سالهاست زندانی این خونه شدم'نه گذاشت بهم درس بخوانم نه ب کلاسی بهم' همش میگه پول ندارم'حتی بچه رو میخوام کلاس نقاشی بذارم اجازه نمیده میگه پول ندارم'ببر یک کلاس ۱۷_۱۸ تومانی پیدا کن' ازش سیرشدم' آینده مو سوزوند'خنده هام تموم شدن' عشقممخیلی دوس دارم میخوام باهم ازدواج کنیم' فقط میخوام راهنمایی کنین چکارکنم خودش راضی ب طلاق بشه' چون مثل گاو فقط میگه سر کار و برمیگرده'دخترم رو هم میخوام دوست این مرد بسپارم ک آینده اونم تباه کنه' لطفا کمک کنید' دارم میمیرد' کم آوردم' عشقمان واقعا دوس دارم' از رو احساس نیس چون ۳۰ سالمه
    با سلام
    دوست عزیز من از دیدگاه روانشناسی به مشکل شما میپردازم با اینکه چند جمله ای بیشتر در مورد مشکل خود توضیح نداده اید اما اطلاعات خوبی از مشکلتان دستگیرم شد.با وضعیتی که شما شرح دادید میتوانم بگویم هیچ تصمیمی بدون مشورت برای زندگیتان نگیرید چه این تصمیم طلاق و ازدواج دوباره باشد و چه تحمل و ماندن در این زندگی.در هر دو صورت تصمیم شما (ماندن یا رفتن ) به ضرر شما تمام خواهد شد شما نیاز دارید افکار و خیالهای خود را کمی منظم تر کنید و بعد تصمیم بگیرید. در مورد عشق آتشینی که از آن حرف میزنید باید بگویم این عشق نوعی دیوار دفاعی در برابر نیازهای روحی و جنسی شماست که متاسفانه توسط همسرتان برآورده نشده هر گونه تصمیم عجولانه و تن دادن به این عشق سرکش زودتر از آنچه که شما فکرش را بکنید شما را به زمین خواهد زد پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر و با هر شرایطی که ممکن است به یک خانواده درمان مراجعه کنید تا بتوانید در مورد طلاق و ازدواج دوباره تصمیم درستی بگیرید تصمیمی که بعد از سالها با حسرت به روزهای گذشته خود نگاه نکنید.

8. کاربران زیر از گلناز ف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22799
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باز هم مثل همیشه که تنها میشوم…

دیوار اتاق پناهم میدهد…

بی پناه که باشی قدر دیوار را میدانی…

10. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم شوهرم رو دوست ندارم

پنح ساله که باهاش زندگی میکنم الان متوجه شدم با خانومای همکارش خیلی صمیمی هست بهشون عزیزم و قربونت بشم میگع
    خیلی رفتاراش رو تحمل کردم کتک زدناش و بی توجهیاش و چشم چرونیاش و ولی دیگه خسته شدم من عاشقش بودم خیلی به خودم میرسم براش خیلی بهش محبت میکردم عاشقانه اولش که متوجه رفتارش شدم خیلی افسرده شدم ولی کمکم به این نتیجه رسیدم که دیگه دوستش نداشته باشم ...
    اینجوری هم خودم ارامش دارم هم دیکه بهش گیر نمیدم چرا این کار کردی چرا اون حرف و زدی.....

11. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : منم شوهرم رو دوست ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط هستم نمایش پست ها
    پنح ساله که باهاش زندگی میکنم الان متوجه شدم با خانومای همکارش خیلی صمیمی هست بهشون عزیزم و قربونت بشم میگع
    خیلی رفتاراش رو تحمل کردم کتک زدناش و بی توجهیاش و چشم چرونیاش و ولی دیگه خسته شدم من عاشقش بودم خیلی به خودم میرسم براش خیلی بهش محبت میکردم عاشقانه اولش که متوجه رفتارش شدم خیلی افسرده شدم ولی کمکم به این نتیجه رسیدم که دیگه دوستش نداشته باشم ...
    اینجوری هم خودم ارامش دارم هم دیکه بهش گیر نمیدم چرا این کار کردی چرا اون حرف و زدی.....
    به لینک زیر برین و تاپیک تون رو با مطرح کردن مشکلتون ایجاد کنید
    https://forum.moshaver.co/newthread....ewthread&f=124

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)