نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: چه کار کنم که شوهرم دوستم داشته باشه

27709
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    تشکر شده 17 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

چه کار کنم که شوهرم دوستم داشته باشه

چه کار کنم که شوهرم دوستم داشته باشه

سلام دوستان
    من حدود 10 ماه پیش با پسر عموم عقد کردم که دوسال هم از خودم کوچکتره،این وصیت مادربزرگمون بود برای همین هم خانواده هامون مارو مجبور کردن تا باه هم ازدواج کنیم .البته از طرف ما اجبار زیادی نبود ولی خوب طبق شرایط ایده آلی که شوهرم داشت منم قبول کرد ولی بعد از عقد بی محلی های اون شروع شد البته شهر ما از شهر اونا 1000 کیلومتر دورتره. نه زنگی میزد نه پیامی می داد برای اینکه ارتباطمون سرد نشه تماس فقط از طرفه من بود و وقتی هم که دلیل این کاراشو می پرسیدم می گفت شبا از سر کار میام خسته ام اوضاع مالیم جور نیست و این حرفا. تا اینکه سه ماه پیش سر این قضیه باهاش دعوام شد و سه ماه با هم رابطه ای نداشتیم ،تو این ده ماه هیچ خرجی هم برام نکرده حتی یه کارت شارژ هزارتومانی ، ولی خسیس هم نیست فقط قبل از عید مامانم با هاشون تماس گرفتن و گفتن حالا که خودتون نمی تونید بیایید عیدی دختر ما رو بریز به حسابش اونم فقط 300 هزار تومن ریخت البته من به همونم خوشحال شدم. تو اون سه ماه بابام زنگ زد و بهش گفت تو که تمایلی به خواستگاری نداشتی چرا اومدی ولی به بابام گفت من زنم رو دوست دارم ولی چون اوضاع مالیم خوب نیست اون به من طعنه می زنه با اینکه من حرفی نزده بودم که اون از اون به عنوان طعنه استفاده کنه، خلاصه اینکه طوری رفتار کرد که همه منو سرزنش کردن و گفتن تو داری زیادی ناز می کنی و روز اول عید شوهرم باهم تماس گرفت و گفت بیا این مسخره بازیا رو تموم کنیم و از اول شروع کنیم و هیچ حوصله ی دادوبیداد و گله شکایت رو ندارم منم قبول کردم چون تو اون سه ماه واقعا داشتم عذاب می کشیدم واسه همین هم از تماسش خیلی خوشحال شدم ولی بعد از اون سه ماه قطع رابطه احساس می کنم دیگه با هم صمیمی نیستیم و اصلا حرفی برای گفتن باهاش ندارم اونم همین جور و هنوز هم احساس می کنم دوستم نداره و بعد از تماس روز اول عیدش باز هم تماس فقط از طرفه منه همون یه بار فقط زنگ زد . خواهش می کنم راهنماییم کنید که چی کار کنم بتونم اعتمادشو و دلشو بدست بیارم

2. کاربران زیر از نازنین 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14359
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چی کار کنم که شوهرم دوستم داشته باشه

به نظر من خودتم امتحانش کن باهاش تماس نگیر ببین دلش برات تنگ میشه اگه نزنگیدسعی کن به خودت بیاییو به ایندت فکر کن سعی کن فراموشش کنی ولی اگه زنگید بدون که دوست دارهو ببین چجوری باهات میحرفه سعی کن اینده روشن برای خودت بسازی

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

نوشته هاتون یکجورای یکطرفه اس . . . و همه تقصیر ها به گردن فرد مقابل

حتماً شما هم سرکوب های کردین که نصبت به شما بی توجهی میکنن ، و با سکوتشون میخوان شما رو سرزنش کنن . . .

یکم در مورد جنس مخالف مطالعه کنید و تا بیشتر بشناسینشون تا بتونید با نامزدتون بهتر ارتباط برقرار کنید . ( از نظر جنسی ، عاطفی ، افکار و . . . )

http://forum.moshaver.co/f24/%D8%B1%...9%80%D8%AF-53/

با مطالعه در کتاب ها و مقاله های مخطف . . .

وقتی میتونید از سلاح محبت استفاده اثر بخش کنید که هدف رو شناخته باشید

5. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

reza1 عزیز ممنون از جوابتون
    بله حق با شماست وقتی به گذشته فکر می کنم میبینم درسته من حرفایی بهش زدم که اصلا منظوری نداشتم ولی اون پیش خودش برداشتهایی کرده ، شاید هم چند دفعه بهش غر زدم ولی همش به خاطر این بود که میخواستم بهم محبت کنه در این مدت خیلی در مورد جنس مخالف مطالعه کردم و کلیپ هایی از دکتر حبشی گوش کردم ولی خوب من هم یه زنم پس من چی اون نباید هیچ تلاشی برای بدست آوردن دلم بکنه ؟
    حالا نظرتون چیه راهکارهایی دارین که بتونم به این وضعیت سروسامون بدم؟

نظیره ی عزیز
    قبل از اون سه ماه قهر بارها امتحانش هم کردم ولی انگار نه انگار،نمیخوام اصلا کارم به جدایی بکشه چون تا الان اصلا طلاق و جدایی تو فامیل نداشتیم و آبروریزی خیلی بزرگیه می دونم خیلی تفکر قدیمیه ولی من نمی خوام تغییر دهنده ی این تفکر قدیمی باشم در ضمن اخلاق شوهرم خیلی خشکه و اصلا اهل موبایل و اس ام اس بازی نیست

7. 2 کاربران زیر از نازنین 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

کسی نیست که منو راهنمایی کنه

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

باسلام..عزیزم قراره یه عمربااین مردزندگی کنی بایداول بدونی که واقعاته دلش چطوریه..شایدواقعاخستگی ازکارباعث سردی اون میشه..فقط وقتی میتونی درست قضاوتش کنی که درکنارش باشی وباچشم حرکاتشوببینی..
    هرچیه درگذشته نیده شدی کنارباروبرای زندگیت قدمی برداروببین که هرقدرم که سخت وسردباشه بامحبت به شوه ی درست میشه دلشوبدست آورد
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    10

گاهی وقتامردهارفتارهایی میکنن که مازنهابرداشت دیگه ای ازش داریم..البته حق میدم که رفتارشوهرت هم درست نیست وتوبه توجه ومحبتش نیازداری اماشایدفشارهای مالی وکاری زیادی روشه که نمیتونه خوب روی توجه به توتمرکزکنه برای فهمیدن حالش بایدخودتوبجای اون بذاری..
    امضای ایشان

11. کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست خوبم براي بدست اوردن دل او بايد بجنگي اگر اون زنگ نمي زنه تو هر صبح بلند شو شاد وسرحال گوشي بردارو سلام كن بگو چيكار مي كني صبحونه خوردي بگو سلامتي تو برام مهمتره
    يابرات كادو نمي خره تو بخر به هر مناسبتي براش كادو بخر بفرست
    اگر گوشيش اينترنت داره براش اس بزار اسهاي كه معنا ومفهوم دار حتي عكس خودت رو براش بفرست
    بزار اولاش كج خولقي بكنه ولي ادامه بده براي بدست اوردنش تلاش كن
    چون شما هيچ علاقه اي ندارين بهم سخته ولي تلاش كن روز پدر براش كادو بفرست اولين قدم تو برو كادو روز زن نخريد تو بخر
    تو كه مي گي سيصد تومن پول داده عيدي تو چي دادي بهش فقط منتظري بهت كادو بدن

13. کاربران زیر از isa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

[replacer_a] و [replacer_a] عزیز
    راستش دارم همین کار رو می کنم هرشب براش یه اس ام اس معنا دار براش میفرستم ولی اون همیشه در جواب فقط یه جمله ی کوتاه می نویسه مثل : نه بابا، خسته نباشی، حالم بهم خورد،ممنون از محبتت ... این جمله هاش ناراحتم میکنه و احساس می کنم داره مسخره ام میکنه ولی خوب بازم به کارم ادامه میدم.
    درمورد کادو خریدن هم من براش تا حالا چند دفعه براش کادو خریدم و پست کردم ولی بعدا اونا را تن برادراش دیدم بدون اینکه حتی کوچکترین تشکری کنه ولی برای روز مرد باز هم خودم تصمیم داشتم براش یه چیزی بخرم و بفرستم

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام من ناراحت شدم
    ویرایش توسط panatel : 04-05-2015 در ساعت 03:06 PM

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزيز صبور باشيد تا مشاورين ومديران تاپيكو پاسخ بدن از جوابيه هاي ساير كاربران دلخور يا دلسرد نشيد وتيجه نگيريد زود هميشه از همه مباحث مطرح شده جمع بندي كن ببين كجاي كار وكجارو اشتباه كردين جمع بندي وب عد نتيجه كلي رو بگيريد من مطلبتونو يكبار ديگر ميخونم چون مبهمه الان عقد هستين ازهم دوريد تلفني ارتباط و در دوشهر متفاوتين ووووو منتظر جوا و راه حلهاي ديگر مديران وبچه هاي سايت باشيد خودم ببينم بهترين گزينه چيه بنا بتجربه سن وعلمم عرض ميكنم الان نظري به دهنم نميرسه جز اين دلسرد نشيد بار دوش مسئوليت ومشكلات وووو باعث اين مشكلات ميشه بعدا مفصل براتون توضيح خواهم داد عجله نكنيد ياحق

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

ممنون ولی قصدم ناراحت کردن کسی نیست فقط راهنمایی می خوام

18. کاربران زیر از نازنین 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیزم مطمئنن اون تحت فشارکاری یامالی ست واین فشارهاخیلی روی مردهااثرداره ونمیتونن خوب محبت کنن واین ازتفاوتهای زن ومردهست..به این زودی ازش دلسردنشیدبامحبت وصبروتلاش هرچیزی رومیشه بدست اورد..خصوصاکه ازدواج شمابنابه وصیت مادربزرگ(خدارحمتشون کنه)بوده وازاول عشق زیادی درمیون نبوده پس بایدبه هردوتون زمان بدی که بهم علاقه مندبشین وهموبهتروبیشتربشناسید..
    امضای ایشان

20. کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

دو باره سلام

اگه میخواد برین تو دل همسرتون باید باهاش ارتباط موثر برقرار کنید ، برای اینکه بتونبد با همسرتون ارتباط موثر برقرار کنید اول باید جنس مخالف رو بشناسید ، بعد سعی کنید همسرتون رو بشناسید علایق ، احساسات ، سرگرمی هاش ،ذائقه ، اعقاید و . . .

باهاش صحبت کنید و مشورت در آرامش و با حوصله . . . هیچ وقت دلسرد و تسلیم نشین . کاری کنید که به حرف بیاد و باهاتون حرف بزنه و با هاتون دردل کنه و بشناسینش تا میتونید از خودتون کم بگین و همدلی کنید

وقتی تونستید تا حدی درکش کنین و علایق و افکارشو بفهمین اون وقت میتونید بهش نفوذ کنید و در مورد همون ها با هم صحبت کنید و با هم ارتباط برقرار کنید و به نحوی تشویق میشه که باشما صحبت و دردودل کنه ، و بهتون بیشتر اهمیت میده و اونم همین مسیر شما رو طی میکنه تا بشناستتون و خوشحالتون کنه

مهربون باشید و محبت کنید با تمام وجود ، و از محبت کردن لذت ببرین تا ازز زندگی لذت برده باشین ، صبوری و آروم بودن هم لازمه زندگی
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

22. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

reza1 عزیز
    راستش دوست دارم این کار رو بکنم ولی نمی دونم از کجا و چجوری باید شروع کنم، تصمیم می گیرم که امشب وقتی از سر کار اومد حتما بهش پیام بدم و حال و احوالشو بپرسم ولی وقتی می خوام این کار رو انجام بدم یه حس احمقانه میاد سراغم و نمی تونم این کار و انجام بدم با خودم می گم وقتی من حتی اینقدر براش مهم نیستم که حتی یه زنگ بزنه من چرا باید این کار رو بکنم

24. کاربران زیر از نازنین 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

وبازم تاكيد ميكنم گذشت لازمه زندگيه و بدبيني درزندگي مهلك ترين عامل برهم زدن زندگي الانم خودتون گفتيد تا ميخاين بريد سراغش يا يه حرف محبت اميز اين افكار ميادمنفي ومنصرف ميشيد اين همون نتيجه شك وبدبيني هست شمارو دچار دوگانگي و ترديد وسردي كرده خواهر من بايد بپذيريد وزندگي تون رودوست بداريد جاي اينكه دوري كنيد بايد محك بزنيد وبيشتر نزديك وجويا بشيد ريشه خستگي وعامل سردي دريه زن اگر لطافت بخرج بده وبيشتر نرمي نشون بده مرد روجذب ودچار حركت مثبت ميكنه به خودتون زمان بدين دوست عزيز درست ميشه ياحق

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : چه کار کنم که شوهرم دوستم داشته باشه

سلام

وقتی میدونید که چیکار کنید براتون خوبه بقیش مهم نیست به این حس های منفی توجه نکنین و برای بهتر شدن زندگیتون تلاش کنید . ( همانطور که دوست عزیزم گفتن به این حس های بها ندین )
    اون هنوز شما رو نمیشناسه پس دلیلی هم نداره که علاقه و عشق آتشینی هم نصبت به شما داشته باشه ، کاری رو که میدونید درسته انجام بدین ، اگه قرار بود به این راحتی ابراز احساسات کنه و به هر دختری علاقه نشون بده مطمعنن تا الان شخص دیگری رو انتخاب کرده بود
    شما هم خشنود باشید که شخص قابل اعتمادی برای زندگی دارین که وعده پوچ نمیده و دروغ هم نمیگه
    باهاش ارتباط برقرار کنید یک ارتباط مستمر و موثر تا همدیگه رو بیشتر بشناسین . . .
    در مورد چیز های مخطلف با هم صحبت کنید از فرهنگ ، عروسی ، آینده ، دین ، سرگرمی و علایق ، ازش سوال بپرسین تا جواب بده تشویقش کنید تا به حرف بیاد و به ارتباط جذب بشه
    حتماً موفق میشین ، ما و بقیه دوستان هم در خدمتون هستیم
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

27. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    چي شد؟موفق شديد؟

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

سلام
    نه هنوز
    دارم سعی میکنم باهاش ارتباط برقرار کنم ، ولی هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتم

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم بازم حال اوضاع خودم اگه نتونه بیاد میگه تو باید بیایی ولی همچنان همسرم جواب اس نمیده.. من خودمم مشکل خودت دارم و نمیتونم راهنماییت کنم عزیزم

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم بازم حال اوضاع خودم اگه نتونه بیاد میگه تو باید بیایی ولی همچنان همسرم جواب اس نمیده.. من خودمم مشکل خودت دارم و نمیتونم راهنماییت کنم عزیزم و خوشحال میشم باهات دردل کنم

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام.
    دوست عزیز من فکر میکنم چون روع این زندگی و ازدواج به خاطر اون وصیت بوده و شاید احساس واقعی و کشش قوی بین طرفین نسبت به هم نبوده که این مسائل پیش اومده.البته مشکل دیگه شما دوریه راهه که خودش باعث ایجاد خیلی سوء تفاهمات میشه و سردی میاره.امیدوارم زودتر بهم نزدیکتر بشید و این فاصله احساسی جاشو به دوستی عمیق و ناگسستنی بده.

33. کاربران زیر از chem12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

سلام بچه ها
    من دوباره برگشتم ولی بدون هیچ پیشرفتی
    از زمانی که این پست رو گذاشتم چند وقتی می گذره
    تو این مدت سعی کردم مدام با شوهرم در تماس باشم و دیگه نق نزنم و درمورد اوضاع مالیش دلداریش بدم ولی احساس میکنم اوضاع بدتر شده چون قبلا لاقل ماهی یه دفه یه حالی ازم می پرسید ولی الان دیگه اون کار رو هم نمیکنه با این که میدونم دیگه اون مشکلات سابق رو نداره و حل شده
    آخرین باری که بهم زنگ زد روز زن بود و دیگه هیچ تماسی از طرف اون نداشتم بهش پیام میدم ولی بعد از دو سه ساعت با یه جمله ی کوتاه تمومش میکنه وقتی بهش زنگ میزنم هم همین طور بعد از یه احوالپرسی ساده میگه خوب دیگه کاری نداری و خداحافظ
    راستش اینو یاد گرفتم که مجبور کردن کسی به کاری ، اون رو از انجام اون کار زده میکنه برا همین اصلا بهش نمیگم تو چرا بهم زنگ نمی زنی و این حرفا
    اینم یاد گرفتم دیگه با نق زدن و دعوا کردن نمیتون کاری رو از پیش ببرم
    ولی هرکاری می کنم نمیتونم کاری کنم باهام صمیمی شه و مثل غریبه ها رفتار نکنه دیگه نا امید شدم از همه چی حتی از خدا .
    انگار اصلا دلش برام تنگ نمیشه

تو رو خدا راهنماییم کنید چی کار کنم

35. کاربران زیر از نازنین 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب عزیزم.یک روز مفصصصصل باهاش حرف بزن ببین منو نامزدم هروقت هرمشکلی داریم باهم حلش میکنیم.وقتایی میشه ک میفهمم سرد شده روک میرم بهش میگم.اصلا توی هر مسعله ای.اصلا ازش خجالت نمیکشم.آخه اگه باهاش حرف نزنم سردو سردو سرد تر میشه تو باید ببینیش رو در رو خیلی بهتره.اگرم نشد دیگه همون پشت تلفن. مگه شوهرت نیست؟مگه همو نمیبینین؟ کلا هرررچی تو دلته بهش بگو.بهش بگو ببین من چه گناهی دارم آخه چرا داری کم میذاری مگه من تو دنیا بغیر از تو کسیو دارم؟ازین حرفا دیگه یکم استعداد داشته باش ^_____^

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

اون وقت شوهرت مشکلتو می فهمه و حل می کنه ؟

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آره وقتی قشنگ حرفمو بهش میزنم.اونم میفهمه.درک میکنه...حل میکنه

خیلی راحت برو حرفتو بهش بزن عزیزم.نزار اوقده بشه تو دلت.
    سعی کن اصلا با دعواو خشونت اینا باهاش حرف نزنی.خیلی آروم.ک دل اونم نرم بشه.

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18655
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط panatel نمایش پست ها
    سلام من ناراحت شدم
    سلام خانم عزیز
    برای بدست آوردن دلشون اول باید سعی کنید بیشتر باهاش حرف بزنید حتی اگه حرف های ساده باشه ، سعی کنید کاری کنین که اگه بشه زود زود ببینینش ، حرف زدن خیلی موثره اول حرف های ساده بزنید و کم کم به سمت عاشقانه پیش ببرید
    سعی کنید آخر حرفاتون با لحن زنانه بگید دوستت دارم یا مراقب خودت باش و ازش بخواید که اونم بگه شاید اولش ساده بگه ولی رفته رفته بهتر میشه
    سعی کنید موقع حرف زدن اسمش رو بگید
    اگه حرف زدن از طریق اس ام اس یا چت باشه بهتره چون ممکنه خجالت بکشن برخی حرفارو بگن اما از طریق چت صمیمیت زودتر برقرار میشه
    ازش موقع استراحتشون رو بپرسید و اون موقع به اندازه چند دقیقه باهاشون حرف بزنید و ازشون بخواید بعد مدتی اون ساعت خودشون زنگ بزنن
    لحن زنانه یادتون نره!

40. کاربران زیر از hannaneh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام نازنین جون خوبی

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

این آقایی که اسمشو میذاری "شوهرم" توی این 10 ماه چند بار حضوری تشریف آورده دیدن شما؟
    این آقا شغلشون چیه؟ آیا واقعا شغلشون طوریه که اینقدر خسته میشن که وقت یه تماس تلفنی رو هم ندارند؟
    با توجه به اینکه خودتون میگید ازدواجتون اجباری بوده، متاسفانه من عمیقا احساس می کنم که ایشون به شما علاقه ندارند حالا دوتا حالت ممکنه وجود داشته باشه:
    1- ایشون به شخص دیگه ای علاقه دارند. (که واقعا خب نمیشه سرزنششون کرد هرچند باید اینقدر شجاعت میداشتند که جلوی خانواده شون واستن و از عشقشون دفاع کنند و حاضر نشن که به خواستگاری شما بیان و عقد کنید و وابسته بشید.)
    2- به شخص خاصی علاقمند نیستن اما خب شما رو هم دوست ندارند(حالا یا از روی نداشتن شناخت کافی هست یا ...) در این حالت میشه امیدی داشت که روابطتون بهبود پیدا کنه(هرچند من اصلا توصیه نمیکنم که با فردی که اینقدر نسبت به هم بیگانه اید و روحیات همو نمیشناسید ادامه بدین) به نظر من شما از به دنبال ایشون دویدن دست بردارید. باهاشون دعوا و قهر نکنید اما از همین امروز تصمیم بگیرید که دیگه اصلا باهاشون تماس نگیرید(آخه این همه تماس گرفتن شما ممکنه به ایشون حس همیشه بودن شما و (عذر می خوام، اصطلاحا "آویزون بودن" ) رو بده. ) بذارید ایشون هرموقع که براشون مناسب بود(وقت داشتن، خسته نبودن، و ...) با شما تماس بگیرن، وقتی هم که زنگ زدن اصلا شکوه هایی از قبیل (به به چه عجب یاد ما کردی؟ و چی شد بالاخره تصمیم گرفتی زنگ بزنی و ...) نکنید چونکه از کارش پشیمون میشه و بعدا دیگه انگیزه ای برای تماس نداره. بلکه خیلی عادی و معمولی صحبت کنید انگار که هیچ اتفاقی نیافتاده و هیچ بی توجهی نسبت به شما رخ نداده. ضمنا برای اینکه گفتمان بین شما بالا بره و موضوعات مشترک برای صحبت پیدا کنید سعی کنید بیشتر بشناسیدش و در مورد علایقش و سرگرمی هاش اطلاعات به دست بیارید و نکات مشترکتون رو پیدا کنید و در مورد اونها به صحبت بشینید و ایشون رو به این مکالمه ی روزانه با خودتون علاقمند کنید.

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18695
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگه براتون مقدوره برای یه مدت (هرچند کوتاه ) مثلا یه هفته ، برین خونه ی عموتون و زندگی اونا رو از نزدیک ببینین، خودشو یه هفته هرروز میبینید تو این حال!
    شرایط خونه، رفتار خونواده، رفتار شوورتون،اوضاع شوهرتون و اطرافیان و عوامل درگیر رو همه از نزدیک میبینید!
    شاید واقعا کار از ی جای دیگه بلنگه؟!؟!؟
    اینجور هم خیالتون راحت تر میشه هم بیشتر حضوری جلو چشم شوهرتونین دیوه بخاد و نخاد!
    اگ دیدین مشکلی نیس، اونحا نیتونین باهاش بحرفین، چ میدونم اگ صلاح دیدین تو خلوت خودتونو براش لوس کنین (بقول یکی ا دوستان عزیز با لحن زنونه)
    و "براش کار شخصی بتراشین و ازش تو هررکاری مشاوره و کمک بخاین"
    (خیلی مهمه مثلا صب ک راهیش میکنین بره سر کار بای بای کنین و بش بگین ک از اونور اگ تونستی برام فلان چیزو بگیر بیار یادت نره عزیزم و....!) با این کار شوهرتون ناخودآگاه درگیر حرف و کارتون میشه و اگه کاری براتون انجام بده و شما هم همینطور،بعد ایجاد "مودت" میکنه ک این مودت ایشالا محبت رو دنبال خودش داشته باشه، وقتیم برگیردین خونه خودتون اونوقت دلشون ی یخورده براتون تنگ میشه...
    اگ مقدوره این کارو بکن که شاید اگ ان شا الله مشکل خاصی نداشت این سرذی رابطه، یه جرقه ی کوچیک شاید شعله ی محبت کشید تو زندگیتون ب امید خدا:-)

فرستاده شده از HTC Oneِ من با Tapatalk

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    10

بچه ها ممنون از راهنمایی هاتون
    سعی می کنم راهکارهایی رو که به من دادین رو استفاده کنم

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24781
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم صحبت یک عمر زندگیه توصیه میکنم چشماتو خوب باز کن واحساساتی تصمیم نگیر اگه واقعا مشکل دارین جداشدن تو عقد خیلی بهتر از بعد از عروسیه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)