مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: اطلاعاتی راجع به قانون مهریه و طلاق

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36730
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.53
    تشکـر
    15
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : لطفا کسانی که اطلاعات راجع به قانون مهریه و طلاق دارند راهنماییم کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    با عجله طلاق نگیر حتما قبلش خوب خوب فکر کن طلاق راه بی برگشته ها
    خودم واقعا سر دو راهی موندم چون با چیزایی که تو تاپیک قبلی گفتم اصلا به تغییر همچین ادمی امید ندارم چون تا حالا هم هیچ عکس العملی نشون نداده نمیدونم چرا گفت چند ماه تنها باشم بعد تصمیم بگیرم نمیدونم شاید میخواد این چند ماه کارهای رفتنشو بکنه. امروز عکس دختره رو تو تلگرامش دیدم از لحاظ ظاهر و تیپ خیلی از من بدتر بود نمیدونم تو سر شوهرم چی بوده. از لحاظ خانوادم یکم تحت فشارم خواهرم میگه اگه برگشت برو باهاش زندگی کن بعدا پشیمون میشی وقتی دوربری هامو و همسنهامو میبینم که خانواده خوب و گرمی دارند بچه دارند شوهراشون چقدر به خانمهاشون احترام و محبت دارند دلم میگیره حس میکنم شکست خوردم هیچوقت نمیتونم یه زندگی عادی داشته باشم میخوام بیام تهران برم مشاوره امیدوارم حالم خوب بشه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36844
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghamgin
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : لطفا کسانی که اطلاعات راجع به قانون مهریه و طلاق دارند راهنماییم کنند.

سلام ..۲۶ سالمه ۸سال ازدواج کردم فرزندی ندارم همراه خانواده شوهرم زندگی میکنم شوهرم کار نمیکنه تمام این ۸ سال و بیکار بوده من تا حالا کار کردم الان چند ماه که بیکارم فشار زندگی روم... خانوادم از اینکه شوهرم کار نمیکنه خیلی شاکی هستن بین من و شوهرم هیچ احترام و اعتمادی وجود نداره اسفند سال پیش قرار بود ک کار کنه و منم ادامه بدم ولی الان مهرماه همون وضع.... باهاش حرف میزنم فقط میگه صبر کن یا من همینم یا اینکه اگر میخوای بری برو من دنبالت نمیام و جداشو پدرش خیلی فحاشی میکنه چندین بار باهم درگیرشدیم....من هیچ حسی ندارم و کاملا سرد شدم تمام این ۸ سال از خودم بخاطرش گذشتم تمام نیازاموخودم تامین میکنم هیچ حس مسولیتی نسبت به من نداره ...خانواده من از من دور وشهر غریب ازدواج کردم ..هرچی که داشتم و نداشتم و فروخته ....پدرش هیز و به من چشم داره این خیلی منو اذیت میکنه بخاطر ابرو نمیتونم حرفی بزنم ....تمام اخلاق و رفتارش شبیه پدرش شده من نمیتونم تحمل کنم واقعا موندم ....تلگرامم با چندتا دختر در ارتباط من میدونم ولی هیچ حرفی نزدم چون زیرش میزنه ...حق طلاقم دارم ولی نمیدونم باید چیکارکنم

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.80
    تشکـر
    593
    تشکر شده 613 بار در 370 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : اطلاعاتی راجع به قانون مهریه و طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasrin1771 نمایش پست ها
    سلام ..۲۶ سالمه ۸سال ازدواج کردم فرزندی ندارم همراه خانواده شوهرم زندگی میکنم شوهرم کار نمیکنه تمام این ۸ سال و بیکار بوده من تا حالا کار کردم الان چند ماه که بیکارم فشار زندگی روم... خانوادم از اینکه شوهرم کار نمیکنه خیلی شاکی هستن بین من و شوهرم هیچ احترام و اعتمادی وجود نداره اسفند سال پیش قرار بود ک کار کنه و منم ادامه بدم ولی الان مهرماه همون وضع.... باهاش حرف میزنم فقط میگه صبر کن یا من همینم یا اینکه اگر میخوای بری برو من دنبالت نمیام و جداشو پدرش خیلی فحاشی میکنه چندین بار باهم درگیرشدیم....من هیچ حسی ندارم و کاملا سرد شدم تمام این ۸ سال از خودم بخاطرش گذشتم تمام نیازاموخودم تامین میکنم هیچ حس مسولیتی نسبت به من نداره ...خانواده من از من دور وشهر غریب ازدواج کردم ..هرچی که داشتم و نداشتم و فروخته ....پدرش هیز و به من چشم داره این خیلی منو اذیت میکنه بخاطر ابرو نمیتونم حرفی بزنم ....تمام اخلاق و رفتارش شبیه پدرش شده من نمیتونم تحمل کنم واقعا موندم ....تلگرامم با چندتا دختر در ارتباط من میدونم ولی هیچ حرفی نزدم چون زیرش میزنه ...حق طلاقم دارم ولی نمیدونم باید چیکارکنم
    سلام
    بهتر هست یک تایپیک جداگانه ایجاد کنید تا مسائلتان را در آن بیان کنید تا تداخلی با شروع کننده تایپیک پیش نیاد
    در کل ازدواج برای به آرامش رسیدن هست اگر واقعا تحمل ندارید و خسته شدید با توجه به نداشتن فرزند تصمیم به طلاق تصمیم درستی هست
    الان شما سوال اساسیتان چی هست؟ دقیقا و شفاف بیان کنید

4. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36844
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghamgin
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اطلاعاتی راجع به قانون مهریه و طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    بهتر هست یک تایپیک جداگانه ایجاد کنید تا مسائلتان را در آن بیان کنید تا تداخلی با شروع کننده تایپیک پیش نیاد
    در کل ازدواج برای به آرامش رسیدن هست اگر واقعا تحمل ندارید و خسته شدید با توجه به نداشتن فرزند تصمیم به طلاق تصمیم درستی هست
    الان شما سوال اساسیتان چی هست؟ دقیقا و شفاف بیان کنید
    الان تو این شرایط طلاق راه حل درسته یا نه ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)