نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: بلاتکلیفی بین طلاق یا زندگی

2712
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26882
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بلاتکلیفی بین طلاق یا زندگی

با سلام و عرض ادب
    لطفا از بلاتکلیفی مرا رها دهید

بنده حدود یکسال و نیم ازدواج کردم ولی با مشکلات زیادی روبرو شدم همچون بی پولی و موارد دیگر که بی پولی بیشتر باعث شد زندگی مون از هم متلاشی بشه فقط 2 ماه با هم زندگی کردیم و بعد خانمم چند ماهی خونه مادرش رفت و ما با پیگیری های زیادی که کردیم متوجه شدم که خانمم مهریه اش را می خواد ولی اقدام به مراجع قانونی نکرد ولی من از اعصبانیت اقدام به شکایت و پیگیری از مراجع قانونی کردم همون ( عدم تمکین ) وباعث کشمکش زیادی و اختلاف بین خانواده ها شد و الان حدود 1سال و نیم گرفتار دادگاه شدیم خانمم اسرار بر بحث مهریه داره وقسط بندی شده و منم دریغ نکردم همه تلاشم کردم که قسط مهریه را پرداخت کنم ولی خانواده من و خودم که از این بلاتکلیفی خسته شده بودیم توافق کردیم وبه وکیلم اطلاع دادم که توافقی جدا بشیم که خانوادم اسرار بر جدایی داشتن ولی خودم راضی به این امر نیستم که بین وکلای هر دو طرف توافق کردیم که مبلغ 30میلیون تومان به خانمم بدهیم و طلاق توافقی بگیریم ولی من خودم راضی به جدایی نیستم حالا سوالم از شما عزیزان اینه که چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ ناگفته نمونه خانمم میگه دوست دارم زندگی کنم حالا موندم بلا تکلیف نمیدونم پول واسش مهم یا من ؟؟؟؟؟؟؟؟چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمک راهنمایی کنید ............................ منتظرم ............................

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سلام وعرض ادب مشکل در بلاتکلیفی بین طلاق یا زندگی

من نمیفهمم چه دوست داشتنیه این؟!
    فکر نمیکنی در انتخابت اشتباه کردی؟!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24191
    تشکـر
    106
    تشکر شده 26 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سلام وعرض ادب مشکل در بلاتکلیفی بین طلاق یا زندگی

سلام
    به نظر من ممکنه گرفتن مهریه از جانب همسرتون وشکایت شما بابت عدم تمکین صورت خوشی نداشته باشه اما در هر صورت از هم پاشیده شدن یه زندگی وقتی هردو همچنان بهمدیگه و ادامه زندگی علاقه دارید کاری نیست که بشه پیشنهادش کرد.
    گذشت برای همین زمان هاست....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بلاتکلیفی بین طلاق یا زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط rayan0933285 نمایش پست ها

با سلام و عرض ادب

بنده حدود یکسال و نیم ازدواج کردم ولی با مشکلات زیادی روبرو شدم همچون بی پولی و موارد دیگر که بی پولی بیشتر باعث شد زندگی مون از هم متلاشی بشه فقط 2 ماه با هم زندگی کردیم و بعد خانمم چند ماهی خونه مادرش رفت و ما با پیگیری های زیادی که کردیم متوجه شدم که خانمم مهریه اش را می خواد ولی اقدام به مراجع قانونی نکرد ولی من از اعصبانیت اقدام به شکایت و پیگیری از مراجع قانونی کردم همون ( عدم تمکین ) وباعث کشمکش زیادی و اختلاف بین خانواده ها شد و الان حدود 1سال و نیم گرفتار دادگاه شدیم خانمم اسرار بر بحث مهریه داره وقسط بندی شده و منم دریغ نکردم همه تلاشم کردم که قسط مهریه را پرداخت کنم ولی خانواده من و خودم که از این بلاتکلیفی خسته شده بودیم توافق کردیم وبه وکیلم اطلاع دادم که توافقی جدا بشیم که خانوادم اسرار بر جدایی داشتن ولی خودم راضی به این امر نیستم که بین وکلای هر دو طرف توافق کردیم که مبلغ 30میلیون تومان به خانمم بدهیم و طلاق توافقی بگیریم ولی من خودم راضی به جدایی نیستم حالا سوالم از شما عزیزان اینه که چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ ناگفته نمونه خانمم میگه دوست دارم زندگی کنم حالا موندم بلا تکلیف نمیدونم پول واسش مهم یا من ؟؟؟؟؟؟؟؟چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمک راهنمایی کنید ............................ منتظرم ............................
    نمیشه به همین راحتی راجع به زندگی شما حکم صادر کرد !!!

و قضاوت کرد که خانومتون مقصره باهاش نمونید یا مقصر نیست !!!

به هر حال مرد یا زن ؛هیچکدوم ازدواج نمیکنن که بعد دوماه برگردن خونه پدرشون !!

حتما مشکلات به نحوی پیش میاد که وادارشون میکنه !!
    نه بی پولی و نه خانواده شوهر هیچکدوم به اندازه خود شوهر ،یک زن رو وهدار به متارکه نمیکنه !!

شما باید بشینید ببینید خصوصیات مثبت و منفی همدیگه کدوماست ،میتونین با هم کنار بیاین یا نه ؟؟

باید و باید از مشاوره های حضوری بهره ببرین !تست ازدواج بدین !تست عشق و شخصیت بدین -
    حالا که به اینجا کشیده شده چه رجوع و چه طلاق با عجله صورت نگیره و با علم و اگاهی کامل انجام بشه .فکر کنید تازه میخواین بهم برسین ..بنابرین تمام این مراحل رو انجام بدین به بهانه فرصت دیگری به دوست داشتن هم دادن !!

این رو هم بدونین گاهی فقط دوست داشتن ؛برای به هم رسیدن کافی نیست .
    پس در هیچکدوم از موارد بیگدار به آب نزنید .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام و عرض ادب

خودتون ک نمیخاین جداشین
    خانومتم ک نمیخاد جدا شه
    پس دقیقا مشکلتون چیه؟

ببینید درخاست مهریه
    و شکایت شما
    ی سری حرمتارو
    احترامارو
    از بین برده
    ی سری چیزارو نمیشه مث قبل برگردوند
    ولی میشه بهبود بخشید

ب نظرم شما بشین
    با خانومت صحبت کن
    ببین حرف خودت و خودش چیه
    بدون حضور کسی دیگه باهم صحبت کنید
    بی خجالت و رودربایسی
    اگه لازمه ی سری موارد رو رو کاغذ بنیویسید
    و بهم تعهد بدین
    بخاطر زندگیتون اینکارو کنید
    با صحبت کردن
    ب ی براورد
    و نتیجه میرسید
    حداقل تکلیفتون با خودتو روشن میشه
    اینکه ایا میتونید ادامه بدید یا نه

بعد صحبت بهم دیگه فرصت فکر کردن بدین
    ی بازه زمانی مشخص کنید
    سبک سنگین کنید
    ببینید چطوره
    میتونید
    نمیتونید
    ایا توان حل مشکلاتو دارید
    میتونید رابطرو برگردونید ب حالت قبل یا نه

موفق باشین
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

ضمن تشکر.از شقایق جان

دوستان این چه راهنمایی هست میکنید؟ چکار دارید کی مقصر بوده ؟

مهریه حق مسلم یک زن هست یک زن جتی اگر با شما هم زندگی میکنه حق داره مهرش رو بخاد .

شما سندی به اون دادی به نام سند ازدواج دراون خطبه ای که خونده میشه انکحتی علی الصداق المعلوم ینی به عقد شما در میایم درقبال مهریه ای که برای من مشخص شده

طبق اون سند هر دو بله دادید و سند هم دست خانومتون دادید .

همون طور که گفتی زندگی بدون پول واقعا مشکله خرج یه مانتو شلوار حداقل صد هزار هست خرج خونه و دراینده بچه .

خانمتون فقط قهر کرده بود و شما شکایت کردید ینی اتیشی رو زیر خاکستر روشن کردی حرمتها شکسته شد

اما هردو راغب به ادامه زندگی هستید ببینید شیشه ترک خورده دیگه جوش نمیخوره شما مهریه خانمتون رو بدید تا ادامه زندگی بدون دل چرکی باشه حداقل ظلم هایی که در حق هم کردید بشه فراموش کرد

سی میلیون به عنوان مهریه واقعا چیزی نیست خیلی خونواده خوبی بودن که راضی شدن مهربه رو سبک.بگیرن ولی به هر قیمتی شده شما چند سال از عمرتون رو پشت میله های زندان نباشید

مهریه حداقل که قانون تعیین کرده ۱۰۵_۱۱۰سکه به عنوان عند المطالبست مابقیه مهریه قسطی

به نظر من از این زاویه به قضیه نگاه کنید نزارید فرصت از دستتون بره و زودتر.با زنتون بیاید زیر یک سقف

همونطور که گفتید حرمت های دو خانواده کاملا شکسته شد اما خونواده خانمتون به جای انتقام و کینه راه نزدیک رو.انتخاب کردن

خیلی ها هستن راه خیلی بدتر رو انتخاب میکنن

شما حتی اگر بخاید سی میلیون.رو قرض کنید طی دو الی سه سال پس داده میشه ولی اگر فرصت داشتن یه خانواده خوب از دستتون بره هیچوقت جبران نمیشه

سعی هم کنید یه کار درست و.حسابی پیدا کنید تا انشاالله مشکل به خاطر پول نداشته باشید

(موفق باشید )
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

7. 2 کاربران زیر از delaram54 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram54 نمایش پست ها
    ضمن تشکر.از شقایق جان

دوستان این چه راهنمایی هست میکنید؟ چکار دارید کی مقصر بوده ؟

مهریه حق مسلم یک زن هست یک زن جتی اگر با شما هم زندگی میکنه حق داره مهرش رو بخاد .

شما سندی به اون دادی به نام سند ازدواج دراون خطبه ای که خونده میشه انکحتی علی الصداق المعلوم ینی به عقد شما در میایم درقبال مهریه ای که برای من مشخص شده

طبق اون سند هر دو بله دادید و سند هم دست خانومتون دادید .

همون طور که گفتی زندگی بدون پول واقعا مشکله خرج یه مانتو شلوار حداقل صد هزار هست خرج خونه و دراینده بچه .

خانمتون فقط قهر کرده بود و شما شکایت کردید ینی اتیشی رو زیر خاکستر روشن کردی حرمتها شکسته شد

اما هردو راغب به ادامه زندگی هستید ببینید شیشه ترک خورده دیگه جوش نمیخوره شما مهریه خانمتون رو بدید تا ادامه زندگی بدون دل چرکی باشه حداقل ظلم هایی که در حق هم کردید بشه فراموش کرد

سی میلیون به عنوان مهریه واقعا چیزی نیست خیلی خونواده خوبی بودن که راضی شدن مهربه رو سبک.بگیرن ولی به هر قیمتی شده شما چند سال از عمرتون رو پشت میله های زندان نباشید

مهریه حداقل که قانون تعیین کرده ۱۰۵_۱۱۰سکه به عنوان عند المطالبست مابقیه مهریه قسطی

به نظر من از این زاویه به قضیه نگاه کنید نزارید فرصت از دستتون بره و زودتر.با زنتون بیاید زیر یک سقف

همونطور که گفتید حرمت های دو خانواده کاملا شکسته شد اما خونواده خانمتون به جای انتقام و کینه راه نزدیک رو.انتخاب کردن

خیلی ها هستن راه خیلی بدتر رو انتخاب میکنن

شما حتی اگر بخاید سی میلیون.رو قرض کنید طی دو الی سه سال پس داده میشه ولی اگر فرصت داشتن یه خانواده خوب از دستتون بره هیچوقت جبران نمیشه

سعی هم کنید یه کار درست و.حسابی پیدا کنید تا انشاالله مشکل به خاطر پول نداشته باشید

(موفق باشید )
    ببخشید من اینجا سوال واسم پیش اومده

خانمی که بعد از دوماه ؛ بخاطر مشکل مالی همسرش بجای اینکه مرحم زخمهای همسرش باشه و مدیریت بحران بکنه؛ میزاره میره و مرد رو با تمام غم و غصثش تنها میذاره جالب اینکه توی همچین اوضاعی برای برگشت درخواست مهریه میکنه درحالی که میدونه مردش اوضاع نابسامانی ((به هر دلیلی)) پیدا کرده؛
    مهریه عندالمطالبست ولی خودمونو گول نزنیم؛ چند درصد مادرهای ما همچین درخواستی کردن از پدران ما؟!!
    اونم در چنین موقعیتی؟!!

بنظر من ایشون در انتخابشون اشتباه کردن؛ همسرشون اول زندگی بدجور جا زدن
    ((به هر دلیل))
    و حتی اگه مهریه رو هم ببخشه چون قداست زندگی مشترک رو شکستن ؛ به اینده امیدی نیست و ایشون فردا روزی بهانه ای دیگه رو الم میکنه

من باشم ((با تمام عشق و علاقه ای که دارم))دیگه حاضر به ادامه ی زندگی با همچین زنی نیستم.

موفق باشید

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    ببخشید من اینجا سوال واسم پیش اومده

خانمی که بعد از دوماه ؛ بخاطر مشکل مالی همسرش بجای اینکه مرحم زخمهای همسرش باشه و مدیریت بحران بکنه؛ میزاره میره و مرد رو با تمام غم و غصثش تنها میذاره جالب اینکه توی همچین اوضاعی برای برگشت درخواست مهریه میکنه درحالی که میدونه مردش اوضاع نابسامانی ((به هر دلیلی)) پیدا کرده؛
    مهریه عندالمطالبست ولی خودمونو گول نزنیم؛ چند درصد مادرهای ما همچین درخواستی کردن از پدران ما؟!!
    اونم در چنین موقعیتی؟!!

بنظر من ایشون در انتخابشون اشتباه کردن؛ همسرشون اول زندگی بدجور جا زدن
    ((به هر دلیل))
    و حتی اگه مهریه رو هم ببخشه چون قداست زندگی مشترک رو شکستن ؛ به اینده امیدی نیست و ایشون فردا روزی بهانه ای دیگه رو الم میکنه

من باشم ((با تمام عشق و علاقه ای که دارم))دیگه حاضر به ادامه ی زندگی با همچین زنی نیستم.

موفق باشید
    ببین دوست عزیز این راهنمایی که کردی فقط نظر شخصی خودت بود شما لطفا مشکل مالی نداشته باش زنت هم پیشت میمونه اصلا تا وقتی مشکل کالی داری زن نگیر

اینی که خانم ایشون جا زد یا درجا زد به من و شما هیچ ارتباطی نداره

این دو نفر میخان برن سر زندگیشون شما میگی نرو ؟ من نمیدونم رو.چه حسابی این حرفو زدی ؟ با کدوم دلیل و.مدرک گفتی ؟ شما حرف های خانم ایشون رو هم فهمیدی ؟ با خانم ایشون هم صحبت کردی و دلیل خاستی؟

خیلی اوقات در زندگی ها برای بهبود و.تغییر در زندگی باعث میشه طرفین یا یکی از اون ها تصمیم اشتباهی بگیره که بعدا پشیمون بشه

مثل ترک منزل هنگام مشکل که برای شما اقای رایان پیش اومد

خانمتون خونه رو ترک کرد و تقاضای مهریه کرد اما رسما و قانونا اقدام نکرد چرا؟ چون میخاست فرصت تغییر در شما بوجود بیاره خاست که در زندگیتون تغییر بدید به خیال خودش خاست که شما بعد تغییر و حل شدن مشکل مالی و بدست اوردن شغل با خوشحالی و با یک جعبه شیرینی این خبر رو به اون بدی

سنگر رو ترک کرد تا شما به خودتون بیاید اما چی شد ؟ تمام نقشه ها با شکایت شما بهم ریخت نه تنها به هم ریخت حرمتها شکسته شد کاری شد که هر دو پشیمون شید . و جریان سر هیچی یک سالو نیم بهم بریزه .

شما توی این یک سال اگر به جای شکایت تلاش میکردید وضعیت مالیتون بهتر شه وضعیتتون با حال حاضر به کلی تغییر میکرد

ای کاش شکایت نمیکردید تا حداقل حرمتها به جا میموند

شما تا بحال به همچین فرضیه ای فکر.کرده بودید ؟

اگر خانم شما قصد ترک شمارو داشت مطمعن باشید اقدام میکرد شک نکنید .

متاسفم که زندگیتون سر هیچ و پوچ معطل موند

اما خانواده خانمتون هم خانواده خداشناس و منصفی هستند دکمه وجدانشون هنوز خاموش نشده

شاید تو.مدت قهر و دادگاه حرف هایی شنیدید بهر حال کسی پشت فرزندش رو.ول نمیکنه اما درصدی هم به حرفهای من فکر کنید

هر طور شده برای خانمتون زندگیشو بسازید هم خانمتون هم خانوادش هم خود شما ادم های خوبی هستید فقط یک قضاوت عجولانه باعث شد چیزی بشه که نباید بشه

اقای اوربیتال شما که میگید خانم ایشون جا زد اگر این اقا با کار عجولانش تصمیم نمیگرفت و.به جای قضاوت و.تصمیم عجولانه تلاش کرده بود یک.سال و.نیم زندگیش مختل نمیشد
    چرا به جای این که خوبی ها رو ببینید اون چیزی.رو.میبینید که دالتون میخاد و ذهنتون میگه ؟

(موفق باشید )
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

10. 2 کاربران زیر از delaram54 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram54 نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز این راهنمایی که کردی فقط نظر شخصی خودت بود شما لطفا مشکل مالی نداشته باش زنت هم پیشت میمونه اصلا تا وقتی مشکل کالی داری زن نگیر

اینی که خانم ایشون جا زد یا درجا زد به من و شما هیچ ارتباطی نداره

این دو نفر میخان برن سر زندگیشون شما میگی نرو ؟ من نمیدونم رو.چه حسابی این حرفو زدی ؟ با کدوم دلیل و.مدرک گفتی ؟ شما حرف های خانم ایشون رو هم فهمیدی ؟ با خانم ایشون هم صحبت کردی و دلیل خاستی؟

خیلی اوقات در زندگی ها برای بهبود و.تغییر در زندگی باعث میشه طرفین یا یکی از اون ها تصمیم اشتباهی بگیره که بعدا پشیمون بشه

مثل ترک منزل هنگام مشکل که برای شما اقای رایان پیش اومد

خانمتون خونه رو ترک کرد و تقاضای مهریه کرد اما رسما و قانونا اقدام نکرد چرا؟ چون میخاست فرصت تغییر در شما بوجود بیاره خاست که در زندگیتون تغییر بدید به خیال خودش خاست که شما بعد تغییر و حل شدن مشکل مالی و بدست اوردن شغل با خوشحالی و با یک جعبه شیرینی این خبر رو به اون بدی

سنگر رو ترک کرد تا شما به خودتون بیاید اما چی شد ؟ تمام نقشه ها با شکایت شما بهم ریخت نه تنها به هم ریخت حرمتها شکسته شد کاری شد که هر دو پشیمون شید . و جریان سر هیچی یک سالو نیم بهم بریزه .

شما توی این یک سال اگر به جای شکایت تلاش میکردید وضعیت مالیتون بهتر شه وضعیتتون با حال حاضر به کلی تغییر میکرد

ای کاش شکایت نمیکردید تا حداقل حرمتها به جا میموند

شما تا بحال به همچین فرضیه ای فکر.کرده بودید ؟

اگر خانم شما قصد ترک شمارو داشت مطمعن باشید اقدام میکرد شک نکنید .

متاسفم که زندگیتون سر هیچ و پوچ معطل موند

اما خانواده خانمتون هم خانواده خداشناس و منصفی هستند دکمه وجدانشون هنوز خاموش نشده

شاید تو.مدت قهر و دادگاه حرف هایی شنیدید بهر حال کسی پشت فرزندش رو.ول نمیکنه اما درصدی هم به حرفهای من فکر کنید

هر طور شده برای خانمتون زندگیشو بسازید هم خانمتون هم خانوادش هم خود شما ادم های خوبی هستید فقط یک قضاوت عجولانه باعث شد چیزی بشه که نباید بشه

اقای اوربیتال شما که میگید خانم ایشون جا زد اگر این اقا با کار عجولانش تصمیم نمیگرفت و.به جای قضاوت و.تصمیم عجولانه تلاش کرده بود یک.سال و.نیم زندگیش مختل نمیشد
    چرا به جای این که خوبی ها رو ببینید اون چیزی.رو.میبینید که دالتون میخاد و ذهنتون میگه ؟

(موفق باشید )
    اینجا هر فردی میتونه نظر شخصیشو بده
    در خیلی از موارد حتی متخصصین امر هم نظرات متففاوتی دارن
    شاید شما زیاد خوشبین هستین ولی زندگی که 1/5سال درگیری و جدایی توش ایجاد شده اونم اول راه اونم بخاطر مصکل مالی (مشکل مالی کم و بیش برای همه ی ما وجود داره) بنظر من خانمشون از ماهیت اصلی زندگی ، فرع اونو در نظر گرفتن
    شما میگید مرد تعهد داره وقتی عقد نامه امصا میزنه که مهریه رو بده، من میگم زن در مقابل مهریه چه تعهدی داره؟
    تاپیک رو به حاشیه نمیبرم
    همیشه دوست داشتم دو نفر به هم برسن ولی برای این مورد اینده ی روشنی نمیبینم
    این دوستمون هم حتما با مشاور خبره قبل از هر اقدامی حضورا صحیت خواهند کرد

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26882
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و عرض ادب

دوستان عزیز من تا حدودی به فرمایشات شما احترام گذاشتم و با خانمم صحبت کردم و بی فایده بود خانمم فقط از طریق 30میلیون رازی میشه و من هم نمی دونم چطور اون را فراهم کنم

دوستان عزیز دعا کنید اینم صادقانه بگم خدمتتون که همه وسایلی که من برای زندگی مثل تلوزیون 3میلیونی که با وام خریدم و وسایلی دگر امثال فرش و . . . که حدود 10 میلیون تومان شده خانمم مرا فریب داد و قول داد که زندگی میکنیم همه شون مصادره کرد و من موندم ماهی 2 الی 3 میلیون قسط وام و مهریه اینم از اوضاع من .......

خلاصه اوضاع و حال بدی دارم ممنون که کنارم هستید ممنون دوستان

حلال کنید شاید رفتم زندان

دعا کنید حل بشه

یاعلی

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26882
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و عرض ادب

دوستان عزیز من تا حدودی به فرمایشات شما احترام گذاشتم و با خانمم صحبت کردم و بی فایده بود خانمم فقط از طریق 30میلیون رازی میشه و من هم نمی دونم چطور اون را فراهم کنم

دوستان عزیز دعا کنید اینم صادقانه بگم خدمتتون که همه وسایلی که من برای زندگی مثل تلوزیون 3میلیونی که با وام خریدم و وسایلی دگر امثال فرش و . . . که حدود 10 میلیون تومان شده خانمم مرا فریب داد و قول داد که زندگی میکنیم همه شون مصادره کرد و من موندم ماهی 2 الی 3 میلیون قسط وام و مهریه اینم از اوضاع من ...
    .......

اینم بگم که خانمم گفته بود دوست دارم همش دروغ بود حدود 1میلیون و نیم از دوستم قرض کردم و لم واسه خانمم سوخت که نزدیک عید واسش خرید کردم که اونم از دستم رفت فقط پول می خواست نه من حقیر را . . .

دعا کنید حل بشه

یاعلی
    ویرایش توسط rayan0933285 : 03-06-2016 در ساعت 11:25 AM

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26882
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دعا کنید دوستان عزیز

15. کاربران زیر از rayan0933285 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

سلام و عرض ادب

دوستان عزیز دعا کنید اینم صادقانه بگم خدمتتون که همه وسایلی که من برای زندگی مثل تلوزیون 3میلیونی که با وام خریدم و وسایلی دگر امثال فرش و . . . که حدود 10 میلیون تومان شده خانمم مرا فریب داد و قول داد که زندگی میکنیم همه شون مصادره کرد و من موندم ماهی 2 الی 3 میلیون قسط وام و مهریه اینم از اوضاع من .......

دعا کنید حل بشه

یاعلی
    عرض کردم خدمتتون ولی بعضی از دوستان جور دیگه ای به قضیه نگاه میکردن
    خودتو شکست خورده نبین داداش؛ مطمین باش اوضاعت رو ب راه میشه.. باید صبر داشته باشی
    زندان کجا بود؟!!!
    اقساطتو اولویت بندی کن تا سبکتر بشن
    نگران هم نباش بانکها راه میان .. فوقش مجدد قسط بنذی میکنن.. باید بتونی زمان بخری تا وضعیت مالیت بهتر بشه
    مطمین باش خودتو خیلی زود جمع و جورذ میکنی

17. کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز درامد. ماهانه شما چقدره? شغل تون چیه?
    ظاهرا خیلی کمبود بودجه دارید البته من موافق کاری که خانومتونکرده نیستم
    ولی با اون اوضاع زندگی هر کسی نمی تونه زندگی کنه
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26882
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از لطف شما ممنون از همدردی تون
    کمک کنید نقطه ضعف من تنهایی راه حل بدید
    نقطه ضعف من تنهایی

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26882
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شغلم خدمات کامپیوتری درآمدم متغییر 1میلیون گاهی 800فرق داره عزیزان ولی ناگفته نمونه ماهی 3میلیون قسط دارم یاری بدید کمک کنید راه حل بدید
    بازم ممنون از همدردی تون

یاعلی ....

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26882
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خواهر خوبم ممنون از همدردی تون
    امری دارید بفرمایید

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

شغلم خدمات کامپیوتری درآمدم متغییر 1میلیون گاهی 800فرق داره عزیزان ولی ناگفته نمونه ماهی 3میلیون قسط دارم یاری بدید کمک کنید راه حل بدید
    بازم ممنون از همدردی تون

یاعلی ....
    داداش با فونت کوچکتر بنویسید ممنونتون میشم
    ماهی 3 تومن قسط ولی خودتون تنهایی دیگه و خرج خوراکتون زیاد نیست((دست خودتونه))
    در حد نیاز خودتون از حقوقتون استفاده کنید و اقساطی که دارین رو یکی در میون پرداخت کنید تا اوضاعتون بهتر بشه

23. کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد