مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: دوراهی طلاق

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17751
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوراهی طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab7 نمایش پست ها
    به نظر بنده که ازدواج یک پیمان مشترک هست و هر دو طرف باید رعایت خیلی از مسائل رو بکنن و وقتی اشتباهی کردند جبران کنند و دیگه تکرار نکنند... وقتی ایشون انقدر شمارو اذیت میکنن دلیلی نداره شما هم خودتونو اذیت کنید تصمیم قاطع بگیرید و خودتونو دوست داشته باشید ایشون اگه تلنگر بخوره ترک میکنه و از زندگیش مواظبت میکنه اگه که نه شما بفکر خودتون باشید نه به فکر درمان بیماری یا ترک عادت ایشون که خودشون اقدامی نمیکنن... در کل باید بگم کسی حق نداره دیگری رو آزار بده در هیچ رابطه ی و فرد آزار دهنده اگر نخواد اصلاح بشه بهتره حذف بشه
    بله ممنون از پاسختون فرمایش شما هم درسته و قطعا اگر خودش نخواد هم من نمیتونم کاری برای بهبود شرایط از پیش ببرم چون همه چیز بستگی به اول پذیرش اینکه مشکل دارم و دوم تلاش برای رفع مشکلشون هست.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از chem12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36730
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.42
    تشکـر
    15
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوراهی طلاق

سلام عزیزم. واقعا برا مشکلت متاسفم ولی منم دقیقا همین مشکل دارم. الان یک هفته هست خونه پدرم این بار بعد یک سال دوباره خیانت کرد مطمنم درست بشو نیست خیلی الان از لحاظ روحی و جسمی شرایط بدی دارم الان افسوس میخورم چرا چند سال عمر و جوانیمو به پای یه همچین ادمی و زندگی بدون عشق و صداقتی حروم کردم. شما تصمیمتون چیه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دوراهی قپان,  دوراهی قلهک,  دوراهی عشق,  دوراهی زندگی,  دوراهی امیرعظیمی,  دوراهی عشق و هوس,  دوراهی عقل و احساس,  دوراهی ابی,  دوراهی قپان کجاست,  دوراهی محسن یگانه,  دوراهی طلاق,  دوراهی طلاق و زندگی,  دوراهی طلاق یا زندگی,  بر سر دوراهی طلاق,  فرزند,  فرزندان رهبر,  فرزنده زبير محمود,  فرزنده زيباري,  فرزندان خامنه ای,  فرزندان حضرت محمد,  فرزند پسر,  فرزندان حضرت علی,  فرزندان حسن روحانی,  فرزند مهناز افشار,  فضای مجازی,  فضای مجازی چیست,  فضای مجازی به انگلیسی,  فضای مجازی در کلام رهبری,  فضای مجازی در ایران,  فضای مجازی و خانواده,  فضای مجازی یعنی چه,  فضای مجازی خداحافظ,  فضای مجازی سراج,  فضای مجازی و کودکان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)