نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: عشق زیادی

2798
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10387
    تشکـر
    10
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق زیادی

در حال حاضر 21 سالمه هف ماهه باردارم و از اینکه خیلی زیاد عاشق شوهرمم خسته شدم چون مشکلات زیادی برام ایجاد کرده.
    چهار سال با هم کار میکردیم و تقریبا میشه گف تو این چار سال 24ساعت شبانه روز پیشش بودم.حالا حدودا چن هفته است ک تغییر شغل داده و من توی خونه ام و اون از صب تا 6شب سرکاره صبحا ک میره من حدودا نیم ساعت از دوریش گریه میکنمم.
    خیلی هم بهش شک پیدا کردم و هرکاری ک انجام میده فک میکنم رابطه مشکوکی با ی خانم داره
    گرچه ناگفته نماند شوهرمم کم دنبال اینجور کارها نبوده و نسبت ب خواهر هایم چشم دارد چوم خودش مستقبم بهم گفته ک من تمایل دارم با خواهر بزرگت ************ داشته باشم و همینطور ب طور غیر مستقیم خواسته ک با خواهر مجرد سر صحبت ************ و حرفهای اونجوری رو باز کنه و چون خواهرم مجرده و سرب زیر و سرش توی درس و کتابشه بسیار شکه شده و ترسید و مستقیم با خودم در میون گذاشت
    درطول روز همش ب فکرشم و فکر میکنم ک سرکار با خانمهای همکارش رابطه نامشروع داره و همش در حال غصه خوردن و گریه هستم البته همه اینا ب خاطر زیادی دوست داشتنشه و همینطور آتوهایی ک تا حالا دست من داده
    خودم میدو نم ک کمتر باید توی کارش سرگ بکشم ک کمتر گندش درییاد اما چ کنم ک مث خوره ب جونم افتاده و دیوانم میکنه و همیشه بهش شک دارم و از هر حرکتش فکرهای بدی ب ذهنم میرسه
    راهنماییم کنید ک درحد معمول دوسش داشته باشم شکی ک بهش دارم برطرف بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عشق زیادی

مشاوره بهترین راه برای شماست...فقط همینو بگم مردا هرچقد شما پا پیش بزاری بد عادت تر میشن.هر چی شما بیشتر دوست داشته باشی اونا کمتر بروز میدن..به یک مشاور خوب مراجعه کنید

3. کاربران زیر از nard_121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب در هر چیزی افراط و تفریط باعث این اتفاقات میشه ...

قرار نیست شما برای دوست داشتن کسی رژیم خاصی بگیرید

فقط باید در حد معقول باشه و این رفتارتون هم بیشتر به خاطر تنها موندن در خانه است

معمولا" با اومدن بچه رفتارهای مردا عوض میشه و بیشتر به خانواده علاقه مند میشن

بهتره از این همه استرس و نگرانی خودتون رو دور کنید چون همه این فشارهای عصبی برای فرزندتون مثل سم می مونه

و میتونه روی زندگی آینده ایشون تاثیرگذار باشه ... پس کمی از خودخواهی خودتون کم کنید و به فکر اون موجودی باشید

که به این دنیا دعوتش کردید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید 93 نمایش پست ها
    در حال حاضر 21 سالمه هف ماهه باردارم و از اینکه خیلی زیاد عاشق شوهرمم خسته شدم چون مشکلات زیادی برام ایجاد کرده.
    چهار سال با هم کار میکردیم و تقریبا میشه گف تو این چار سال 24ساعت شبانه روز پیشش بودم.حالا حدودا چن هفته است ک تغییر شغل داده و من توی خونه ام و اون از صب تا 6شب سرکاره صبحا ک میره من حدودا نیم ساعت از دوریش گریه میکنمم.
    خیلی هم بهش شک پیدا کردم و هرکاری ک انجام میده فک میکنم رابطه مشکوکی با ی خانم داره
    گرچه ناگفته نماند شوهرمم کم دنبال اینجور کارها نبوده و نسبت ب خواهر هایم چشم دارد چوم خودش مستقبم بهم گفته ک من تمایل دارم با خواهر بزرگت ************ داشته باشم و همینطور ب طور غیر مستقیم خواسته ک با خواهر مجرد سر صحبت ************ و حرفهای اونجوری رو باز کنه و چون خواهرم مجرده و سرب زیر و سرش توی درس و کتابشه بسیار شکه شده و ترسید و مستقیم با خودم در میون گذاشت
    درطول روز همش ب فکرشم و فکر میکنم ک سرکار با خانمهای همکارش رابطه نامشروع داره و همش در حال غصه خوردن و گریه هستم البته همه اینا ب خاطر زیادی دوست داشتنشه و همینطور آتوهایی ک تا حالا دست من داده
    خودم میدو نم ک کمتر باید توی کارش سرگ بکشم ک کمتر گندش درییاد اما چ کنم ک مث خوره ب جونم افتاده و دیوانم میکنه و همیشه بهش شک دارم و از هر حرکتش فکرهای بدی ب ذهنم میرسه
    راهنماییم کنید ک درحد معمول دوسش داشته باشم شکی ک بهش دارم برطرف بشه
    سلام

متاسفم از انچه که خواندم ولی شما و شوهر محترمتان هر دو به شدت بیمارید عزیز!!!!!!؟؟

نمیدونم همسر خوبتون!؟ چند سالشه ولی یک خانم 21 ساله 7 ماهه باردار اونم با این اوصاف و شوهر عاقلشون میگن من دوست دارو با خواهرهات..... و شما هم خیلی عاشق ایشونید و.... بابا ایول!!؟؟

شما عاشق چی این آقای محترمید؟

نه عزیز شما تنهائید -ناتوانید-نادانید- و نیازمند ایشون و ایشون هم بی انصاف و بی مسئولیت کم عقل. معذرت میخوام ولی عین حقیقته.

حتما هر دو مشاوره میخواین تا به اصل زندگی مشترک برسید عزیز والا یک عمر کشمکش و ......... و شک و شکاکی جهنمی برایتان خواهد شد. موفق باشید.

دکترا در روانشناسی

7. 4 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از انچه که خواندم ولی شما و شوهر محترمتان هر دو به شدت بیمارید عزیز!!!!!!؟؟

نمیدونم همسر خوبتون!؟ چند سالشه ولی یک خانم 21 ساله 7 ماهه باردار اونم با این اوصاف و شوهر عاقلشون میگن من دوست دارو با خواهرهات..... و شما هم خیلی عاشق ایشونید و.... بابا ایول!!؟؟

شما عاشق چی این آقای محترمید؟

نه عزیز شما تنهائید -ناتوانید-نادانید- و نیازمند ایشون و ایشون هم بی انصاف و بی مسئولیت کم عقل. معذرت میخوام ولی عین حقیقته.

حتما هر دو مشاوره میخواین تا به اصل زندگی مشترک برسید عزیز والا یک عمر کشمکش و ......... و شک و شکاکی جهنمی برایتان خواهد شد. موفق باشید.

دکترا در روانشناسی
    دکتر زدی طرف رو له و لورده کردی.
    قربونت کمی محترمانه کمک کن.
    بنظرم حرفهای شوهرایشان در مورد خواهرهاشون لزوما به معنای انحراف نیست.

9. کاربران زیر از روح اله بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط روح اله نمایش پست ها
    ببخشید آقا اگه انحراف نیست چیه؟!
    حتما بخاطره قلب بزرگشون هست ک همه توش جا میشن و دوست دارن با خانمشون ارتباط دارن با خواهر خانمشون هم داشته باشن ک دلشون نشکنه......

11. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط روح اله نمایش پست ها
    غرضی نیست و بعضی اوقات لازمه. موفق باشید

13. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    ببخشید آقا اگه انحراف نیست چیه؟!
    حتما بخاطره قلب بزرگشون هست ک همه توش جا میشن و دوست دارن با خانمشون ارتباط دارن با خواهر خانمشون هم داشته باشن ک دلشون نشکنه......
    ذات مردها اینجوریه، حتی اگه عاشق همسرشون باشند دوست دارند با هر دختر خوشگلی که میبینن رابطه داشته باشند، حالا شوهر ایشان بخاطر سادگی و سن کمشون این حرفها رو مطرح کرده اند، سن بالاها لو نمیدن.

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10520
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکر کنم باید زیاد بهش عشقتو نشون نده بذار تشنت بشه

16. کاربران زیر از عاشق علی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10387
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    0

تشکر از همه
    اما من خودم همه اینها رو میدونم فقط راه حل میخوام ک اجرا کنم بهم راهشو نشون بدین.گرچه قبلا ب این شدت نبوده و فک میکنم از بارداریه، نمیدونم واقعا خسته شدم

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10387
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط najmehrez نمایش پست ها
    اکیدا پیشنهاد می کنم که تجسّس کردن رو کنار بگذارید. نتیجه تجسس، چیزی جز شک و شبهه های فراوان، ایجاد ناامنی در طرف مقابل، و ریختن آبرو و باز شدن روی افراد به همدیگر نیست. هر کسی مسئول اعمال خودش هست و باید به زودی در برابر خدا پاسخ اعمال آشکار و نهانش رو بده.
    ممکنه بپرسید اگر این کار رو نکنم، همسرم با خیال راحت میره و هر کاری که دلش خواست انجام میده. پاسخ اینه که نه لزوما اینطور نیست.
    خب، ممکنه بگید من دیگه تجسس نمی کنم، اما سهوا و به صورت اتفاقی متوجه شدم که همسرم با دیگری در ارتباط هست. این بار چه کار کنم؟

در اینجا بهترین کار اینه که حمل بر صحّت کنید. یعنی چی؟
    امام علی(ع) می فرمایند:«عذر برادرت را بپذیر و اگر عذری نداشت برای او عذری بتراش».

خیلی سخن عمیقی هست. یعنی نه تنها اگر کسی از ما عذرخواهی کرد، عذرش رو قبول کنیم، بلکه اگر بهانه و توجیهی هم نداشت، خودمون براش توجیهی درست کنیم تا احتمالا شرمنده نشه!

این نوع رفتار بزرگ منشانه در جان افراد بسیار تاثیرگذار هست.

پس، اصل دوم اینکه حمل بر صحّت کنید و خوشبین باشید.

مثال میزنم. شما میتونید در این مرحله، به صورت غیرمستقیم رفتارهایی نشون بدید یا حرفهایی بزنید که همسرتون رو به فکر فرو ببره. مثلا بهش بگید یکی از دوستانم مشکلی رو با من مطرح کرده، و من موندم چی بهش بگم. از تو مشورت می خوام بهش کمک کنی، ولی نمیتونم اسم دوستم رو فاش کنم، چون میشناسیش و او هم مایل نیست کس دیگری جریانش رو بدونه. مشکل دوستم اینه که متوجه شده همسرش به صورت پنهانی با یک زن دیگه در ارتباط هست. میگه من و همسرم همدیگر رو دوست داریم و روابطمون هم با هم خوبه و از هم گله ای نداریم، نمیدونم چه دلیلی داره که همسرم توجهش جلب شده به سمت زن دیگه. این موضوع منو آزار میده و در عین حال دلم نمی خواد روم تو روی شوهرم باز بشه و بالاتر از اون اینکه شوهرم رو دوست دارم و اونم منو دوست داره. نمیدونم چیکار کنم.

با این بیان، در ذهن همسرتون شکل میگیره که شاید شما فهمیده باشید. واکنش همسرتون میتونه به شما کمک کنه تا ببینید مشکلش چیه. مثلا ممکنه همسرتون بگه خب شاید زنش به برخی نیازهای شوهرش توجه نمی کنه. اونوقت شما با ظرافت بپرسید که خب مردها چه نیازهایی براشون مهمتره؟ پاسخ همسرتون فرافکن کردن نیازهای خودش هست و نشان دهنده اینکه این نیازها در او احتمالا از جانب شما کمتر دیده شده و باید تمرکزتون رو بیشتر روی این موارد معطوف کنید. اگر بگه خب به هر حال ممکنه برای هر کسی پیش بیاد و شاید از جانب زنه براش دام پهن شده یا درخواست از طرف اون زن بوده. اونوقت شما میتونید بپرسید که به نظرت اگر یه زن دیگه بهش درخواست بده، اونوقت شوهر مجازه که رابطه برقرار کنه؟ یعنی اگر یه مردی بیاد به دوستم درخواست بده، آیا زن مجازه رابطه برقرار کنه یا اینکه بهتره این کار رو نکنه و روی رابطه خودش و همسرش و مشکلات شون با هم متمرکز بشن؟

اینها رو مثال زدم. شما میتونید با روشهای خوب، خیلی موارد رو از زیر زبون همسرتون بیرون بکشید که حاکی از دیدگاه های او در این باره و هیمنطور علل این رفتارهاش هستند.اما، اگر این روش هم جواب نداد(البته برای هر روش باید زمانی معقول در نظر بگیرید و مثلا نگید من یه هفته صبر کردم و نشد!؛ دست کم شش ماه تحمل و تامل کنید)، اونوقت میتونید علنا گفت و گو با همسر در این باره رو آغاز کنید.

پس، اصل چهارم یا بهتر بگیم مرحله چهارم، گفت و گوی علنی و آشکار با همسر هست. منظور از گفت و گوی علنی این نیست که داد و بیداد راه بندازید و به دیگران اطلاع بدید. مهمترین اصل این مرحله حفظ آبروی همسرتون هست. فقط و فقط با خود همسرتون مساله رو مطرح می کنید و بهش میگید که من مدتهاست اطلاع دارم، ولی به دلایلی و به امید بهتر شدن وضعیت به روی خودم نمیاوردم. در این مرحله به صورت منطقی و با آرامش با همسرتون صحبت می کنید که من میخوام بدونم علت چی هست؟ اگر مشکلی از جانب من هست، بگو تا برطرف کنم. اگر اینطور نیست، پس مشکل چیه؟ مثلا آیا طرف مقابل مشکلی داره؟ آیا من باید تاوان مشکل اون خانم با همسرش رو بپدازم؟
    با یک مشاوره مناسب، اون موقع میتونید بهترین تصمیم رو اتخاذ کنید. شاید نیازه روی مهارتهای خاصی کار کنید. شاید برخی مسائل از دیدتون پنهان مونده که در روابط زناشویی مهم بوده اند. شاید همسرتون مشکلاتی داره که باید درمان بشن و ...

اونوقته که با بررسی های کامل میتونید درباره ادامه روند زندگی تون تصمیم گیری کنید.
    ممنون از راهنمائی ها و راهکارهاتون حتما عمل مبکنم
    و اینکه ممکنه این فکرها و رفتارها ب دوران بارداری مربوط باشه چون من خودم واقعا از نظر عقلی دوست ندارم این کارها رو انجام بدم اما از نظر قلبی وادار میشم ک اینجوری رفتار کنم و دست خودم نیس

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19529
    تشکـر
    30
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

باشوهرت در موردش جدی حرف بزن و بگو ک اذیت میشی شاید شوهرت از روی شوخی این حرفارو میزنه تا حس حسادت تورو تحریک کنه بعضی مردا دوسدارن ببینن ک خانوماشون چقد حساسن و این رو میزارن پای دوسداشتنشون

20. کاربران زیر از زحل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)