مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

موضوع: مشاوره طلاق

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز این موضوع که من میگم کاملا نظر شخصی منه
    من به دوست داشتن شما شک ندارم ولی متاسفانه به دوست داشتن اون آقا شک دارم و مطمن نیسم اگر شما خانوادتو ول کنی ، همسرتون در اینده از همه نظر شما رو ساپورت میکنه یا نه .
    اول از همه ایشون باید از همون اول در مورد گذشتش صداقت نشون میدادن
    دوم اینکه متاسفانه حرمت و احترام بین همه ی اعضای خانواده از بین رفته و من خودم شخصا معتقدم اگر احترامی نباشه عشق هم کمرنگ میشه
    در ثانی ایشون اگر واقعا شما رودوست دارن از همین الان به شما احترام و محبت میزارن نه اینکه بگن اگر بیای خونم بهت محبت میکنم در ایندم شاید برای هر محبتی که بخوان بهت بکنن ازتون باج بگیرن
    و همچنین ایشونم شخص وابسته به خانوادشونن که نظر اونا هم میتونه رو زندگیتون اثر بزاره
    ولی در کل اگر خاصی ازش جدا باشی باید باید باید با خوبی و خوشی از هم جدا بشی که بعدا نخوات انتقام بگیره باید مجاب بشه که به خاطره خودشه و خانوادته که مصلحت نیست
    واگرم خاصی ادامه بدی به نظرم شما به یک دوره شناخت بیشتری نیاز دارید تا از اخلاقاش بیشتر اشنا بشید و حتما اگر تونسی حضورا پیش مشاور بری

پس به نظرم خوب همه جوانب رو بررسی کن و ببین با این اتفاقاتی که پیش اومده و همچنین با شناختی تقریبی که از همسرت داری خوشبختی خودتو چگونه میبینی؟ حداقل در این باره خودت تصمیم بگیر ببین چی به نفعته
    اون درمورد گذشتش گفته بهم...تا الانم بهم محبت کرده ..ولی با این بحث و جدالا میگه تا نیومدی تو خونه دیگه کاری بهت ندارم..بیشتر از همه حرف بودن خانوادشه ...پریروز باهاش اینقدر حرف زدم که من وسایل خونم خودم میخوام انتخاب کنم به بابات بگو وسایل بزاره برا پسر بعدیش یکم بحث کردیم از پریروز گوشیش خاموش تا روشن میکنه جوابم نمیده ...با این کاراش که اصلا به حرفام توجه نمیکنه از خانوادش داره بدم میاد ...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.16
    تشکـر
    4,194
    تشکر شده 10,055 بار در 5,023 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : مشاوره طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimiiii نمایش پست ها
    سلام ..ببخشید میخواستم یه راهنماییم کنید...من مادرم به دلیل اینکه نژاد شوهرم سیاهه میگه طلاق بگیر الان یکساله اصلا کوتاه نیومده و بازم رو حرفشه..شوهرم میگه تا سه ماه دیگه تکلیفم با همتون مشخص میکنم ازتون شکایت میکنم ،عمرم تلف شده و خسارت ازتون میگیرم، میرم زن میگیرم اگه خانوادت نذاشتن بیای سر خونه زندگیت...نمیدونم چیکار کنم...من خیلی میترسم و جرات هیچ کاری ندارم ....مادرم خیلی نفرینم میکنه میگه یه روزم دیگه حق نداری بیای پیش ما... ولی بازم من میدونم آبروریزی راه میندازه
    ...تو رو خدا یه کمکی بهم کنید خسته شدم دیگه ، نمیدونم کدوم طرف انتخاب کنم،خیلی شرایط برام سخته،یه راهنماییم کنید؟

همونطور که دوستان اشاره کردن شما باید از روز اول به این مورد توجه میکردید .
    به هر حال با این شرایط شما دو حق انتخاب دارید .
    یا به سمت خانواده برگردید یا به سمت شوهرتون برید .
    در اسلام بعد از ازدواج زن و مرد اولیت اصلی برای هر این افراد فقط خانواده و زندگی مشترکه .
    پس فکر نکنید اگر قرار باشه به زندگی ادامه بدید نفرین مادرتون دامنگیر خواهد شد .
    و این تفکر درستی نیست که فکر میکنم خدا نشسته فقط اه و نفرین مستجاب میکنه .
    پس درست و منطقی تصمیم گیری کنید .
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.88
    تشکـر
    46
    تشکر شده 122 بار در 95 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

پاسخ : مشاوره طلاق

سلام چرا انقد جای ارزشها عوض شده! اگر آدم خوبی هستن اگه دوست داره اگه برات احترام قایله،غرورشو با حرفای الکی و بی اساس زیر پاتون نذارید،نژاد سیاه یعنی چی؟!اگه واقعا احتمال داره بچه تتون سیاه پوست بشن ،که فک میکنم این طور نیست چون ایشون اگه ژن سیاهی پوست رو داشته باشن به صورت مغلوب هستش،

4. کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.33
    تشکـر
    452
    تشکر شده 854 بار در 493 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

پاسخ : طلاق

عزیزم
    یه لحظه برعکس کن قضیرو
    مادرشوهرت یهو به شوهرت میگفت دختررو طلاق بده دختره پوستش سیاهه...واقعا خودتو بزار جای شوهرت

دوست داشتی شوهرت چیکار کنه ؟؟

بهش حق میدادی طلاقت بده ؟؟؟ یا حق نمیدادی؟؟؟

مطمنا حق نمیدادی
    پس نه شرعی نه اخلاقی همچین حقی رو نداری،اینجوری به دلایل مسخره تباه نکن ایندتو با شکستن دل یه ادم بی گناه
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

6. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
مشاوره,  مشاوره خانواده,  مشاوره آنلاین,  مشاوره حقوقی رایگان,  مشاوره ازدواج,  مشاوره رایگان در تلگرام,  مشاوره آنلاین رایگان,  مشاوره تحصیلی,  مشاوره حقوقی,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره طلاق رايگان,  مشاوره طلاق آنلاین,  مشاوره طلاق توافقي,  مشاوره طلاق مشهد,  مشاوره طلاق در دوران عقد,  مشاوره طلاق در اصفهان,  مشاوره طلاق تلگرام,  مشاوره طلاق در مشهد,  مشاوره طلاق در تورنتو,  مشاوره طلاق در تلگرام,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)