مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: آیا باید ساکت بمانم.خیلی سخته؟

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.78
    تشکـر
    1
    تشکر شده 567 بار در 296 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : آیا باید ساکت بمانم.خیلی سخته؟

چرا ترک نمیکنن؟
    الان شما جوون هستین و متوجه نمیشین چه انرژی ازتون گرفته میشه وقتی بار زندگی رو به تنهایی به دوش میکشین.
    اما با گذشت زمان اثر روحی و جسمی بدی روی شما خواهد گذاشت.
    اگه از زندگیتون راضی هستین به همسرتون کمک کنید ترک کنه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    5
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ببینید مثل دوست میگم که تجربه کرد مرد زاهدانی که معتاد نباشه من ندیدم.این طرف کشور اگه بچه کوچک دل درد بشه مسکنشون تریاکه.سردرد بشه دود میدنش وجالبه که نسبت به انتی بیوتیک خیلی بدبین هستن.بچه با تریاک اب بندی میشه.میدونم قبلا همه چی رو امتحان کرده .تو سربازی ترک کرد چون میخواست ازدواج کنه اما بعد متادون استفاده میکنه.یادمه اولین بار که قرص رو دیدم نمیدونستم از کی بپرسم رفتم داروخانه زنی کنارم بود گفت متادون مخدره.من نمی دونستم ناس چیه.چه تاثیری داره.اما حالا میدونم میدونم روی ادمیت نقابی میزنه که طرف خودش رو هم همانطور باور میکنه. یه بار رفته بودم دانشگاه به دخترم بجای شربت سرماخوردگی شربت متادون داده بودن خدا رحم کرد بچم چی کشید.سرتونو درد نیارم با بیان اینا باز زندگیمو ورق زدم . بی خیالی .روحیه قوی وشاد من ورزش ونماز نسخه منه.اما برام دعا کنین. به دوستان هرکی دارین نصیحت کنین ازدواج راه دور نکنن بخصوص با اینجاییا.مرسی

3. 2 کاربران زیر از شب تاب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18720
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.49
    تشکـر
    113
    تشکر شده 138 بار در 92 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط شب تاب نمایش پست ها
    ببینید مثل دوست میگم که تجربه کرد مرد زاهدانی که معتاد نباشه من ندیدم.این طرف کشور اگه بچه کوچک دل درد بشه مسکنشون تریاکه.سردرد بشه دود میدنش وجالبه که نسبت به انتی بیوتیک خیلی بدبین هستن.بچه با تریاک اب بندی میشه.میدونم قبلا همه چی رو امتحان کرده .تو سربازی ترک کرد چون میخواست ازدواج کنه اما بعد متادون استفاده میکنه.یادمه اولین بار که قرص رو دیدم نمیدونستم از کی بپرسم رفتم داروخانه زنی کنارم بود گفت متادون مخدره.من نمی دونستم ناس چیه.چه تاثیری داره.اما حالا میدونم میدونم روی ادمیت نقابی میزنه که طرف خودش رو هم همانطور باور میکنه. یه بار رفته بودم دانشگاه به دخترم بجای شربت سرماخوردگی شربت متادون داده بودن خدا رحم کرد بچم چی کشید.سرتونو درد نیارم با بیان اینا باز زندگیمو ورق زدم . بی خیالی .روحیه قوی وشاد من ورزش ونماز نسخه منه.اما برام دعا کنین. به دوستان هرکی دارین نصیحت کنین ازدواج راه دور نکنن بخصوص با اینجاییا.مرسی
    سلام
    احتمالا افراد دور و بر شما اینجورند بقیه همه اینطور نیستند من زاهدان ا
    شنا دارم اینطوری نیستند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

آیات,  آیا میدانید,  آیت الکرسی,  آیان,  آیات قرآنیه,  آیا خدا وجود دارد,  آیا تیروئید خطرناک است,  آیان علی,  آیات شفا,  آیات شیطانی,  آیا باید از جن ترسید,  آیا باید از مرگ ترسید,  آیا باید از خدا ترسید,  آیا باید ازدواج کرد؟,  آیا باید ساد را بسوزانیم,  آیا باید از جن ها ترسید؟,  آیا باید خیانت را بخشید,  آیا باید طلاق بگیرم؟,  آیا باید عاشق شد,  آیا باید آبغوره را جوشاند,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  گفتنی های زیبا,  گفتن اذان,  گفتنی های جالب,  گفتنی ها,  گفتن دوستت دارم,  گفتن صبح بخیر,  گفتنی های عاشقانه,  گفتن ذکر,  گفتن ساعت به انگلیسی,  گفتنی ها کم نیست,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)