نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: احساس عدم اعتماد در همسر

1561
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35820
    تشکـر
    27
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس عدم اعتماد در همسر

باسلام و خسته نباشید
    من 5 ماه همسر با همسرم عقد هستم . واقعا عاشق هم هستیم و همدیگه را دوست داریم .
    یک مساله ای هستش و من رو ناراحت میکنه اینکه همسرم قبلا با یک اقایی در یکشهر دیگه به صورت چت و تلفنی صحبت میکردند و همیدگه را در مسایل مختلف راهنمایی میکردند . ایشون به من همان اوایل گفتند که چنین شخصی هست و خیلی بهم کمک کرده و خب من هم مشکلی نداشتم و به ایشون هم گفتم که مشکلی نیست .

موردی که هست و من متوجه شدم ، اینه که هنوز این اقا از همسرم راهنمایی میخواهند در مسایل ازدواج و تلفن و چت هنوز دارند ، همچنان مشکلی با این قضیه ندارم ولی ناراحتیم از این هست که خانمم این مساله از من مخفی میکنه و هیچ حرفی راجب این قضیه به من نمیزنه و من از طریق شخص دیگری این قضیه اطلاع پیدا کردم .

خب این قضیه خیلی من و ناراحت میکنه که چرا همسرم این موضوع از من مخفی میکنه ، چرا بهم نمیگه فلانی ازم راهنمایی خواسته و من راهنماییش کردم و به جای ان ازم این موضوع مخفی میکنه و به رو نمیاره ، حتی یک بار باهم داشتیم روی گوشی مطلبی میخوندیم و این اقا براشون وویس ارسال کرد و خیلی واضح و مشخص بود ولی خانمم سریع مخفیش کرد.

به نظر شما من باید چکار کنم ؟
    از این رفتار و مخفی کاری اصلا خوشم نمیاد . دوست دارم هر چیزی هست بهم بگه

ممنون میشم راهنمایی کنید
    باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس عدم اعتماد در همسر

با درود

دوست گرامی ، هر دو تاپیک شما را خواندم. با توجه به خصوصیات اخلاقی شما که مهربان و با احساس هستید. به نظر من در انتخاب همسر اشتباه کردید. چون زندگی با کسی که مغرور است بسیار دشوار خواهد بود. و شما را سرد خواهد کرد. پنهان کاری و دروغگویی هم جای خود دارد. و گمان نمی کنم امکان تغییر آنچنانی باشد.

3. کاربران زیر از خرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2005 نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید
    یک مساله ای هستش و من رو ناراحت میکنه اینکه همسرم قبلا با یک اقایی در یکشهر دیگه به صورت چت و تلفنی صحبت میکردند و همیدگه را در مسایل مختلف راهنمایی میکردند . ایشون به من همان اوایل گفتند که چنین شخصی هست و خیلی بهم کمک کرده و خب من هم مشکلی نداشتم و به ایشون هم گفتم که مشکلی نیست .

موردی که هست و من متوجه شدم ، اینه که هنوز این اقا از همسرم راهنمایی میخواهند در مسایل ازدواج و تلفن و چت هنوز دارند ، همچنان مشکلی با این قضیه ندارم ولی ناراحتیم از این هست که خانمم این مساله از من مخفی میکنه و هیچ حرفی راجب این قضیه به من نمیزنه و من از طریق شخص دیگری این قضیه اطلاع پیدا کردم .

خب این قضیه خیلی من و ناراحت میکنه که چرا همسرم این موضوع از من مخفی میکنه ، چرا بهم نمیگه فلانی ازم راهنمایی خواسته و من راهنماییش کردم و به جای ان ازم این موضوع مخفی میکنه و به رو نمیاره ، حتی یک بار باهم داشتیم روی گوشی مطلبی میخوندیم و این اقا براشون وویس ارسال کرد و خیلی واضح و مشخص بود ولی خانمم سریع مخفیش کرد.

ممنون میشم راهنمایی کنید
    باتشکر
    سلام
    هیچ چی بهتر از روراستی نیست
    بنظر من جای خودخوری
    خیلی اروم و منطقی با همسرتون در این مورد صحبت کنید
    و ازشون سوال کنید چرا این مسئله رو پنهان کردن؟
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

5. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2005 نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید

ممنون میشم راهنمایی کنید
    باتشکر

سلام

مطلب شما را خواندم عزیز , البته مسائل مختلفی از قبیل سن و سال و نوع آشنایی و ازدواج و تحصیلات و..... رو نمیدانم ولی با توجه به گزارش مختصر شما باید عرض کنم در رابطه با سوالتون:

در وحله اول اگر ایشون قبل از اینکه شما متوجه تماسهای این دو نفر شده اید و مطلب را برای شما عنوان کرده اند. دال بر صادق بودن ایشونه ولی اگر بعد از اینکه شما متوجه شده اید توضیحاتی داده اند

جای سوال داره که چرا پنهان کاری!!؟؟

در ضمن اصلا بعد از ازدواج این نوع ارتباطات معنی نداره مگر اینکه یکی از طرفین بر حسب تخصصی که داره از همکاران روانشناس و یا روانپزشک ما باشند, اونم در حوزه کاری و تخصصی به عنوان مشاور و بیمار!!

کوتاه سخن:

بهتر این هست که قبل از اینکه بیشتر در این ازدواج جلو بروید هر دو با هم به یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خود رجوع کنید جهت شناخت بیشتر خود و دیگری.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. 3 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)