نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: اختلاف خانوادگی برادر

1190
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف خانوادگی برادر

سلام خدمت دوستان
    بنده داداشی دارم که جدیدا با خانوادش بیگانه شده و بیشتر با خانواده همسرش هست به طوری که حتی خانواده خودش رو به خونش دعوت نمیکنه لطفا مرا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اختلاف خانوادگی برادر

نقل قول نوشته اصلی توسط srs.soft نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    بنده داداشی دارم که جدیدا با خانوادش بیگانه شده و بیشتر با خانواده همسرش هست به طوری که حتی خانواده خودش رو به خونش دعوت نمیکنه لطفا مرا راهنمایی کنید

این روشی هست که برادر شما در زندگی در پیش گرفته و کسی هم نمیتونه مجبور به تغییرش کنه

بهتره صبور باشید تا شرایط و گذر زمان شاید که تغییری در رویه ایشون ایجاد کنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط srs.soft نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    خواهشا تو زندگی برادرتون دخالت نکنین. بذارین هرجور راحته رفتار کنه. اگه بدونین با این به اصطلاح سوسه اومدنها چه به روز زندگی برادرتون میارین، دیگه چنین حرفی نمیزدین.
    خودتون هم در اینده ازدواج میکنین. اونوقت ممکنه بنا به هر دلیل، با همسرتون تصمیم بگیرین با عده ای بیشتر و با عده ای کمتر رفت و امد کنین. اونوقت اگه بعضیا انتقاد کنن از سبک زندگی تون خوشتون میاد؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    خواهشا تو زندگی برادرتون دخالت نکنین. بذارین هرجور راحته رفتار کنه. اگه بدونین با این به اصطلاح سوسه اومدنها چه به روز زندگی برادرتون میارین، دیگه چنین حرفی نمیزدین.
    خودتون هم در اینده ازدواج میکنین. اونوقت ممکنه بنا به هر دلیل، با همسرتون تصمیم بگیرین با عده ای بیشتر و با عده ای کمتر رفت و امد کنین. اونوقت اگه بعضیا انتقاد کنن از سبک زندگی تون خوشتون میاد؟
    عجب حرفی زدی
    ینی پدرو مادری ک اونقدر درد کشید و زحمت کشید تا بچه اشد رشد کنه و پیشرفت کنه حالا ک از آب و گل دراومده دیگه هیچ حق دوست داشتن و دلتنگی نداره.
    تو ک دختری اگه همسرت ازت بخواد بخاطره اون با خانواده ات قطع رابطه کنی و خانواده ات حق ندارن به خونتون بیان حاضری قبول کنی؟ تا کی تحمل میکنی؟
    چون پدرومادر پسره هستن جنایتکارن و پدرومادر دختر بودن فرشته ان.

یا علی مدد
    ویرایش توسط fateme.68 : 12-04-2016 در ساعت 04:55 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

سلام
    از دست شما کاری ساخته نیست فقطنیاز به زمان هست
    ی چیزی ک تاحالا اثبات شده پسری ک بخاطره همسرش پدرومادرش را رها میکنه مطمین باش خیلییییی زود بخاطره ی دختر دیگه همسرش را رها میکنه.
    چون هیچ زنی باارزش تر از مادر نیست برای فرزند.

یا علی مدد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    عجب حرفی زدی
    ینی پدرو مادری ک اونقدر درد کشید و زحمت کشید تا بچه اشد رشد کنه و پیشرفت کنه حالا ک از آب و گل دراومده دیگه هیچ حق دوست داشتن و دلتنگی نداره.
    تو ک دختری اگه همسرت ازت بخواد بخاطره اون با خانواده ات قطع رابطه کنی و خانواده ات حق ندارن به خونتون بیان حاضری قبول کنی؟ تا کی تحمل میکنی؟
    چون پدرومادر پسره هستن جنایتکارن و پدرومادر دختر بودن فرشته ان.

یا علی مدد
    من که نگفتم خدای نکرده بهشون بی احترامی کنن. احترام سرجاش ولی رفت و امد یه چیز شخصیه و ربطی به بی احترامی نداره.

شاید واقعا عروسشون تو جمع اونها به هر دلیلی راحت نیست یا حتی خود پسرشون فرصت کافی برای رفت و امد دائمی نداره.
    من خودم از این جور حرفا ضربه زیاد خوردم. همین طلبکاری ها یا توقعات بیجا چنان اتیشی میندازه به زندگی زن و شوهر که حد نداره.
    مادر و پدر زحمت کشیدن و بچه بزرگ کردن قبول ولی اینکه مدام بخوان منت بذارن یا سرکوفت بزنن که جوونیمو صرف شماها کردیم و عمرمون هدر شد و... جز اینکه فقط احساس گناه میده به بچه بیچاره، هیچ سودی نداره.

به نظر من به جای اینکه بپرسین چرا برادرمون زیاد به ما سر نمیزنه، ببینین شاید ناخواسته رنجشی ایجاد شده یا مشکلی هست که این اتفاق افتاده. به هرحال به زور نمیشه کسی رو وادار به رفت و امد کرد. بهتره اونقدر فضا رو صمیمی و جذاب کنین که خودشون به دلخواه و از روی اشتیاق بیان بهتون سر بزنن نه اینکه به زور و از روی اکراه و صرفا از روی انجام وظیفه زمانی رو بهتون اختصاص بدن.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    از دست شما کاری ساخته نیست فقطنیاز به زمان هست
    ی چیزی ک تاحالا اثبات شده پسری ک بخاطره همسرش پدرومادرش را رها میکنه مطمین باش خیلییییی زود بخاطره ی دختر دیگه همسرش را رها میکنه.
    چون هیچ زنی باارزش تر از مادر نیست برای فرزند.

یا علی مدد
    زنی با ارزش تر از مادر نیست برای فرزند؟

یعنی زنی که هیچوقت طعم مادر شدن رو نمی چشه و فقط میتونه همسری فداکار و عاشق برای شوهرش باشه، زن نیست؟ زنیت نداره؟ قلب و روح نداره؟
    زن جای خودش. مادر جای خودش.
    هیچکس نمی تونه جای کسی دیگه رو بگیره. کی میخوایم این چیزها رو درک کنیم؟
    جمله اخر شمارو هم تو این هفت سال زیاد شنیدم و تلخ تر از چیزیه که بتونم توصیفش کنم. لااقل برای منی که هفت سال خون دل خوردم و انتظار کشیدم تا از جایگاه به قول شما پایین فقط زن بودن به جایگاه مادری برسم تا امثال شما کمی مارو قاطی ادم به حساب بیارین

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

من که نگفتم خدای نکرده بهشون بی احترامی کنن. احترام سرجاش ولی رفت و امد یه چیز شخصیه و ربطی به بی احترامی نداره.

شاید واقعا عروسشون تو جمع اونها به هر دلیلی راحت نیست یا حتی خود پسرشون فرصت کافی برای رفت و امد دائمی نداره.
    من خودم از این جور حرفا ضربه زیاد خوردم. همین طلبکاری ها یا توقعات بیجا چنان اتیشی میندازه به زندگی زن و شوهر که حد نداره.
    مادر و پدر زحمت کشیدن و بچه بزرگ کردن قبول ولی اینکه مدام بخوان منت بذارن یا سرکوفت بزنن که جوونیمو صرف شماها کردیم و عمرمون هدر شد و... جز اینکه فقط احساس گناه میده به بچه بیچاره، هیچ سودی نداره.

به نظر من به جای اینکه بپرسین چرا برادرمون زیاد به ما سر نمیزنه، ببینین شاید ناخواسته رنجشی ایجاد شده یا مشکلی هست که این اتفاق افتاده. به هرحال به زور نمیشه کسی رو وادار به رفت و امد کرد. بهتره اونقدر فضا رو صمیمی و جذاب کنین که خودشون به دلخواه و از روی اشتیاق بیان بهتون سر بزنن نه اینکه به زور و از روی اکراه و صرفا از روی انجام وظیفه زمانی رو بهتون اختصاص بدن.
    رفت و آمد به اندازه خودش و بجا
    نوشتن ک اصلا دعوت نمیکنه
    نه اینکه کم میرن
    هرکسی جایگاه خودش را داره
    اگه همه به حد خودشون قانع باشن این اختلاف ها پیش نمیاد
    پدرومادرها بعد ازدواج بچه هاشون مثه مهمان به خانه پسرشون میرن همین طور برعکس اما مهمونهایی صمیمی
    بعد دیگه کاری به استقلال بچه ها نداشته باشن این میشه حد و مرز.

یا علی مدد

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

زنی با ارزش تر از مادر نیست برای فرزند؟

یعنی زنی که هیچوقت طعم مادر شدن رو نمی چشه و فقط میتونه همسری فداکار و عاشق برای شوهرش باشه، زن نیست؟ زنیت نداره؟ قلب و روح نداره؟
    زن جای خودش. مادر جای خودش.
    هیچکس نمی تونه جای کسی دیگه رو بگیره. کی میخوایم این چیزها رو درک کنیم؟
    جمله اخر شمارو هم تو این هفت سال زیاد شنیدم و تلخ تر از چیزیه که بتونم توصیفش کنم. لااقل برای منی که هفت سال خون دل خوردم و انتظار کشیدم تا از جایگاه به قول شما پایین فقط زن بودن به جایگاه مادری برسم تا امثال شما کمی مارو قاطی ادم به حساب بیارین
    مادرشدن فقط زاییدن فرزند نیست
    بعضی مادرها معتادن یا ندارن بچه اشون را سرراه میزارن آیا اونا مادرن ؟! یا فردی ک اونو به فرزندی قبول میکنه و ی عمر عشق نثارش میکنه؟!
    کسی ک با خون و دل ی بچه را باعشق پرورش میده و درست تربیت میکنه و اونو به پیشرفت میرسونه مادر هست.
    مادر بودن ینی این عزیزدلم.
    منظورم از اینکه هیچ زنی باارزش تر از مادر نیست از روی عشقی ک خدا بین قلبها قرار داده
    بچه ای ک محبت های بی دریغ مادرش را میبینه و تو ایام جوانی ک از اب و گل دراومده رهاش میکنه و بهش بی احترامی میکنه این فرزند نمک نشناس هست پس محبت های همسر هم براش بی ارزش هست.

یا علی مدد
    ویرایش توسط fateme.68 : 12-05-2016 در ساعت 01:02 AM

10. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد