مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    اختلاف فکری با همسر
    با سلام.
    من 2 ساله که ازدواج کردم.از ابتدا اختلاف فکری با همسرم داشتیم.ما در دو خانواده ی متفاوت بزرگ شدیم و این موضوع دو دید متفاوت از زندگی به ما داده.همسرم خیلی به من محبت و عاطفه داره و نیازهای من براش خیلی مهمه.اما مشکلی که من با او دارم بر سر روابطش با سایر آدمهاست.شوهر من انگار یک خشم و نفرت پنهان نسبت به همه داره.از آدمها زود عصبانی می شه و همیشه در پی افکار تلافی جویانست.در ظاهر رفتار خوبی با سایرین داره اما در باطن ازشون بدش می یاد.اگر کسی زیاد بهش زنگ بزنه لج می کنه و جواب تلفنشو نمی ده.یا مثلا اگر کسی یه حرف ساده بزنه که شوهرم خوشش نیاد به یه شکل افراطی از اون متنفر میشه یا اگر کسی جواب تلفنشو نده پشت سر اون شخص حرف نامربوط می زنه.این در حالیه که من در یک خانواده ای بزرگ شدم که پدرم و مادرم خیلی با محبت و خیلی مردم دار بودن و به انسانهای اطرافشون با دید مثبت و خوبی نگاه می کردن.
    هر چی به همسرم می گم که این خشمت نسبت به همه باعث می شه تنها بمونی ناراحت می شه و کار خودش رو می کنه.فکر می کنم به خاطر این باشه که یک پدر عصبانی و از نظر اخلاقی واقعا سطح پایینی داشته(این نظر همست).این موضوع منو به شدت افسرده کرده و داره روی زندگیمون تاثیر می ذاره.اما همسرم می گه من چی واست کم می ذارم.انقدر طرفداری همرو نکن.
    خواهش می کنم راهنماییم کنید که آیا باید به این جنگ برای تغییر همسرم ادامه بدم یا مجبورم اونو همینجوری بپذیرم؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از ghazaaleh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.72
    تشکـر
    4,074
    تشکر شده 9,695 بار در 4,783 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    پاسخ : اختلاف فکری
    خب برای این موارد خستگی وجود نداره و شما میتونید به تلاشتون ادامه بدید ...

ولی به هرحال هرکسی اخلاقی داره که اگه خودش نخواد تغییر کنه نمیشه براش کاری کرد ...

به هرحال اگه ایشون میتونست راضی بشه و به مشاور مراجعه کنه ، شاید امکان اینکه این حالتش کمرنگ بشه بود ...

به هرحال در بحثایی که میکنید مواظب باشید، که غرورشو زیر سوال نبرید چون شدیدا" واکنش نشون خواهد داد ...

یعنی بحث رو احساسی نکنید بلکه بحث رو استدلالی کنید ...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

اختلاف فکری در ازدواج

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

اختلافات,  اختلاف,  اختلاف فطحل,  اختلاف الرأي,  اختلاف وجهات النظر,  اختلاف امتي رحمة,  اختلاف في الاراء,  اختلاف لون العينين,  اختلاف الصور,  اختلافات الصور,  اختلاف فکری زن و شوهر,  اختلاف فکری در ازدواج,  اختلاف فکری,  اختلاف تصاویر فکری,  بازی فکری اختلاف تصاویر,  بازی آنلاین فکری اختلاف تصاویر,  بازی فکری اختلاف تصاویر جدید,  بازی های فکری اختلاف تصاویر,  بازی انلاین فکری اختلاف تصویر,  دانلود بازی فکری اختلاف تصاویر,  متنفرزنيش,  متنرفز,  متنفرم ازت,  متنفرم از عشق,  متنفرم شاهین نجفی,  متنفرم از آدمایی که,  متنفرم شاهین,  متنفرم از خودم,  متنفرم شاهین نجفی دانلود,  متنفرم از دروغ,  اختلاف فکری زن و شوهر,  اختلاف فکری در ازدواج,  اختلاف فکری,  اختلاف تصاویر فکری,  بازی فکری اختلاف تصاویر,  بازی آنلاین فکری اختلاف تصاویر,  بازی فکری اختلاف تصاویر جدید,  بازی های فکری اختلاف تصاویر,  بازی انلاین فکری اختلاف تصویر,  دانلود بازی فکری اختلاف تصاویر,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)