مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: ازدواج دوم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29700
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ازدواج دوم

سلام دوستان
    من 38 سالمه و 16 ساله ازدواج کردم ، همسرم رو هم دوست دارم ولی دیگه خسته شدم چون به خاطر بیماری که داره نمیتونه بچه دار بشه. روش رحم جایگزین رو هم رفتیم که متاسفانه شکست خوردیم و نشد.
    اون بچه پرورشگاهی می خواد و منم کاملا مخالفم و با این نوع بچه ها مشکل دارم و نمی تونم به عنوان بچه خودم بپذیرمش.
    هفته پیش دیگه حرف دلمو زدم که چاره ای بجز ازدواج مجدد ندارم. خیلی بهش برخورد و ناراحت شد. خودش میگه بهت حق میدم زحمتمو زیاد کشیدی ولی نمیتونم اجازه بدم.
    بعد چند روز راضی شد و با شرایطی گفت خودم پیدا میکنم. یه نفر روهم پیدا کرد ولی طرف چون علت طلاقش دوهمسری شوهرش بود قبول نکرد. این روزا زندگی نداریم هردوتامون ناراحت و افسرده ایم. منم نمیتونم از حرفم کوتاه بیام چون هم به عقل و هم به شرع نزدیکتره
    من مذهبی هستم و نمیخوام بهش ظلم کنم در موردش هم خیلی تا حالا از خود گذشتگی کردم خودشم قبول داره ولی بازم زیربار نمیره. نمیخوام ظلم کنم ولی خودمم آدمم تو این چند سال اخیر دوبرابر پیر شدم چون قبل ازدواجمم عاشق بچه بودم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.39
    تشکـر
    414
    تشکر شده 2,545 بار در 1,388 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ازدواج دوم

این مذهبی که میگید یه سرش علی هستش

من ندیدم جایی حضرت علی بگه من از بچه های بی سرپرست مخالفم و مشکل دارم

مطمئنید مذهبی هستید؟

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.46
    تشکـر
    10,117
    تشکر شده 12,935 بار در 6,562 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

سلام

ما دیگه اصلا چیزی به اسم نازایی تو کشور نداریم مطمعن باشید همه راه هارو نرفتید! !!!

همون خرج هایی که میخواید برا زن دوم کنید همه رو برا خرج زن اول کنید همه دکترا رو بره

و اینکه یکبار جواب نگرفتید دلیل نمیشه بازم جواب نگیرید!

و در اخر لطفا قلب زنت نشکن

اگر دقیقا این موضوع برعکس بود شما مشکل داشتید بچه دار نمیشدید توقع نمیکردید همسرتون کنارتون باشه!

ویرایش توسط پریماه. : 07-23-2016 در ساعت 11:24 PM

arash.AP

4. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 662 بار در 414 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

این خیلی ظالمانه است که به خاطر بچه دار نشدن بخواید این کار رو با قلب و احساس یه نفر بکنید مثلا بچه خودت می خواد چه گلی به سرت می زنه که بچه دیگه ای که بزرگش کنی نتونه بزنه؟ اگه شما آدم مذهبی هستی باید یه لحظه به این فکر کنی که شاید خدا نخواسته که بچه ای از خودت داشته باشی.
    شما تصور کن رفتی یه زن دیگه هم گرفتی اگه از اونم بچه دار نشدی چی؟
    می خوای چی کار کنی ؟ می خوای بری زن سوم بگیری؟ یعنی بچه انقدر ارزش داره؟
    من که یه بچه دارم همیشه به همسرم می گم که دوست دارم که بچه دومم یه بچه رو به فرزندی قبول کنم اما با مشورت با یه مشاور ، مشاور منو پشیمون کرد و گفت وقتی خودت بچه داری دیگه نمی شه بچه بیاری چون امکانش هست که بچت سرخورده بشه.
    حالا شما که موقعیت چنین افتخار بزرگی رو داری پسش می زنی؟!!!

6. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.15
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,195 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    این مذهبی که میگید یه سرش علی هستش

من ندیدم جایی حضرت علی بگه من از بچه های بی سرپرست مخالفم و مشکل دارم

مطمئنید مذهبی هستید؟
    تند قضاوت نکنید لطفا
    ایشون دووووست داره بچه خودش رو داشته باشه .
    از هییییییچ تلاشی هم برای همسرش دریغ نکرده
    کسی نگفته بچه بی سرپرست گناهه یا هر چی
    ولی دوست داره وقتی میتونه خودش بچه داشته باشه بچه خودشو داشته باشه
    شما چی میفهمین از 16 سال چشم انتظاری و این دکتر و اون دکتر رفتن و ...
    یبار خدای نکرده سرتون درد بگیره برین دکتر خوب نشه بار دوم برید نا امید میشید ..
    خصوصا اینکه هزینه های درمان ناباروری کمر شکنه
    اینکه کسی بعد 16 سال این حرفو بزنه با کسی که بعد 4 سال بچه دار نشدن این حرفو بزنه یا کسی که میاد میگه بخاطر تنوع طلبی که براش توجیه هم داره میخواد زن بگیره ؛برای بچه های این انجمن هیییچ فرقی نمیکنه و همه رو با یک چوب میرونن .

من در مورد تصمیمشون دخالتی نمیکنم ولی قضاوتی هم نمیکنم و کاملا درکشون مسکنم ...هستند خانم هایی که بخاطر هشق و علاقه به همسرشون و دیدن زجری که همسرشون از فراق بچه میکشه خودشون این پیشنهاد رو میدن .

قرار هم نیست دو تا زن زیر یک سقف زندگی کنن .
    میتونین پیشنهاد بدین از رحم کرایه ای یا از کسایی که نیاز مالی دارند با بچه فراوان از اینجور انسان ها برای اینکار استفاده کنن تا هم خودشون به خواستشون برسن هم یک ثوابی کرده باشن برای کمک به دیگری .

ولی اینکه ایشون رو به بی مذهبی و بی عاطفگی متهم کنید بی انصافیه محضه .
    روی صحبتم هم با همه مخالفینه .

تک تکتون ففط وقتی جای این اقا بودید میتونید قضاوتش کنید .

8. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28420
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    299
    تشکر شده 68 بار در 53 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

تمام راه هارو برید... انشالله نتیجه میگیرید... کسی رو میشناسم بعد از 17 سال بچه دار شدند... توکل کنید توکل کنید توکل کنید ... زن دوم وارد زندگیتون بشه خواهرانه بهتون میگم خیلی دچار مشکل میشید مگر اینکه همسراتون خیلی همدیگر و درک کنند و منصف باشند

10. کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.46
    تشکـر
    10,117
    تشکر شده 12,935 بار در 6,562 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab7 نمایش پست ها
    تمام راه هارو برید... انشالله نتیجه میگیرید... کسی رو میشناسم بعد از 17 سال بچه دار شدند... توکل کنید توکل کنید توکل کنید ... زن دوم وارد زندگیتون بشه خواهرانه بهتون میگم خیلی دچار مشکل میشید مگر اینکه همسراتون خیلی همدیگر و درک کنند و منصف باشند
    منم کسیو میشناسم بعد 20 سال و بعد دو سه تا عمل باردار شد. .

همه ماها زن هستیم اون زنی که با زبون میگه راضیم شوهرم زن بگیره باور نکنید هیچ هیچ هیچ هییییچ زنی نمیتونه با این قضیه کنار بیاد ! با درک ترین و منطقی ترین زن هم بازم احساس داره نمیتونه بپذیره

arash.AP

12. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 662 بار در 414 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    تند قضاوت نکنید لطفا
    ایشون دووووست داره بچه خودش رو داشته باشه .
    از هییییییچ تلاشی هم برای همسرش دریغ نکرده
    کسی نگفته بچه بی سرپرست گناهه یا هر چی
    ولی دوست داره وقتی میتونه خودش بچه داشته باشه بچه خودشو داشته باشه
    شما چی میفهمین از 16 سال چشم انتظاری و این دکتر و اون دکتر رفتن و ...
    یبار خدای نکرده سرتون درد بگیره برین دکتر خوب نشه بار دوم برید نا امید میشید ..
    خصوصا اینکه هزینه های درمان ناباروری کمر شکنه
    اینکه کسی بعد 16 سال این حرفو بزنه با کسی که بعد 4 سال بچه دار نشدن این حرفو بزنه یا کسی که میاد میگه بخاطر تنوع طلبی که براش توجیه هم داره میخواد زن بگیره ؛برای بچه های این انجمن هیییچ فرقی نمیکنه و همه رو با یک چوب میرونن .

من در مورد تصمیمشون دخالتی نمیکنم ولی قضاوتی هم نمیکنم و کاملا درکشون مسکنم ...هستند خانم هایی که بخاطر هشق و علاقه به همسرشون و دیدن زجری که همسرشون از فراق بچه میکشه خودشون این پیشنهاد رو میدن .

قرار هم نیست دو تا زن زیر یک سقف زندگی کنن .
    میتونین پیشنهاد بدین از رحم کرایه ای یا از کسایی که نیاز مالی دارند با بچه فراوان از اینجور انسان ها برای اینکار استفاده کنن تا هم خودشون به خواستشون برسن هم یک ثوابی کرده باشن برای کمک به دیگری .

ولی اینکه ایشون رو به بی مذهبی و بی عاطفگی متهم کنید بی انصافیه محضه .
    روی صحبتم هم با همه مخالفینه .

تک تکتون ففط وقتی جای این اقا بودید میتونید قضاوتش کنید .
    به نظرم بهتره که خودتون رو جای اون خانم هم بذارید
    اونکه از قصد نخواسته که بچه دار نشه اگه ایشون چشم انتظار بودن اون خانم هم درد کشیده هم آسیب بدنی زیادی دیده هم انتظار کشیده.
    من این آقا رو متهم می کنم
    به دو دلیل
    دلیل اول اینه که اگه جای این دو تا عوض شده بود آیا راضی می شدن که همسرشون بره و طلاق بگیره و دوباره ازدواج کنه و یا برعکس آیا خانمشون اینکاری که این آقا می خواد بکنه رو انجام می دادن؟
    دوم اینکه ما همسر انتخاب می کنیم برای اینکه تکمیلمون کنه نیمه دیگمون باشه ما ازدواج نمی کنم که بچه دار بشیم . بچه دار شدن اتفاق می افته ولی کسی اول که می خواد بره برای ازدواج نمی گه با تو ازدواج می کنم چون تو رو یه دستگاه تولید مثل می بینم و من می خوام که به واسطه وجود تفیلی تو نسلم ادامه پیدا کنه.
    این تعبیر زندگی این آقاست. من اگه همسری انتخاب کردم پای همه چیش وای میستم چه خوب چه بد . تنها چیزی که توی زندگی نمی شه تحمل کرد اخلاق بده .
    و یه توصیه هم دارم ، حداقل به همسر دومتون بگید که هیچ ارزشی براتون به غیر از آوردن بچه نداره که اون دیگه تو ازدواج با شما گمراه نشه.

14. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28860
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.53
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    اونکه از قصد نخواسته که بچه دار نشه اگه ایشون چشم انتظار بودن اون خانم هم درد کشیده هم آسیب بدنی زیادی دیده هم انتظار کشیده.
    به دو دلیل
    دلیل اول اینه که اگه جای این دو تا عوض شده بود آیا راضی می شدن که همسرشون بره و طلاق بگیره و دوباره ازدواج کنه و یا برعکس آیا خانمشون اینکاری که این آقا می خواد بکنه رو انجام می دادن؟
    دوم اینکه ما همسر انتخاب می کنیم برای اینکه تکمیلمون کنه نیمه دیگمون باشه ما ازدواج نمی کنم که بچه دار بشیم . بچه دار شدن اتفاق می افته ولی کسی اول که می خواد بره برای ازدواج نمی گه با تو ازدواج می کنم چون تو رو یه دستگاه تولید مثل می بینم و من می خوام که به واسطه وجود تفیلی تو نسلم ادامه پیدا کنه.
    این تعبیر زندگی این آقاست. من اگه همسری انتخاب کردم پای همه چیش وای میستم چه خوب چه بد . تنها چیزی که توی زندگی نمی شه تحمل کرد اخلاق بده .
    و یه توصیه هم دارم ، حداقل به همسر دومتون بگید که هیچ ارزشی براتون به غیر از آوردن بچه نداره که اون دیگه تو ازدواج با شما گمراه نشه.
    سلام.
    دوست من اینجا یک سایت مشاوره هست قرار نیست ما کسی رو متهم کنیم یا با قطعیت و همراه با سرزنش مقصودشون رو قضاوت کنیم.

حتی پدر و مادرها نمیتونن راجع به زندگی زناشویی فرزندشون قضاوت کنن چه برسه به اینجا که هیچکس هیچ شناختی از دیگری نداره و فقط چند خط شرح حال دلیل قضاوتهامونه.

معیار ازدواج٬تفکر و یا هدف هر کس در زندگی متفاوت با دیگریه.ما نمیتونیم یک قانون کلی زندگی برای همه تجویز کنیم.

ما جای ایشون نیستیم و از رابطه احساسی و شدت علاقه و خیلی از جزئیات زندگیشون نا آگاهیم. چنین قضاوت تندی منصفانه نیست.

اکثر ما خانوما اگه جای این آقا باشیم به دلیل قالب بودن احساساتمون با عشقمون تا آخرین نفس بدون بچه زندگی میکنیم اما دیدگاه آقایون متفاوته و احساسات محدودتری دارن و منطقی تر فکر میکنن.

بچه داشتن و تداوم نسل حق طبیعی هر انسانیه و جزو جدانشدنیه حیات بشره.

شرایطی که این آقا در اون قرار دارن واقعا سخته. نظر دادن و تصمیم گرفتن در موردش نیازمند دونستن جزئیات بسیار زیادیه از جمله عقاید خودشون و همسرشون٬شرایط روحی و جسمیشون ٬ پذیرفتن خونواده هاشون٬طبقه اجتماعی و خیلی مسائلی که فقط بین یک زن و شوهر میتونه باشه و قابل توضیح و تفسیر برای دیگران نیست.
    ویرایش توسط asemun : 07-26-2016 در ساعت 02:35 AM

16. کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.15
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,195 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    به دو دلیل

اول باید بگم اینکه میگید ما ازدواج میکنیم و نمیکنیم به این دلایل و اون دلایل ؛دلاسل هر کس با دیگری متفاوته و شامل کلیات نمیشه .

شاید اولین دلیل یک مرد یا زن برای ازدواج داشتن بچه باشه !!!!

علاقه و عشق هر کس هم برای بقای نسل از خودش و چشیدن طعم پدری و مادری با دیگری از زمین تا اسمون متفاوته و نظر شما در این مورد فقط میتونه احساسات خودتون رو شامل بشه نه دیگری ای که شاید خواهر یا برادرتون هم باشه .

پدری و مادری یک غریزه است ..مثل همه غرایز دیگه ..به همون قدرت ..به همون شدت ..و به همون تفاوت در افراد ...ولی ناممکن و وجود نداشتنی نیست ...

دوستی بود که ادعا میکرد من نمیخوام بچه داشته باشم و به دلایل قشنگی اون رو توجیه میکرد ..اینکه برای خودم زندگی کنم و لزومی به وجودش نمیبینم و دلایل بسیار منطقی دیگه ...در جواب فقط یک جمله دادم ...یک روزی ؛یک سنی ؛یک جایی ؛تصمیمت عوض میشه ؛چون پدری و مادری یک غریزست و نشد نداره ..اتفاق میفته ..امروز نه فردا ...
    و افتاد ....

پس اون چیزی که شما میگید یعنی سرکوب کردن غرایز .. امکان نداره و اگر داشت قلبی نیست و عوارض خودش رو خواهد داشت ...

خب حالا همسر این اقا بچه دار نمیشن ...من در جوابم گفتم که قرار نیست همسری اختیار کنند که با همسر اصلیشون زیر یک سقف زندگی کنند ...ایشون میتونن از اون روشهایی که گفتم و نیازی به تکرارش نمیبینم استفاده کنند .

ولی بیخیال شدن بچه نه به نفع روحی ایشونه و نه به نفع همسرشون .

همسر در کنار تمام محسنات و ارزش های والایی که در کمال و رسیدن به ارامش و ...داره و نیاز 6ر انسانیه در ردیف غرایز غریزه جنسی رو تامین میکنه و
    فرزند در ردیف غرایز ؛غریزه پدری و مادری رو ....

با نگاه به تمام این ارزش ها و ویژگیهایی که خداوند به تمام انسانها داده و ازشون ناگریزن ؛قضاوت کنیم نه بر اساس ارزش نوشت های خودمان و یک نسخه نوشت و عرضه اون برای همه افراد

موفق باشید .ر

18. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

ازدواج الشخصية,  ازدواج,  ازدواجية المعايير,  ازدواج موقت,  ازدواجية الشخصية,  ازدواجية,  ازدواج الرؤية,  ازدواجية اللغة,  ازدواجية العمل,  ازدواج سفید,  ازدواج دوم رامبد جوان,  ازدواج دوم سحر قریشی,  ازدواج دوم مهدوی کیا,  ازدواج دوم مرد,  ازدواج دوم عابدزاده,  ازدواج دوم آزیتا حاجیان,  ازدواج دوم فرزاد حسنی,  ازدواج دوم,  ازدواج دوم علی دایی,  ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا,  مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گشا,  مشکل وقت کی دعا,  مشکلات زندگی,  مشکل سوالات,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکلات زناشویی,  ناراحتم,  ناراحت,  ناراحتی یعنی,  ناراحت نباش,  ناراحتي معده,  ناراحتی اعصاب,  ناراحتی کبد,  ناراحتی روده,  ناراحتی کلیه,  ناراحت نباش امیر خلوت,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)