مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: ازدواج دوم

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 662 بار در 414 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : ازدواج دوم

نقل قول نوشته اصلی توسط دلگیر نمایش پست ها
    بحث من و شما به جایی نمیرسه چون زاویه دیدمون متفاوته و اطلاعاتم نسبت به شما کمه شاید خودتون یا نزدیکانتون قربانی این مساله باشید و شاید صرفا چون احتمالا خانم هستین نمیتونید منو درک کنید ولی بهر حال ممنونم از مشارکت در بحث شما.
    نکته دیگه اینه که من همسرم رو مخیر کردم ولی اون نمیخواد از زندگیم بره بنابراین چاره ای جز این کار ندارم و الا اگه فقط نظر من مهم بود با رفتنش مشکلی نداشتم.
    ازدواج دوم هم وافعا سخته و مطمئنا این نیمه آرامش روهم دیگه نخواهم دید. ولی به نظر شما باید چکار کنم آیا پا روی میلم بذارم و تحمل کنم (بدون بچه) و آخر عمری دست تو دماغ بمونم که تو مشکلات پیری به کی رو بندازم که کمکم کنه (دیدم که می گم) آیا فرزندان برادر و خواهرام توجهی به یه زن و شوهر پیر و بی کس می کنن؟!
    یا برم از پرورشگاه بچه بیارم و یه عمر با خصوصیات فیزیکی و فکری ارثیش کنار بیام (اینوهم دیدم که میگم). درسته که تربیت مهمه ولی یه چیزایی هست که دست تربیت نیست و به خمیر مایه برمیگرده.
    ولی به هرحال از بی بچه بودن بهتره
    با راهنمایی شما دوستان شاید بتونم این راه رو امتحان کنم. شاید
    مشکل شما نظر من نیست شما مشکلت این هست که می خواهید تایید بگیرید که همسر دوم بگیرید .
    در ثانی فکر نکنید که بچه میاد تو پیری دستتون رو می گیره . اصلا اگه می خواید با این فکر بچه دار بشید بهتره که نشید . پدر و مادر شدن یعنی بی دریغ و بی انتظار محبت کردن و شاید اصلا محبت ندیدن از جانب فرزند.
    ثالثا تو روزمره الان و تو شرایط زندگی الان که آدمها خیلی دیر ازدواج می کنن و دیر بچه دار می شن دیگه بچه دار نشده یه چیزی هست که شاید تو هر فامیلی دو سه نمونش رو داشته باشیم. بله من تو اطرافیانم دارم برادرم و برادر شوهرم هر دو بچه دار نمی شن. مشکل برادر شوهرم از سمت خانمشون هست و مشکل برادرم از سمت ایشون ولی هیچ کدوم حتی یک درصدم به این راهی که شما فکر می کنید فکر نمی کنن . که اینجا عشق خودش رو نشون می ده .
    اینکه من می گم همسرتونو طلاق بدید به این خاطره که من یه زنم و خودم رو جای ایشون می زارم .
    رابعا همه دوستان راههایی رو پیشنهاد دادن و شما فقط درگیر گرفتن زن دوم هستید.
    خب برید زن بگیرید و بچه دار شید . بحثی نمی مونه شما اصلا مشاوره لازم نداشتید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29700
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج دوم

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    مشکل شما نظر من نیست شما مشکلت این هست که می خواهید تایید بگیرید که همسر دوم بگیرید .
    در ثانی فکر نکنید که بچه میاد تو پیری دستتون رو می گیره . اصلا اگه می خواید با این فکر بچه دار بشید بهتره که نشید . پدر و مادر شدن یعنی بی دریغ و بی انتظار محبت کردن و شاید اصلا محبت ندیدن از جانب فرزند.
    ثالثا تو روزمره الان و تو شرایط زندگی الان که آدمها خیلی دیر ازدواج می کنن و دیر بچه دار می شن دیگه بچه دار نشده یه چیزی هست که شاید تو هر فامیلی دو سه نمونش رو داشته باشیم. بله من تو اطرافیانم دارم برادرم و برادر شوهرم هر دو بچه دار نمی شن. مشکل برادر شوهرم از سمت خانمشون هست و مشکل برادرم از سمت ایشون ولی هیچ کدوم حتی یک درصدم به این راهی که شما فکر می کنید فکر نمی کنن . که اینجا عشق خودش رو نشون می ده .
    اینکه من می گم همسرتونو طلاق بدید به این خاطره که من یه زنم و خودم رو جای ایشون می زارم .
    رابعا همه دوستان راههایی رو پیشنهاد دادن و شما فقط درگیر گرفتن زن دوم هستید.
    خب برید زن بگیرید و بچه دار شید . بحثی نمی مونه شما اصلا مشاوره لازم نداشتید.
    گفتم بحث من وشما فایده نداره انگار نخونده فقط نظر میدید
    خوب یکم بخونید نوشته هامو
    مشاور باید یکم انعطاف داشته باشه
    لااقل جنبه های مثبت رو ببینه و یه تعریفی بکنه که طرفش عکس العمل منفی نشون نده
    هرچند حدس میزنم درجواب می نویسید "عکس العمل منفی شما برام مهم نیست"
    لااقل خطر آخر نوشته مو پررنگ می کردی که قانعم کنی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

ازدواج الشخصية,  ازدواج,  ازدواجية المعايير,  ازدواج موقت,  ازدواجية,  ازدواج الرؤية,  ازدواجية الشخصية,  ازدواجية اللغة,  ازدواجية الموجة والجسيم,  ازدواجية المعايير كلمات,  ازدواج دوم سحر قریشی,  ازدواج دوم نامداری,  ازدواج دوم عابدزاده,  ازدواج دوم علی دایی,  ازدواج دوم فرزاد حسنی,  ازدواج دوم آزاده نامداری,  ازدواج دوم,  ازدواج دوم بنيامين بهادري,  ازدواج دوم فرزاد حسني,  ازدواج دوم گلشیفته فراهانی,  مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گشا,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل گیتی فیلم کامل,  مشکلات زندگی,  مشکل اتصال mtp,  ناراحتم,  ناراحت,  ناراحت نباش,  ناراحتی معده,  ناراحتی یعنی,  ناراحتي معده,  ناراحتی قلبی,  ناراحتی اعصاب,  ناراحتی روده,  ناراحتی کبد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)