مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 40

موضوع: امید به ادامه زندگی یا جدایی ؟

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33957
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    30
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : آیا میشه به زندگی با همسرم ادامه بدهم یا باید جدا بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    شما گفتید ارشد دارین، این خودش یک نکته مثبته. بقیه شم خودتون پیدا کنید.
    من دقیقا ارشدم رو توی یکی از بهترین دانشگاه های ایران گرفتم ولی راستش الان که نگاه میکنم میبینم اونطور که باید چیزی بلد باشم نیستم حس میکنم همش داشتم درجا میزدم... همش حس میکنم باید از اول شروع کنم و بخونم و اون فقطظ یه تیکه مدرکه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33957
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    30
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : امید به ادامه زندگی یا جدایی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    خب اگه نمیتونید ایران بیاید و نمیتونید از مشاوران خارجی کمک بگیرید، میتونید از مشاوره های تلفنی ایرانی کمک بگیرید.

شماره هاش رو از پایین همین صفحه پیدا میکنی.
    خب من شماره تلفنم اول پلنش اینترنشنال رو نداره اگه داشته باشه میتونم ماهی یک ساعت رو بگیرم که هزینه اش برام قابل قبول نیست. با واتساپ و ... جواب می دهند؟

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33957
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    30
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    https://plus.google.com/+MoshaverCo/posts/EMTiu93qxis

بیا عزیزم لینکشو واست گذاشتم.

نکات آموزنده ای توش هست.

باید روی استعداد و تواناییهات تمرکز کنی.

قطعا ویژگیهای خوبی داشتی که شوهرت عاشقت شده و باهات ازدواج کرده٬ همونا رو قویتر کن!

به دست آوردن خوشبختی و آرامشی که دنبالشی به راحتی نیست٬ باید باید زحمت بکشی٬ باید سختی بکشی و تلاش کنی تا چیزی که میخوای به دست بیاری!

مثلا من نمیفهمم چرا میگی نمیتونی زبان یاد بگیری؟!
    معذرت میخوام ولی کند ذهن که نیستی٬ کسی که تحصیلات دانشگاهی داره قطعا توانایی یادگیریش بالاس پس انقد نگو نمیتونم.

به خودت برس٬ به ظاهر و پوششت!

ببین تو چه کاری استعداد داری٬ برو دنبالش ٬ مطالعه کن٬ تحقیق کن و خودتو توش قوی کن!

تو خونه نشین و درجا نزن٬ برو دنبال رشد و پیشرفتت!

یاد بگیر ملکه بودنو تا مثل ملکه ها باهات رفتار بشه.

از شوهرت محبت گدایی نکن٬ خونسرد و خویشتن دار باش٬ عزت نفستو حفظ کن٬ قوی باش و رشد کن٬ اونوقت میبینی شوهرت چطوری میاد دنبالت و با افتخار هر جا میره فقط از تو حرف میزنه و به همه معرفیت میکنه!

وقتی بتونی خودتو توی اوج ببینی دیگه این احساسات آزار دهنده نمیاد سراغت٬ چون اونوقت مطمئنی شوهرت هر جایی باشه چشماش فقط تو رو میبینه و گوشاش فقط صدای تو رو میشنوه!

پس اولین لازمه غلبه به مشکلاتت بالا بردن اعتماد به نفس و قوی کردن خودته!
    باید اول تغییر رو از خودت شروع کنی!
    راستش من شوهرمو خیلی دوست دارم و برای همین میخوام خیلی تلاش کنم
    برای زبان باید بگم من از زبان متنفر بودم اومدم اینجا و اعتماد به نفسم راجع بهش منفی بود اگه روز اول یکی می گفت hello من فقط نگاهش میکردم!!!‌تا این حد ولی الان تا حدی زیاد پیشرفت کردم اما خب من دلم میخواد خیلی بلد باشم که دیگه نترسم ادم تا یه جایی میتونه تنها بشینه خونه و انگلیسی یاد بگیره از یه جایی به بعد باید بره بیرون و حرف بزنه اما من میترسم
    من حجاب دارم خب ؟ بیرون که میرم سعی میکنم خیلی زیاد تابلو ارایش نکنم در این حد ارایش میکنم که نگن بچه کوچولو ام!‌ و شبیه خانم های متاهل بشم بعد من رو تصور کن خانم های دیگه اینجا رو که از هر نظر بیست هستن هم تصور کن من وقتی بیرونم چطور اعتماد به نفس داشته باشم که همسرم از من خوشش بیاد بیشتر؟ سو برداشت نشه هااا شوهرم نه چشم چران هست نه واقعا الان دیگه اون رفتار هایی که مثلا براش مهم نبوده تماس با خانم ها و ... رو داره ولی خب چطور بگم من یه زنم حساسم داغون میشم خب
    شوهرم گفته ناهار فردا رو شب درست کنم و هر روز باهاش تا شب میام سرکارش دیگه شب برمیگردم همش باید اشپزی کنم ( دو روزه البته )‌ ولی فکر کنم این روال خیلی ادامه داره
    من چطور ملکه باشم وقتی اذیت میشم این همه لباس بپوشم و تا شب روسری روی سرم باشه و همین که کاری هم که نکنم خسته میشم که بعدش شب باید اشپزی کنم
    اما من دلم میخواد زن خوب باشم
    اما خب ملکه اگه بخوام باشم ترجیح میدم صبح به خونه داری ام برسم و تا عصر به کارام شب هم با شوهرم بگذرونم یعنی بشینیم با هم حرف بزنیم فیلم و ... میبینیم هاااا اما خوبه و واقعا دوس دارم اما بعضی وقتا دلم میخواد بشینیم با هم حرفای دلمون رو بزنیم که فکر کنم خیلی دوس نداره
    بعدش گاهی هم هنوز میترسم نکنه ادم قبلی باشه با این چطور کنار بیام؟
    من میخوام زندگی ام عالی باشه
    اگه اعتماد به نفسم رو بالا ببرم همه ی اینا حل میشه؟

4. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33957
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    30
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    0

ببین خانومی مطمئن باش هزار سال دیگه اینجا یا هر جای دیگه دیگران بهت مشاوره و کمک بدن

اما تو مدام با درموندگی بگی که من هیچ استعدادی ندارم و نمیتونم و نمیدونم و بلد نیستم و این حرفا ٬ هیچ مشکلی ازت حل نمیشه!

آخرش فقط خودتی که میتونی به خودت کمک کنی و لاغیر!

پس با امید به خدا دستتو بگیر به زانوت و پاشو از راهنمایی و کمک دیگران استفاده کن و یه حرکت جدی برای بهبود زندگیت انجام بده.

انشاء الله که عشق و آرامش به زندگیت برمیگرده!
    میخوام هنرهایی که ندارم مپل زبان و پیشرفت توی رشته تحصیلی ام رو بدست بیارم بعدش اعتماد به نفسم میره بالا نه؟
    مرسی خیلییییییی

5. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31648
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.40
    تشکـر
    47
    تشکر شده 114 بار در 90 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yekdokhtar نمایش پست ها
    من دقیقا ارشدم رو توی یکی از بهترین دانشگاه های ایران گرفتم ولی راستش الان که نگاه میکنم میبینم اونطور که باید چیزی بلد باشم نیستم حس میکنم همش داشتم درجا میزدم... همش حس میکنم باید از اول شروع کنم و بخونم و اون فقطظ یه تیکه مدرکه
    میشه بپرسم رشتتون چیه؟

6. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.17
    تشکـر
    645
    تشکر شده 546 بار در 303 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

راستش من شوهرمو خیلی دوست دارم و برای همین میخوام خیلی تلاش کنم
    برای زبان باید بگم من از زبان متنفر بودم اومدم اینجا و اعتماد به نفسم راجع بهش منفی بود اگه روز اول یکی می گفت hello من فقط نگاهش میکردم!!!‌تا این حد ولی الان تا حدی زیاد پیشرفت کردم اما خب من دلم میخواد خیلی بلد باشم که دیگه نترسم ادم تا یه جایی میتونه تنها بشینه خونه و انگلیسی یاد بگیره از یه جایی به بعد باید بره بیرون و حرف بزنه اما من میترسم
    من حجاب دارم خب ؟ بیرون که میرم سعی میکنم خیلی زیاد تابلو ارایش نکنم در این حد ارایش میکنم که نگن بچه کوچولو ام!‌ و شبیه خانم های متاهل بشم بعد من رو تصور کن خانم های دیگه اینجا رو که از هر نظر بیست هستن هم تصور کن من وقتی بیرونم چطور اعتماد به نفس داشته باشم که همسرم از من خوشش بیاد بیشتر؟ سو برداشت نشه هااا شوهرم نه چشم چران هست نه واقعا الان دیگه اون رفتار هایی که مثلا براش مهم نبوده تماس با خانم ها و ... رو داره ولی خب چطور بگم من یه زنم حساسم داغون میشم خب
    شوهرم گفته ناهار فردا رو شب درست کنم و هر روز باهاش تا شب میام سرکارش دیگه شب برمیگردم همش باید اشپزی کنم ( دو روزه البته )‌ ولی فکر کنم این روال خیلی ادامه داره
    من چطور ملکه باشم وقتی اذیت میشم این همه لباس بپوشم و تا شب روسری روی سرم باشه و همین که کاری هم که نکنم خسته میشم که بعدش شب باید اشپزی کنم
    اما من دلم میخواد زن خوب باشم
    اما خب ملکه اگه بخوام باشم ترجیح میدم صبح به خونه داری ام برسم و تا عصر به کارام شب هم با شوهرم بگذرونم یعنی بشینیم با هم حرف بزنیم فیلم و ... میبینیم هاااا اما خوبه و واقعا دوس دارم اما بعضی وقتا دلم میخواد بشینیم با هم حرفای دلمون رو بزنیم که فکر کنم خیلی دوس نداره
    بعدش گاهی هم هنوز میترسم نکنه ادم قبلی باشه با این چطور کنار بیام؟
    من میخوام زندگی ام عالی باشه
    اگه اعتماد به نفسم رو بالا ببرم همه ی اینا حل میشه؟

عزیزم من متوجه شدم چیزی که خیلی اذیتت میکنه اینه که شوهرت خانومای بی حجاب رو ببینه٬ حالا هر چقدم که دوستت داشته باشه!

خوب شما نمیتونی به چشمای شوهرت چشم بند بزنی که نبینه٬

بالاخره چشمش میفته و اینم طبیعیه که اگه آدم یک چیز قشنگ ببینه تحسینش کنه و با خودش بگه چه زیبا و قشنگ!

اما تو نباید از این واکنش ناراحت بشی٬ چون معنیش زیر سوال بردن تو یا اینکه تو قشنگ نیستی نیست.

اصلا مگه حتما باید بیرون بی حجاب باشی تا واسه شوهرت عالی به نظر بیای!

قربونش برم وضعیت حجاب مملکت خودمونم دست کمی از اونجایی که شما هستی نداره٬ یعنی اگه یک زنی حجاب داشت و شوهرش رفت بیرون تمام برجستگی و فرو رفتگی بدن خانومها ناخواسته به چشمش خورد دیگه نباید زنش واسش خواستنی باشه؟!

توی خونه واسه شوهرت انقد عالی باش که هر جا رفت دلش تنگ بشه بخواد سریع برگرده خونه و فقط توی فکر تو باشه!
    یا حتی اگه با هم بیرونین دلش بخواد زودتر برگردین خونه و با هم تنها باشین!

ببین چه رنگ و چه مدلهایی دوس داره ٬ خوشگلتر از اونی که خانومهای دیگه بیرون میپوشنو تو توی خونه واسه شوهرت بپوش٬

تازه مطمئن باش اینجوری وقتی شوهرت ببینه یه مروارید خوشگل و همه چی تموم توی صدف خونش داره که فقط مال خودشه بیشتر عاشقت میشه!

بعدشم فقط پوشش نیست٬ اخلاق خیلی خیلی مهمه!

تو میتونی قلق رفتار با شوهرتو به دست بیاری و با صبوری و مهربونی طوری باهاش رفتار کنی که دیوونت بشه!

خوب قطعا اینطوری وقتی شما روابط عاشقانه و قشنگی داشته باشین تو بیشتر دلت آروم میشه که شوهرت به خانومهای دیگه کمتر توجه میکنه وشوهرت هم با داشتن یه عشق خوب و دوس داشتنی روابط گذشتش براش بی اهمیت میشه و دیگه بهشون فکر نمیکنه و تصمیم میگیره فقط برای تو باشه!

قطعا هر مردی اگه با خانومش رابطه خوبی نداشته باشه خیلیم که آقایی کنه بعد از یه مدت خسته میشه و سرش اینور اونور میچرخه!
    ویرایش توسط رامونا : 02-17-2017 در ساعت 11:04 AM

8. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.17
    تشکـر
    645
    تشکر شده 546 بار در 303 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

میخوام هنرهایی که ندارم مپل زبان و پیشرفت توی رشته تحصیلی ام رو بدست بیارم بعدش اعتماد به نفسم میره بالا نه؟
    مرسی خیلییییییی
    آره عزیزم٬ حتی میتونی در کنار اینا هر فن و هنری که فکر میکنی بهش علاقه داری بری دنبالش و توش موفق بشی !

اونوقت رضایت درونی و احساس مفید بودن بهت دست میده که باعث میشه اعتماد به نفست بره بالا!

10. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33957
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    30
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    0

عزیزم من متوجه شدم چیزی که خیلی اذیتت میکنه اینه که شوهرت خانومای بی حجاب رو ببینه٬ حالا هر چقدم که دوستت داشته باشه!

خوب شما نمیتونی به چشمای شوهرت چشم بند بزنی که نبینه٬

بالاخره چشمش میفته و اینم طبیعیه که اگه آدم یک چیز قشنگ ببینه تحسینش کنه و با خودش بگه چه زیبا و قشنگ!

اما تو نباید از این واکنش ناراحت بشی٬ چون معنیش زیر سوال بردن تو یا اینکه تو قشنگ نیستی نیست.

اصلا مگه حتما باید بیرون بی حجاب باشی تا واسه شوهرت عالی به نظر بیای!

قربونش برم وضعیت حجاب مملکت خودمونم دست کمی از اونجایی که شما هستی نداره٬ یعنی اگه یک زنی حجاب داشت و شوهرش رفت بیرون تمام برجستگی و فرو رفتگی بدن خانومها ناخواسته به چشمش خورد دیگه نباید زنش واسش خواستنی باشه؟!

توی خونه واسه شوهرت انقد عالی باش که هر جا رفت دلش تنگ بشه بخواد سریع برگرده خونه و فقط توی فکر تو باشه!
    یا حتی اگه با هم بیرونین دلش بخواد زودتر برگردین خونه و با هم تنها باشین!

ببین چه رنگ و چه مدلهایی دوس داره ٬ خوشگلتر از اونی که خانومهای دیگه بیرون میپوشنو تو توی خونه واسه شوهرت بپوش٬

تازه مطمئن باش اینجوری وقتی شوهرت ببینه یه مروارید خوشگل و همه چی تموم توی صدف خونش داره که فقط مال خودشه بیشتر عاشقت میشه!

بعدشم فقط پوشش نیست٬ اخلاق خیلی خیلی مهمه!

تو میتونی قلق رفتار با شوهرتو به دست بیاری و با صبوری و مهربونی طوری باهاش رفتار کنی که دیوونت بشه!

خوب قطعا اینطوری وقتی شما روابط عاشقانه و قشنگی داشته باشین تو بیشتر دلت آروم میشه که شوهرت به خانومهای دیگه کمتر توجه میکنه وشوهرت هم با داشتن یه عشق خوب و دوس داشتنی روابط گذشتش براش بی اهمیت میشه و دیگه بهشون فکر نمیکنه و تصمیم میگیره فقط برای تو باشه!

قطعا هر مردی اگه با خانومش رابطه خوبی نداشته باشه خیلیم که آقایی کنه بعد از یه مدت خسته میشه و سرش اینور اونور میچرخه!
    درسته اینم یکی از مواردی هست که ازارم میده
    من نمیگم وای چرا من حجاب دارم اونا ندارن ولی می دونین شوهر من از اونا اصلا تعریف و تمجید و تحسین نمیکنه ولی این یه حسی درونی است که مثلا وقتی یه دختر با اون حالت و البته سرشار از انرژی و شادی از جلوی ما رد میشه و بعضا خیلی پیش اومده توی محیطی که زندگی میکنیم از این دخترا بیان با همسرم سلام و علیک هم بکنن من توی خودم اونقدر له بشم که برای بازسازی اعتماد به نفس له شده ام هیچ انگیزه ای دیگه نداشته باشم
    شوهرم میگه دوست داره با ادب و قبلا میگفت میخواد فقط نایس باشه! ولی الان با چیزایی و عکسایی که دیدم خیلی بیشتر داغون شدم
    و البته دلم میخواد زندگیمو خوب کنم و به خوشبختی برسیم
    من دلم جدایی نمیخواد
    همسرم الان میگف دیگه پسر خوبی شده و اونطوری نیست
    من دلم میخواد اعتمادم بهش حفظ بشه
    منظورمو نمیدونم چطور برسونم
    من میگم آره من اعتماد به نفسم رو میبرم بالا من فلانم من اینطورم من اونطورم من خودمو خوشگل میکنم توی خونه ولی همه ی اینا راحت پودر میشه وقتی این محیط داره ازارم میده وقتی فکرها و خاطرات بد توی ذهنم میاد
    وقتی ارایش میکنم توی خونه حس میکنم یه دلقکم که مجبورم نقش بازی کنم
    ولی خب این اخرین تلاشم برای حفظ زندگیمه میخوام موفق باشم÷‌منم دلم میخواد خوشبخت بشم خب
    می خوام همه ی نقص هامو اینجا بفهمم و اول از خودم شروع کنم و اصلاح بشم
    شاید اگه من اصلاح بشم خیلی از مشکلات ما حل بشه

12. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33957
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    30
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    0

آره عزیزم٬ حتی میتونی در کنار اینا هر فن و هنری که فکر میکنی بهش علاقه داری بری دنبالش و توش موفق بشی !

اونوقت رضایت درونی و احساس مفید بودن بهت دست میده که باعث میشه اعتماد به نفست بره بالا!
    حتما
    یه سوال خیلی مهم دارم
    میخواستم براش تاپیک ایجاد کنم ولی حس کردم اینا کنار هم باشه بهتره
    من چطور مرزی بین خواسته هام و خودخواهی نکردن ایجاد کنم؟ از کجا بفهمم خواسته های طبیعی من چیه و از نظر شوهرم خودخواهی نیاد؟
    من چطور خوب باشم و خودخواه نباشم؟
    چطور الان که میخوام دختر خوبی باشم شوهرم فکر نکنه خودخواه شدم؟ چون من با این که شوهرم این نظر رو نداره ولی واقعا اول همه جا سعی کردم اون رو ببینم و خودم اهمیت ندادم خیلی
    میخوام خودم رو دوست داشته باشم تا به زندگیمون کمک کنم نمیخوام خودخواهی کنم
    نمیدونم منظورمو چطور بگم

13. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33957
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    30
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    میشه بپرسم رشتتون چیه؟
    میشه لطفا نگم؟
    اگه لازم هست بگین من خصوصی براتون ارسال کنم

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)