مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44

موضوع: برای زندگی مشترک استرس دارم

1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    25
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : برای زندگی مشترک استرس دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Daghoonam نمایش پست ها
    بسوزه پدر عاشقی....... امیدوارم تا زنده اید همین جور عاشق بمونید... چون حاضری از همه چیزایی که رو اعصابته بگذری تا فقط و فقط و فقط عشقتو کنار خودت نگه داری. عشقتان تا ابددددد پایدار. و عشق هایی که مث من کشنده س.. امیدوارم روز به روز کمو کمو کمو کم تر بشه. عشق عجیب ترین پدیده ی دنیاس....
    ممنونم بله خب ماهیت عشق فداکاری هم میطلبه البته من الان بخاطر نزدیکی به عروسی یکم دارم مدارا میکنم. و باز هم البته راه بهتری پیدا نکردم که موجب درگیری و دعوامون نشه. عشق هم چیز خیلی عجیبیه و آدمو خیلی تغییر میده و به هر کاری میندازه.

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    شما خیلی از مشکلاتی که دارید تقریبا ریشه واحدی دارند در حقیقت مشکل اصلی شما نگفتن آرام و به موقع مسائل و ناراحتیهایتان هست که منجر به تلانبار شدن ناراحتیها شده و در نهایت انفجار شما میشود و کتک زدن همسرتان میشود شما یا رفتار منفعلانه دارید گاهی اوقات هم رفتار پرخاشگرانه. ولی باید تمرین کنید تا رفتار جراتمندانه را یاد بگیرید. تایپیکهای زیر را مطالعه کنید فقط روی عنوانش کلیک کنید به تایپیک مورد نطر هدایت میشوید.

مهارت ارتباط موثر(جراتمندانه)

بیاید رفتار جراتمندانه را تمرین کنیم
    متشکرم آقا سعید. بالاخره یک نفر پیدا شد که حرف منو بفهمه که میگم مسائل من قابل تفکیک نیستن و همه بهم وصلن. ممنونم از لینک هایی که معرفی کردید میخونم. البته من زیاد عصبانی میشم و گاهی از چیزهای کوچیکم قاطی میکنم مثلا صدای غذای خوردن یا صدای تی وی هم گاهی باعث میشه جوش بیارم در حدی که بزنم یه چیزی رو بشکنم یا یه ربع داد و هوار راه بندازم ولی این مسئله تلنبار شدن هم هست در مورد خانمم صبر میکنم صبر میکنم و سعی میکنم باهاش مدارا کنم و با صحبت قانعش کنم بعد دیگه فایده نداره و یه حرفیو چند دفعه میگم گوش نمیده میزنم به سیم آخر و باهاش بد برخورد میکنم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از Amir_A بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #42
    k.k
    k.k آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

‎‫سلام
    ببینید بنده در کامنتهای دو کاربر رضا و صبا توصیه های خوبی واسه زندگی شما دیدم . ولی جالب اینجاست که دقیقا اون جمله هایی که من فکر میکردم شاه کلید مشکل شماست رو شما سرسری ازش گذشتید و یا به بعضیاشون خندیدید.
    ببینید خانم شما قبل از اینکه یک زن باشه یک انسانه. پس لازمه برخورد با ایشون اینه که اگه قراره کاری رو در مواجهه با ایشون انجام بدید خودتون رو بذارید جای ایشون و ببینید از چنین برخوردی خوشتون میاد یا خیر؟ اگه خیر پس انجامش ندید. اگه شما دوست ندارید کسی شما رو بی خرد قلمداد کنه خانم شما هم همینطوره.
    فرمودید قانون برای زندگی لازمه، بنده هم موافقم ولی قانونی که با مشورت و توافق طرفین نوشته شده باشه نه اینکه یکی به عنوان خرد برتر بنویسه و از طرف مقابل بخواد اجراش کنه.نوشتن قانون باید با مشورت صورت بگیره.
    مورد دیگه ای که میخواستم بهش اشاره کنم اینه که خمیره ی اصلی وجود همه ی ما چه زن و چه مرد طرز تفکر ماست . وقتی ما میتونیم از بودن در کنار دیگری در زندگی مشترک لذت ببریم که خمیره اصلیمون تا اندازه ی زیادی شبیه هم باشه.
    اگر نیست تنها کاری که از دستمون برمیاد اینه که با همدیگه همزیستی مسالمت آمیز داشته باشیم درست مثل زندگی ای که تو خوابگاه داریم. ما با هم اتاقمون نمیجنگیم ولی از حضورشون هم تا وقتی که هم فکر ما نیستند لذت نمیبریم. ما برای لذت بردن از حضور کسی در کنارمون نیاز داریم که اگه در مورد چیزی طرز فکرمون رو بیان کردیم شخص مقابلمون با صدای بلند بگه:آهااا این همونیه که من میخواستم بگم. یا بگه فکر من بود که از دهن تو بیرون اومد.
    شما از بودن در کنار یک دوست لذت میبرید چون با هم فعالیت مشترکی رو انجام میدید. ولی تو زندگی مشترک تنها یک فعالیت مشترک نمیتونه شما رو خشنود نگه داره . تو زندگی مشترک شما تا کی میخواید یه فعالیت مشترک رو انجام بدید ؟؟؟ بالاخره تو زندگی مشترک جایی میرسه که فعالیت مشترک تموم میشه ، جایی میرسه که شما نیاز دارید از احساستون بگید و تایید بگیرید. از تفکراتتون بگید و تایید بگیرید. این تایید رو شما تنها از یک همفکر میتونید بگیرید نه از یک هم خونه.
    اگه همسر شما نمیتونه این تایید رو به شما بده به خاطر این نیست که یک زنه و شما با دنیای زنها نا آشنایید بلکه به خاطر اینه که ایشون یک دنیای فکری سوا از دنیای فکری شما داره.
    پس شما دو تا راه دارید یا اینکه طرز فکراتون رو بهم نزدیک کنید یا هم زیستی مسالمت آمیز با هم داشته باشید.
    یه مطلب دیگه هم بگم و زحمت رو کم کنم دو حالت ممکنه پیش بیاد که ما به سمت کسی جذب بشیم: یکی اینکه طرف مقابل خصوصیتی رو داره که ما دوست داریم اون خصوصیت رو تو وجودمون داشته باشیم ولی نداریم و دوم اینکه طرف مقابل تا حدود زیادی "طرز تفکرش" شبیه ماست.
    واسه اولی که باید جلوی خودمون رو بگیریم و سعی کنیم اون خصوصیات رو عوض اینکه در دیگری جستجو کنیم در خودمون ایجاد کنیم . واسه دومین حالت شخص مذکور همونیه که میتونه آرامش ما رو تامین کنه.
    موفق باشید
    ‬‎

4. کاربران زیر از k.k بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #43
    k.k
    k.k آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

راستی یادم رفت بگم . بنده همه ی پست های شما رو تو همدردی خوندم ولی چون از قوانین حاکم بر اون سایت بیزارم ترجیح دادم اینجا واسه شما بنویسم.
    حالا اگه خوندید که فبها اگه هم نخوندید سرتون سلامت.

6. کاربران زیر از k.k بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    25
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنونم دوست عزیز. پیام شما از طریق ایمیل به من اطلاع داده شد.
    من به هیچ پیامی تاحالا نه خندیدم و نه تا جایی که میتونستم سرسری گرفتم دوست عزیز. ممکنه متوجه مطلبی که دوستان میخواستن به من تفهیم کنن نشده باشم.
    ممنونم از صحبت هات. همزیستی مسالمت آمیز هدف والای من نیست ولی در نهایت اگر راهی نباشه اجبارا به همین روند می افتم. چون قبول دارم که طرز فکر من و همسرم کاملا از هم متفاوته و فکر هم میکنم دلیل کششمون بهم تا امروز بیشتر همین تفاوت هامون بوده تا شباهت ها. هرچند شباهت های خوبی هم با هم داریم.
    من هم با حکومت فاشیستی و سیستم مدیریت نون به نرخ روز خور اون انجمن خیلی مشکل دارم. بخاطر اعضای بسیار باتجربه و فهیمی که داره مجبورم اشتراکم بخرم اونجا. ولی همین که مسائل مشاوره رو تفکیک میکنن و بعضی مسائل رو میشه مطرح کرد بعضی رو نمیشه نشون دهنده کاملا غیرحرفه ای بودن و خیلی مسائل دیگه ست که حالا جای گفتنش اینجا نیست. ولی اگر آدرس دفتر مشاور اونجارو پیدا کنم حتما یه اختلاط درست حسابی میرم باهاش میکنم چون انجمنش خیلی تاحالا فشار خون منو برده بالا.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)