مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: برقراری دوباره ارتباط با پدرم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

برقراری دوباره ارتباط با پدرم

سلام طی یکسری داستان پدر من و شوهرم باهم سر لج افتادن وبا وجودی که به نظر من حق باشوهر منه ولی نمیتونم بهش فشار بیارم که بیا منزل پدرم و آشتی کنین از اونطرف هم نمیتونم از پدرم بخوام که بیاد خونه ی ما میدونم که احتمال قبول کردنش کمه الان یک هفته است که با پدرومادرم تماسی نداشتم و نمیدونم چطوری موضوع رو فیصله بدم که هر دوطرف هم راضی باشن و همه چی تموم بشه ومن هم از این اتفاق نجات پیدا کنم ودیگه دقدقه ها م تموم بشه ممنونم از کمکتون
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.02
    تشکـر
    4,197
    تشکر شده 10,128 بار در 5,066 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : برقراری دوباره ارتباط با پدرم

نقل قول نوشته اصلی توسط الیسار نمایش پست ها
    سلام طی یکسری داستان پدر من و شوهرم باهم سر لج افتادن وبا وجودی که به نظر من حق باشوهر منه ولی نمیتونم بهش فشار بیارم که بیا منزل پدرم و آشتی کنین از اونطرف هم نمیتونم از پدرم بخوام که بیاد خونه ی ما میدونم که احتمال قبول کردنش کمه الان یک هفته است که با پدرومادرم تماسی نداشتم و نمیدونم چطوری موضوع رو فیصله بدم که هر دوطرف هم راضی باشن و همه چی تموم بشه ومن هم از این اتفاق نجات پیدا کنم ودیگه دقدقه ها م تموم بشه ممنونم از کمکتون

اختلاف خانوادگی
    دوست عزیز این دو مورد هر چند به هم مربوط میشن ولی دو مورد جداگانه است.
    شما میتونید به خانواده خودتون سر بزنید در عین حال هم زندگی مشترکتون رو داشته باشید .
    این کدورتها با گذشت زمان کمرنگ شده و شما در اون زمان بهتر میتونید برای ایجاد آشتی پیش قدم بشید .
    فقط در هر مرحله ای که هستید اجازه ندید از شما برای بردن حرف به طرف مقابل استفاده کنن.
    در نقش خودتون به عنوان دختر و همسر باشید و نه بیشتر.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : برقراری دوباره ارتباط با پدرم

میدونید الان پدر من میگه من چون بزرگترم شما باید بیاید منزل ما تا موضوع تموم بشه شوهر من هم میگه من دوباره خودم رو کوچیک نمیکنم که برم اونها باید بیان یعنی یه بن بست کامل ،سر راضی کردن شوهرم ما باهم حرفمون شده حالا باید چه کنم ؟پدر من هم میگه اگه تا ۲ یا۳ روز دیگه اومدین که حله اگر نه نمیدونم دیگه چی پیش میاد حالا یکی بگه من چه کنم یعنی راه حلی ندارم؟تمومه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
برقراری ارتباط با دیگران,  برقراری مجدد یارانه,  برقراری ارتباط,  برقراری یارانه قطع شده,  برقراری اینترنت همراه اول,  برقراری یارانه نوزاد,  برقراری تماس تصویری,  برقراری حقوق بازنشستگی,  برقراری ارتباط با دختر,  برقراری یارانه,  برقراری دوباره یارانه,  برقراری دوباره رابطه,  برقراری دوباره ارتباط,  برقراری دوباره تلگرام,  زمان برقراری دوباره تلگرام,  پیامک برقراری دوباره یارانه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)