مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36

موضوع: به شوهرم درباره گذشته ام راست نگفتم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.34
    تشکـر
    438
    تشکر شده 2,606 بار در 1,418 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : به شوهرم درباره گزشتم راستشو نگفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط ابزوردیسم نمایش پست ها
    به نظر من ( البته نظر شخصی منه ) در حال حاضر اگر دختر یا پسری پیدا بشه که قبل از ازدواجش هیچ رابطه ای نداشته ، حتماً یه مشکلی ( جسمی یا روحی ) داشته و بعد از ازدواجش هم نمیتونه از این نظر رابطه خوبی با همسرش برقرار کنه و یک شوهر خوب هیچوقت نباید چنین سوالی رو از همسرش بپرسه.
    در ضمن مهارتهای شما در ایجاد رابطه با همسرتون هم ممکنه که باعث شکل گیری این سوال براش شده باشه
    در هر حال وقتی کسی سوال غیر منطقی میپرسه نباید از جوابی که بهش میدی عذاب وجدان داشته باشی
    چون عذابی که از گفتن واقعیت برای جفتتون بوجود میومد میتونه خیلی وحشتناک باشه
    ببخشید ولی همین دید مزخرف و کثیف امثال شماها هستش که باعث میشه دختر پسر پاک این مملکت خودشون را دستی دستی به لجن روابط جنسی نامشروع بکشن تا بعد پشت سرشون حرف نباشه که حتما یه عیب و ایرادی داشته که قبل ازدواجش دختر تو بغل نگرفته یا دختره زیرخواب پسر نشده ننگ و هزاران ننگ
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.34
    تشکـر
    438
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

خانومایی که میفرماین خوب کاری کرده ایشون نگفته

بعد اگه یه زمانی همسرش از فرد دیگه ای بشنوه چی میشه؟

4. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.21
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خانومایی که میفرماین خوب کاری کرده ایشون نگفته

بعد اگه یه زمانی همسرش از فرد دیگه ای بشنوه چی میشه؟

قرار نیست شوهرش بفهمه واسه همین میگم نباید بگه

بگه که چطور بشه؟؟؟سرد بشن از هم؟؟؟جدا بشن از هم؟؟؟؟دعوا و کتک داری بشه؟؟؟؟

حتی خدا میگه رو یه گناه سرپوش بگذارید

حالا این خانم بره جار بزن که زندگیش بهم بریزه

ببین سام همه اشتباه میکنن. ..بعضی چیزا فقط ادمو نابود میکنه با گفتنش

arash.AP

6. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    20658
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

دوستان ما ايران زندگي نميكنيم و اون از جايي نميفهمه و اينكه من خيلي مقالات و كتاب خوندم و از خواهرم پرسيدم كه چه كارهاي بكنم كه اطلاعاتم بالا ببرم كه زن ايده الي باشم چون شوهرم خيلي گرمه و منم ميخاستم از چيزي براش كم نزارم...در ضمن لباس زيره مرتب پوشيدن و به نظافت و اراستگي رسيدن دليل بر اينه كار بلدي وقبلا سكس داشتم؟؟؟؟اخه من مجرد هم بودم به اين چيزا اهميت ميدادم ..واقعا نميدونم شايد دليلش اينه،،،تا حالا منو شلخته و با لباس تكراري نديده و ببخشي من توي سكسم سعي ميكنم خوب باشم از چيزايي كه ياد گرفتم از مقالات...بعدم من دانشگاه رفتم و ديگه اون دخترهه خيلي سر به زيرشم يه واحد تنظيم پس كنه ميفممه اين چيزارو...

8. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    1
    تشکر شده 567 بار در 296 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

به نظر من ( البته نظر شخصی منه ) در حال حاضر اگر دختر یا پسری پیدا بشه که قبل از ازدواجش هیچ رابطه ای نداشته ، حتماً یه مشکلی ( جسمی یا روحی ) داشته و بعد از ازدواجش هم نمیتونه از این نظر رابطه خوبی با همسرش برقرار کنه و یک شوهر خوب هیچوقت نباید چنین سوالی رو از همسرش بپرسه.
    در ضمن مهارتهای شما در ایجاد رابطه با همسرتون هم ممکنه که باعث شکل گیری این سوال براش شده باشه
    در هر حال وقتی کسی سوال غیر منطقی میپرسه نباید از جوابی که بهش میدی عذاب وجدان داشته باشی
    نظرتون منطقی نیست. نباید کسایی رو که خودشون پاک نگه میدارن، متهم به ایراد روحی و جسمی کنین.
    مطمئن باشین اونام اگه بیشتر از شما تحت فشار نباشن، کمتر هم نیستن ولی اراده قوی دارن و تن به گناه نمیدن.

9. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.42
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,077 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

به نظر من ( البته نظر شخصی منه ) در حال حاضر اگر دختر یا پسری پیدا بشه که قبل از ازدواجش هیچ رابطه ای نداشته ، حتماً یه مشکلی ( جسمی یا روحی ) داشته و بعد از ازدواجش هم نمیتونه از این نظر رابطه خوبی با همسرش برقرار کنه

و یک شوهر خوب هیچوقت نباید چنین سوالی رو از همسرش بپرسه.
    بابک جان با قسمت دوم حرفت موافقم ، اینکه شوهرش نباید زیاد کنجکاوی کنه تو گذشته ی همسرش ، و اینکه گفتن واقعیت باعث ناراحتیو عذاب وجدان میشه .

ولی قسمت اول حرفت؛

این درست نیست که میگی دخترو پسری که تو مجردیش س ک س یا رابطه عاطفی نداشته مشکل روحی یا جسمی داره !!!!!

خیلیا که رابطه نداشتن تو دوران مجردیشون فقط یا به خاطر عقاید ، یا اینکه خیانت نکردن به همسر آیندشون باشه ، با توجه به اینکه نیاز جنسی توی همه هست بعضیا کمتر بعضیا بیشتر ولی خودشونو نگه میدارن ، این هنر نیست که به محض احساس فشار رابطه برقرار کنن.

عقاید متفاوته ، شاید شما برات مهم نباشه همسرت قبل از شما و تو دوران مجردیش به آغوش کسه دیگه رفته باشه و لذته ارضای جنسیو عاطفی رو با کسه دیگه تجربه کرده باشه ، ولی برای خیلی از پسرا و همچنین دخترا این مهمه و جزء خطوط قرمزشونه که همسرشون قبل از اون با کسه دیگه هم آغوشی نداشته باشه و حتی تصورش براشون عذاب آوره .

یه چیز دیگه کسی که تو دوران مجردیش خودشو نگه داشته و رابطه ای برقرار نکرده اصلا اینطور نیست که دررابطه با همسرش هم سرد باشه و نتونه رابطه ی خوبی برقرار کنه ، بلکه ترجیح داده تمام هنرشو واسه همسرش خرج کنه .

11. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.34
    تشکـر
    438
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    قرار نیست شوهرش بفهمه واسه همین میگم نباید بگه

بگه که چطور بشه؟؟؟سرد بشن از هم؟؟؟جدا بشن از هم؟؟؟؟دعوا و کتک داری بشه؟؟؟؟

حتی خدا میگه رو یه گناه سرپوش بگذارید

حالا این خانم بره جار بزن که زندگیش بهم بریزه

ببین سام همه اشتباه میکنن. ..بعضی چیزا فقط ادمو نابود میکنه با گفتنش
    بحث من این خانم نیست چون فرمودن خارج کشور هستن و ایرانی های خارج کشور با ایرانی های داخل کشور فرهنگاشون متفاوت هستش پس نمیتونم بگم خوبه بگن یا بده بگن

ولی با این قضیه مشکل دارم :

ديشب شوهرم ازم پرسيد قبل از من سكس داشتي منم گفتم نه...البته سكسه به اون معنا نه ولي عشق بازي خوب اره داشتم ولي بهش دروغ گفتم ندارم
    ========

خانومایی که دم از خدا میزنید و میگید نباید بگه آیا اگه پسری بیاد خواستگاری شما و باهاش نامزد بشید و بعد بفهمید این پسر رابطه جنسی داشته اونم نه یکبار چند بار یا به قول این خانم عشق بازی بازم رابطتون را ادامه میدید باهاش ؟ اگه مثبت بازی در بیاره و وارد زندگی متاهلی بشید و اون زمان متوجه این موضوع بشید چیکار میکنید اینطوری در نظر میگیریم که توی دختر از اون خانمایی هستی که تاحالا دوست پسر هم نداشته ؟ تا کی میخواید شعار بدید خانوما؟؟؟؟

13. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.34
    تشکـر
    438
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    بابک جان با قسمت دوم حرفت موافقم ، اینکه شوهرش نباید زیاد کنجکاوی کنه تو گذشته ی همسرش ، و اینکه گفتن واقعیت باعث ناراحتیو عذاب وجدان میشه .

ولی قسمت اول حرفت؛

این درست نیست که میگی دخترو پسری که تو مجردیش س ک س یا رابطه عاطفی نداشته مشکل روحی یا جسمی داره !!!!!

خیلیا که رابطه نداشتن تو دوران مجردیشون فقط یا به خاطر عقاید ، یا اینکه خیانت نکردن به همسر آیندشون باشه ، با توجه به اینکه نیاز جنسی توی همه هست بعضیا کمتر بعضیا بیشتر ولی خودشونو نگه میدارن ، این هنر نیست که به محض احساس فشار رابطه برقرار کنن.

عقاید متفاوته ، شاید شما برات مهم نباشه همسرت قبل از شما و تو دوران مجردیش به آغوش کسه دیگه رفته باشه و لذته ارضای جنسیو عاطفی رو با کسه دیگه تجربه کرده باشه ، ولی برای خیلی از پسرا و همچنین دخترا این مهمه و جزء خطوط قرمزشونه که همسرشون قبل از اون با کسه دیگه هم آغوشی نداشته باشه و حتی تصورش براشون عذاب آوره .

یه چیز دیگه کسی که تو دوران مجردیش خودشو نگه داشته و رابطه ای برقرار نکرده اصلا اینطور نیست که دررابطه با همسرش هم سرد باشه و نتونه رابطه ی خوبی برقرار کنه ، بلکه ترجیح داده تمام هنرشو واسه همسرش خرج کنه .

بعضیا مثل این آقا یا خانم فکر میکنند دختر پسرایی که تاحالا دنبال دوست پسر دوست دختر نرفتم یا رابطه جنسی نداشتن بیل به کمرشون خورده مردونگی یا شهوت ندارن .شماها فکر میکنید خیلی سخته تو این جامعه هر دختری که دست بزاری روش را بکشونی خونه خالی ولو دختر مسجدی ؟؟؟؟ اونم با وضع الان که تو خیابون یه مش جوون تحریک شده را میبینی که دارن رفت و آمد میکنند چه دختر چه پسر پس اگه دختر پسرا نرفتن دنبال دوستی و رابطه از بی عرضه گیشون نیست عرضشون را گذاشتن واسه کسی که میشه پدر بچه هاشون مادر بچه هاشون نه یه مش روابط تو خالی مسخره که امروز لیلی و مجنونن فردا دشمن خونی همدیگه

14. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.21
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    بحث من این خانم نیست چون فرمودن خارج کشور هستن و ایرانی های خارج کشور با ایرانی های داخل کشور فرهنگاشون متفاوت هستش پس نمیتونم بگم خوبه بگن یا بده بگن

ولی با این قضیه مشکل دارم :

ديشب شوهرم ازم پرسيد قبل از من سكس داشتي منم گفتم نه...البته سكسه به اون معنا نه ولي عشق بازي خوب اره داشتم ولي بهش دروغ گفتم ندارم
    ========

خانومایی که دم از خدا میزنید و میگید نباید بگه آیا اگه پسری بیاد خواستگاری شما و باهاش نامزد بشید و بعد بفهمید این پسر رابطه جنسی داشته اونم نه یکبار چند بار یا به قول این خانم عشق بازی بازم رابطتون را ادامه میدید باهاش ؟ اگه مثبت بازی در بیاره و وارد زندگی متاهلی بشید و اون زمان متوجه این موضوع بشید چیکار میکنید اینطوری در نظر میگیریم که توی دختر از اون خانمایی هستی که تاحالا دوست پسر هم نداشته ؟ تا کی میخواید شعار بدید خانوما؟؟؟؟

خارج و داخل کشور نداره همه فرهنگ ها متفاوت هست

من به شخصه وقتی بفهمم همسرم قبلا رابطه داشته میبخشمش چون همه اشتباه میکنن و گذشته هرکس مال خودش

از وقتی برام مهم هست که همسر من شده و به من متعهد داده و از وقتی زندگیش با من شروع کرده گذشتش تموم شده

به قول فرهنگ ها متفاوت. من شاید بتونم درک کنم این موضوع رو ولی تو نتونی

ببین سام این رابطه جنسی خدا گفته وقتی میتونید ثابت کنید که 4نفر شاهد مرد باشه
    انقد سخت گیری شده رو این گناه
    حتی خدا هم میگه رو این گناه سرپوش بذارید
    بذارید. و مخفی کنید.

حالا بنده هاش چیکاره هستن که بخوان این و نبخشن و یه گناه رو بزرگ کنن

arash.AP

15. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.34
    تشکـر
    438
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    خارج و داخل کشور نداره همه فرهنگ ها متفاوت هست

من به شخصه وقتی بفهمم همسرم قبلا رابطه داشته میبخشمش چون همه اشتباه میکنن و گذشته هرکس مال خودش

از وقتی برام مهم هست که همسر من شده و به من متعهد داده و از وقتی زندگیش با من شروع کرده گذشتش تموم شده

به قول فرهنگ ها متفاوت. من شاید بتونم درک کنم این موضوع رو ولی تو نتونی

ببین سام این رابطه جنسی خدا گفته وقتی میتونید ثابت کنید که 4نفر شاهد مرد باشه
    انقد سخت گیری شده رو این گناه
    حتی خدا هم میگه رو این گناه سرپوش بذارید
    بذارید. و مخفی کنید.

حالا بنده هاش چیکاره هستن که بخوان این و نبخشن و یه گناه رو بزرگ کنن
    پس قضیه پاکی دختر پسر چی میشه .

بهونه ای که خیلی از پسرا میارن قابل قبوله از نظر شماها پس اینطوری که میگی : پسره قبل ازدواج از دختر 9 ساله تا زن 40.50 ساله باهاشون رابطه جنسی داره بعدشم میگه خدا میبخشه رو گناهم سرپوش میزارم همسرمم پرسید میگم من پاک پاکم خودمم پاک نشون میدم و بعدشم میرم با یه دختر پاک ازدواج میکنم هرچی باشه خدا میبخشه بقیه چیکاره هستن مگه نه؟؟؟؟ یا دختره هرکی بهش لبخند زده تو خیابون شبش تو بغلش بوده زمان ازدواج توبه میکنه بعدشم میگه خدا میبخشه و خلاص

بعد فکر نمیکنی اینجا ظلم آشکار میشه در حق دختر پسری که پاک زندگی کردن .تو کشور ما اگه یه فردی یکی دیگه را بکشه اعدامش میکنند چون مرتکب قتل شده پس باید بگن بنده خدا توبه کرده سرپوش بزاریم رو کارش خدا میبخشه ما چیکاره ایم .اینم یه جور قتله که طرف هرکاری دلش بخواد بکنه بعد از ازدواج نقش بازی کنه و خودشو پاک نشون بده و با یه دختر یا پسر پاک ازدواج کنه اینکار کشتن اعتقادات یه دختر پسر پاک هستش

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)