نمایش نتایج: از 1 به 36 از 36

موضوع: به شوهرم درباره گذشته ام راست نگفتم

3754
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20658
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به شوهرم درباره گذشته ام راست نگفتم

سلام...ديشب شوهرم ازم پرسيد قبل از من سكس داشتي منم گفتم نه...البته سكسه به اون معنا نه ولي عشق بازي خوب اره داشتم ولي بهش دروغ گفتم ندارم...و بم گفت تو الان خيلي گرمي قبلنا هم اينطوري بودي يا من مجبورت ميكنم هات باشي؟؟؟ببخشيد بي پرده حرف ميزنم...منم گفتم قبلن اينطوري بودم و همه نياز جنسي رو دارن منم داشتم ولي فروكش ميكرد چون شوهر نداشتم و تنها بودم اين احساسم سركوب ميشد... ولي خيلي مسخري كسي بگه نياز ندارم...ولي تو شكوفام كردي و با تو رفتار و حرف زدن و لباس پوشيدنشو ياد گرفتم و خيلي هم مقاله خوندم كه توي زندگيمون مشكل نداشته باشيم...عداب وجدان دارم خيلي ولي واقعا چيزي نبود راستشو بگم...نميدونم قانع شد يا نه،،؟؟

2. کاربران زیر از نكيسا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : به شوهرم درباره گزشتم راستشو نگفتم

سلام
    اینجور که مشاوره هاا می گن کار درستی کردی

هرگز نباید راجبع مسائل جنسی که در گذشته داشید به همسرتون بگید

هرکاری که در گذشته کردید بگذارید همون جا بمونه

اگر صادقانه همه چیز رو میگفتید به چه چیزی می رسیدید ؟فکر میکنید همسرتون بخاطر اینکه صادق بودید ازتون تشکر میکرد؟

نه اینجوری نیست تا اخر عر نمی تونست کار شمارو فراموش کنه

اما از این به بعد به همسرتون مربوط می شه که اگر قدم کجی بردارید زندگیتون تباه می شه

سعی کنید بابت کارای گذشته از خدا طلب بخشش کنید و به همسرتون وفادار بمونید
    ویرایش توسط سمیراه : 08-21-2015 در ساعت 10:58 AM
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

4. 3 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20658
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از جوابتون...حتمااا

6. کاربران زیر از نكيسا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام

اگر صادقانه همه چیز رو میگفتید به چه چیزی می رسیدید ؟فکر میکنید همسرتون بخاطر اینکه صادق بودید ازتون تشکر میکرد؟

اما از این به بعد به همسرتون مربوط می شه که اگر قدم کجی بردارید زندگیتون تباه می شه

من هم موافقم با حرف سمیرا خانوم به عنوان یک مرد میگم
    همسر شما باید چیزهایی رو درمورد شما بدونه
    ولی فقط چیزهایی رو که لازمه باید بدونه
    اگر دوباره سوال کرد بهتره بحث رو عوض کنید تا مجبور نشید هی دروغ بگید
    و اصلا هم عذاب وجدان نداشته باشید
    همه ما ادمها رازهایی رو داریم که ازشون پشیمونیم و نمی خوایم به کسی بگیم و این حق ما است .
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

8. 2 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

خیلی خیلییی کار خوبی کردی اصلا نگو
    با گفتنش شک میکنه و رابطتتون مسموم میشه و درآخر نابود و سردی میاره

این گذشته تو و احتیاجی نیست کسی بدون

و هییییج وقت نگو
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19362
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نكيسا نمایش پست ها
    سلام...ديشب شوهرم ازم پرسيد قبل از من سكس داشتي منم گفتم نه...البته سكسه به اون معنا نه ولي عشق بازي خوب اره داشتم ولي بهش دروغ گفتم ندارم...و بم گفت تو الان خيلي گرمي قبلنا هم اينطوري بودي يا من مجبورت ميكنم هات باشي؟؟؟ببخشيد بي پرده حرف ميزنم...منم گفتم قبلن اينطوري بودم و همه نياز جنسي رو دارن منم داشتم ولي فروكش ميكرد چون شوهر نداشتم و تنها بودم اين احساسم سركوب ميشد... ولي خيلي مسخري كسي بگه نياز ندارم...ولي تو شكوفام كردي و با تو رفتار و حرف زدن و لباس پوشيدنشو ياد گرفتم و خيلي هم مقاله خوندم كه توي زندگيمون مشكل نداشته باشيم...عداب وجدان دارم خيلي ولي واقعا چيزي نبود راستشو بگم...نميدونم قانع شد يا نه،،؟؟
    سلام
    ببخشید میتونم نحوه آشنایی و ازدواج شما و شوهرتون رو بدونم؟

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20258
    تشکـر
    41
    تشکر شده 10 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام توی گذشته ی هر شخص چیزهایی وجود داره که فقط مال خودشه و باید توی گذشته بمونه. نمی خوام بگم که اون کار درسته یا غلط، ولی کاری که الان انجام دادی درسته. اما خوت هم باید این باور را داشته باشی که در گذشته هیچ اتفاقی نیفتاد ه تا همسرت بتونه حرفت رو باور کنه.

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19362
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من ( البته نظر شخصی منه ) در حال حاضر اگر دختر یا پسری پیدا بشه که قبل از ازدواجش هیچ رابطه ای نداشته ، حتماً یه مشکلی ( جسمی یا روحی ) داشته و بعد از ازدواجش هم نمیتونه از این نظر رابطه خوبی با همسرش برقرار کنه و یک شوهر خوب هیچوقت نباید چنین سوالی رو از همسرش بپرسه.
    در ضمن مهارتهای شما در ایجاد رابطه با همسرتون هم ممکنه که باعث شکل گیری این سوال براش شده باشه
    در هر حال وقتی کسی سوال غیر منطقی میپرسه نباید از جوابی که بهش میدی عذاب وجدان داشته باشی
    چون عذابی که از گفتن واقعیت برای جفتتون بوجود میومد میتونه خیلی وحشتناک باشه

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19362
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آراد نمایش پست ها
    من هم موافقم با حرف سمیرا خانوم به عنوان یک مرد میگم
    همسر شما باید چیزهایی رو درمورد شما بدونه
    ولی فقط چیزهایی رو که لازمه باید بدونه
    اگر دوباره سوال کرد بهتره بحث رو عوض کنید تا مجبور نشید هی دروغ بگید
    و اصلا هم عذاب وجدان نداشته باشید
    همه ما ادمها رازهایی رو داریم که ازشون پشیمونیم و نمی خوایم به کسی بگیم و این حق ما است .
    دوست عزیز شما چجوری متوجه شدید ایشون از گذشتشون پشیمونن؟ چیزی از پشیمونی ننوشته بودن. چرا آدم باید از نیازهایی که برطرف میکنه پشیمون باشه؟

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19362
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام

جوابتون کاملاً صحیحه ولی چرا طلب بخشش کنه؟
    من نمیتونم هیچکدومتون رو درک کنم.
    من مشکل دارم با خیلی از آدمهای محیط اطرافم مشکل دارم.
    چون خودشون رو گول میزنن.
    چون همیشه دعا میخونن
    چون همه ادعا میکنن که میدونن ولی کوچیکترین چیزی نمیدونن

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ابزوردیسم نمایش پست ها
    به نظر من ( البته نظر شخصی منه ) در حال حاضر اگر دختر یا پسری پیدا بشه که قبل از ازدواجش هیچ رابطه ای نداشته ، حتماً یه مشکلی ( جسمی یا روحی ) داشته و بعد از ازدواجش هم نمیتونه از این نظر رابطه خوبی با همسرش برقرار کنه و یک شوهر خوب هیچوقت نباید چنین سوالی رو از همسرش بپرسه.
    در ضمن مهارتهای شما در ایجاد رابطه با همسرتون هم ممکنه که باعث شکل گیری این سوال براش شده باشه
    در هر حال وقتی کسی سوال غیر منطقی میپرسه نباید از جوابی که بهش میدی عذاب وجدان داشته باشی
    ببخشید ولی همین دید مزخرف و کثیف امثال شماها هستش که باعث میشه دختر پسر پاک این مملکت خودشون را دستی دستی به لجن روابط جنسی نامشروع بکشن تا بعد پشت سرشون حرف نباشه که حتما یه عیب و ایرادی داشته که قبل ازدواجش دختر تو بغل نگرفته یا دختره زیرخواب پسر نشده ننگ و هزاران ننگ

17. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خانومایی که میفرماین خوب کاری کرده ایشون نگفته

بعد اگه یه زمانی همسرش از فرد دیگه ای بشنوه چی میشه؟

19. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خانومایی که میفرماین خوب کاری کرده ایشون نگفته

بعد اگه یه زمانی همسرش از فرد دیگه ای بشنوه چی میشه؟

قرار نیست شوهرش بفهمه واسه همین میگم نباید بگه

بگه که چطور بشه؟؟؟سرد بشن از هم؟؟؟جدا بشن از هم؟؟؟؟دعوا و کتک داری بشه؟؟؟؟

حتی خدا میگه رو یه گناه سرپوش بگذارید

حالا این خانم بره جار بزن که زندگیش بهم بریزه

ببین سام همه اشتباه میکنن. ..بعضی چیزا فقط ادمو نابود میکنه با گفتنش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20658
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان ما ايران زندگي نميكنيم و اون از جايي نميفهمه و اينكه من خيلي مقالات و كتاب خوندم و از خواهرم پرسيدم كه چه كارهاي بكنم كه اطلاعاتم بالا ببرم كه زن ايده الي باشم چون شوهرم خيلي گرمه و منم ميخاستم از چيزي براش كم نزارم...در ضمن لباس زيره مرتب پوشيدن و به نظافت و اراستگي رسيدن دليل بر اينه كار بلدي وقبلا سكس داشتم؟؟؟؟اخه من مجرد هم بودم به اين چيزا اهميت ميدادم ..واقعا نميدونم شايد دليلش اينه،،،تا حالا منو شلخته و با لباس تكراري نديده و ببخشي من توي سكسم سعي ميكنم خوب باشم از چيزايي كه ياد گرفتم از مقالات...بعدم من دانشگاه رفتم و ديگه اون دخترهه خيلي سر به زيرشم يه واحد تنظيم پس كنه ميفممه اين چيزارو...

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

نظرتون منطقی نیست. نباید کسایی رو که خودشون پاک نگه میدارن، متهم به ایراد روحی و جسمی کنین.
    مطمئن باشین اونام اگه بیشتر از شما تحت فشار نباشن، کمتر هم نیستن ولی اراده قوی دارن و تن به گناه نمیدن.

24. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

به نظر من ( البته نظر شخصی منه ) در حال حاضر اگر دختر یا پسری پیدا بشه که قبل از ازدواجش هیچ رابطه ای نداشته ، حتماً یه مشکلی ( جسمی یا روحی ) داشته و بعد از ازدواجش هم نمیتونه از این نظر رابطه خوبی با همسرش برقرار کنه

و یک شوهر خوب هیچوقت نباید چنین سوالی رو از همسرش بپرسه.
    بابک جان با قسمت دوم حرفت موافقم ، اینکه شوهرش نباید زیاد کنجکاوی کنه تو گذشته ی همسرش ، و اینکه گفتن واقعیت باعث ناراحتیو عذاب وجدان میشه .

ولی قسمت اول حرفت؛

این درست نیست که میگی دخترو پسری که تو مجردیش س ک س یا رابطه عاطفی نداشته مشکل روحی یا جسمی داره !!!!!

خیلیا که رابطه نداشتن تو دوران مجردیشون فقط یا به خاطر عقاید ، یا اینکه خیانت نکردن به همسر آیندشون باشه ، با توجه به اینکه نیاز جنسی توی همه هست بعضیا کمتر بعضیا بیشتر ولی خودشونو نگه میدارن ، این هنر نیست که به محض احساس فشار رابطه برقرار کنن.

عقاید متفاوته ، شاید شما برات مهم نباشه همسرت قبل از شما و تو دوران مجردیش به آغوش کسه دیگه رفته باشه و لذته ارضای جنسیو عاطفی رو با کسه دیگه تجربه کرده باشه ، ولی برای خیلی از پسرا و همچنین دخترا این مهمه و جزء خطوط قرمزشونه که همسرشون قبل از اون با کسه دیگه هم آغوشی نداشته باشه و حتی تصورش براشون عذاب آوره .

یه چیز دیگه کسی که تو دوران مجردیش خودشو نگه داشته و رابطه ای برقرار نکرده اصلا اینطور نیست که دررابطه با همسرش هم سرد باشه و نتونه رابطه ی خوبی برقرار کنه ، بلکه ترجیح داده تمام هنرشو واسه همسرش خرج کنه .

26. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    قرار نیست شوهرش بفهمه واسه همین میگم نباید بگه

بگه که چطور بشه؟؟؟سرد بشن از هم؟؟؟جدا بشن از هم؟؟؟؟دعوا و کتک داری بشه؟؟؟؟

حتی خدا میگه رو یه گناه سرپوش بگذارید

حالا این خانم بره جار بزن که زندگیش بهم بریزه

ببین سام همه اشتباه میکنن. ..بعضی چیزا فقط ادمو نابود میکنه با گفتنش
    بحث من این خانم نیست چون فرمودن خارج کشور هستن و ایرانی های خارج کشور با ایرانی های داخل کشور فرهنگاشون متفاوت هستش پس نمیتونم بگم خوبه بگن یا بده بگن

ولی با این قضیه مشکل دارم :

ديشب شوهرم ازم پرسيد قبل از من سكس داشتي منم گفتم نه...البته سكسه به اون معنا نه ولي عشق بازي خوب اره داشتم ولي بهش دروغ گفتم ندارم
    ========

خانومایی که دم از خدا میزنید و میگید نباید بگه آیا اگه پسری بیاد خواستگاری شما و باهاش نامزد بشید و بعد بفهمید این پسر رابطه جنسی داشته اونم نه یکبار چند بار یا به قول این خانم عشق بازی بازم رابطتون را ادامه میدید باهاش ؟ اگه مثبت بازی در بیاره و وارد زندگی متاهلی بشید و اون زمان متوجه این موضوع بشید چیکار میکنید اینطوری در نظر میگیریم که توی دختر از اون خانمایی هستی که تاحالا دوست پسر هم نداشته ؟ تا کی میخواید شعار بدید خانوما؟؟؟؟

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    بابک جان با قسمت دوم حرفت موافقم ، اینکه شوهرش نباید زیاد کنجکاوی کنه تو گذشته ی همسرش ، و اینکه گفتن واقعیت باعث ناراحتیو عذاب وجدان میشه .

ولی قسمت اول حرفت؛

این درست نیست که میگی دخترو پسری که تو مجردیش س ک س یا رابطه عاطفی نداشته مشکل روحی یا جسمی داره !!!!!

خیلیا که رابطه نداشتن تو دوران مجردیشون فقط یا به خاطر عقاید ، یا اینکه خیانت نکردن به همسر آیندشون باشه ، با توجه به اینکه نیاز جنسی توی همه هست بعضیا کمتر بعضیا بیشتر ولی خودشونو نگه میدارن ، این هنر نیست که به محض احساس فشار رابطه برقرار کنن.

عقاید متفاوته ، شاید شما برات مهم نباشه همسرت قبل از شما و تو دوران مجردیش به آغوش کسه دیگه رفته باشه و لذته ارضای جنسیو عاطفی رو با کسه دیگه تجربه کرده باشه ، ولی برای خیلی از پسرا و همچنین دخترا این مهمه و جزء خطوط قرمزشونه که همسرشون قبل از اون با کسه دیگه هم آغوشی نداشته باشه و حتی تصورش براشون عذاب آوره .

یه چیز دیگه کسی که تو دوران مجردیش خودشو نگه داشته و رابطه ای برقرار نکرده اصلا اینطور نیست که دررابطه با همسرش هم سرد باشه و نتونه رابطه ی خوبی برقرار کنه ، بلکه ترجیح داده تمام هنرشو واسه همسرش خرج کنه .

بعضیا مثل این آقا یا خانم فکر میکنند دختر پسرایی که تاحالا دنبال دوست پسر دوست دختر نرفتم یا رابطه جنسی نداشتن بیل به کمرشون خورده مردونگی یا شهوت ندارن .شماها فکر میکنید خیلی سخته تو این جامعه هر دختری که دست بزاری روش را بکشونی خونه خالی ولو دختر مسجدی ؟؟؟؟ اونم با وضع الان که تو خیابون یه مش جوون تحریک شده را میبینی که دارن رفت و آمد میکنند چه دختر چه پسر پس اگه دختر پسرا نرفتن دنبال دوستی و رابطه از بی عرضه گیشون نیست عرضشون را گذاشتن واسه کسی که میشه پدر بچه هاشون مادر بچه هاشون نه یه مش روابط تو خالی مسخره که امروز لیلی و مجنونن فردا دشمن خونی همدیگه

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بحث من این خانم نیست چون فرمودن خارج کشور هستن و ایرانی های خارج کشور با ایرانی های داخل کشور فرهنگاشون متفاوت هستش پس نمیتونم بگم خوبه بگن یا بده بگن

ولی با این قضیه مشکل دارم :

ديشب شوهرم ازم پرسيد قبل از من سكس داشتي منم گفتم نه...البته سكسه به اون معنا نه ولي عشق بازي خوب اره داشتم ولي بهش دروغ گفتم ندارم
    ========

خانومایی که دم از خدا میزنید و میگید نباید بگه آیا اگه پسری بیاد خواستگاری شما و باهاش نامزد بشید و بعد بفهمید این پسر رابطه جنسی داشته اونم نه یکبار چند بار یا به قول این خانم عشق بازی بازم رابطتون را ادامه میدید باهاش ؟ اگه مثبت بازی در بیاره و وارد زندگی متاهلی بشید و اون زمان متوجه این موضوع بشید چیکار میکنید اینطوری در نظر میگیریم که توی دختر از اون خانمایی هستی که تاحالا دوست پسر هم نداشته ؟ تا کی میخواید شعار بدید خانوما؟؟؟؟

خارج و داخل کشور نداره همه فرهنگ ها متفاوت هست

من به شخصه وقتی بفهمم همسرم قبلا رابطه داشته میبخشمش چون همه اشتباه میکنن و گذشته هرکس مال خودش

از وقتی برام مهم هست که همسر من شده و به من متعهد داده و از وقتی زندگیش با من شروع کرده گذشتش تموم شده

به قول فرهنگ ها متفاوت. من شاید بتونم درک کنم این موضوع رو ولی تو نتونی

ببین سام این رابطه جنسی خدا گفته وقتی میتونید ثابت کنید که 4نفر شاهد مرد باشه
    انقد سخت گیری شده رو این گناه
    حتی خدا هم میگه رو این گناه سرپوش بذارید
    بذارید. و مخفی کنید.

حالا بنده هاش چیکاره هستن که بخوان این و نبخشن و یه گناه رو بزرگ کنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خارج و داخل کشور نداره همه فرهنگ ها متفاوت هست

من به شخصه وقتی بفهمم همسرم قبلا رابطه داشته میبخشمش چون همه اشتباه میکنن و گذشته هرکس مال خودش

از وقتی برام مهم هست که همسر من شده و به من متعهد داده و از وقتی زندگیش با من شروع کرده گذشتش تموم شده

به قول فرهنگ ها متفاوت. من شاید بتونم درک کنم این موضوع رو ولی تو نتونی

ببین سام این رابطه جنسی خدا گفته وقتی میتونید ثابت کنید که 4نفر شاهد مرد باشه
    انقد سخت گیری شده رو این گناه
    حتی خدا هم میگه رو این گناه سرپوش بذارید
    بذارید. و مخفی کنید.

حالا بنده هاش چیکاره هستن که بخوان این و نبخشن و یه گناه رو بزرگ کنن
    پس قضیه پاکی دختر پسر چی میشه .

بهونه ای که خیلی از پسرا میارن قابل قبوله از نظر شماها پس اینطوری که میگی : پسره قبل ازدواج از دختر 9 ساله تا زن 40.50 ساله باهاشون رابطه جنسی داره بعدشم میگه خدا میبخشه رو گناهم سرپوش میزارم همسرمم پرسید میگم من پاک پاکم خودمم پاک نشون میدم و بعدشم میرم با یه دختر پاک ازدواج میکنم هرچی باشه خدا میبخشه بقیه چیکاره هستن مگه نه؟؟؟؟ یا دختره هرکی بهش لبخند زده تو خیابون شبش تو بغلش بوده زمان ازدواج توبه میکنه بعدشم میگه خدا میبخشه و خلاص

بعد فکر نمیکنی اینجا ظلم آشکار میشه در حق دختر پسری که پاک زندگی کردن .تو کشور ما اگه یه فردی یکی دیگه را بکشه اعدامش میکنند چون مرتکب قتل شده پس باید بگن بنده خدا توبه کرده سرپوش بزاریم رو کارش خدا میبخشه ما چیکاره ایم .اینم یه جور قتله که طرف هرکاری دلش بخواد بکنه بعد از ازدواج نقش بازی کنه و خودشو پاک نشون بده و با یه دختر یا پسر پاک ازدواج کنه اینکار کشتن اعتقادات یه دختر پسر پاک هستش

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم به نظر من الان سعی کن چیزی نفهمن ایشون، البته ضایع بازی هم در نیار، از قبل چیزایی که میخوای بگی رو آماده کن

اگر قبل ازدواج بود و این قضیه واسه طرف مقابل مهم بود، اونو میشه در موردش فکرد
    مثلا من خودم گذشته اش واسم مهمه
    ولی بعد از ازدواج آدم اگه چیزی بفهمه، که مال گذشته بوده، فقط باید تحمل کنه، مجبوره زندگیشو ادامه بده

اگه کسی میدونه این چیزا واسه طرف مقابلش مهمه و قبل ازدواج نگه، به نظر من در حق اون ظلم کرده.....

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پس قضیه پاکی دختر پسر چی میشه .

بهونه ای که خیلی از پسرا میارن قابل قبوله از نظر شماها پس اینطوری که میگی : پسره قبل ازدواج از دختر 9 ساله تا زن 40.50 ساله باهاشون رابطه جنسی داره بعدشم میگه خدا میبخشه رو گناهم سرپوش میزارم همسرمم پرسید میگم من پاک پاکم خودمم پاک نشون میدم و بعدشم میرم با یه دختر پاک ازدواج میکنم هرچی باشه خدا میبخشه بقیه چیکاره هستن مگه نه؟؟؟؟ یا دختره هرکی بهش لبخند زده تو خیابون شبش تو بغلش بوده زمان ازدواج توبه میکنه بعدشم میگه خدا میبخشه و خلاص

بعد فکر نمیکنی اینجا ظلم آشکار میشه در حق دختر پسری که پاک زندگی کردن .تو کشور ما اگه یه فردی یکی دیگه را بکشه اعدامش میکنند چون مرتکب قتل شده پس باید بگن بنده خدا توبه کرده سرپوش بزاریم رو کارش خدا میبخشه ما چیکاره ایم .اینم یه جور قتله که طرف هرکاری دلش بخواد بکنه بعد از ازدواج نقش بازی کنه و خودشو پاک نشون بده و با یه دختر یا پسر پاک ازدواج کنه اینکار کشتن اعتقادات یه دختر پسر پاک هستش

من راجب زن فاحشه و پسر هرزه حرف نمیزنم
    راجب پسری میگم که یکی دوبار اشتباه کرده

نه اینکه حال دنیا رو کرده باشه با دخترا بعد بخواد بیاد سمت من
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من راجب زن فاحشه و پسر هرزه حرف نمیزنم
    راجب پسری میگم که یکی دوبار اشتباه کرده

نه اینکه حال دنیا رو کرده باشه با دخترا بعد بخواد بیاد سمت من
    منم راجب اونا حرف نزدم منظورم همین آدمای معمولی بود .بعضی از اشتباهات هست که قابل بخشش نیست و دفعه اول که انجام بدی دیگه تمومه رابطه جنسی قبل ازدواج هم یکی از همینا هستش
    بله اگه دختره بهش تجاوز بشه اون صد در صد قابل بخششه ولی وقتی یه دختر با پای خودش میره خونه مجردی یه پسری بعد میشینه با پسره مشروب میخوره بعد رابطه برقرار میکنه حالا بعد بیاد پشیمون بشه چه فایده ای داره .پشیمون شدنش قبول ولی یه لول ازش کم میشه باید بره با پسری ازدواج کنه که یه بار رابطه جنسی داشته پسری که یه بار نتونسته خودشو نگه داره رفته تو خیابون یکیو سوار کرده برده باهاش رابطه برقرار کرده بعدشم پشیمون شده خب قبول ولی یه لول ازش کم میشه باید بره با دختری ازدواج کنه که یه بار رابطه جنسی داشته
    ===============
    اینکه دختر پسر موقع ازدواجشون میان تیریپ پاکی و قدیسه بودن بر میدارن جز کثیف ترین کارا هستش اون دختری که دم از خدا میزنه و میگه پشیمونم خب وظیفشه به اونی که قراره باهاش ازدواج کنه بگه قضیه را و باقیشو بسپاره به دست خدا یعنی خدا عرضه نداره که مهر اون دختر را تو دل اون پسر بندازه و به پسره الهام کنه که این دختر واقعا پشیمون هستش و قبولش کن؟

35. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان به نظرم یه تاپیک جدا بزنین در مورد این چیزا بحث کنید
    الان به نظرم با این حرفا کمکی به این خانوم نمیشه

37. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

منم راجب اونا حرف نزدم منظورم همین آدمای معمولی بود .بعضی از اشتباهات هست که قابل بخشش نیست و دفعه اول که انجام بدی دیگه تمومه رابطه جنسی قبل ازدواج هم یکی از همینا هستش
    بله اگه دختره بهش تجاوز بشه اون صد در صد قابل بخششه ولی وقتی یه دختر با پای خودش میره خونه مجردی یه پسری بعد میشینه با پسره مشروب میخوره بعد رابطه برقرار میکنه حالا بعد بیاد پشیمون بشه چه فایده ای داره .پشیمون شدنش قبول ولی یه لول ازش کم میشه باید بره با پسری ازدواج کنه که یه بار رابطه جنسی داشته پسری که یه بار نتونسته خودشو نگه داره رفته تو خیابون یکیو سوار کرده برده باهاش رابطه برقرار کرده بعدشم پشیمون شده خب قبول ولی یه لول ازش کم میشه باید بره با دختری ازدواج کنه که یه بار رابطه جنسی داشته
    ===============
    اینکه دختر پسر موقع ازدواجشون میان تیریپ پاکی و قدیسه بودن بر میدارن جز کثیف ترین کارا هستش اون دختری که دم از خدا میزنه و میگه پشیمونم خب وظیفشه به اونی که قراره باهاش ازدواج کنه بگه قضیه را و باقیشو بسپاره به دست خدا یعنی خدا عرضه نداره که مهر اون دختر را تو دل اون پسر بندازه و به پسره الهام کنه که این دختر واقعا پشیمون هستش و قبولش کن؟

خدا گفته گناه رو باز گو نکنید

مسلما هیچ دختر و پسری هم نمیان بگن ما بدیم

بیخیال حساسس نشو حساسس نشو
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

دوست عزیز طفا نظر شخصی ندید
    من حرفهام رو از خودم در نیووردم حرف مشاوره هایی که رفتم و کتابهایی که خوندم
    ما اینجا روی نطر شخصی نطر نمیدیم
    نطر شخصی نادرستتون ممکنه یه زندگی رو خراب کنه
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

41. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

اره.راست میگن.برید عشق و حالتونو کنید بعدم موقع ازدواج بگید ما زن فرعون بودیم!!!!!!!!!!!!!!کلاه شرعی یاد هم دارید میدید.اقا جون اگر دختری یا پسری پاک زندگی کرده باشه این نامردی نیست یکی گیرش بیفته هزار تا کار قبل ازدواجش کرده باشه؟؟؟

42. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

بعضیا مثل این آقا یا خانم فکر میکنند دختر پسرایی که تاحالا دنبال دوست پسر دوست دختر نرفتم یا رابطه جنسی نداشتن بیل به کمرشون خورده مردونگی یا شهوت ندارن .شماها فکر میکنید خیلی سخته تو این جامعه هر دختری که دست بزاری روش را بکشونی خونه خالی ولو دختر مسجدی ؟؟؟؟ اونم با وضع الان که تو خیابون یه مش جوون تحریک شده را میبینی که دارن رفت و آمد میکنند چه دختر چه پسر پس اگه دختر پسرا نرفتن دنبال دوستی و رابطه از بی عرضه گیشون نیست عرضشون را گذاشتن واسه کسی که میشه پدر بچه هاشون مادر بچه هاشون نه یه مش روابط تو خالی مسخره که امروز لیلی و مجنونن فردا دشمن خونی همدیگه
    سام الان فازت چیه ؟ موافق حرفای من بودی یا مخالف ؟

43. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    سام الان فازت چیه ؟ موافق حرفای من بودی یا مخالف ؟

میلیون در میلیون موافق

44. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم700 نمایش پست ها
    ببین من اینجا یه حفی میزنم که از مشاور شنیدم گفتن یانگفتن این موارد بستگی به خیلی چیزا داره من خودم ترجیح میدم از گذشته شوهرم چیزی ندونم چون دونستنش کاری را از پیش نمیبره اما اگر این موضوع قراره ادامه دار باشه یا به هر ترتیبی ترجیح میدم ا ز خودش بشنوم تا از بقیه بستگی به رابطه موضوع وهزار چیز دیگه داره دختر پسر هم نداره توروخدا اینقدر جانماز اب نکشید بخدا منم از این ادمای جانماز اب بکش بودم اما حالا که رابطه نامشروع برقرار کردمو توبه کردم همش از همین حرفا میترسم ایشالا به گناه گرفتار نشید اما به ادمی که یه اشتباهی تو زندگیش کرده مثل افت نگاه نکنید فرصت جبران بدید واقعا خوبه ما جای خدا نیستیم
    توهم خوب کاری کردی به شوهرت نگفتی اما اگر میدونی قراره از طریقی بفهمه یا احتمال میدی موضوع لو میره بگو اگرم موضوع کاملا مسکوتی هست کاملا بیخیالش شو

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

46. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به شما دوستان عزیز
    تواسلام اومده که هروقت ازدواج کردین نیازی نیست راجع به گذشته همدیگه چیزی به هم بگین مهم ترین کاری که باید بکنید اینکه از الان که باهم ازدواج کردین و دارین زندگی میکنید خبرداشته باشین .
    پس خانم عزیز من نمیگم کارتون درسته یاغلت چون خدا بهتون عقل و شعورداده و ایمان که بتونید خودتون تصمیم درست رو بگیرن اگر ازش طفره برین یا به دروغاتون ادامه بدین مطمعن باشین که لو میرید اما اگر بهش با سیاست زنوزنتون بفهمونید که بهتره را جب قدیم وصحبت نکنیم و راجب ایندتون صحبت کنید

47. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط lobo نمایش پست ها
    سلام به شما دوستان عزیز
    تواسلام اومده که هروقت ازدواج کردین نیازی نیست راجع به گذشته همدیگه چیزی به هم بگین مهم ترین کاری که باید بکنید اینکه از الان که باهم ازدواج کردین و دارین زندگی میکنید خبرداشته باشین .
    پس خانم عزیز من نمیگم کارتون درسته یاغلت چون خدا بهتون عقل و شعورداده و ایمان که بتونید خودتون تصمیم درست رو بگیرن اگر ازش طفره برین یا به دروغاتون ادامه بدین مطمعن باشین که لو میرید اما اگر بهش با سیاست زنوزنتون بفهمونید که بهتره را جب قدیم وصحبت نکنیم و راجب ایندتون صحبت کنید
    تا دیروز هر کاری میکنه اسلام یادش نیست
    الان که ازدواج کرده یا داره ازدواج میکنه اسلام گفته . . .
    به نظرتووون کار درستیه

مثل مردایی که از اسلام فقط صیغه اش رو یاد گرفتند

هر کسی باید با کسی که مثل خودشه ازدواج کنه اگه به اسلام و قران باشه
    که تو سوره نور نوشته

زنان خبیث و ناپاک از آن مردان خبیث و ناپاکند! و مردان ناپاک نیز تعلق به زنان ناپاک دارند

حالا کسی یه عمری خودش رو نگه داشته با تموم سختیاش سختی تنهاییش و ...
    میدونید که چی میگم
    حالا بیان یه همسر ناپاک گیرش بیاد

خیلی از پسر ها هم که کارشون اینه هال جونیشون رو میبرند بعد میان
    با یه دختر پاک ازدواج میکنند

میدونید که کسی که تنوع طلب بشه دیگه نمی تونه با یه نفر قانع بشه
    حالا شما هی حرف خودتون رو بزنید

48. کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19529
    تشکـر
    30
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز شما چجوری متوجه شدید ایشون از گذشتشون پشیمونن؟ چیزی از پشیمونی ننوشته بودن. چرا آدم باید از نیازهایی که برطرف میکنه پشیمون باشه؟
    دوست عزیز دین و عرف جامعه ما میگه این کار ها خوب نیست و الحق ک بجاست چون آرامش درونی نخواهی داشت بلاخره انسان اشرف مخلوقات است و باید جایگاه انسانی خودش رو درک کنه اگ غیرازاین باشه پس فرق ما با حیوانات چیه؟ ببینید انسان باید آزاد باشه ولی این آزادی چارچوب خاص خودش رو داره بهتره جوری از این آزادی استفاده کنیم ک ب شخصیت خودمون خدشه ای وارد نشه مخصوصا دختران معصوم جامعه ما.

50. 2 کاربران زیر از زحل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط زحل نمایش پست ها
    دوست عزیز دین و عرف جامعه ما میگه این کار ها خوب نیست و الحق ک بجاست چون آرامش درونی نخواهی داشت بلاخره انسان اشرف مخلوقات است و باید جایگاه انسانی خودش رو درک کنه اگ غیرازاین باشه پس فرق ما با حیوانات چیه؟ ببینید انسان باید آزاد باشه ولی این آزادی چارچوب خاص خودش رو داره بهتره جوری از این آزادی استفاده کنیم ک ب شخصیت خودمون خدشه ای وارد نشه مخصوصا دختران معصوم جامعه ما.

لایک
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

52. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    تشکر شده 55 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام مرسی برای بحثتون عزیزمن هیچ کاری نکردی وهیچکسم نباید از کارای اشتباهش نارحت باشد والانم یکبار براهمیشه میگید کاری نکردی چون سالم بودید ودیگه اصلا اهمیت نداره گذشته چون چیزیو حل نمیکنه الانم فقظ به فکر شیرینی زندگیت باش واهمیت نده مهم نیست چکار کردی مهم اینه که الان پایبند هستید

53. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

شما به شوهرتون خيانتي نكرديد چون موقع اينكار شوهر نداشتيد اما در هرصورت گناه كرديد،بهتر بود همون اول ميگفتيد شرايطتونو

"از نظر اخلاقی باید بدان توجه نمود، این است که گناه از هر نوع که باشد مانند غذای مضر برای بدن است. همان گونه که غذای مضر رسوباتی در رگ های بدن ایجاد می کنند و مانع رسیدن خون و مواد لازم به سلول ها می شوند، گناه نیز مانع تعالی روح و موجب هلاک و بدبختی آن می شود و به تعبیر قرآن کریم فهم قلبی و بصیرت درونی را از بین می برد. چنان که قرآ ن در این زمینه می فرماید: "... آنها دل ها [عقل ها] یى دارند که با آن (اندیشه نمي‏کنند، و) نمي‏فهمند و چشمانى که با آن نمي‏بینند و گوش هایى که با آن نمي‏شنوند"

اون كسايي هم كه ميگن اشكال نداره خدا هم ميگه به كسي نگيد و يه جورايي سرپوش ميزاره لطفا با سند و مدرك حرف بزنن
    مگه رابطه جنسي درصورتي كه محرم نباشند زنا غير محصنه تلقي نميشه؟
    من اصلا به صاحب تاپيك كار ندارم اما:
    حضرت رضا علیه السّلام فرمود: بزرگترین گناهان و زشت‏ ترین آنها در پیش من زنا است زیرا که قاتل بواسطه ‏ى آدمکشى دیگرى را تباه و فاسد نمیکند ولى مرد زناکار تا روز قیامت نسل بشر را فاسد میکند و حرام را حلال میکند

در ضمن اونايي كه قبل ازدواج اينكارارو نميكنند اولا قدرت اراده بالايي دارند نون حلال خوردن و خودشون و تو اين فضاها نبودند يا نرفتن،اينا هيچ مشكلي ندارن خيلي هم از سالمتر از منو شمان!
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

54. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)