مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: به شوهرم مشکوکم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33016
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

به شوهرم مشکوکم

سلام
    من چندماهه ک ازدواج کردم و تو عقدم
    منو شوهرم خیلی همو دوست داریم ایشون خیلی مهربون و خوش اخلاقه .چندبار بحث پیش اومد راجع ب روابط قبل ازدواج و من ازش پرسیدم قبل من عاشق شده؟(چون خیلی خیلی احساساتین)یا با کسی دوست بوده؟و ایشون خیلی با اطمینان گفتن نه !! هیچ دختری در هیچ کجای دنیا نمیتونه ادعا کنه من باهاش دوست بودم!
    اما امروز ک تلگرامشونو باز کردم تو مخاطباشون چشمم خورد به ی نفر که اونو با اسم "دوست قدیمی" سیو کرده . رفتم عکسای پروفایلشو نگاه کردم دیدم یکم دخترونس!بازم گفتم نمیشه اینجوری قضاوت کرد شماره اون نفرو سیو کردم تو گوشی خودم وقتی اومد اکانتش برام .دیلیت کردم تا اسم واقعی اکانتش مشخص بشه ک نوشته بود "نادیا جوووووون" من چندبار زنگ زدم رو شماره ولی در دسترس نبود...میخواستم صداشو بشنوم
    ...
    نمیخوام کولی بازی در بیارم و سروصدا راه بندازم یا ب روش بیارم و مستقیم ازش بپرسم ک پرده حرمت بینمون پاره شه و براش عادی شه این مسئله
    از صبح خیلی خونسردی خودمو حفظ کردم و عادی رفتار کردم اما فقط عادی نه عاشقانه!!!نمیتونم اینطوری تمرکز کنم و با شک زندگی کنم فقط میتونم اروم رفتار کنم! آروووم
    من اصلا نمیگم با هم چت میکنن..چون از زمانی که اون اکانت جوین داده تو تلگرام همونطور دستنخورده هست !
    چیکار کنم ک ب جای ظاهرم دلم اروم بگیره ..
    ویرایش توسط khatoon1 : 12-26-2016 در ساعت 11:17 AM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خود خدا میدونه تو دلم چی هست:)
    شماره عضويت
    31863
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.52
    تشکـر
    44
    تشکر شده 74 بار در 55 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکوکم به شوهرم

سلام
    هر دختر یا پسری که توی لیست چت ادم باشه که دوست حساب نمیشه
    شاید هم کلاس بودن و هزارتا چیز دیگه
    بنظرم از خودش بپرسید تا حقیقت رو بگه
    و اگر هم احساس کردید که داره حقیقت رو نمیگه با خود اون نادیا حووووووووووووووووووون حرف بزنید
    ولی ن مثل خروس جنگی
    مثل یه خانوم و با وقار
    توجه کنید که گفتم حقیقیت رو نگه
    ن اینکه دروغ بگه
    همیشه دیدتون رو مثبت کنید
    بخاطر ارامش خودتون

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.99
    تشکـر
    4,035
    تشکر شده 9,449 بار در 4,654 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : به شوهرم مشکوکم

در همه ما یک حس مالکیت وجود دارد، در واقع آدم‌ها نسبت به هرچیزی که دوست‌ دارند نوعی احساس مالکیت دارند و این حس ناشی از یک ترس درونی است، ترس از دست دادن. در حقیقت پشت رفتارهای کنترل‌گر و سوءظن‌آمیز ، ترس از دست‌دادن وجود دارد. این افراد انگار در وجودشان چیزی را کم دارند و جای چیزی برایشان خالی است و می‌خواهند به نوعی این جای خالی را پر کنند. در حقیقت رفتارهای شکاکانه و سوءظن آمیز آن‌ها نسبت به بیرون و آدم مقابلشان نیست بلکه این شک نسبت به‌ خودشان است و به نوعی طرف مقابل و اتفاقات مختلف آینه‌ای است برای آن‌ها تا خودشان را ببینند.

وقتی من نسبت به‌ خودم شک داشته‌ باشم یعنی به توانایی‌ ها و دوست‌ داشتنی‌ بودن خودم شک دارم و شک دارم که آنقدر خوب باشم که طرف مقابل حاضر شود با من بماند. ولی اگر من اطمینان داشته باشم که آنقدر خوبم که طرف مقابل با من می ماند دیگر نیازی ندارم با رفتارهای کنترل‌ گر ، طرف مقابل را مجبور کنم که با من بماند. یعنی دارای خود باوری و اعتماد به نفس کافی هستم و باور دارم طرف مقابل به خاطر من در این رابطه می ماند. ولی کسانی که به‌ خودشان و تواناییها یشان شک دارند، لاجرم فرافکنی کرده و دچار شک به همسر می شوند. چون فکر می کنند آنقدرها خواستنی نیستند که طرف مقابل به این رابطه وفادار بماند!

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33046
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

زمان همه چیو مشخص میکنه عجله نکن...یکم صبر داشته باش
    میدونم چه حسی داری حتی فکرشم ازار دهندس و نمیتونی رفتاراتو کنترل کنی نمیتونی مثل قبل عشقولانه رفتار کنی...
    سخته اما یکم صبر داشته باشی همه چی مشخص میشه...
    ایشالا که چیزی نیست...

5. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.18
    تشکـر
    5,931
    تشکر شده 6,061 بار در 2,865 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

سلام
    چرا اینقدر منفی باف هستین
    اگه همسر شما ریگی به کفشش بود هیچوقت نمیزاشت ک اینقدر راحت به گوشیش دست بزنین و برای گوشیش و تلگرامش رمز میزاشت
    وقتی اینقدر بااتون داره روراست رفتار میکنه .
    چرا خوشبینانه فک نمیکنید شاید این شماره قبلا دست برادرش بود و الان دست اونه
    منم ی شماره داشتم حدود دوساله عوض کردم الان دست داداشمه خط قبلیم .پ هرکدوم از دوستانم ازدواج کردن و داداشم وارد تلکرام شد برای خانمشون پیام اومد باید بهشون شک کنن.
    دیدتون را عوض کنید شک زیادی باعث خراب شدن زندگیتون میشه ختی اگه به روش نیارین.

یا علی مدد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بهموت,  بهناز جعفری,  به موزیک,  بهشت زهرا,  بهترین همسر,  بهرام رادان,  بهاره افشاری,  بهنام صفوی,  بهنوش طباطبایی,  بهنوش بختیاری,  به شوهرم خیانت میکنم,  به شوهرم مشکوکم,  به شوهرم شک دارم چکار کنم,  به شوهرم چی بگم,  به شوهرم علاقه ندارم,  به شوهرم بی اعتمادم,  به شوهرم چی هدیه بدم,  به شوهرم هیچ حسی ندارم,  به شوهرم خیلی گیر میدم,  به شوهرم شک دارم,  نوشته,  نوشته های عاشقانه,  نوشته و جادو,  نوشته های زیبا,  نوشته كردن,  نوشته های ناب,  نوشته هاي زيبا,  نوشته عکس تنهایی,  نوشته های غمگین عکس,  نوشته عکس طنز,  چت روم,  چت,  چت روم فارسی,  چت باران,  چت روم ققنوس,  چت ناز,  چت فارسی,  چت روم باران,  چت روم یاهو,  چت نازنین,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)