نمایش نتایج: از 1 به 35 از 35

موضوع: بی پولی در زندگی

5204
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry بی پولی در زندگی

ازتون التماس می کنم بخونید و راه چاره نشونم بدین
    سلام
    لطفا کمک کنید
    ما با عشق مطلق ازدواج کردیم با بی پولی و همه چیزش ساختم ولی دیگه کم اوردم حتی یه قندون هم نمی تونم بخرم فقط دارم حسرت میخورم چیزی که تو خونه پدری اصلا نمی دونستم چی هست
    ما در طبقه پایین منرل پدر من زندگی میکنبم
    همسرم خیلی سعی میکنه پول درارده ولی با ماهی 1/5 به هیج جا نمیرسیم
    همسرم خیلی بلند پروازه و خیلی ایده داره وهمش میگه ما پولدار میشیم 4 سال از این جمله های تکراری میگذره ولی ما به ته چاه رسیدیم نه به حتی ذوی زمین اون فقط ادعا داره فکر میکنه داره تلاش میکنه ولی هیچ کاری نمی کنه و اصلا هم به من و قابلیت های کاری وخلافانه ی من اعتماد نداره چون اون یک طراحه . من هم هستم من گرافیستم و از طراحی خونه تا وسایل خونه اطلاعات و تحربه دارم ولی اون میخواد خودش پول دراره
    دوساله عقد کردیم
    اون خیلی حساس از اینکه من بگم تو بی پولی
    امشب دیگه روانی شدم هرچی میگفتم هی با لج و بی خیالی جوابمو میداد منم یک دفه گفتم خوب از اول بگو عرضه ی پول در ورودن نداری تا منم بفهمم
    انقدر اربده کشید و داد زد خونرو بهم ریخت ... تمام محله شنیدن دیگه چه برسه به مامانم که همیشه بهم زخمه زبون میزنه
    نمی دونم چی کار کنم اضافه کنم که تو دوسالی که عقد بودیم بدترین اتفاق های زندگی و بیماری برای من افتاد و من از یک دختر با ابهت و زیبا به ... تبدیل شدم
    خیلی تنهام اون اصلا وقتی اعصبانی میشه نمی فهمه که چه توهین های وحشتناکی به من میکه که تا عمر دارم غمگینم و داره از چشمم بد جوری میوفته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دیگه گیج شدم

سلام. شوهرتون اجازه نمیده برین سرکار ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط samanee نمایش پست ها
    ازتون التماس می کنم بخونید و راه چاره نشونم بدین
    سلام
    لطفا کمک کنید
    ما با عشق مطلق ازدواج کردیم با بی پولی و همه چیزش ساختم ولی دیگه کم اوردم حتی یه قندون هم نمی تونم بخرم فقط دارم حسرت میخورم چیزی که تو خونه پدری اصلا نمی دونستم چی هست
    ما در طبقه پایین منرل پدر من زندگی میکنبم
    همسرم خیلی سعی میکنه پول درارده ولی با ماهی 1/5 به هیج جا نمیرسیم
    همسرم خیلی بلند پروازه و خیلی ایده داره وهمش میگه ما پولدار میشیم 4 سال از این جمله های تکراری میگذره ولی ما به ته چاه رسیدیم نه به حتی ذوی زمین اون فقط ادعا داره فکر میکنه داره تلاش میکنه ولی هیچ کاری نمی کنه و اصلا هم به من و قابلیت های کاری وخلافانه ی من اعتماد نداره چون اون یک طراحه . من هم هستم من گرافیستم و از طراحی خونه تا وسایل خونه اطلاعات و تحربه دارم ولی اون میخواد خودش پول دراره
    دوساله عقد کردیم
    اون خیلی حساس از اینکه من بگم تو بی پولی
    امشب دیگه روانی شدم هرچی میگفتم هی با لج و بی خیالی جوابمو میداد منم یک دفه گفتم خوب از اول بگو عرضه ی پول در ورودن نداری تا منم بفهمم
    انقدر اربده کشید و داد زد خونرو بهم ریخت ... تمام محله شنیدن دیگه چه برسه به مامانم که همیشه بهم زخمه زبون میزنه
    نمی دونم چی کار کنم اضافه کنم که تو دوسالی که عقد بودیم بدترین اتفاق های زندگی و بیماری برای من افتاد و من از یک دختر با ابهت و زیبا به ... تبدیل شدم
    خیلی تنهام اون اصلا وقتی اعصبانی میشه نمی فهمه که چه توهین های وحشتناکی به من میکه که تا عمر دارم غمگینم و داره از چشمم بد جوری میوفته
    سلام عزيزم يكم به اين فكر كن كه اگه سركار هم نميرفت و يه آدم تنبل بود چي؟ شوهرمن الان دوماه بيكاره و ميگه بايد برم همونجايي كاركنم كه ازاون كاربيرونم كردن بايد دوباره با همون شركت كار كنم قبلا هم 1ميليون ميگرفت و پانصد هزارتومن كرايه خونه ميدايدم با پانصد تومن هرجوره ميساختيم واسم كم نميذاشتا الانم نميذاره واسم هرچي ميخاستم از طلا بگير لپ تاپ و گوشي و هر چي اما با اين وضعيت بازم خوشبخت بوديم تا زمانيكه من اومدم شركت شروع بكار كردم با حقوق 650كه پانصدش بازم ميره كرايه خونه 100شم وام ازدواج ميمونه 50تومن كرايه ماشين در ماه تا بيام شركت يعني هي چي نمونه خداروشكر كن چرا سر هيچي و الكي باهم لجبازي ميكنيد داستانمو گفتم برات منم سختي زياد كشيدم اما بازم شوهرمو دوست دارم درسته من حرصش ميدم اونم اشكمو در مياره اما شب وقتي كنار هميم همه چيو فراموش مي كنيم به خداتوكل كن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزيزم
    هميشه همينجوري بوده كه وقتي به بدتر دچار نشيم قدر بد رو نميدونيم.
    از دست دادن كنترل صحبت در آقايون هنگام عصبانيت يه مسئله كاملا طبيعيه و با اطمينان بهت ميگم كه تغريبا 99% آقايون هنگام عصبانيت قدرت تفكرو منطقشون به 0 ميرسه...
    و شما تو اون لحظه بدترين راه رو براي گفتن حرفاتون انتخاب كردين..
    هيچ وقت نبايد يه مرد رو كه بالا ترين نشونه مرد بودنش رو كار و درآمد زايي براي خانواده ميدونه با كلمه بي عرضه خطاب كرد ...
    همونطور كه ما خانوما به خاطر روحيه حساسي كه داريم با شنيدن حرفاي ركيك و ناسزا هرچند هم كه مطمعن هستيم كه از ته دل زده نشده به هم ميريزيمو احساس ميكنيم همسرمون از چشم افتاده اين كلمه(بي عرضه )بزرگترين ضربه اي هست كه ميشه به يه مرد زد.
    شما رسما خوردش كردين...
    با درآمدي كه ايشون دارن نميشه گفت كه آدم بي عرضه و بي خيالي نسبت به زندگي هست ...
    بهتره به ميزان توقع خودتون به زندگي نگاهي بندازين و بيشتر ازاون به افرادي كه مشكلشون خييييلي حاد تر از شماست ولي بازم عشق و تلاش رو ملاك خوشبختي ميبينن...
    به كسي اجازه ندين كه شخصيت همسرتونو پايين بياره چون بالا بودن مقامو منزلت اون باعث بالا رفتن شخصيت خودتون ميشه...
    هميشه از اون جلوي خانوادتون تعريف كنيد ،همونطور كه خودتون ميگين همسرتون خييلي تلاش ميكنه و اين بي انصافيه كه نخوايين از خصوصيات خوووب اون چيزي به خانوادتون بگين، مشكلاتتونو با همسرتون يا مشاوره حل كنيد...
    شما نه مستاجر هستين ونه احتمالا بچه دارين،در جريان كاااامل مخارج سنگين زندگي هستم اما اگر كسي مجبور باشه وبه فكر آينده، از همين 1/5 هم ميتونه پس اندازي براي آيندش جمع كنه و كمي از توقعاتشو پايين بياره.
    براي كمك كردن و درآمد زايي بايد از راهش وارد ميشدين ،مثلا بابت سلامتي همسرتون كه تلاش زيادي براي تامين الزامات شما انجام ميدن اظهار نگراني ميكردين و ميگفتين كه بايد تو اين راه به اون كمك كنيدو تو سختياي زندگي كنارش باشيد...
    مطمعنا اين راه بهتر جواب ميداد تا اينكه غرور يه مرد رو بخوايين با به رخ كشيدن تواناييهاي خودتون توي كار بشكنيد..
    به نظرم تو اين مسئله شما بايد پيش قدم بشينو تو آرامش اعتماد به نفس از دست رفته اونو با تعريفاتتون بهش برگردونيد...
    بعداز يه مدت زمان نسبتا طولاني خواسته هاتونو با روشهاي منطقي تر بهش بگين..
    امضای ایشان

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا زیبا جوابمو دادید
    به نظر من مشکلات ما اینجوریه که با همه از همکارها ودوستاش و بقیه خوب و مواظب حرف زدنشه ولی جلوی من نه هرچی فحش و ناسزا و تیکه هست که تو دعوا به هم میگه بعر یه روز نشده میاد اشتی می کنه ئلی تا کی من هی ازش بدو بیرا بشنوم و بعد با یه لبخند بگزرم مسلمه اینا تو ذهنم میمونه من تو این دو سال انقدر پشت همسرومو گرفتم و می گیرم که با خواهرم که عزیز ترینمه قطع رابطه کردم چون اون جوون و پدر و مادرم پشتش ...
    من هر چی طلا داشتم فروختم تا خونمونو درست کنیم ولی اون درک نمی کنه هی میگه سی سالم شده هیچ کاری نکردم ولی سعی نمی کنه ...
    میدونید دیشب دیگخ خسته شده بودم چهار ساله میگم بیا با هم گروهل کار کنیم ولی اون منو قبول نداره منو تا دیشب که تحملم به سر اومد
    من نه عروسی نه جشن نه ماه عسل هیچی نگرفتیم
    خونه هم که من داشتم دختر شمال شهر تهران اون از شهرستان اینارو میگم که بدونید من از پول و احساس براش هیچوقت کم نذاشتم ولی بارها شده اون کارایی که کردزو مثال بزنه ولی به قران من اصلا منت نذاشتم بی انصافیه ...

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اره می دونم چی می گی همسرم تمام زندگیش رویاهاش و بلند پروازیشه اگر اینارو ازش بگیرم انگار پرهاشو کندم
    اون می خواد پول دار ترین ادم باشه ولی تلاش کامل نمی کنه وسطش ول می کنه سریع عصبی میشه و لج می کنه میدونم بقیه خیلی مشکلات بد تر از منو دارن ولی من مشگل خودمو دارم باید حل شه
    ای بی پولیی ادعا به پولدار شدن عزابم میده ...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه اصلا مشکلی با کار کردن من نداریم
    مشکل اینجاست همه لگو ها رو داری نقشه اجرایی داری خال کاردن نداری یا شایدم ترس داری
    نمی دونم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    تشکر شده 28 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام یه سوال بپرسم
    با ازدواجتون خونوادتون مخالف بودن؟و الان راضی هستین از این ازدواج؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ما باهم دوست بودیم بعد هم ازدواج کردیم جایی واسه مخالفت نبود
    الان ولی خانوادم اصلا با شوهرم خوب نیستن در صورتی که همسرم واقعا احترامشون داره
    من الان نمی دونم راضس ام از ازدواج کردن یا نه خیلی دودلم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    سلام. شوهرتون اجازه نمیده برین سرکار ؟
    نه اصلا مشکلی با کار کردن من نداریم
    مشکل اینجاست فرض کن همه لگو ها رو داری، نقشه اجرایی داری ،حالا حال کارد کردن نداری یا شایدم ترس داری
    نمی دونم چی میگزره تو مغزش

ویرایش توسط samanee : 07-17-2014 در ساعت 06:46 PM

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط النا 20 نمایش پست ها
    سلام یه سوال بپرسم
    با ازدواجتون خونوادتون مخالف بودن؟و الان راضی هستین از این ازدواج؟

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    سلام عزيزم يكم به اين فكر كن كه اگه سركار هم نميرفت و يه آدم تنبل بود چي؟ شوهرمن الان دوماه بيكاره و ميگه بايد برم همونجايي كاركنم كه ازاون كاربيرونم كردن بايد دوباره با همون شركت كار كنم قبلا هم 1ميليون ميگرفت و پانصد هزارتومن كرايه خونه ميدايدم با پانصد تومن هرجوره ميساختيم واسم كم نميذاشتا الانم نميذاره واسم هرچي ميخاستم از طلا بگير لپ تاپ و گوشي و هر چي اما با اين وضعيت بازم خوشبخت بوديم تا زمانيكه من اومدم شركت شروع بكار كردم با حقوق 650كه پانصدش بازم ميره كرايه خونه 100شم وام ازدواج ميمونه 50تومن كرايه ماشين در ماه تا بيام شركت يعني هي چي نمونه خداروشكر كن چرا سر هيچي و الكي باهم لجبازي ميكنيد داستانمو گفتم برات منم سختي زياد كشيدم اما بازم شوهرمو دوست دارم درسته من حرصش ميدم اونم اشكمو در مياره اما شب وقتي كنار هميم همه چيو فراموش مي كنيم به خداتوكل كن

اره می دونم چی می گی همسرم تمام زندگیش رویاهاش و بلند پروازیشه اگر اینارو ازش بگیرم انگار پرهاشو کندم
    اون می خواد پول دار ترین ادم باشه ولی تلاش کامل نمی کنه وسطش ول می کنه سریع عصبی میشه و لج می کنه میدونم بقیه خیلی مشکلات بد تر از منو دارن ولی من مشگل خودمو دارم باید حل شه
    این بی پولی و ادعا به پولدار شدن که شده شعارش عزابم میده ...

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خداروشکرشماخونه پدرتون زندگی میکنید وخونه غریبه نیست 1،5هم درسته کمه ولی اگه کمی کم خرجی کنیدویه مدت قناعت کنید میتونید پس اندازخوبی داشته باشید ناشکری نکنید خیلی هاهستن که دستمزدماهانه شون حتی به 700هم نمی رسه ولی بازهم صبورن وتحمل میکنن انتظارنداشته باشید یه شبه راه صدساله روطی کتید خدابزرگه!
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zbahane نمایش پست ها
    سلام عزيزم
    هميشه همينجوري بوده كه وقتي به بدتر دچار نشيم قدر بد رو نميدونيم.
    از دست دادن كنترل صحبت در آقايون هنگام عصبانيت يه مسئله كاملا طبيعيه و با اطمينان بهت ميگم كه تغريبا 99% آقايون هنگام عصبانيت قدرت تفكرو منطقشون به 0 ميرسه...
    و شما تو اون لحظه بدترين راه رو براي گفتن حرفاتون انتخاب كردين..
    هيچ وقت نبايد يه مرد رو كه بالا ترين نشونه مرد بودنش رو كار و درآمد زايي براي خانواده ميدونه با كلمه بي عرضه خطاب كرد ...
    همونطور كه ما خانوما به خاطر روحيه حساسي كه داريم با شنيدن حرفاي ركيك و ناسزا هرچند هم كه مطمعن هستيم كه از ته دل زده نشده به هم ميريزيمو احساس ميكنيم همسرمون از چشم افتاده اين كلمه(بي عرضه )بزرگترين ضربه اي هست كه ميشه به يه مرد زد.
    شما رسما خوردش كردين...
    با درآمدي كه ايشون دارن نميشه گفت كه آدم بي عرضه و بي خيالي نسبت به زندگي هست ...
    بهتره به ميزان توقع خودتون به زندگي نگاهي بندازين و بيشتر ازاون به افرادي كه مشكلشون خييييلي حاد تر از شماست ولي بازم عشق و تلاش رو ملاك خوشبختي ميبينن...
    به كسي اجازه ندين كه شخصيت همسرتونو پايين بياره چون بالا بودن مقامو منزلت اون باعث بالا رفتن شخصيت خودتون ميشه...
    هميشه از اون جلوي خانوادتون تعريف كنيد ،همونطور كه خودتون ميگين همسرتون خييلي تلاش ميكنه و اين بي انصافيه كه نخوايين از خصوصيات خوووب اون چيزي به خانوادتون بگين، مشكلاتتونو با همسرتون يا مشاوره حل كنيد...
    شما نه مستاجر هستين ونه احتمالا بچه دارين،در جريان كاااامل مخارج سنگين زندگي هستم اما اگر كسي مجبور باشه وبه فكر آينده، از همين 1/5 هم ميتونه پس اندازي براي آيندش جمع كنه و كمي از توقعاتشو پايين بياره.
    براي كمك كردن و درآمد زايي بايد از راهش وارد ميشدين ،مثلا بابت سلامتي همسرتون كه تلاش زيادي براي تامين الزامات شما انجام ميدن اظهار نگراني ميكردين و ميگفتين كه بايد تو اين راه به اون كمك كنيدو تو سختياي زندگي كنارش باشيد...
    مطمعنا اين راه بهتر جواب ميداد تا اينكه غرور يه مرد رو بخوايين با به رخ كشيدن تواناييهاي خودتون توي كار بشكنيد..
    به نظرم تو اين مسئله شما بايد پيش قدم بشينو تو آرامش اعتماد به نفس از دست رفته اونو با تعريفاتتون بهش برگردونيد...
    بعداز يه مدت زمان نسبتا طولاني خواسته هاتونو با روشهاي منطقي تر بهش بگين..

واقعا زیبا جوابمو دادید
    به نظر من مشکلات ما اینجوریه که با همه از همکارها ودوستاش و بقیه خوب و مواظب حرف زدنشه ولی جلوی من نه هرچی فحش و ناسزا و تیکه هست که تو دعوا به هم میگه بعر یه روز نشده میاد اشتی می کنه ئلی تا کی من هی ازش بدو بیرا بشنوم و بعد با یه لبخند بگزرم مسلمه اینا تو ذهنم میمونه من تو این دو سال انقدر پشت همسرومو گرفتم و می گیرم که با خواهرم که عزیز ترینمه قطع رابطه کردم چون اون جوون و پدر و مادرم پشتش ...
    من هر چی طلا داشتم فروختم تا خونمونو درست کنیم ولی اون درک نمی کنه هی میگه سی سالم شده هیچ کاری نکردم ولی سعی نمی کنه ...
    میدونید دیشب دیگخ خسته شده بودم چهار ساله میگم بیا با هم گروهل کار کنیم ولی اون منو قبول نداره منو تا دیشب که تحملم به سر اومد
    من نه عروسی نه جشن نه ماه عسل هیچی نگرفتیم
    خونه هم که من داشتم دختر شمال شهر تهران اون از شهرستان به خدا منظورم منت نیست اینارو میگم که بدونید من از پول و احساس براش هیچوقت کم نذاشتم ولی بارها شده اون کارایی که کردزو مثال بزنه ولی به قران من اصلا منت نذاشتم بی انصافیه ...

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

من مثل تو عاشق و کشته مرده ی یکی بودم 4 سال دوست بودیم اما چون خونواده ی من راضی نبودن گفتم باشه. با تموم سختیاش ازش جدا شدم گفتم خونواده هیچ وقت بد آدمو نمیخان. 1 ماهه جدا شدیم
    منم شرایطم عین شما بود من از شهر بزرگ و اون از شهر خیلی خیلی کوچیک . اونم بلند پرواز و کمی خود شیفته بود البته به گفته روانشناس. هر کی دور و برم بود میگف لایقت نیس از لحاظ ظاهری مثل قد و قیافش که از من کوتاهتر بود.مثل شغل پدرامون که من سرتر بودم مثل وضع مالی مثل فرهنگ و خیلی چیزای دیگه.... اما من عاشق خودش بودم و میدونستم عاشقمه واقعا
    خلاصه که الان پست شمارو خوندم میگم شاید کار خوبی کردم از ازدواج باهاش منصرف شدم هرچند میدونم الانم عاشقمه و چقد حالش بده اما با خودم میگم عشق که فقط کافی نیس باید خونواده هم راضی باشن مخصوصا پدرم

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

ببخشین که مشکل خودمو بیان کردم وسط مشکل تو

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه عزیز دلم این چه حرفیه من خوشخالم که پیغاممو خوندی
    والا این بی پولی اون دیگه واقعا کم اوردم دیگه همه مسخرم میکنن چه تو شوخی چه جدی
    این زندگی نبود که میخواستیم بسازیم روز به روز دعواخامون بدتر میشه و داره رومون تو روس هم باز میشه بعضی اوقات خدارو شکر می کنم اکثر اوقات هم از عشقی که باعث این ازدواج شد متنفر میشم ...

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

نه عزیز دلم این چه حرفیه من خوشخالم که پیغاممو خوندی
    والا این بی پولی اون دیگه واقعا کم اوردم دیگه همه مسخرم میکنن چه تو شوخی چه جدی
    این زندگی نبود که میخواستیم بسازیم روز به روز دعواخامون بدتر میشه و داره رومون تو روس هم باز میشه بعضی اوقات خدارو شکر می کنم اکثر اوقات هم از عشقی که باعث این ازدواج شد متنفر میشم ...
    براتون دعا میکنم سمانه جون ایشالا که وضعیتتون خوب بشه و به کمک خدا مشکلاتتون حل بشه.اگه باهم خوب بشین و دست به دست بدین و پشت هم باشین بی پولی ومشکلای دیگه شاید به چشم نیاد
    ولی به نظر تو من کار درست رو انجام دادم؟فقط عشق کافی بود برا زندگیه مشترک؟

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خسته دل نمایش پست ها
    سلام خداروشکرشماخونه پدرتون زندگی میکنید وخونه غریبه نیست 1،5هم درسته کمه ولی اگه کمی کم خرجی کنیدویه مدت قناعت کنید میتونید پس اندازخوبی داشته باشید ناشکری نکنید خیلی هاهستن که دستمزدماهانه شون حتی به 700هم نمی رسه ولی بازهم صبورن وتحمل میکنن انتظارنداشته باشید یه شبه راه صدساله روطی کتید خدابزرگه!

بعله میشه واسه کسی که تواناییش همون حد باشه اره
    ولی منو همسرم خیلی بیشتر از اینا میتونیم پول در بیاریم مشکل اینجاست منو قبول نداره همه رو قبول داره باهاش کار کنن الا من
    من فقط حق اظهار نظر دارم
    حالا از دیشب که دعوای خیلی بدی کردیم نشستع پای کامپیوتر داره کار میکنه من می خوام بدونم یعنی واقعا به این قیمت ؟؟؟ حتمی باید یکی بزنه تو سرش خوردش کنه اونم از سر لحبازی که من حالا روتو کم میکنم کار کنه ؟؟؟؟
    واقعا متاسفم براش که انقدر بچه گونه فکر می کنه

20. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

براتون دعا میکنم سمانه جون ایشالا که وضعیتتون خوب بشه و به کمک خدا مشکلاتتون حل بشه.اگه باهم خوب بشین و دست به دست بدین و پشت هم باشین بی پولی ومشکلای دیگه شاید به چشم نیاد
    ولی به نظر تو من کار درست رو انجام دادم؟فقط عشق کافی بود برا زندگیه مشترک؟

ببین نمی دونم چقدر قوی هستی و مهمتر از اون چقدر خانوادت از نظر روحی ساپورتت میکنن اگه جواب این سوالم مثبت آره کار خوبی کردی
    من یکی از بزرگترین دلایل ازدواجم تیکه ها و زخمه زبون های پدر مادرم بود می خواستم فرار کنم از اون بالا اوفتادم تو دره ...

21. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

ببین نمی دونم چقدر قوی هستی و مهمتر از اون چقدر خانوادت از نظر روحی ساپورتت میکنن اگه جواب این سوالم مثبت آره کار خوبی کردی
    من یکی از بزرگترین دلایل ازدواجم تیکه ها و زخمه زبون های پدر مادرم بود می خواستم فرار کنم از اون بالا اوفتادم تو دره ...
    چرا؟چه زخمه زبونهایی؟بخاطر چی؟
    اگه دوس نداری نگو عزیزم

22. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا؟چه زخمه زبونهایی؟بخاطر چی؟
    اگه دوس نداری نگو عزیزم

هر جور تیکه ای بارم میکردن از این شخصیت ها هستن ضزب المثل دوستی خاله خرسه
    بیرمن میرفتم تو ول می چرخی هر روز با یکی (دختر) دوست میشی ازش میخوری بازم همینی خیلی چیزا بعد یه دفه میرفتبم با مامانم بیرون دست رو هرچی مزاشتم برام می خرید بعد که میومدیم خونه تقی به توفی می خورد منت میزاشت از بچگی ایم می گفت تا اون موقعه ام
    همش میخوان ثابت کنن به هر دیلیلی که ما درست میگیم و تو احمق بی مصرفی بیش نیستی واقعا اینا رو میگفتن و الان هم ازدواج کردم میگن و بیشتر هم شده
    گاهی اوقات از تیکه های زشت شون دلم می خواست سرمو بکوبم به دیوار بعد که کامل اعصبیم می کردن می گفتم تو مریضی موشکل روحی داری تو هیچی جز داد زدن بلد نیستی
    آخه چی بگم که هر چی میگم تموم نمیشه

23. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4541
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

هر جور تیکه ای بارم میکردن از این شخصیت ها هستن ضزب المثل دوستی خاله خرسه
    بیرمن میرفتم تو ول می چرخی هر روز با یکی (دختر) دوست میشی ازش میخوری بازم همینی خیلی چیزا بعد یه دفه میرفتبم با مامانم بیرون دست رو هرچی مزاشتم برام می خرید بعد که میومدیم خونه تقی به توفی می خورد منت میزاشت از بچگی ایم می گفت تا اون موقعه ام
    همش میخوان ثابت کنن به هر دیلیلی که ما درست میگیم و تو احمق بی مصرفی بیش نیستی واقعا اینا رو میگفتن و الان هم ازدواج کردم میگن و بیشتر هم شده
    گاهی اوقات از تیکه های زشت شون دلم می خواست سرمو بکوبم به دیوار بعد که کامل اعصبیم می کردن می گفتم تو مریضی موشکل روحی داری تو هیچی جز داد زدن بلد نیستی
    آخه چی بگم که هر چی میگم تموم نمیشه
    فهمیدم. ببین تو باید توو این شرایط خیلی قوی باشی نه اینکه تمام زندگیتو بذاری واسه ثابت کردنه خودت یا جنگ با خونوادت نه .اما الان وضعیتت مثل من نیس که بخای توو تصمیمت مردد باشی. تو برا خود زندگی تشکیل دادی نمیدونم چند سالته اما باید کمی بیشتر از سنت رفتار کنی و به خودت و دور و بریات و مخصوصا به همسرت نشون بدی که از عهده ی خیلی چیزا میتوونی بر بیای
    نذار زندگی که خودت با عشق ساختی و به دستش آوردی راح از دستت بره از هم بپاشه. به این فکر کن که با چه سختی به عشقت رسیدی و الانم بخاطر این که دوستش داشتی و داری بعضی بد خلقیا و مشکلات مالیشو باید تحمل کنی
    اینم بدون همیشه عمر روزای تلخ کمه و روزای خوب به زودی به زندگیت میان اگر یکم صبر به خرج بدی و به خدا که عشق اول و آخره ،خالصانه توکل کنی

24. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    میزان امتیاز
    10

بعله میشه واسه کسی که تواناییش همون حد باشه اره ولی منو همسرم خیلی بیشتر از اینا میتونیم پول در بیاریم مشکل اینجاست منو قبول نداره همه رو قبول داره باهاش کار کنن الا من من فقط حق اظهار نظر دارم حالا از دیشب که دعوای خیلی بدی کردیم نشستع پای کامپیوتر داره کار میکنه من می خوام بدونم یعنی واقعا به این قیمت ؟؟؟ حتمی باید یکی بزنه تو سرش خوردش کنه اونم از سر لحبازی که من حالا روتو کم میکنم کار کنه ؟؟؟؟واقعا متاسفم براش که انقدر بچه گونه فکر می کنه
    دوست خوبم مردها همه گی بدون استثا همین جوری هستند گاهی اوقات باخودم فکرمیکنم واقعا آخرالزمان شده اونقدرکه زنهاکارمیکنند ودنبال پول هستند شمردهانیستند.تاکی میخوای خودخوری کنی بخاطر کارنکردن شوهرت ؟شوهرمن ازشوهر توبدتره وقتی نمی تونم ازپسش بربیام کجابایدبرم ؟به کی پناه ببرم؟تنهاکاری که میتونم بکنم اینه که به خداتوکل کنم وتداخداکنم که هرچی زودترسرش به سنگ بخوره وعاقل بشه.
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

25. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست خوبم مردها همه گی بدون استثا همین جوری هستند گاهی اوقات باخودم فکرمیکنم واقعا آخرالزمان شده اونقدرکه زنهاکارمیکنند ودنبال پول هستند شمردهانیستند.تاکی میخوای خودخوری کنی بخاطر کارنکردن شوهرت ؟شوهرمن ازشوهر توبدتره وقتی نمی تونم ازپسش بربیام کجابایدبرم ؟به کی پناه ببرم؟تنهاکاری که میتونم بکنم اینه که به خداتوکل کنم وتداخداکنم که هرچی زودترسرش به سنگ بخوره وعاقل بشه.
    آره حق با تو راست میگی نباید زندگیمو خراب کنم منی خوام اینکارو بکنم ولی از شعار دادن هاش کلافه شدم حالت تهوه میگرم دیگه واصه همین گفتم حرف آخرتو بزن بگو عرضه پوله بیشتر در اوردن نداری منم تکلیفمو بدونم انقدر پا در هوا نمونم
    ولی این اعصبی بودناش و عربده کشیدناش واقعا منو ترسوند دیشب احساس کردم دارم با یه بیمار روانی زنجیری حرف میزنم ... ازش بدم میاد روز به روز بیشتر میشه این احساسم و این منو واقعا می ترسونه

26. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    میزان امتیاز
    10

آره حق با تو راست میگی نباید زندگیمو خراب کنم منی خوام اینکارو بکنم ولی از شعار دادن هاش کلافه شدم حالت تهوه میگرم دیگه واصه همین گفتم حرف آخرتو بزن بگو عرضه پوله بیشتر در اوردن نداری منم تکلیفمو بدونم انقدر پا در هوا نمونم ولی این اعصبی بودناش و عربده کشیدناش واقعا منو ترسوند دیشب احساس کردم دارم با یه بیمار روانی زنجیری حرف میزنم ... ازش بدم میاد روز به روز بیشتر میشه این احساسم و این منو واقعا می ترسونه
    عزیزم یه زن وقتی انتخابش روکرد دیگه نمی تونه برگرده.مم ازاین حرفهازیادزدم بهش گفتم مهریه ام رومیزارم اجرا اونم گفته پاشوبریم بذار.خودم میبرمت. تو دیگه انتخابت روکردی وبایدبسوزی وبسازی .ولی با این همه تلاش کن تغیرش بدی بهش گیربده انتظارهات روبالاترببرتابیشتربرای آینده تون تلاش کنه.موفق باشی.
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

27. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آره حق با تو راست میگی نباید زندگیمو خراب کنم منی خوام اینکارو بکنم ولی از شعار دادن هاش کلافه شدم حالت تهوه میگرم دیگه واصه همین گفتم حرف آخرتو بزن بگو عرضه پوله بیشتر در اوردن نداری منم تکلیفمو بدونم انقدر پا در هوا نمونم
    ولی این اعصبی بودناش و عربده کشیدناش واقعا منو ترسوند دیشب احساس کردم دارم با یه بیمار روانی زنجیری حرف میزنم ... ازش بدم میاد روز به روز بیشتر میشه این احساسم و این منو واقعا می ترسونه
    عزیزم یه زن وقتی انتخابش روکرد دیگه نمی تونه برگرده.مم ازاین حرفهازیادزدم بهش گفتم مهریه ام رومیزارم اجرا اونم گفته پاشوبریم بذار.خودم میبرمت. تو دیگه انتخابت روکردی وبایدبسوزی وبسازی .ولی با این همه تلاش کن تغیرش بدی بهش گیربده انتظارهات روبالاترببرتابیشتربرای آینده تون تلاش کنه.موفق باشی.

ممنونم دوست دارم به حرفام گوش کزدی من واسه زندگیم می جنگم
    برات تو این ماه و روز عزیز دعا میکنم که به خواستت برسی التماس دعا دارم باز هم ممنونم دوست عزیز
    بوس

28. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    میزان امتیاز
    10

ممنونم دوست دارم به حرفام گوش کزدی من واسه زندگیم می جنگم برات تو این ماه و روز عزیز دعا میکنم که به خواستت برسی التماس دعا دارم باز هم ممنونم دوست عزیز بوس
    فداتشم عزیزم!مواظب زندگیت باش باچنگ ودندون حفظش کن.محتاجم به دعا خیلی خوشحال شدم.بای
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

29. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

وقتی به حرف دوستان نگاه میکنی میبینی هر کدومم از ماها مشکلی رو تو زندگی داریم ...

به هرحال ما هر کدوم از منظر خودش به مشکلات نگاه میکنیم ، و شاید حسرت دیگری رو هم بخوریم ...

ولی اصل اینجاست که اگه تمام مردم جمع کنن و غم دنیارو به اندازه بینشون تقسیم کنن ... اونقت میبینن که غم خودشون خیلی کمتر از

اون چیزی بوده که فکر میکردن ...

خب شوهر شما بلند پروازه ولی مشکل شما از بلند پروازی ایشون نیست ...

بلکه از این شاخه به اون شاخه پریدنه ... به هرحال شما اگه یه دونه گیاه رو هم که میخواد ریشه بزنه از زمین دراری و هی جاو عوض کنی

هیچوقت رشد نمیکنه ...

در این مورد وقتی ثبات نداشته باشی پس به چیزی و جایی انس نمیگیری و دلزده و سرد میشی ...

وگرنه همه مردم مشکل مالی رو دارن و بسختی در حال تلاش کردنن ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

30. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

البته شاید این حرف خوبی نباشه که ما زنها همیشه داریم میگیم ... اینکه باید سوخت و ساخت

شاید مشکل اصلی ما نداشتن استقلال مادی باشه که باعث میشه گاهی با اخلاق بد آقایون بسازیم ...

واقعا" کسی نمیدونه وقتی با کسی که عاشقش بودی ازدواج میکنی ، و بعد یه رفتار دیگه ازش میبینی واقعا" سخته ..

ولی عزیزم هیچوقت مستقیم از یک مرد انتقاد نکن و هیچوقت موضوع رو احساسی نکن ... چون مردا حسابی در این موارد عصبی میشن

تنها راهی که میتونی باهاش حرف بزنی از راه استدلاله که مردارو آروم میکنه ...

در ضمن وقتی چیزی میخوای به مرد بگی هیچوقت پل پشت سرشو خراب نکن ...

یعنی غرورشو لگد نکن ، چون وقتی اینکارو بکنی دیگه چیزی واسه از دست دادن نداره و مثل اون سری که گفتی دیونه میشه

گاهی باید ببینی مشکل اصلی تو چیه که اینجوری بلند پروازه ... شاید میخواد زندگیشو با کسی دیگه بسنجه ...

بهتره در این مورد یه خورده تحقیق کنی... انشالله که همه ما به آرامش واقعی برسیم
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

31. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    البته شاید این حرف خوبی نباشه که ما زنها همیشه داریم میگیم ... اینکه باید سوخت و ساخت

شاید مشکل اصلی ما نداشتن استقلال مادی باشه که باعث میشه گاهی با اخلاق بد آقایون بسازیم ...

واقعا" کسی نمیدونه وقتی با کسی که عاشقش بودی ازدواج میکنی ، و بعد یه رفتار دیگه ازش میبینی واقعا" سخته ..

ولی عزیزم هیچوقت مستقیم از یک مرد انتقاد نکن و هیچوقت موضوع رو احساسی نکن ... چون مردا حسابی در این موارد عصبی میشن

تنها راهی که میتونی باهاش حرف بزنی از راه استدلاله که مردارو آروم میکنه ...

در ضمن وقتی چیزی میخوای به مرد بگی هیچوقت پل پشت سرشو خراب نکن ...

یعنی غرورشو لگد نکن ، چون وقتی اینکارو بکنی دیگه چیزی واسه از دست دادن نداره و مثل اون سری که گفتی دیونه میشه

گاهی باید ببینی مشکل اصلی تو چیه که اینجوری بلند پروازه ... شاید میخواد زندگیشو با کسی دیگه بسنجه ...

بهتره در این مورد یه خورده تحقیق کنی... انشالله که همه ما به آرامش واقعی برسیم
    شاید مشکل اصلی ما نداشتن استقلال مادی باشه که باعث میشه گاهی با اخلاق بد آقایون بسازیم ... و.....................

این نوع حرف زدن شما الان راهنماییه ؟ مشاورس ؟ نظر دادنه ؟ دلداریه چیه ؟؟؟؟؟؟متاسفم براتون با این نوع حرف زدن هااا

32. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    وقتی به حرف دوستان نگاه میکنی میبینی هر کدومم از ماها مشکلی رو تو زندگی داریم ...

به هرحال ما هر کدوم از منظر خودش به مشکلات نگاه میکنیم ، و شاید حسرت دیگری رو هم بخوریم ...

ولی اصل اینجاست که اگه تمام مردم جمع کنن و غم دنیارو به اندازه بینشون تقسیم کنن ... اونقت میبینن که غم خودشون خیلی کمتر از

اون چیزی بوده که فکر میکردن ...

خب شوهر شما بلند پروازه ولی مشکل شما از بلند پروازی ایشون نیست ...

بلکه از این شاخه به اون شاخه پریدنه ... به هرحال شما اگه یه دونه گیاه رو هم که میخواد ریشه بزنه از زمین دراری و هی جاو عوض کنی

هیچوقت رشد نمیکنه ...

در این مورد وقتی ثبات نداشته باشی پس به چیزی و جایی انس نمیگیری و دلزده و سرد میشی ...

وگرنه همه مردم مشکل مالی رو دارن و بسختی در حال تلاش کردنن ...

وای خدا دقیقا حرفی که تو دلمو ولی نمیتونستم با کلمات بگم رو شما گفتبن من باید این هفته وقت مشاوره بگیرم
    زندگیمون خیلی وخیم و نمی خوام به آخر خط فکر کنم..

33. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    شاید مشکل اصلی ما نداشتن استقلال مادی باشه که باعث میشه گاهی با اخلاق بد آقایون بسازیم ... و.....................

این نوع حرف زدن شما الان راهنماییه ؟ مشاورس ؟ نظر دادنه ؟ دلداریه چیه ؟؟؟؟؟؟متاسفم براتون با این نوع حرف زدن هااا
    نمی دونم این جمله مشکی رنگو کی نوشته !!!

^ آره می دونک نباید با غرورش بازی کنم نباید مسخرش کنم نباید به ایده هاش بی اهمیت باشم نباید ساز ناسازگاری بزنم و به خداوندیه خدا نزدم
    ولی کم اوردم راستش از فصد گفتم اگر نمی گفتم روز ها و ماه ها این فکر روحمو می خورد مثل قبل که همیشه تو خودم ریختم بعضی وفتی ها هست که باید با هر توپ وتشری طرف رو از جاش بلند کنی

.... الان نمی دونم چی تو کلش می گزره فقط یه چیزو میدونم که با هر جون کندنی حتی نزول (یه جوری که من نفهمم ) پول میاره تو خونه که به من ثابت کنه میتونه ولی نمی فهمه این طوری نیست باید برم مشاوره این هفته باید

34. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم از بچه گیش بلند پرواز بود و هست به من ارتباطی نداره
    یک این که حوبه که استقلال مالی داشته باشه یه زن من خونه از خودمه اراده کنم بابام بهم پول میده حالا با هر کنایه ای به هر حال میده به نظرم استقلال اجتماعی خیلی خیلی مهم تره تا مالی تو این زمینه
    و یه سوال دیگه دوسته خوبم من منظورتو از این جملت متوجه نشدم راستشو بخوای (
    شاید میخواد زندگیشو با کسی دیگه بسنجه ...بهتره در این مورد یه خورده تحقیق کنی... )
    میشه برام بازش کنی عزیزم ممنوت میشم
    ویرایش توسط samanee : 07-18-2014 در ساعت 12:17 AM

35. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم از بچه گیش بلند پرواز بود و هست به من ارتباطی نداره
    یک این که حوبه که استقلال مالی داشته باشه یه زن من خونه از خودمه اراده کنم بابام بهم پول میده حالا با هر کنایه ای به هر حال میده به نظرم استقلال اجتماعی خیلی خیلی مهم تره تا مالی تو این زمینه
    و یه سوال دیگه دوسته خوبم من منظورتو از این جملت متوجه نشدم راستشو بخوای ( شاید میخواد زندگیشو با کسی دیگه بسنجه ...بهتره در این مورد یه خورده تحقیق کنی... )
    میشه برام بازش کنی عزیزم ممنوت میشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد