مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 35 از 35
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    3
    تشکر شده 28 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : دیگه گیج شدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanee نمایش پست ها
    ببین نمی دونم چقدر قوی هستی و مهمتر از اون چقدر خانوادت از نظر روحی ساپورتت میکنن اگه جواب این سوالم مثبت آره کار خوبی کردی
    من یکی از بزرگترین دلایل ازدواجم تیکه ها و زخمه زبون های پدر مادرم بود می خواستم فرار کنم از اون بالا اوفتادم تو دره ...
    چرا؟چه زخمه زبونهایی؟بخاطر چی؟
    اگه دوس نداری نگو عزیزم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط النا 20 نمایش پست ها
    چرا؟چه زخمه زبونهایی؟بخاطر چی؟
    اگه دوس نداری نگو عزیزم

هر جور تیکه ای بارم میکردن از این شخصیت ها هستن ضزب المثل دوستی خاله خرسه
    بیرمن میرفتم تو ول می چرخی هر روز با یکی (دختر) دوست میشی ازش میخوری بازم همینی خیلی چیزا بعد یه دفه میرفتبم با مامانم بیرون دست رو هرچی مزاشتم برام می خرید بعد که میومدیم خونه تقی به توفی می خورد منت میزاشت از بچگی ایم می گفت تا اون موقعه ام
    همش میخوان ثابت کنن به هر دیلیلی که ما درست میگیم و تو احمق بی مصرفی بیش نیستی واقعا اینا رو میگفتن و الان هم ازدواج کردم میگن و بیشتر هم شده
    گاهی اوقات از تیکه های زشت شون دلم می خواست سرمو بکوبم به دیوار بعد که کامل اعصبیم می کردن می گفتم تو مریضی موشکل روحی داری تو هیچی جز داد زدن بلد نیستی
    آخه چی بگم که هر چی میگم تموم نمیشه

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    3
    تشکر شده 28 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    هر جور تیکه ای بارم میکردن از این شخصیت ها هستن ضزب المثل دوستی خاله خرسه
    بیرمن میرفتم تو ول می چرخی هر روز با یکی (دختر) دوست میشی ازش میخوری بازم همینی خیلی چیزا بعد یه دفه میرفتبم با مامانم بیرون دست رو هرچی مزاشتم برام می خرید بعد که میومدیم خونه تقی به توفی می خورد منت میزاشت از بچگی ایم می گفت تا اون موقعه ام
    همش میخوان ثابت کنن به هر دیلیلی که ما درست میگیم و تو احمق بی مصرفی بیش نیستی واقعا اینا رو میگفتن و الان هم ازدواج کردم میگن و بیشتر هم شده
    گاهی اوقات از تیکه های زشت شون دلم می خواست سرمو بکوبم به دیوار بعد که کامل اعصبیم می کردن می گفتم تو مریضی موشکل روحی داری تو هیچی جز داد زدن بلد نیستی
    آخه چی بگم که هر چی میگم تموم نمیشه
    فهمیدم. ببین تو باید توو این شرایط خیلی قوی باشی نه اینکه تمام زندگیتو بذاری واسه ثابت کردنه خودت یا جنگ با خونوادت نه .اما الان وضعیتت مثل من نیس که بخای توو تصمیمت مردد باشی. تو برا خود زندگی تشکیل دادی نمیدونم چند سالته اما باید کمی بیشتر از سنت رفتار کنی و به خودت و دور و بریات و مخصوصا به همسرت نشون بدی که از عهده ی خیلی چیزا میتوونی بر بیای
    نذار زندگی که خودت با عشق ساختی و به دستش آوردی راح از دستت بره از هم بپاشه. به این فکر کن که با چه سختی به عشقت رسیدی و الانم بخاطر این که دوستش داشتی و داری بعضی بد خلقیا و مشکلات مالیشو باید تحمل کنی
    اینم بدون همیشه عمر روزای تلخ کمه و روزای خوب به زودی به زندگیت میان اگر یکم صبر به خرج بدی و به خدا که عشق اول و آخره ،خالصانه توکل کنی

4. Top | #24

دلنوشته کاربر
    سیرشدم....بس که سردوگرم روزگارراچشیدم...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    بعله میشه واسه کسی که تواناییش همون حد باشه اره ولی منو همسرم خیلی بیشتر از اینا میتونیم پول در بیاریم مشکل اینجاست منو قبول نداره همه رو قبول داره باهاش کار کنن الا من من فقط حق اظهار نظر دارم حالا از دیشب که دعوای خیلی بدی کردیم نشستع پای کامپیوتر داره کار میکنه من می خوام بدونم یعنی واقعا به این قیمت ؟؟؟ حتمی باید یکی بزنه تو سرش خوردش کنه اونم از سر لحبازی که من حالا روتو کم میکنم کار کنه ؟؟؟؟واقعا متاسفم براش که انقدر بچه گونه فکر می کنه
    دوست خوبم مردها همه گی بدون استثا همین جوری هستند گاهی اوقات باخودم فکرمیکنم واقعا آخرالزمان شده اونقدرکه زنهاکارمیکنند ودنبال پول هستند شمردهانیستند.تاکی میخوای خودخوری کنی بخاطر کارنکردن شوهرت ؟شوهرمن ازشوهر توبدتره وقتی نمی تونم ازپسش بربیام کجابایدبرم ؟به کی پناه ببرم؟تنهاکاری که میتونم بکنم اینه که به خداتوکل کنم وتداخداکنم که هرچی زودترسرش به سنگ بخوره وعاقل بشه.
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

5. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط خسته دل نمایش پست ها
    دوست خوبم مردها همه گی بدون استثا همین جوری هستند گاهی اوقات باخودم فکرمیکنم واقعا آخرالزمان شده اونقدرکه زنهاکارمیکنند ودنبال پول هستند شمردهانیستند.تاکی میخوای خودخوری کنی بخاطر کارنکردن شوهرت ؟شوهرمن ازشوهر توبدتره وقتی نمی تونم ازپسش بربیام کجابایدبرم ؟به کی پناه ببرم؟تنهاکاری که میتونم بکنم اینه که به خداتوکل کنم وتداخداکنم که هرچی زودترسرش به سنگ بخوره وعاقل بشه.
    آره حق با تو راست میگی نباید زندگیمو خراب کنم منی خوام اینکارو بکنم ولی از شعار دادن هاش کلافه شدم حالت تهوه میگرم دیگه واصه همین گفتم حرف آخرتو بزن بگو عرضه پوله بیشتر در اوردن نداری منم تکلیفمو بدونم انقدر پا در هوا نمونم
    ولی این اعصبی بودناش و عربده کشیدناش واقعا منو ترسوند دیشب احساس کردم دارم با یه بیمار روانی زنجیری حرف میزنم ... ازش بدم میاد روز به روز بیشتر میشه این احساسم و این منو واقعا می ترسونه

6. Top | #26

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    118
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    آره حق با تو راست میگی نباید زندگیمو خراب کنم منی خوام اینکارو بکنم ولی از شعار دادن هاش کلافه شدم حالت تهوه میگرم دیگه واصه همین گفتم حرف آخرتو بزن بگو عرضه پوله بیشتر در اوردن نداری منم تکلیفمو بدونم انقدر پا در هوا نمونم ولی این اعصبی بودناش و عربده کشیدناش واقعا منو ترسوند دیشب احساس کردم دارم با یه بیمار روانی زنجیری حرف میزنم ... ازش بدم میاد روز به روز بیشتر میشه این احساسم و این منو واقعا می ترسونه
    عزیزم یه زن وقتی انتخابش روکرد دیگه نمی تونه برگرده.مم ازاین حرفهازیادزدم بهش گفتم مهریه ام رومیزارم اجرا اونم گفته پاشوبریم بذار.خودم میبرمت. تو دیگه انتخابت روکردی وبایدبسوزی وبسازی .ولی با این همه تلاش کن تغیرش بدی بهش گیربده انتظارهات روبالاترببرتابیشتربرای آینده تون تلاش کنه.موفق باشی.
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

7. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    آره حق با تو راست میگی نباید زندگیمو خراب کنم منی خوام اینکارو بکنم ولی از شعار دادن هاش کلافه شدم حالت تهوه میگرم دیگه واصه همین گفتم حرف آخرتو بزن بگو عرضه پوله بیشتر در اوردن نداری منم تکلیفمو بدونم انقدر پا در هوا نمونم
    ولی این اعصبی بودناش و عربده کشیدناش واقعا منو ترسوند دیشب احساس کردم دارم با یه بیمار روانی زنجیری حرف میزنم ... ازش بدم میاد روز به روز بیشتر میشه این احساسم و این منو واقعا می ترسونه
    نقل قول نوشته اصلی توسط خسته دل نمایش پست ها
    عزیزم یه زن وقتی انتخابش روکرد دیگه نمی تونه برگرده.مم ازاین حرفهازیادزدم بهش گفتم مهریه ام رومیزارم اجرا اونم گفته پاشوبریم بذار.خودم میبرمت. تو دیگه انتخابت روکردی وبایدبسوزی وبسازی .ولی با این همه تلاش کن تغیرش بدی بهش گیربده انتظارهات روبالاترببرتابیشتربرای آینده تون تلاش کنه.موفق باشی.

ممنونم دوست دارم به حرفام گوش کزدی من واسه زندگیم می جنگم
    برات تو این ماه و روز عزیز دعا میکنم که به خواستت برسی التماس دعا دارم باز هم ممنونم دوست عزیز
    بوس

8. Top | #28

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    118
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    ممنونم دوست دارم به حرفام گوش کزدی من واسه زندگیم می جنگم برات تو این ماه و روز عزیز دعا میکنم که به خواستت برسی التماس دعا دارم باز هم ممنونم دوست عزیز بوس
    فداتشم عزیزم!مواظب زندگیت باش باچنگ ودندون حفظش کن.محتاجم به دعا خیلی خوشحال شدم.بای
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

9. Top | #29

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.72
    تشکـر
    4,074
    تشکر شده 9,695 بار در 4,783 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    وقتی به حرف دوستان نگاه میکنی میبینی هر کدومم از ماها مشکلی رو تو زندگی داریم ...

به هرحال ما هر کدوم از منظر خودش به مشکلات نگاه میکنیم ، و شاید حسرت دیگری رو هم بخوریم ...

ولی اصل اینجاست که اگه تمام مردم جمع کنن و غم دنیارو به اندازه بینشون تقسیم کنن ... اونقت میبینن که غم خودشون خیلی کمتر از

اون چیزی بوده که فکر میکردن ...

خب شوهر شما بلند پروازه ولی مشکل شما از بلند پروازی ایشون نیست ...

بلکه از این شاخه به اون شاخه پریدنه ... به هرحال شما اگه یه دونه گیاه رو هم که میخواد ریشه بزنه از زمین دراری و هی جاو عوض کنی

هیچوقت رشد نمیکنه ...

در این مورد وقتی ثبات نداشته باشی پس به چیزی و جایی انس نمیگیری و دلزده و سرد میشی ...

وگرنه همه مردم مشکل مالی رو دارن و بسختی در حال تلاش کردنن ...
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

10. Top | #30

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    0.98
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,174 بار در 689 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    البته شاید این حرف خوبی نباشه که ما زنها همیشه داریم میگیم ... اینکه باید سوخت و ساخت

شاید مشکل اصلی ما نداشتن استقلال مادی باشه که باعث میشه گاهی با اخلاق بد آقایون بسازیم ...

واقعا" کسی نمیدونه وقتی با کسی که عاشقش بودی ازدواج میکنی ، و بعد یه رفتار دیگه ازش میبینی واقعا" سخته ..

ولی عزیزم هیچوقت مستقیم از یک مرد انتقاد نکن و هیچوقت موضوع رو احساسی نکن ... چون مردا حسابی در این موارد عصبی میشن

تنها راهی که میتونی باهاش حرف بزنی از راه استدلاله که مردارو آروم میکنه ...

در ضمن وقتی چیزی میخوای به مرد بگی هیچوقت پل پشت سرشو خراب نکن ...

یعنی غرورشو لگد نکن ، چون وقتی اینکارو بکنی دیگه چیزی واسه از دست دادن نداره و مثل اون سری که گفتی دیونه میشه

گاهی باید ببینی مشکل اصلی تو چیه که اینجوری بلند پروازه ... شاید میخواد زندگیشو با کسی دیگه بسنجه ...

بهتره در این مورد یه خورده تحقیق کنی... انشالله که همه ما به آرامش واقعی برسیم
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

11. Top | #31
    a
    a آنلاین نیست.

دلنوشته کاربر
    زندگی یعنی بخند هر چند که غمگینی . ببخش هر چند که مسکینی . فراموش کن هر چند که دلگیری. عشق بورز حتی با دیدنِ بی مهری
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.20
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,183 بار در 703 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    البته شاید این حرف خوبی نباشه که ما زنها همیشه داریم میگیم ... اینکه باید سوخت و ساخت

شاید مشکل اصلی ما نداشتن استقلال مادی باشه که باعث میشه گاهی با اخلاق بد آقایون بسازیم ...

واقعا" کسی نمیدونه وقتی با کسی که عاشقش بودی ازدواج میکنی ، و بعد یه رفتار دیگه ازش میبینی واقعا" سخته ..

ولی عزیزم هیچوقت مستقیم از یک مرد انتقاد نکن و هیچوقت موضوع رو احساسی نکن ... چون مردا حسابی در این موارد عصبی میشن

تنها راهی که میتونی باهاش حرف بزنی از راه استدلاله که مردارو آروم میکنه ...

در ضمن وقتی چیزی میخوای به مرد بگی هیچوقت پل پشت سرشو خراب نکن ...

یعنی غرورشو لگد نکن ، چون وقتی اینکارو بکنی دیگه چیزی واسه از دست دادن نداره و مثل اون سری که گفتی دیونه میشه

گاهی باید ببینی مشکل اصلی تو چیه که اینجوری بلند پروازه ... شاید میخواد زندگیشو با کسی دیگه بسنجه ...

بهتره در این مورد یه خورده تحقیق کنی... انشالله که همه ما به آرامش واقعی برسیم
    شاید مشکل اصلی ما نداشتن استقلال مادی باشه که باعث میشه گاهی با اخلاق بد آقایون بسازیم ... و.....................

این نوع حرف زدن شما الان راهنماییه ؟ مشاورس ؟ نظر دادنه ؟ دلداریه چیه ؟؟؟؟؟؟متاسفم براتون با این نوع حرف زدن هااا

12. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    وقتی به حرف دوستان نگاه میکنی میبینی هر کدومم از ماها مشکلی رو تو زندگی داریم ...

به هرحال ما هر کدوم از منظر خودش به مشکلات نگاه میکنیم ، و شاید حسرت دیگری رو هم بخوریم ...

ولی اصل اینجاست که اگه تمام مردم جمع کنن و غم دنیارو به اندازه بینشون تقسیم کنن ... اونقت میبینن که غم خودشون خیلی کمتر از

اون چیزی بوده که فکر میکردن ...

خب شوهر شما بلند پروازه ولی مشکل شما از بلند پروازی ایشون نیست ...

بلکه از این شاخه به اون شاخه پریدنه ... به هرحال شما اگه یه دونه گیاه رو هم که میخواد ریشه بزنه از زمین دراری و هی جاو عوض کنی

هیچوقت رشد نمیکنه ...

در این مورد وقتی ثبات نداشته باشی پس به چیزی و جایی انس نمیگیری و دلزده و سرد میشی ...

وگرنه همه مردم مشکل مالی رو دارن و بسختی در حال تلاش کردنن ...

وای خدا دقیقا حرفی که تو دلمو ولی نمیتونستم با کلمات بگم رو شما گفتبن من باید این هفته وقت مشاوره بگیرم
    زندگیمون خیلی وخیم و نمی خوام به آخر خط فکر کنم..

13. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    شاید مشکل اصلی ما نداشتن استقلال مادی باشه که باعث میشه گاهی با اخلاق بد آقایون بسازیم ... و.....................

این نوع حرف زدن شما الان راهنماییه ؟ مشاورس ؟ نظر دادنه ؟ دلداریه چیه ؟؟؟؟؟؟متاسفم براتون با این نوع حرف زدن هااا
    نمی دونم این جمله مشکی رنگو کی نوشته !!!

^ آره می دونک نباید با غرورش بازی کنم نباید مسخرش کنم نباید به ایده هاش بی اهمیت باشم نباید ساز ناسازگاری بزنم و به خداوندیه خدا نزدم
    ولی کم اوردم راستش از فصد گفتم اگر نمی گفتم روز ها و ماه ها این فکر روحمو می خورد مثل قبل که همیشه تو خودم ریختم بعضی وفتی ها هست که باید با هر توپ وتشری طرف رو از جاش بلند کنی

.... الان نمی دونم چی تو کلش می گزره فقط یه چیزو میدونم که با هر جون کندنی حتی نزول (یه جوری که من نفهمم ) پول میاره تو خونه که به من ثابت کنه میتونه ولی نمی فهمه این طوری نیست باید برم مشاوره این هفته باید

14. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    همسرم از بچه گیش بلند پرواز بود و هست به من ارتباطی نداره
    یک این که حوبه که استقلال مالی داشته باشه یه زن من خونه از خودمه اراده کنم بابام بهم پول میده حالا با هر کنایه ای به هر حال میده به نظرم استقلال اجتماعی خیلی خیلی مهم تره تا مالی تو این زمینه
    و یه سوال دیگه دوسته خوبم من منظورتو از این جملت متوجه نشدم راستشو بخوای (
    شاید میخواد زندگیشو با کسی دیگه بسنجه ...بهتره در این مورد یه خورده تحقیق کنی... )
    میشه برام بازش کنی عزیزم ممنوت میشم
    ویرایش توسط samanee : 07-18-2014 در ساعت 12:47 AM

15. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    همسرم از بچه گیش بلند پرواز بود و هست به من ارتباطی نداره
    یک این که حوبه که استقلال مالی داشته باشه یه زن من خونه از خودمه اراده کنم بابام بهم پول میده حالا با هر کنایه ای به هر حال میده به نظرم استقلال اجتماعی خیلی خیلی مهم تره تا مالی تو این زمینه
    و یه سوال دیگه دوسته خوبم من منظورتو از این جملت متوجه نشدم راستشو بخوای ( شاید میخواد زندگیشو با کسی دیگه بسنجه ...بهتره در این مورد یه خورده تحقیق کنی... )
    میشه برام بازش کنی عزیزم ممنوت میشم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

تاثير بيپولي در زندگي

زندگی درطبقه پایین پدر شوهر

چاره بی پولی

چاره بي پولي زنان

بزرگترین مشکلتون با همسرتون چیه

تاثیر بی پولی بر زندگی

بی پولی درزندگی زناشویی

عشق‏ ‏بي‏ ‏بولي

زندگی متاهلی و بی پولی

با شوهر بی پول چه کنیم

زندگی متا هلی و بی پولی

بی پدلی و نداری شوهر

نقش بي پولي در ازدواج

شوهرم خیلی بلند پروازه

حقوق پایین همسر

برای کم کردن مهریه کجابایدبرم

بي پولي نذاشت ازدواج كنيم

پست بی پولی

بی پولی و مشکلات زندگی سوال از مشاور

راه چاره براي بي پولي

بی پولی بد دردیه‎ - Facebook

مشاور زندگی تو بی پولی

اهمیت بی پول درزندگی مشترک

متاهلی و بی پولی

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بی بی سی,  بی بی سی فارسی ایران,  بیرصدا,  بیمارستان میلاد,  بیمه تامین اجتماعی,  بیت الله عباسپور,  بیا تو موزیک,  بیمه سلامت,  بیمه کوثر,  بیژن پاکزاد,  بی پولی,  بی پولی بد دردیه,  بی پولی فیلم,  بی پولی و ازدواج,  بی پولی مهران مدیری,  بی پولی و افسردگی,  بی پولی و عشق,  بی پولی نی نی سایت,  بی پولی بازیگران,  بی پولی و فقر,  نقش پول در زندگی,  نقش پول در زندگی انسان ها,  نقش پول در زندگی مشترک,  نقش پول در زندگی زناشویی,  نقش پول در زندگی ما,  نقش پول در زندگی امروز,  نقش پول در زندگی مردم,  نقش پول در زندگی انسان,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)