نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ترس از شوهر و عدم علاقه

938
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    میزان امتیاز
    8

Post ترس از شوهر و عدم علاقه

...
    ویرایش توسط asemun : 06-20-2016 در ساعت 08:09 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28717
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ترس از شوهر و عدم علاقه

عزیزم شما قبل از اینکه ازدواج کنی با شوهرت پیش مشاور رفتین؟یا درباره اون تحقیق کردید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

....
    ویرایش توسط asemun : 06-20-2016 در ساعت 08:10 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28846
    تشکـر
    23
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما اولا باید ببینی شوهرت سر چه موضوعی بیشتر حساسیت نشون میده و بابتش عصبانی میشه .
    سعی کن از تنشهایی که داره دورش کنی تا کمتر عصبی بشه
    با حرف زدن درباره این که چرا عصبانی میشه و به چه دلیل متوجه میشی که چرا عصبانیه
    اگر واقعا زندگی مشترکتون و دوست داری حتما باهاش حرف بزن و راجع به احساسی که بهش پیدا کردی از ترست بگو فقط بدون که زمان حرف زدنت مناسب باشه
    وقتی می بینی عصبیه و تو از اون محیط بیرون برو تو اتاقی برو آشپز خونه و ...
    بعضی از مردها وقتی عصبی میشن اگر کسی جلو شون نباشه و جوابی نشنون آروم میشن
    ویرایش توسط احساساتی : 06-19-2016 در ساعت 11:56 AM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    عزیزم انقدر ناامید نباش. هر کسی یه اخلاق بد داره. شاید تقصیر خودتونه که با سکوت به بدیاش دامن میزنی.
    میدونم دوستش دارید اما یکمم خودخواه شدنو یاد بگیر. هیچ کس جز خود شما واسه نیازاتون و خواسته هاتون کاری نمیکنه. وقتی پای خواسته هات نمونی سرکوب میشی. احساسات سرکوب شده بالاخره یه روزی تبدیل به نفرت میشه. انقدر همه چیزو توی خودتون نریزید. یکم سعی کنید عوض بشید. یکم پروتر. جسورتر. شجاع تر. خودخواه تر. دوتا ادم وقتی میخوان با هم یکی بشن ممکنه خیلی با هم اصطکاک داشته باشند. ممکنه خیلی از اخلاقاشونو به خاطر طرفشون بذارن کنار. بعضی وقتام مجبوری واسه اینکه طرفت بهتر بفهمتت یکم خودتو عوض کنی. یه جور دیگه حرف بزنی برخورد کنی تا اونم درک کنه.
    بعدشم باید مجبورش کنی چیزایی که ناراحتت میکنه رو بذاره کنار.
    اگه ازش میترسی بهترین راه مقابله با ترس به نظر من رو به رو شدن باهاشه. خودت عصبیش کن. سرحرفت بمون. اجازه بده بدترین رو خودشو بهت نشون بده. مطمئن باش ازون چیزی که فکر میکنی قابل تحمل تره. ترس خودش همه چیزو یه درجه ترسناک تر میکنه.
    من فکر میکنم بی علاقگی تون از سرکوب شدن خودتون و خودخواهی اون اقا منشا میگیره. هم اون اقا باید یکم از خودخواهیاش به خاطر شما بگذره هم شما باید یاد بگیرید نقطه ضعفتون که حرف نزدن و نخواستنه رو کنار بذارید.
    درمورد مشکل جنسی که تو یه تایپیک دیگه گفتین یه نظریه هست که میگه مردا موقع ناراحتی میخوان با عشقشون باشند چون ارومشون میکنه و بهشون این اطمینانو میده که اون هنوز تو مالکیت اوناست و دوستشون داره. ولی راه درست برخورد تو این مواقع قبول کردن نیست. اینو تو کتار راز مردان دی انجلیس خوندم. سایتی که کتاب صوتیشو گذاشته براتون میذارم. گوش دادنش خالی از لطف نیست.
    http://p30download.com/fa/entry/51270/
    فایل صوتی اول یعنی فصل پنجم همون مطلبیه که بهتون گفتم. تایمش 40 مینه
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 06-19-2016 در ساعت 06:36 PM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم شوهر شما یک مشکلی داره که!! اینجوری عصبانی هستش!! بهتره پزشک مراجعه کنه و بعد اش هم حالا ممکنه روحی باشه یک اینکه جسمی که حل بشه!!

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    گرچه اولین چیزی که به ذهنم میرسه اینکه شما رو بخاطر این غفلت از شناخت درست سرزنش کنم (شرمندم که صادق بودم )
    اما حس میکنم دیگه سرزنش سودی به حال شما نداره ( منم درک میکنم که هرکسی ممکنه اشتباه کنه در زندگی )

چون میخواید مشکل رو حل کنید
    پیشنهاد هایی دارم براتون
    هرشخصی چون توی جامعه ما کلی کمبود داشته در کودکیش یعنی کلی احساس که ارضا نشده
    که میشه ازش استفاده کرد برای رسیدن به هدف
    مثلا همین ناتوانی تحمل صحبت مخالف ( که عاملش اعتماد به نفس کاذب و تحمل کمه )
    میشه ازش استفاده مفید کرد
    وقتی شما میبنید که مخالفت باهاش اعتماد به نفس کاذب رو آتیش رو میزنه و شما رو میسوزونه
    بیاید و ازش به نفع خودتون اتسفاده کنید
    مردا عاشق قبول شدن و تعریف شنیدن و دوست داشتن و ... هستن تا اعتماد به نفسشون بیشتر بشه (هرچقدر مرد اعتماد به نفسش بیشتر میشه آرومتر میشه و برعکس )
    درنتیجه به جای اینکه در صحبت ها مخالفت کنید از قصت موافقت کنید (آسمون به زمین نمیاد که هیچ مشکل شما هم میوفته روی غلط تا حل بشه )
    بعد از مدتی این تایید ها باعث میشه ایشون نسبت به شما حس دین و نیاز داشته باشن (چون نیاز های نفسیشون رو برآورده کردید اعتماد به نفس و تایید شدن و تعریف کردن...)
    کم کم اعتماد بیشتر میشه و بواسطه اون احساس نیاز انعطاف پذیری بیشتر به وجود میاد
    دراین مرحله اگر بازم برگدید روش قبلی کار خراب میشه
    درنتیجه باید بازهم با همون شیوه زیرکانه و تحت تاثیر قراردادن نیاز های شخص صحبت و عمل کنید

درضمن هیچکدوم از گفته های شما مشکل روانی نیست
    فقط چند تا حساسیته که تا وقتی تحریک نشه به سرانجام نمیرسه
    (مشکل روانی یعنی بدون کنترل پرخاشگیر کردن که در مورد شما طبق گفته شما این پرخاشگری از قوانینی معلومی پیروی میکنه )
    نااامید نباشید و سعی کنید بجای احساساتی شدن زیرکانه عمل کنید
    (دراین صورت باموفقیت و پیشرفت اخلاقی همسرتون احساسات و علاقه شما هم به ایشون برمیگرده و مطمعنم به شدت بیشتر میشه )
    ویرایش توسط Reepaa : 06-20-2016 در ساعت 12:09 AM
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    میزان امتیاز
    8

ممنونم. از همه دوستای خوبم که به طرح مشکلم پاسخ دادن و وقت گذاشتن خیلی ممنونم. پاسخ هر کدومتون کمک بزرگیه. به تک تک حرفاتون فک میکنم و ازشون استفاده میکنم.سپاس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد