مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تلاش برای شروع زندگی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7166
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Post تلاش برای شروع زندگی

سلام نمی دونم کی میخونه و چطوری بهم کمک میشه ولی من تازه 4ماهه عقد کردم دو ماه بعد از عقد همسرم سکته مغزی رو رد کردن ولی الان الشون به لطف خدا خوبه دکتر هم گفته مشکلی نداره عروسی بگیرید منم شرایطم تو خانواده خودم خیلی سخته مادر م مشکل افسرده گی داره واز پدرم جدا شده افکار منفی ایشون منو از زندگیم جدا میکنه ونمی تونم تصمیم درست بگیرم بخاطر همین ومشکلاتی که برام با منفی نگری اش ایجاد میکنه میخوام زود برم سر خونه زندگی ام اما همسرم میگه چشم ولی دس دس میکنه حرفی هم نمیزنه که مشکلی داره یا نه به هرزبونی که بگید بهش گفتم حتی مشکلات مادرم رو براش بازگو کردم وسختی وعذابی که میکشم با هر زبونی بگید بهش گفتم اما کاری نمیکنه تورو خدا بگید چطور راضیش کنم [
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3638
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    207
    تشکر شده 215 بار در 138 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : تازه عقد کردم

سلام عزیزم به نظر من تو نباید زیادی از سختی هایی که به خاطر پدر و مادرت کشیدی واسه همسرت حرف بزنی و یجوری وانمود کنی که پس فردا بیاد بهت بگه تو تو اون زندگی خوشی نداشتی من اومدم نجاتت دادم البته من نمیدونم شوهرت چجور ادمیه ولی همیشه سعی کن زیادی خودتو پیشش درمانده نشون ندی شاید اون فک میکنه دوسش نداری و فقط به خاطر رهایی از دست این زندگی که هستی بهش پناه اوردی و فقط میخای از این لحاظ ازش استفاده کنی. نظر خودت چیه؟

3. کاربران زیر از M@hta بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبختی یعنی آرامش و آسایش فکر و هارمونی مغز
    شماره عضويت
    5704
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.64
    تشکـر
    75
    تشکر شده 414 بار در 244 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مصی نمایش پست ها
    سلام نمی دونم کی میخونه و چطوری بهم کمک میشه ولی من تازه 4ماهه عقد کردم دو ماه بعد از عقد همسرم سکته مغزی رو رد کردن ولی الان الشون به لطف خدا خوبه دکتر هم گفته مشکلی نداره عروسی بگیرید منم شرایطم تو خانواده خودم خیلی سخته مادر م مشکل افسرده گی داره واز پدرم جدا شده افکار منفی ایشون منو از زندگیم جدا میکنه ونمی تونم تصمیم درست بگیرم بخاطر همین ومشکلاتی که برام با منفی نگری اش ایجاد میکنه میخوام زود برم سر خونه زندگی ام اما همسرم میگه چشم ولی دس دس میکنه حرفی هم نمیزنه که مشکلی داره یا نه به هرزبونی که بگید بهش گفتم حتی مشکلات مادرم رو براش بازگو کردم وسختی وعذابی که میکشم با هر زبونی بگید بهش گفتم اما کاری نمیکنه تورو خدا بگید چطور راضیش کنم [
    سلام
    عزیز من نمیدونم شما و همسرتون چند سالتونه ولی سکته مغزی اگر سن وسالتون پایین 50 ساله خوب جای سوال داره که باید ریشه یابی پزشکی شه

در ضمن ازدواج درمان هیچ دردی نیست بلکه با خود مسئولیتها و دردهایی رو به دنبال داره که باید قابلیت و توان برخورد وحل کردن آنها رو داشت. پس با عقل و منطق حرکت کنید که خدایی نکرده از چاله به چاه

نیفتید.

با سپاس

5. 3 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8436
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    90
    تشکر شده 326 بار در 87 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

دوست عزیز بگین خودتون و همسرتون چند سالتونه؟شرایط شوهرتون چطوریه؟درامد دارن یا نه؟گذشته از اینها برای خودتون مشخص کنیدکه برای فرار از شرایط خونتون میخواین ازدواج کنید یا علاقه هم دارین؟

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.29
    تشکـر
    3,949
    تشکر شده 9,253 بار در 4,552 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تلاش برای شروع زندگی

خب دوست عزیز هر کاری نیاز به شرایط و پیش درآمدی داره و شما هم باید به این موضوع واقف باشید ...

که شوهرتون باید بتونه با شرایطی که گذرونده آمادگی روحی و جسمی و مالی در شکیل زندگی داشته باشه...

بهتره به جای فشارآوردن به ایشون همراهش باشد تا بتونید سریعتر به خواسته هاتون برسید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

8. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

سكته مغزي كردم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

تلاش برای دانلود,  تلاش برای پیشرفت,  تلاش برای موفقیت,  تلاش برای رسیدن به عشق,  تلاش برای صنعت روز,  تلاش برای کنکور,  تلاش برای ازدواج,  تلاش برای درس خواندن,  تلاش برای عشق,  تلاش برای بهتر شدن,  تلاش بی نتیجه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)