صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 53

موضوع: تمایل به خشونت و کتک خوردن

30597
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تمایل به خشونت و کتک خوردن

کاری به درست و غلطش ندارم، به عجیب غریب بودنش ندارم
    من.این نیاز و دارم، از اولش هم داشتم ، همیشه یه مرد مقتدر خشن غیرتی تو روياهام بوده،
    ولی شوهرم اینطوری نیست، اون خیلی خوشحال و خندونه ! دائم قربون صدقم میره. همش نیخواد ناز و نوازشم کنه
    نه اینکه ازینا بدم بیاد، خیلی هم دوست دارم ، نیاز هم دارم، اما همون اندازه هم نیاز به خشونت و تحکم و کتک زدنش دارم،
    و اونقدر بهش گفتم و راجبش باهاش حرف زدم که زبونم مو درآورده، التماسش کردم ، باهاش دعوا کردم، قهر کردم ، تحقیرش کردم که عرضشان نداری، و ، صحبت کردم ولی عوض نمیشه
    این نیاز برام خیلی حياتيه، اون هم میدونه، چند روز قبل پیشش دوساعت تموم گریه کردم که چرا منو نمیزنی
    چون واقعا حالم بد شده بود و دست خودم نبود، اما بازم نزد.... خسته شدم دیگه، رابطمون داره نابود میشه، خودم روز به روز افسرده تر میشم همش گریه می کنم،
    ولی اون نمیتونه منو بزنه، البته منظورم زدن تو رختخواب و چیزای ************ی نیست، اونجا اصلا خوشم نمیاد و ملایم هستم، اونجا هیچ مشکلی نداریم
    منظورم زدن واقعیه، براش یه کمربند خریدم ولی یکبار هم منو نزد باهاش، همش میگه باشه، ازین به بعد فلان میکنم اما الکی میگه، مريضم کرده
    آخرش هم نمی زنه، میگه تو که کاری نکردی بزنمت، میگم مجبورم میکنی کارای بد کنم تا به نیازم برسم.. یا میگه تو خیلی ظریفی مثل عروسکی نمیتونم بزنمت.
    توروخدا یه دکتر ، مشاور یا هرکی که خوبه بهم معرفی کنید بريم پیشش، زندگيمون داره جهنم میشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : میخوام شوهرم کتکم بزنه، اما نميزنههههه، خسته شدم...

کمربند ?!?!?!?!?!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Mon_amour نمایش پست ها
    من.این نیاز و دارم، از اولش هم داشتم ، همیشه یه مرد مقتدر خشن غیرتی تو روياهام بوده،
    ولی شوهرم اینطوری نیست، اون خیلی خوشحال و خندونه ! دائم قربون صدقم میره. همش نیخواد ناز و نوازشم کنه
    نه اینکه ازینا بدم بیاد، خیلی هم دوست دارم ، نیاز هم دارم، اما همون اندازه هم نیاز به خشونت و تحکم و کتک زدنش دارم،
    و اونقدر بهش گفتم و راجبش باهاش حرف زدم که زبونم مو درآورده، التماسش کردم ، باهاش دعوا کردم، قهر کردم ، تحقیرش کردم که عرضشان نداری، و ، صحبت کردم ولی عوض نمیشه
    این نیاز برام خیلی حياتيه، اون هم میدونه، چند روز قبل پیشش دوساعت تموم گریه کردم که چرا منو نمیزنی
    چون واقعا حالم بد شده بود و دست خودم نبود، اما بازم نزد.... خسته شدم دیگه، رابطمون داره نابود میشه، خودم روز به روز افسرده تر میشم همش گریه می کنم،
    ولی اون نمیتونه منو بزنه، البته منظورم زدن تو رختخواب و چیزای ************ی نیست، اونجا اصلا خوشم نمیاد و ملایم هستم، اونجا هیچ مشکلی نداریم
    منظورم زدن واقعیه، براش یه کمربند خریدم ولی یکبار هم منو نزد باهاش، همش میگه باشه، ازین به بعد فلان میکنم اما الکی میگه، مريضم کرده
    آخرش هم نمی زنه، میگه تو که کاری نکردی بزنمت، میگم مجبورم میکنی کارای بد کنم تا به نیازم برسم.. یا میگه تو خیلی ظریفی مثل عروسکی نمیتونم بزنمت.
    توروخدا یه دکتر ، مشاور یا هرکی که خوبه بهم معرفی کنید بريم پیشش، زندگيمون داره جهنم میشه
    دوست عزیز شما دچار مازوخیسم هستی
    یک وقت بگیر از روان پزشک و چند جلسه برو ایشالا خوب میشی
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

4. 3 کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دیشب بهم گفت تو مريضم کردی، از وقتی باهم زندگی میکنیم درد معده و همه چی گرفتم،....... تقریبا باهم حرف نمی زنیم دیگه، اون واسه خودشه منم واسه خودم، نمیتونم تحملش کنم، یه شوهری که بال بال زدنم رو می بینه و کاری نمی کنه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    دوست عزیز شما دچار مازوخیسم هستی
    یک وقت بگیر از روان پزشک و چند جلسه برو ایشالا خوب میشی
    من از خدامه بریم، دکتر، به همین خاطر تاپيک زدم، نمیدونم پيش چه متخصصی باید برم
    روانکاو، روانپزشک، روانشناس، مشاور زناشویی، مشاور جنسی، و .ّّّّ تازه نمیدونم کی خوبه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ما توی چیزای دیگه خیلی خیلی باهم تفاهم داریم، با عشق ازدواج کردیم، همین حالاشم حاضریم جونمون رو برای هم بدیم، بجز این موضوع تا حالا هیچ چیز دیگه ای باعث اختلافمون نشده ولی همین مسأله از روز اول مثل آفت به جونمون افتاد.. آخه چرا نمیتونه منو بزنه؟ فکر می کنم اگه بريم دکتر، بجای اینکه بهش یاد بده منو بزنه سعی می کنه منو تغییر بده
    ویرایش توسط Mon_amour : 10-29-2015 در ساعت 02:03 PM

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18897
    تشکـر
    23
    تشکر شده 92 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    0

ما توی چیزای دیگه خیلی خیلی باهم تفاهم داریم، با عشق ازدواج کردیم، همین حالاشم حاضریم جونمون رو برای هم بدیم، بجز این موضوع تا حالا هیچ چیز دیگه ای باعث اختلافمون نشده ولی همین مسأله از روز اول مثل آفت به جونمون افتاد.. آخه چرا نمیتونه منو بزنه؟ فکر می کنم اگه بريم دکتر، بجای اینکه بهش یاد بده منو بزنه سعی می کنه منو تغییر بده
    خواهی گرامی
    به احتمال خیلی زیاد بله. دکتر سعی می کنه شما رو تغییر بده نه ایشونو. چون ایشون کاملا طبیعی و سالم هست رفتارشون در این مورد.
    آخه یه مردی که روان سالمی داشته باشه به هیچ وجه نه دلش میاد و نه میتونه که دست روی زن بلند کنه. اصن خود شما فرض کن یه عروسک خیلی زیبا داری که خیلی دوستش داری چطوری دلت میاد که خرابش کنی؟ حتی اگه ام خودش ازت بخواد باز تو نمیتونی بهش آسیبی بزنی و آزارش بدی .

9. 2 کاربران زیر از drcivil بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

گاهی اونقدر به استیصال و نیاز ميفتم که واسه اینکه کتکم بزنه کارایی میکنم که عصبانی بشه، ولی اون خیلی خونسرده، اصلا عصبانی نمیشه
    بعد من مجبور میشم بیشتر کارای بد کنم، کارایی که واقعا دوست ندارم بکنم، طوریکه دیگه خودمم ناراحت میشم
    ولی اون بازم نمی زنه... عصبانی میشه ولی تو خودش می ریزه!!!!
    آخر سر هم دعوامون میشه! معده درد میگیره بسکه تو خودش ریخته و منم به نیازم نمی رسم، رابطمون هم بدتر میشه
    این شده زندگی ما تا هفته پیش،
    از هفته پیش به اینطرف که کلا قطع رابطه کردم باهاش چون کلا ناامید شدم دیگه، همش گریه می کنم و وقتی خونست ميرم تو آشپزخونه مشغول کار میشم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تمایل به خشونت و کتک خوردن

نمیدونم کی عنوان تاپيک رو عوض کرد، ولی این عنوان صحیح نیست
    چون تمایل کلی هست درصورتیکه من این حس رو فقط و فقط نسبت به شوهرم دارم، یعنی شریک جنسيم که دوستش داشته باشم، نه بقیه!
    حداقل آخرش اضافه کنید از شوهر

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

ر دادن و تحقیر دیگران و بی احترامی به آنها یا آزار دیدن و مورد بی احترامی و تحقیر دیگران قرار گرفتن که سبب ارضای جنسی می شود.این ناهنجاری به تعاملاتی اطلاق می شود که در آن یک شخص با آزار دادن فرد دیگری که از درد کشیدن لذت می برد ارضا می شود. بسیاری از افراد در روابط جنسی خود به اعمال دردناک خفیفی مثل گاز گرفتن،نیش************ گرفتن و سیلی زدن مبادرت می ورزند.وقتی هر دو شریک جنسی از این اعمال لذت می برند،این رفتارها لذت جنسی را افزایش می دهند.اما افراد آزارگر و آزارطلب غالباً نه تنها از اعمال دردآور خفیف پا را فراتر می گذارند بلکه تنها با توسل به این رفتار ها می توانند به لذت جنسی برسند.فرد آزارگر زمانی به اوج لذت جنسی می رسد که دیگران را تحقیر کند یا آنها را آزار دهد.غالباً به این کار "تأدیب" می گویند.ارضای جنسی فرد آزارطلب به دربند بودن-یعنی آزاردیدن،تحقیر شدن،درد کشیدن و برخورد بد از سوی دیگران-بستگی دارد.آزارگری و آزارطلبی هم در روابط دگر جنس گرایانه و هم در روابط همجنس گرایانه روی می دهند،اما همچون دیگر انحرافات جنسی خیلی شناخته شده نیستند.

بسیاری از موارد دگرآزاری و آزارطلبی چهار ویژگی عمده دارند (سانتیلا و همکاران،۲۰۰۲ به نقل از ساراسون و ساراسون ۲۰۰۵)،که عبارتند از:

۱-منش بیش از حد مردانه و قلدری کردن.
    ۲-آزاردادن یا آزار دیدن.
    ۳-محدودسازی فیزیکی یک نفر توسط دیگری.
    ۴-تحقیر شدن یا تحقیر کردن.
    آزارگری و آزارطلبی جنسی هر دو ماهیتی مزمن دارند.درحالت شدید این اختلالات، قربانی ممکن است متحمل جراحات جدی شده یا جان خود را از دست بدهد.برخی متخصصان بالینی بر این باورند که ریشه های آزارگری و آزارطلبی را باید در دوران کودکی جستجو کرد و برخی دیگر به نقش احتمالی عوامل زیستی اشاره کرده اند. فرد آزارطلب از طریق آزار دیدن،ترجیحاً تحقیر شدن و کتک خوردن،به برانگیختگی جنسی می رسد.افراد آزارطلب خیالپردازی هایی دارند که اغلب در دوران کودکی آغاز می شوند.در این خیالپردازی ها آنها به بند کشیده می شوند،شکنجه می شوند،مورد تجاوز قرار می گیرند،یا به طریق دیگری با آنها بدرفتاری می شود.فراوانی این خیالپردازی ها و اعمال در مردان خیلی بیشتر از زنان است.

به هر حال در این مورد با شوهرتون صحبت کنید و باید در مورد اختلال خودتون توضیح بدید و در این مورد مراجعه حضوری به مشاوری مجرب برای شما لازمه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

دوست گلم همه اینجا متوجه هستند که شما بیماریتون چیه پس نگران نباشید
    شما دچار ازارطلبی جنسی هستین یعنی دوست دارین از طرف شریکتون مورد ازار قرار بگیرید نه هرکسیی...فقط از سمت شوهرتون
    حتما در اسرع وقت به روان پزشک مراجعه کنید
    چند وقته این حس تو وجودتون هست و چرا به دکتر نرفتین؟
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

14. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    ر دادن و تحقیر دیگران و بی احترامی به آنها یا آزار دیدن و مورد بی احترامی و تحقیر دیگران قرار گرفتن که سبب ارضای جنسی می شود.این ناهنجاری به تعاملاتی اطلاق می شود که در آن یک شخص با آزار دادن فرد دیگری که از درد کشیدن لذت می برد ارضا می شود. بسیاری از افراد در روابط جنسی خود به اعمال دردناک خفیفی مثل گاز گرفتن،نیش************ گرفتن و سیلی زدن مبادرت می ورزند.وقتی هر دو شریک جنسی از این اعمال لذت می برند،این رفتارها لذت جنسی را افزایش می دهند.اما افراد آزارگر و آزارطلب غالباً نه تنها از اعمال دردآور خفیف پا را فراتر می گذارند بلکه تنها با توسل به این رفتار ها می توانند به لذت جنسی برسند.فرد آزارگر زمانی به اوج لذت جنسی می رسد که دیگران را تحقیر کند یا آنها را آزار دهد.غالباً به این کار "تأدیب" می گویند.ارضای جنسی فرد آزارطلب به دربند بودن-یعنی آزاردیدن،تحقیر شدن،درد کشیدن و برخورد بد از سوی دیگران-بستگی دارد.آزارگری و آزارطلبی هم در روابط دگر جنس گرایانه و هم در روابط همجنس گرایانه روی می دهند،اما همچون دیگر انحرافات جنسی خیلی شناخته شده نیستند.

بسیاری از موارد دگرآزاری و آزارطلبی چهار ویژگی عمده دارند (سانتیلا و همکاران،۲۰۰۲ به نقل از ساراسون و ساراسون ۲۰۰۵)،که عبارتند از:

۱-منش بیش از حد مردانه و قلدری کردن.
    ۲-آزاردادن یا آزار دیدن.
    ۳-محدودسازی فیزیکی یک نفر توسط دیگری.
    ۴-تحقیر شدن یا تحقیر کردن.
    آزارگری و آزارطلبی جنسی هر دو ماهیتی مزمن دارند.درحالت شدید این اختلالات، قربانی ممکن است متحمل جراحات جدی شده یا جان خود را از دست بدهد.برخی متخصصان بالینی بر این باورند که ریشه های آزارگری و آزارطلبی را باید در دوران کودکی جستجو کرد و برخی دیگر به نقش احتمالی عوامل زیستی اشاره کرده اند. فرد آزارطلب از طریق آزار دیدن،ترجیحاً تحقیر شدن و کتک خوردن،به برانگیختگی جنسی می رسد.افراد آزارطلب خیالپردازی هایی دارند که اغلب در دوران کودکی آغاز می شوند.در این خیالپردازی ها آنها به بند کشیده می شوند،شکنجه می شوند،مورد تجاوز قرار می گیرند،یا به طریق دیگری با آنها بدرفتاری می شود.فراوانی این خیالپردازی ها و اعمال در مردان خیلی بیشتر از زنان است.

به هر حال در این مورد با شوهرتون صحبت کنید و باید در مورد اختلال خودتون توضیح بدید و در این مورد مراجعه حضوری به مشاوری مجرب برای شما لازمه
    چیزایی که نوشتید شبیه به مسأله من هست، البته دقیقا این نیست چون تفاوت های اساسی داره:
    اونها اکثرا مربوط به رابطه جنسی هستند ولی واسه من برعکس، توی زندگی واقعی و روزمره هست ، اتفاقا حین رابطه جنسی ابدا تمایلی به این چیزای خشن ندارم. ولی تحقیر چرا.....
    نمیدونم پیش چه متخصصی بريم، همه میگن برو دکتر اما یه دکتر معرفی نمیکنند.
    فکر نمیکنم روانپزشک مربوط به مشکل من بشه، احتمالا روانکاو یا همچین چیزی باید بريم

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست گلم همه اینجا متوجه هستند که شما بیماریتون چیه پس نگران نباشید
    شما دچار ازارطلبی جنسی هستین یعنی دوست دارین از طرف شریکتون مورد ازار قرار بگیرید نه هرکسیی...فقط از سمت شوهرتون
    حتما در اسرع وقت به روان پزشک مراجعه کنید
    چند وقته این حس تو وجودتون هست و چرا به دکتر نرفتین؟
    از سالها پیش، شاید از دوران نوجوانیم همیشه عاشق این مردايى بودم که تو فیلم ها زنشون رو میزدن و دعواشون میکردند، مردايى که خشن بودن جذبه داشتند. شخصیت مقتدر و سلطه گر داشتند
    اما خوب ازدواجم اینطوری شد
    یکبار دوسال پیش رفتم دکتر که بهش بگم، از چیزای مقدماتی شروع کردم ولی دیدم حتی متوجه حرفام هم نمیشه، واسه همین مسأله اصلی رو باهاش مطرح نکردم و دیگه هم نرفتم
    الان هم دیدم این سایت نوشته کلینیک مشاوره، به امید یه راه حل یا دکتر خوب اومدم داخل

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

از سالها پیش، شاید از دوران نوجوانیم همیشه عاشق این مردايى بودم که تو فیلم ها زنشون رو میزدن و دعواشون میکردند، مردايى که خشن بودن جذبه داشتند. شخصیت مقتدر و سلطه گر داشتند
    اما خوب ازدواجم اینطوری شد
    یکبار دوسال پیش رفتم دکتر که بهش بگم، از چیزای مقدماتی شروع کردم ولی دیدم حتی متوجه حرفام هم نمیشه، واسه همین مسأله اصلی رو باهاش مطرح نکردم و دیگه هم نرفتم
    الان هم دیدم این سایت نوشته کلینیک مشاوره، به امید یه راه حل یا دکتر خوب اومدم داخل
    بعله متاسفانه بیشتر دکترها وارد نیستند تو کار...
    برو پیش روان پزشک اون بهتر میتونه کمکت کنه.... با شوهرت یه وقت قبلی از یه روان پزشک ماهر تو شهرتون بگیر برو اکی؟
    دوست گلم اینکه شوهرت کتکت نمیزنه نقص واسه ایشون نیست بلکه نشون میده چقدر ایشون متمدنه...
    ببین اینی که شما توشی یه بیماری هست یه چیز واقعی نیست قبول کن که بیماری....این اولین راه حل درمانته
    وقتی که قبول کنی ازار طلبی جنسی از سمت شوهرت یه بیماریه بعدش میتونی به مرور درمان بشی
    ولی اگه اینو حق خودت بدونی و حس اینکه بیماری رو نداشته باشی درمان هم نمیشی
    من حس میکنم این بیماری ریشه در کودکی شما داره
    تو کودکی اتفاقی افتاده بود که روت زیاد تاثیر بزاره؟
    پدرتون مادرتونو کتک میزد؟ اگه میزد مفصل بگو چطوری و چقدر؟
    امضای ایشان

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بعله متاسفانه بیشتر دکترها وارد نیستند تو کار...
    برو پیش روان پزشک اون بهتر میتونه کمکت کنه.... با شوهرت یه وقت قبلی از یه روان پزشک ماهر تو شهرتون بگیر برو اکی؟
    دوست گلم اینکه شوهرت کتکت نمیزنه نقص واسه ایشون نیست بلکه نشون میده چقدر ایشون متمدنه...
    ببین اینی که شما توشی یه بیماری هست یه چیز واقعی نیست قبول کن که بیماری....این اولین راه حل درمانته
    وقتی که قبول کنی ازار طلبی جنسی از سمت شوهرت یه بیماریه بعدش میتونی به مرور درمان بشی
    ولی اگه اینو حق خودت بدونی و حس اینکه بیماری رو نداشته باشی درمان هم نمیشی
    من حس میکنم این بیماری ریشه در کودکی شما داره
    تو کودکی اتفاقی افتاده بود که روت زیاد تاثیر بزاره؟
    پدرتون مادرتونو کتک میزد؟ اگه میزد مفصل بگو چطوری و چقدر؟
    دوران کودکیم خیلی متشنج بوده، پدر مادرم جدا شده بودند و من چیزی یادم نمیاد اما میدونم می زده بدجور، فقط یادمه وقتی منو از مادرم جدا میکردن خیلی گریه میکردم، خیلی روزای بدی بود اصلا دلم نمیخواد برام یادآوری بشه، جدا شدن از مادرم بدترین لحظه های زندگیم بود، بعدش هم که پيش پدرم بودم همیشه ترس داشتم ازينکه عصبانی بشه، خیلی خشن و بداخلاق بود، جو خونه همیشه ترسناک بود، با کوچکترین چیزی همه چیز رو داغون میکرد، اون همه رو میزد ولی هیچوقت منو نزد چون خیلی دوستم داشت، کلا تمام زندگیم یا تو محیط ترسناک بودم یا تو محیطی که همه باهم قهرن،
    من قبول دارم که بیمارم، شوهرم گاهی میگه تو یه مردی میخوای مثل بابات! ولی اینطور نیست
    فکر می کنم همه چیز قابل درمان نیست، اونم این بیماری های عميق و کهنه، شاید مدارا کردن باهاش بهتر باشه.... وقتایی شده که شوهرم منو زده، بعدش حالم خیلی خوب شده و رفتم بغلش کردم، میدونم اگه هفته ای سه چهار بار منو بزنه خوبم و هیچ مشکلی نیست، ولی سال به دوازده ماه هم نمی زنه،
    alk
    ویرایش توسط Mon_amour : 10-29-2015 در ساعت 03:14 PM

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

دوران کودکیم خیلی متشنج بوده، پدر مادرم جدا شده بودند و من چیزی یادم نمیاد اما میدونم می زده بدجور، فقط یادمه وقتی منو از مادرم جدا میکردن خیلی گریه میکردم، خیلی روزای بدی بود اصلا دلم نمیخواد برام یادآوری بشه، جدا شدن از مادرم بدترین لحظه های زندگیم بود، بعدش هم که پيش پدرم بودم همیشه ترس داشتم ازينکه عصبانی بشه، خیلی خشن و بداخلاق بود، جو خونه همیشه ترسناک بود، با کوچکترین چیزی همه چیز رو داغون میکرد، اون همه رو میزد ولی هیچوقت منو نزد چون خیلی دوستم داشت، کلا تمام زندگیم یا تو محیط ترسناک بودم یا تو محیطی که همه باهم قهرن،
    من قبول دارم که بیمارم، شوهرم گاهی میگه تو یه مردی میخوای مثل بابات! ولی اینطور نیست
    فکر می کنم همه چیز قابل درمان نیست، اونم این بیماری های عميق و کهنه، شاید مدارا کردن باهاش بهتر باشه.... وقتایی شده که شوهرم منو زده، بعدش حالم خیلی خوب شده و رفتم بغلش کردم، میدونم اگه هفته ای سه چهار بار منو بزنه خوبم و هیچ مشکلی نیست، ولی سال به دوازده ماه هم نمی زنه،
    alk
    دوست گلم در واقع مشکلت همونطوری که من حدس زده بودم ریشه در کودکی و خشن بودن پدرت داره
    پس سعی نکن از کودکی خودت فرار کنی سعی کن قبولش کنی
    سعی کن قبول کنی که تو همچین محیطی هم بزرگ شدی و خشونت علیه زنان چیز خوبی نیست ....
    شوهرت حق نداره حتی بهت دست بزنه
    پدرت هم کارش اشتباه بوده اینو مدام با خودت تکرار کن...
    سعی کن از گذشتت فرار نکنی...
    امضای ایشان

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من مخالفتی ندارم، اما این مسئله خیلی کهنه و پيچيده و غیرارادی هست،
    احساسات من رو درگیر میکنه، بنابراین عقل و منطق خیلی کمکی بهم نمی کنه، من تمام سالهای عمرم رو اینطوری زندگی کردم، فقط یه آدم باتجربه میتونه بهمون کمک کنه، من هرچی گشتم همچین دکتری پیدا نکردم، اگه فرد حاذقي می شناسید ممنون میشم معرفی کنید

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18897
    تشکـر
    23
    تشکر شده 92 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    0

alk
    شما بهتره منطقی برخورد کنید. به این فکر کنید که اگه همسرتون خشونت مورد نظر شما رو اعمال کنه و به قول خودتون هفته ای سه چهار بار... و بعد شما و همسرتون پدر و مادر بشید اون کودک بیگناه هم تحت تاثیر همین جو متشنج و ناآرام روح و روان سالمی نخواهد داشت. پس بهتره خیلی جدی به فکر درمان خودتون باشید.

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

من مخالفتی ندارم، اما این مسئله خیلی کهنه و پيچيده و غیرارادی هست،
    احساسات من رو درگیر میکنه، بنابراین عقل و منطق خیلی کمکی بهم نمی کنه، من تمام سالهای عمرم رو اینطوری زندگی کردم، فقط یه آدم باتجربه میتونه بهمون کمک کنه، من هرچی گشتم همچین دکتری پیدا نکردم، اگه فرد حاذقي می شناسید ممنون میشم معرفی کنید
    قبول دارم پزشکان امروزی واقعا سوادشون پایینه و سریعا به فکر مدرک بودند که یه مطب باز کنند
    غیر از دارو تزویج کردن هم کار دیگه ای نمیکنند
    ولی درمان شما چندین جلسه تخصصی میخاد که از کودکی شروع به درست کردن بکنه تا همین الانی که هستین
    امضای ایشان

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط drcivil نمایش پست ها
    شما بهتره منطقی برخورد کنید. به این فکر کنید که اگه همسرتون خشونت مورد نظر شما رو اعمال کنه و به قول خودتون هفته ای سه چهار بار... و بعد شما و همسرتون پدر و مادر بشید اون کودک بیگناه هم تحت تاثیر همین جو متشنج و ناآرام روح و روان سالمی نخواهد داشت. پس بهتره خیلی جدی به فکر درمان خودتون باشید.

با حرف دکتر هم موافقم .

شما فقط خودتو نبین که از این حرکت خوشت میادو لذت میبری !! تو فکر اون بچه ای باش که وقتی این صحنه ها رو میبینه چه حالی بهش دست میده . اینو بدون اگه تو از خاطرات کودکیت خشونت پدرت یادته ، الان همین کارو میخوای با بچه ی خودت بکنی .

اون بچه ای که این صحنه های کتک زدن رو که ببینه از هیچ چیزو هیچ جا خبر نداره ، فقط غصه میخوره و از نظر روحی بیمار میشه ...

سعی کن واقعیتا رو ببینیو همه ی جوانبو بسنجی .

24. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چه لزومی داره بچه ببینه؟ زن و شوهرها باهم ارتباط جنسی هم دارند، آیا قراره بچه ببینه؟ یا بخاطر اینکه بچه يوقت نبينه قيدش رو میزنند ؟
    تازه من هیچوقت نمیخوام با بچم رفتار بدی کنم! اینا دوتا چیز جدان و هیچ ربطی به هم ندارند، این مساله فقط بین من و شوهرم هست، نه بین بچه هامون،

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با همه مسائل نمیشه منطقی مواجه شد،
    من میتونم بفهمم که بیمارم... خواستم درست و منطقی نیست.... عقلم ميفهمه کتک زدن بده، خشونت بده، اما با احساسات و نيازهام چیکار کنم؟
    عقلم نميتونه احساساتم رو سرکوب کنه، نمیتونه باعث بشه احساس نیاز نکنم، و بجز همسرم کی هست که بتونه این نیاز و برطرف کنه،؟
    ما سالهاست سر این مساله باهم درگیریم.... مگه هربار زدن من چقدر کار سخت و وقت گیری هست؟ فوقش بشه ده دقیقه.... یعنی نمی تونیم ده دقیقه از دیگران پنهان باشیم؟ اون چیزی که حو زندگيمون رو سرد و متشنج کرده درحال حاضر نزدنش هست و نیازهائی که واقعا عذابم میدن،... بارها جلوش گریه کردم و به خودم پیچیدم، دیده که به چه حالی افتادم... ولی نمیخواد اينکارو بکنه. ازش متنفر میشم گاهی...
    نمیدونم چیکار کنم؟ پيش کی برم...

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

چه لزومی داره بچه ببینه؟ زن و شوهرها باهم ارتباط جنسی هم دارند، آیا قراره بچه ببینه؟ یا بخاطر اینکه بچه يوقت نبينه قيدش رو میزنند ؟
    تازه من هیچوقت نمیخوام با بچم رفتار بدی کنم! اینا دوتا چیز جدان و هیچ ربطی به هم ندارند، این مساله فقط بین من و شوهرم هست، نه بین بچه هامون،

مگر اینکه اصلا و به هیچ وجه جلوی بچه نباشه .

ولی این مشکل شما اینجا با چهارتا نوشته حل نمیشه .

اول اینکه اگه این مسئله ی نیاز به کتک زدن رو قبل ازدواجت هم میدونستی باید و باید با همسرت ( اومده بود خواستگاری ) مطرح میکردی . حالا که مطرح نشده و همسرت حاضر نیست کتکت بزنه ( آفرین به فهم و درکش ) همینطور که علی آقا گفتن باید تحت نظر دکتر باشید تا از پایه و اساس این مشکله شما رفع بشه . که مطمئنن نمیان همسرت رو ترغیب کنن به کتک زدنه شما بلکه سعی میکنن افکار شمارو تغییر بدن .

اگه میخوای بیشتر عذاب نکشی حتما سراغ درمان برو .

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    مگر اینکه اصلا و به هیچ وجه جلوی بچه نباشه .

ولی این مشکل شما اینجا با چهارتا نوشته حل نمیشه .

اول اینکه اگه این مسئله ی نیاز به کتک زدن رو قبل ازدواجت هم میدونستی باید و باید با همسرت ( اومده بود خواستگاری ) مطرح میکردی . حالا که مطرح نشده و همسرت حاضر نیست کتکت بزنه ( آفرین به فهم و درکش ) همینطور که علی آقا گفتن باید تحت نظر دکتر باشید تا از پایه و اساس این مشکله شما رفع بشه . که مطمئنن نمیان همسرت رو ترغیب کنن به کتک زدنه شما بلکه سعی میکنن افکار شمارو تغییر بدن .

اگه میخوای بیشتر عذاب نکشی حتما سراغ درمان برو .
    واقعا اگه میخوايد بهم کمک کنید یه دکتر حاذق بهم معرفی کنید برم، چون منم قصدم همینه اما چنین کسی رو که با این بیماری آشنا باشه پیدا نکردم،

شوهرم از اول همه اینارو ميدونست، ما باهم دوست بودیم، قبول هم کرده بود.... منتها با خودش فکر می کرده بیایم زیر یه سقف روم کار میکنه و من بهتر میشم.. !
    الان که به عمل رسیده نمی زنه..... حتی عصبانيش هم که میکنم نمی زنه، به نظر شما خوبه ولی درواقع با اینکار داره به روح و روانم لطمه میزنه

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

واسم واقعا جالبه که میبینم اینقدر علاقه مند به ازار هستی...یعنی میخای به اوج لذت جنسی برسی با همین ازار ولی این ازار دادن بدنت به خاطر اینکه خودت تخلیه روانی بشی
    از لحاظ انسانی درست نیست...
    نکته بعدی اینه که گرچه خودت اعتراف میکنی که کارت اشتباه هستش ولی بدجور هم پافشاری میکنی که شوهرت کتکت بزنه...انگار خوردن غذا هست که اگه نباشه نمیشه
    دوست عزیز اینکه دنبال پزشک ماهر هستی باید تو شهر خودتون پرس و جو کنی از فامیل و اشناها و یکی رو پیدا کنی و با شوهرت بری پیشش تا درمان بشی
    ولی حق نداری به هیچ عنوان که دنبال این باشی که جسمت رو عذاب بدی تا از لحاظ روانی تخلیه بشی...بدن انسان ارزشمنده و مقدسه نباید انسان بدنشو ازار بده
    مدنیت و انسانیت یعنی همین که به هیچ عنوان کاری با بدنت نکنی که بهت اسیب برسه...حتی اگه نگاه کنی حیوانات هم اینکارو نمیکنند چه برسه به اشرف مخلوقات
    میدنم فعلا این حرفها شاید به دردت نمیخوره و تو تنها دنبال تخلیه روحی خودت با ازار از طریق همسرت هستی
    ولی اینکار نمک پاشیدن روی زخمه...تو الان بیماری و این بیماریت با مراجعه به پزشک درست میشه نگران نباش
    امضای ایشان

30. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

واسم واقعا جالبه که میبینم اینقدر علاقه مند به ازار هستی...یعنی میخای به اوج لذت جنسی برسی با همین ازار ولی این ازار دادن بدنت به خاطر اینکه خودت تخلیه روانی بشی
    از لحاظ انسانی درست نیست...
    نکته بعدی اینه که گرچه خودت اعتراف میکنی که کارت اشتباه هستش ولی بدجور هم پافشاری میکنی که شوهرت کتکت بزنه...انگار خوردن غذا هست که اگه نباشه نمیشه
    دوست عزیز اینکه دنبال پزشک ماهر هستی باید تو شهر خودتون پرس و جو کنی از فامیل و اشناها و یکی رو پیدا کنی و با شوهرت بری پیشش تا درمان بشی
    ولی حق نداری به هیچ عنوان که دنبال این باشی که جسمت رو عذاب بدی تا از لحاظ روانی تخلیه بشی...بدن انسان ارزشمنده و مقدسه نباید انسان بدنشو ازار بده
    مدنیت و انسانیت یعنی همین که به هیچ عنوان کاری با بدنت نکنی که بهت اسیب برسه...حتی اگه نگاه کنی حیوانات هم اینکارو نمیکنند چه برسه به اشرف مخلوقات
    میدنم فعلا این حرفها شاید به دردت نمیخوره و تو تنها دنبال تخلیه روحی خودت با ازار از طریق همسرت هستی
    ولی اینکار نمک پاشیدن روی زخمه...تو الان بیماری و این بیماریت با مراجعه به پزشک درست میشه نگران نباش
    من تهران هستم، چطوری از دیگران بپرسم.. باید بهشون بگم شوهرم منو نمیزنه، بهم دکتر معرفی کنید؟ آبروم همه جا می ره که...
    این نیازم بیشتر جنبه روحی روانی داره و خیلی با مسائل لذت جنسی ارتباط نداره، اتفاقا ما تو اون مورد باهم تفاهم داریم و مشکلی نیست.
    همسرم فکر می کرد این یه چیز فانتزی جنسی هست واسه من و میگه من هیچوقت فکر نمی کردم تو واقعا بخوای بزنمت، فکر میکردم در حد یه فانتزی هست، نمیدونستم اگه نزنم حالت بد ميشه، شاید هم از بس ازم دریغ کرده شدید شد.
    من واقعا حالم بد میشه، حتی به لحاظ فیزیکی حالم بد میشه، دو هفته پیش نصف شب اونقدر مثل مار به خودم پیچیدم و گریه کردم که پاشد دو تا مشت بهم زد ، فقط درحدی که ازون حالت بیام بیرون و نميرم! نه بیشتر... کاری نمی کنه حالم خوب شه،
    خیلی وقت ها اینطوری میشم، مثل معتادا که بهشون مواد نمیرسه به خودشون می پیچند.
    براش کمربند کادو خریدم نزد گفت صداشو همسایه ها می شنوند، درها رو بستم گفت جاش رو تنت میمونه! گفتم خوب با دست بزن، گفت تو نازکی دست بهت بزنم می شکنی! به هر طریقی فرار کرد و عذاب کشیدنم و تماشا کرد.
    الان یه هفتست قهريم و حرف نمی زنیم، بهش گفتم باهات مثل خواهر برادر میشم، و شدم...
    زندگيمون نابود شد، یه روز عشق ما زبانرده همه اطرافیان بود، سالها پای هم وايساديم و تو سخت ترین روزها کنار هم بودیم. حالا فقط و فقط سر این مساله داریم از بین ميريم، یعنی اینا هیچکدوم ارزش اینو نداشت که منو بزنه؟

32. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پست های آخری همه پريدن😳
    توی آخرین پست قرار بود نشونى دکتر باشه

33. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

عزیزم شما پیش یه مشاور حضوری تو شوهرتون برو بهت معرفی میکنن کجاها میتونی بری
    اینجا فکر نکنم کسی بدونه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

پست های آخری همه پريدن
    توی آخرین پست قرار بود نشونى دکتر باشه
    نه عزیزم هیچ پستی نپریده ، آخرین پست ، پست خودت بود .

ولی اینجا کسی آدرس مشاور جنسی سراغ نداشت که بهت معرفی کنه .

اگه روت نمیشه از کسی بپرسی برو دکتر زنان ازش بخواه س ک سولوژیست یا کلا دکتری تو این زمینه بهت معرفی کنه .

35. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا پست ها پاک شده، آخرین پست سه روز پیش بود که آقای دکتر گفت شوهرت رو بیار من باهاش حرف بزنم و فیلم dangerous method رو ببینید، بعد من آدرس خواستم و بعدش سایت پکيد!

36. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

ببخشید کدوم دکتر؟,,

اینجا هرکی گفت دکتره باور نکنید به هرحال دنیایی مجازی. هرکسی میتونه اون چیزی که میخواد ادعا کنه

تیم مشاور رنگ اسم هاشون ابی هست و مدیر سایت که رنگ اسمشون سبز درغیر این صورت همه کاربران عادی هستیم کسی بهتون گفته دکتر باور نکنید
    ویرایش توسط پریماه. : 11-02-2015 در ساعت 07:06 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

37. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ببخشید کدوم دکتر؟,,

اینجا هرکی گفت دکتره باور نکنید به هرحال دنیایی مجازی. هرکسی میتونه اون چیزی که میخواد ادعا کنه

تیم مشاور رنگ اسم هاشون ابی هست و مدیر سایت که رنگ اسمشون سبز درغیر این صورت همه کاربران عادی هستیم کسی بهتون گفته دکتر باور نکنید
    آيديشون drcivil بود، فکر کنم صفحه های قبل هم هست، حالا شاید هم مشاور بودن،
    بالاخره پستها که باید باشند، ... نمیدونم چرا نیستند

38. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهی گرامی
    به احتمال خیلی زیاد بله. دکتر سعی می کنه شما رو تغییر بده نه ایشونو. چون ایشون کاملا طبیعی و سالم هست رفتارشون در این مورد.
    آخه یه مردی که روان سالمی داشته باشه به هیچ وجه نه دلش میاد و نه میتونه که دست روی زن بلند کنه. اصن خود شما فرض کن یه عروسک خیلی زیبا داری که خیلی دوستش داری چطوری دلت میاد که خرابش کنی؟ حتی اگه ام خودش ازت بخواد باز تو نمیتونی بهش آسیبی بزنی و آزارش بدی .
    اینجا

39. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم :

ببینید گلم شما در کودکی آسیبهای شدیدی دیده ای و زمانی که قرار بوده به عنوان یک دختر بچه با مادر همانند سازی کنی به علت جدایی و خشونت پدر با پدر همانند سازی کرده ای, و در ضمن

خشم و خشونتی از مادر در ضمیر ناخوداگاه به علت دوری از او.

از طرفی به علتی خود را گناهکار و مسبب علت جدایی پدر و مادر میدانستی, و خبر بد اینکه معمولا افراد دنبال جفتی میگردند که بدترین صفت پدر و یا مادر را داشته باشند.

در نتیجه شما نیز توقع شوهری را داری و داشته ای که بدترین صفت پدر را داشته باشه(کتک زدن و خشونت) ولی مرد اشتباهی را انتخاب کرده ای!!!!؟؟؟

ولی عزیز تمام اینها نشانه اختلال شماست. آنقدر مورد شما واضح و روشنه که نیاز به یک دکتر ومتخصص بمان و فلان نیست.

اول به یک همکار مشاور رجوع کنید تا کودکی شما رو بشکافه و سپس اگر ایشون لازم دیدن به یک روانپزشک جهت دارو.

موفق و شاد باشید

سپاس
    dr
    ویرایش توسط شهرام2014 : 11-03-2015 در ساعت 12:58 AM
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

40. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم :

ببینید گلم شما در کودکی آسیبهای شدیدی دیده ای و زمانی که قرار بوده به عنوان یک دختر بچه با مادر همانند سازی کنی به علت جدایی و خشونت پدر با پدر همانند سازی کرده ای, و در ضمن

خشم و خشونتی از مادر در ضمیر ناخوداگاه به علت دوری از او.

از طرفی به علتی خود را گناهکار و مسبب علت جدایی پدر و مادر میدانستی, و خبر بد اینکه معمولا افراد دنبال جفتی میگردند که بدترین صفت پدر و یا مادر را داشته باشند.

در نتیجه شما نیز توقع شوهری را داری و داشته ای که بدترین صفت پدر را داشته باشه(کتک زدن و خشونت) ولی مرد اشتباهی را انتخاب کرده ای!!!!؟؟؟

ولی عزیز تمام اینها نشانه اختلال شماست. آنقدر مورد شما واضح و روشنه که نیاز به یک دکتر ومتخصص بمان و فلان نیست.

اول به یک همکار مشاور رجوع کنید تا کودکی شما رو بشکافه و سپس اگر ایشون لازم دیدن به یک روانپزشک جهت دارو.

موفق و شاد باشید

سپاس
    dr
    بله انتخاب من کاملا اشتباه بوده، چندبار خودم متوجه اشتباه بودن ازدواجمون شدم، اون موقع هنوز دوست بودیم، بهش توضیح دادم و ازش خواستم جدا بشیم ، گفتم که من واقعا با مردی که ذاتا اینطوری نباشه نمیتونم زندگی کنم و عذاب می کشم، اما اون دائم گفت نه من همونطوری هستم و اگه الان میبینی نیستم بخاطر اينه که هنوز دوستيم و نرفتیم زیر یک سقف، صبر کن ازدواج کنیم اونوقت خودت میبینی، و دیدم ...... !
    اون اونقدر خشن بود که باوجود تمام تلاش های من درطول یکسال گذشته حتی یکبار هم منو نزده!!
    اختلافات ما فقط به زدن ختم نمیشه و در تمام موارد مشابه اختلاف داریم.....
    من یه مرد مقتدر میخواستم که بهم دستور بده و کنترلم کنه، اولین بار که بهش گفتم دوست دارم تو بهم دستور بدی گفت نه عزیزم، باهم مشورت میکنیم، البته بعدها از ترس رفتن من سعی کرد اينکارو بکنه ولی چون تو ذاتش نیست موفق نبود.
    دلم می خواست به زور کنترلم کنه، خودم رو، ارتباطاتم، وسایلم، گوشیم و همه چیزم رو...
    وقتی باهم بیرون می رفتیم اون همیشه کیفم رو برميداشت و داخلش رو می گشت،... هرچند که با اجازه گرفتنش برای برداشتن کیفم خیلی تو ذوقم میزد ، ولی دلم به همون هم خوش بود، تا اینکه فهمیدم تمام اون مدت تو کیفم دنبال شکلات ميگشته!!!!!!
    من دیگه شکلات نذاشتم تو کیفم و اونم دیگه هرگز سراغ کیفم نرفت.... واقعا داغون شدم ازین خیالپردازی هام.
    حتی به گوشیم دست نميزد و اجازه می گرفت که خیلی بدم میومد، احساس می کردم یه چیزی از مردی کم داره، به هرحال همینکه برميداشت نگاهش می کرد خوشحال بودم تا اینکه یکبار وقتی داشت گوشيمو میدید رفتم بالاسرش و ديدم بجای چک کردن تماس و پیام هام داره بازی میکنه و اصلا حتی اونارو بازشون هم نکرده.
    هنوز هم که ازدواج کردیم سر تمام اینها درگیری داریم و آخریش دو هفته پیش بود سر اینکه گوشیم و چک نمی کنه باهاش قهر کردم و اونم میگه وقتی بهت اعتماد دارم چرا باید اینکار کنم و یکسری حرفای اینطوری که حالم رو بهم میزنه.
    اون حتی غیرتی هم نیست، حتی از مرداي معمولی دیگه هم کمتر غیرتی هست، البته خانوادگی اینطورند...
    متأسفانه چیزی که تو ذاتش نیست رو نمیشه به زور ازش خواست

41. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

بله انتخاب من کاملا اشتباه بوده، چندبار خودم متوجه اشتباه بودن ازدواجمون شدم، اون موقع هنوز دوست بودیم، بهش توضیح دادم و ازش خواستم جدا بشیم ، گفتم که من واقعا با مردی که ذاتا اینطوری نباشه نمیتونم زندگی کنم و عذاب می کشم، اما اون دائم گفت نه من همونطوری هستم و اگه الان میبینی نیستم بخاطر اينه که هنوز دوستيم و نرفتیم زیر یک سقف، صبر کن ازدواج کنیم اونوقت خودت میبینی، و دیدم ...... !
    اون اونقدر خشن بود که باوجود تمام تلاش های من درطول یکسال گذشته حتی یکبار هم منو نزده!!
    اختلافات ما فقط به زدن ختم نمیشه و در تمام موارد مشابه اختلاف داریم.....
    من یه مرد مقتدر میخواستم که بهم دستور بده و کنترلم کنه، اولین بار که بهش گفتم دوست دارم تو بهم دستور بدی گفت نه عزیزم، باهم مشورت میکنیم، البته بعدها از ترس رفتن من سعی کرد اينکارو بکنه ولی چون تو ذاتش نیست موفق نبود.
    دلم می خواست به زور کنترلم کنه، خودم رو، ارتباطاتم، وسایلم، گوشیم و همه چیزم رو...
    وقتی باهم بیرون می رفتیم اون همیشه کیفم رو برميداشت و داخلش رو می گشت،... هرچند که با اجازه گرفتنش برای برداشتن کیفم خیلی تو ذوقم میزد ، ولی دلم به همون هم خوش بود، تا اینکه فهمیدم تمام اون مدت تو کیفم دنبال شکلات ميگشته!!!!!!
    من دیگه شکلات نذاشتم تو کیفم و اونم دیگه هرگز سراغ کیفم نرفت.... واقعا داغون شدم ازین خیالپردازی هام.
    حتی به گوشیم دست نميزد و اجازه می گرفت که خیلی بدم میومد، احساس می کردم یه چیزی از مردی کم داره، به هرحال همینکه برميداشت نگاهش می کرد خوشحال بودم تا اینکه یکبار وقتی داشت گوشيمو میدید رفتم بالاسرش و ديدم بجای چک کردن تماس و پیام هام داره بازی میکنه و اصلا حتی اونارو بازشون هم نکرده.
    هنوز هم که ازدواج کردیم سر تمام اینها درگیری داریم و آخریش دو هفته پیش بود سر اینکه گوشیم و چک نمی کنه باهاش قهر کردم و اونم میگه وقتی بهت اعتماد دارم چرا باید اینکار کنم و یکسری حرفای اینطوری که حالم رو بهم میزنه.
    اون حتی غیرتی هم نیست، حتی از مرداي معمولی دیگه هم کمتر غیرتی هست، البته خانوادگی اینطورند...
    متأسفانه چیزی که تو ذاتش نیست رو نمیشه به زور ازش خواست
    خیلی جالبه که شما با کسی ازدواج کردین که کاملا متفاوت هست با شما
    همه زنا ارزوشونه که مردی داشتند عین مرد شما
    ولی شما برعکس دوست دارین خشن باشه...
    بیاد خونه دو دست کتکتون بزنه بعدش فوشتون بده بعدش هم رابطه جنسی خشن.....
    مطمئنم شما دنبال درمان دردت نیستی فقط میخای بدونی چطوری میشه شوهرتو راضی کرده که خشن بشه درسته؟
    امضای ایشان

42. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

درمورد درمان این بیماری من يکمدت خیلی تحقیق کردم، یک راه روانکاوی هست و یکی درمان دارویی،
    البته فکر نمیکنم روی مواردی که پست بالا مثال زدم اثری داشته باشند، درمان فقط روی خشونت فیزیکی اثر داره،
    درمان روانکاوی نیاز به یه روانکاو قهار داره و جلسات بسیار طولانی.... که فکر نمیکنم فردی در این سطح از توانایی و اشراف بر بیماری توی ایران باشه، دکتری که من رفتم حتی راجب بیماریم اطلاعاتش از من هم کمتر بود، چه برسه به درمان......
    البته من همچنان دارم دنبال همچین دکتری میگردم و هدفم از ایجاد این تاپيک هم همین بود.
    روش دوم درمان دارویی هست که داروها در دراز مدت روی سلامت جنسی و قسمت هایی از بدن مثل کبد اثر خواهند گذاشت و بی عارضه نیستند. تازه درمان قطعی هم نمیکنند و فقط کمی تلطیف میکنند.
    روش سوم که شوهرم کشف کرده هیپنوتیزم هست! با یه هيپنوتراپ صحبت کرده، اون گفته هم میتونه من رو فردی ملایم کنه تا مثل شوهرم بشم و هم میتونه شوهرم رو تبدیل به مردی کنه که من میخوام!... این گزینه فعلا در دست بررسی هست.....

گزینه آخر هم چند روز پیش خودم در شرایط بد روحی کشف کردم این بود که داروی از بین بردن میل جنسی بخورم و با شوهرم مثل دوتا شلغم خوشحال به زندگيمون ادامه بدیم.

ولی نکته مهم جالب برام در فیلم dangerous method هست که دکتر یونگ وقتی با موردی شبیه من مواجه شد سعی نکرد اون رو تغییر بده، بلکه برای اینکه حالش رو خوب کنه نيازهاش رو برآورده کرد و بیمار هم حالش خوب شد.

44. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی جالبه که شما با کسی ازدواج کردین که کاملا متفاوت هست با شما
    همه زنا ارزوشونه که مردی داشتند عین مرد شما
    ولی شما برعکس دوست دارین خشن باشه...
    بیاد خونه دو دست کتکتون بزنه بعدش فوشتون بده بعدش هم رابطه جنسی خشن.....
    مطمئنم شما دنبال درمان دردت نیستی فقط میخای بدونی چطوری میشه شوهرتو راضی کرده که خشن بشه درسته؟
    شما خیلی راحت درمورد درمان صحبت می کنید، درمان بیماری های اینطوری آسون نیست، مثل سرماخوردگی نیست که دوتا قرص بخورم و همه چیز خوب بشه... بالا کامل توضیح دادم که درمان دارویی برای این بیماری قطعی و بی عارضه نیست، درمان روانکاوی هم روانکاو قهار میخواد که اونم نیست....
    متأسفانه من موقع انتخاب هم سن کمی داشتم و هم به معیار های مادی ازجمله مسائل جنسی هیچ اهمیتی ندادم. اولویت هام مسائل معنوی، کمال گرایی عرفان، موسقی و نقاشی بود که ازین نظر همسرم ایده آل ترین فرد ممکن بود، بخاطر همین هم گفتم تو هيچ چیز بجز این موارد اختلاف نداریم و اتفاقا خیلی باهم همراه هستیم.
    اشتباهم بی توجهی کامل به مسائل جنسی بود ، هیچوقت فکر نمی کردم بعدا مهم بشن

45. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

شما خیلی راحت درمورد درمان صحبت می کنید، درمان بیماری های اینطوری آسون نیست، مثل سرماخوردگی نیست که دوتا قرص بخورم و همه چیز خوب بشه... بالا کامل توضیح دادم که درمان دارویی برای این بیماری قطعی و بی عارضه نیست، درمان روانکاوی هم روانکاو قهار میخواد که اونم نیست....
    متأسفانه من موقع انتخاب هم سن کمی داشتم و هم به معیار های مادی ازجمله مسائل جنسی هیچ اهمیتی ندادم. اولویت هام مسائل معنوی، کمال گرایی عرفان، موسقی و نقاشی بود که ازین نظر همسرم ایده آل ترین فرد ممکن بود، بخاطر همین هم گفتم تو هيچ چیز بجز این موارد اختلاف نداریم و اتفاقا خیلی باهم همراه هستیم.
    اشتباهم بی توجهی کامل به مسائل جنسی بود ، هیچوقت فکر نمی کردم بعدا مهم بشن
    اول اینکه شما در ابتدای تاپیک میگفتی اصلا مشکلت جنسی نیست در حالی که کاملا مربوط به روابط جنسیه
    بعدش هم اینکه اگه خواستی بری پیش یه هیبنوتراپ حتما با شوهرت برو...تنهایی به هیچ عنوان نرو
    امضای ایشان

46. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اول اینکه شما در ابتدای تاپیک میگفتی اصلا مشکلت جنسی نیست در حالی که کاملا مربوط به روابط جنسیه
    بعدش هم اینکه اگه خواستی بری پیش یه هیبنوتراپ حتما با شوهرت برو...تنهایی به هیچ عنوان نرو
    منظورم از این که جنسی نیست، روابط توی رختخواب بود که نیست، چون چندبار که دنبال درمانش رفتم منو با بیماران Bdsm اشتباه گرفتند و فکر کردند جزو اونام که دوست دارن حین رابطه مورد خشونت قرار بگیرند.
    بله حتما با شوهرم ميرم ولی هیپنوتیزم هم اگه درست انجام نشه عوارض جبران ناپذیری داره و میتونه حتی منجر به مرگ بشه.
    خانومى رو ميشناخنم که آرایشگر ماهری بود، برای درمان عصبی بودن و آسیبی که شوهرش و طلاقش بهش زده بود هیپنوتیزم میکنه و بعد از اون دیگه هیچ چیز از فن آرایشگری که چهل سال زحمتش رو کشیده بود بخاطر نمياره

47. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

منظورم از این که جنسی نیست، روابط توی رختخواب بود که نیست، چون چندبار که دنبال درمانش رفتم منو با بیماران Bdsm اشتباه گرفتند و فکر کردند جزو اونام که دوست دارن حین رابطه مورد خشونت قرار بگیرند.
    بله حتما با شوهرم ميرم ولی هیپنوتیزم هم اگه درست انجام نشه عوارض جبران ناپذیری داره و میتونه حتی منجر به مرگ بشه.
    خانومى رو ميشناخنم که آرایشگر ماهری بود، برای درمان عصبی بودن و آسیبی که شوهرش و طلاقش بهش زده بود هیپنوتیزم میکنه و بعد از اون دیگه هیچ چیز از فن آرایشگری که چهل سال زحمتش رو کشیده بود بخاطر نمياره
    عزیزم خوب گوش کن لطفا:

بیش از 25 سال سابقه درمانی و تحقیقاتی دارم و دارای درجه دکترا در رشته روانشناسی بالینی از یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان و سابقه تحقیقاتی در مراکز تحقیقاتی امریکا.

و بیش از صدها بیمار مثل شما رو ویزیت کرده و درمان یا کنترل اختلال یا بیماری.

حالا غرض از این پیش گفتار این بود که بدانید که میدونم دارم چی خدمتتون عرض میکنم با این اندک سواد پس لطفا گوش کنید:

اگر جدا به فکر درمان هستید( که به نظر نمیاد) این شما هستید که دچار اختلال و بیماری شده اید و باید درمان بشید فعلا کیس شما هستید نه دیگری و یا دیگران!
    پس اگر میخواهید که درمان بشید همانطور که عرض کردم یک روانشناس و سپس روانپزشک.
    تمام گفته ها و شنیده هاتون راجب هیپنوتیزم نیز غیر علمی و اصولی است و بیشتر شبیه داستان گلم,(من خودم روی بیماران زیادی این متد رو بر حسب نیاز انجام داده ام و هم چنین همکاران نیز).
    نه تنها خطرناک نیست بلکه بنا به تشخیص بسیار مفید نیز است.
    البته فعلا برای شما اصلا در مراحل اولیه کارکردی نداره.
    بهتره به فکر درمان بیفتید والا در آینده نه چندان دور پشیمان خواهید شد و بیشتر گرفتار.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان

48. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم خوب گوش کن لطفا:

بیش از 25 سال سابقه درمانی و تحقیقاتی دارم و دارای درجه دکترا در رشته روانشناسی بالینی از یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان و سابقه تحقیقاتی در مراکز تحقیقاتی امریکا.

و بیش از صدها بیمار مثل شما رو ویزیت کرده و درمان یا کنترل اختلال یا بیماری.

حالا غرض از این پیش گفتار این بود که بدانید که میدونم دارم چی خدمتتون عرض میکنم با این اندک سواد پس لطفا گوش کنید:

اگر جدا به فکر درمان هستید( که به نظر نمیاد) این شما هستید که دچار اختلال و بیماری شده اید و باید درمان بشید فعلا کیس شما هستید نه دیگری و یا دیگران!
    پس اگر میخواهید که درمان بشید همانطور که عرض کردم یک روانشناس و سپس روانپزشک.
    تمام گفته ها و شنیده هاتون راجب هیپنوتیزم نیز غیر علمی و اصولی است و بیشتر شبیه داستان گلم,(من خودم روی بیماران زیادی این متد رو بر حسب نیاز انجام داده ام و هم چنین همکاران نیز).
    نه تنها خطرناک نیست بلکه بنا به تشخیص بسیار مفید نیز است.
    البته فعلا برای شما اصلا در مراحل اولیه کارکردی نداره.
    بهتره به فکر درمان بیفتید والا در آینده نه چندان دور پشیمان خواهید شد و بیشتر گرفتار.

موفق باشید

سپاس
    dr
    شما اگه واقعا فکر می کنید به این بیماری و درمانش اشراف دارید نشانی مطبتون رو بدید تا منم برای درمان اقدام کنم، منکه از اول گفتم تا حالا دکتری پیدا نکردم و از همه خواستم نشونى یه دکتر بهم بدن. درسته که دلم میخواد بجای من شوهرم تغییر کنه، اما میدونم امکانپذیر نیست چون ذاتش این نیست
    فقط جلسه اول همسرم میاد برای صحبت و توضیح و بعد خودم میام،

50. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

شما اگه واقعا فکر می کنید به این بیماری و درمانش اشراف دارید نشانی مطبتون رو بدید تا منم برای درمان اقدام کنم، منکه از اول گفتم تا حالا دکتری پیدا نکردم و از همه خواستم نشونى یه دکتر بهم بدن. درسته که دلم میخواد بجای من شوهرم تغییر کنه، اما میدونم امکانپذیر نیست چون ذاتش این نیست
    فقط جلسه اول همسرم میاد برای صحبت و توضیح و بعد خودم میام،
    عزیز

من متاسفانه وقت برای پذیرش رجوع کننده جدید (به علت کارهای تحقیقاتی) ندارم, شما عزیزم کیس زیاد خاص و حادی نیستی(مثل سرماخوردگی میمونه در پزشکی) اینقدر در اصول آکادمیک واضح و روشنه. پس نیاز به یک فوق تخصص در...... نداری!!!!

منتها باید اول بخوای درمان بشی و دوم گوش جان بسپاری به روانشناس و روانپزشک همین.

موفق باشید

سپاس
    امضای ایشان

51. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

از نظر من اینطور نیست، چون یکبار پیش یه روانپزشک رفتم و منو با Bdsm اشتباه گرفتند و اصرار هم داشت که تشخيصش همونه
    شما اگه خودتون کار نمی کنید حتما با تحقيقاتتون پزشکان خوب زیادی می شناسید که به راحتی قادر به درمانم هستند، پس لطفا یه پزشک که از نظرتون مورد قبول هست معرفی کنید بهم

52. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

از نظر من اینطور نیست، چون یکبار پیش یه روانپزشک رفتم و منو با Bdsm اشتباه گرفتند و اصرار هم داشت که تشخيصش همونه
    شما اگه خودتون کار نمی کنید حتما با تحقيقاتتون پزشکان خوب زیادی می شناسید که به راحتی قادر به درمانم هستند، پس لطفا یه پزشک که از نظرتون مورد قبول هست معرفی کنید بهم
    دکتر میر محمد ولی مجد تیموری(دکتر مجد)

دانشگاه علوم پزشکی تهران-انستیتو روانپزشکی

موفق باشید
    امضای ایشان

53. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دکتر میر محمد ولی مجد تیموری(دکتر مجد)

دانشگاه علوم پزشکی تهران-انستیتو روانپزشکی

موفق باشید
    👍👍👍

55. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42213
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

کمربند ?!?!?!?!?!
    با شلاق طناب ببندتش لختش کنه بزنه

56. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41518
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوست عزیز رومیصا خانم خیر مقدم عرض میکنم از ورد به انجمن مشاورکو و خدمتتون عارضم که این تاپیک 4سال پیشه و بسته شده محسوب میشه
    لطفا به تاریخ تاپیکها قبل از جواب دادن و پست گذاشتن دقت کنید . موفق باشید

57. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

Mon_amou r;6]کاری به درست و غلطش ندارم، به عجیب غریب بودنش ندارم

....
    ویرایش توسط Saltanat : 05-03-2020 در ساعت 06:05 AM

58. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42441
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من هم به برعکس این بیماری دچارم.
    دوست دارم افراد رو بزنم.
    اسمش سادیسم هست.
    روانشناس ها میگن تنها راه نجات این دو بیماری این هست که سادیسم ها شما ها رو بزنن تا هر دو ارضا شوند.

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)