مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 46

موضوع: تمایل به خشونت و کتک خوردن

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    لذت موفقیت در همان پیمودن مسیر است
    شماره عضويت
    23370
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    43
    تشکر شده 190 بار در 128 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : تمایل به خشونت و کتک خوردن

دوست گلم همه اینجا متوجه هستند که شما بیماریتون چیه پس نگران نباشید
    شما دچار ازارطلبی جنسی هستین یعنی دوست دارین از طرف شریکتون مورد ازار قرار بگیرید نه هرکسیی...فقط از سمت شوهرتون
    حتما در اسرع وقت به روان پزشک مراجعه کنید
    چند وقته این حس تو وجودتون هست و چرا به دکتر نرفتین؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

2. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23517
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    ر دادن و تحقیر دیگران و بی احترامی به آنها یا آزار دیدن و مورد بی احترامی و تحقیر دیگران قرار گرفتن که سبب ارضای جنسی می شود.این ناهنجاری به تعاملاتی اطلاق می شود که در آن یک شخص با آزار دادن فرد دیگری که از درد کشیدن لذت می برد ارضا می شود. بسیاری از افراد در روابط جنسی خود به اعمال دردناک خفیفی مثل گاز گرفتن،نیش************ گرفتن و سیلی زدن مبادرت می ورزند.وقتی هر دو شریک جنسی از این اعمال لذت می برند،این رفتارها لذت جنسی را افزایش می دهند.اما افراد آزارگر و آزارطلب غالباً نه تنها از اعمال دردآور خفیف پا را فراتر می گذارند بلکه تنها با توسل به این رفتار ها می توانند به لذت جنسی برسند.فرد آزارگر زمانی به اوج لذت جنسی می رسد که دیگران را تحقیر کند یا آنها را آزار دهد.غالباً به این کار "تأدیب" می گویند.ارضای جنسی فرد آزارطلب به دربند بودن-یعنی آزاردیدن،تحقیر شدن،درد کشیدن و برخورد بد از سوی دیگران-بستگی دارد.آزارگری و آزارطلبی هم در روابط دگر جنس گرایانه و هم در روابط همجنس گرایانه روی می دهند،اما همچون دیگر انحرافات جنسی خیلی شناخته شده نیستند.

بسیاری از موارد دگرآزاری و آزارطلبی چهار ویژگی عمده دارند (سانتیلا و همکاران،۲۰۰۲ به نقل از ساراسون و ساراسون ۲۰۰۵)،که عبارتند از:

۱-منش بیش از حد مردانه و قلدری کردن.
    ۲-آزاردادن یا آزار دیدن.
    ۳-محدودسازی فیزیکی یک نفر توسط دیگری.
    ۴-تحقیر شدن یا تحقیر کردن.
    آزارگری و آزارطلبی جنسی هر دو ماهیتی مزمن دارند.درحالت شدید این اختلالات، قربانی ممکن است متحمل جراحات جدی شده یا جان خود را از دست بدهد.برخی متخصصان بالینی بر این باورند که ریشه های آزارگری و آزارطلبی را باید در دوران کودکی جستجو کرد و برخی دیگر به نقش احتمالی عوامل زیستی اشاره کرده اند. فرد آزارطلب از طریق آزار دیدن،ترجیحاً تحقیر شدن و کتک خوردن،به برانگیختگی جنسی می رسد.افراد آزارطلب خیالپردازی هایی دارند که اغلب در دوران کودکی آغاز می شوند.در این خیالپردازی ها آنها به بند کشیده می شوند،شکنجه می شوند،مورد تجاوز قرار می گیرند،یا به طریق دیگری با آنها بدرفتاری می شود.فراوانی این خیالپردازی ها و اعمال در مردان خیلی بیشتر از زنان است.

به هر حال در این مورد با شوهرتون صحبت کنید و باید در مورد اختلال خودتون توضیح بدید و در این مورد مراجعه حضوری به مشاوری مجرب برای شما لازمه
    چیزایی که نوشتید شبیه به مسأله من هست، البته دقیقا این نیست چون تفاوت های اساسی داره:
    اونها اکثرا مربوط به رابطه جنسی هستند ولی واسه من برعکس، توی زندگی واقعی و روزمره هست ، اتفاقا حین رابطه جنسی ابدا تمایلی به این چیزای خشن ندارم. ولی تحقیر چرا.....
    نمیدونم پیش چه متخصصی بريم، همه میگن برو دکتر اما یه دکتر معرفی نمیکنند.
    فکر نمیکنم روانپزشک مربوط به مشکل من بشه، احتمالا روانکاو یا همچین چیزی باید بريم

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23517
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    دوست گلم همه اینجا متوجه هستند که شما بیماریتون چیه پس نگران نباشید
    شما دچار ازارطلبی جنسی هستین یعنی دوست دارین از طرف شریکتون مورد ازار قرار بگیرید نه هرکسیی...فقط از سمت شوهرتون
    حتما در اسرع وقت به روان پزشک مراجعه کنید
    چند وقته این حس تو وجودتون هست و چرا به دکتر نرفتین؟
    از سالها پیش، شاید از دوران نوجوانیم همیشه عاشق این مردايى بودم که تو فیلم ها زنشون رو میزدن و دعواشون میکردند، مردايى که خشن بودن جذبه داشتند. شخصیت مقتدر و سلطه گر داشتند
    اما خوب ازدواجم اینطوری شد
    یکبار دوسال پیش رفتم دکتر که بهش بگم، از چیزای مقدماتی شروع کردم ولی دیدم حتی متوجه حرفام هم نمیشه، واسه همین مسأله اصلی رو باهاش مطرح نکردم و دیگه هم نرفتم
    الان هم دیدم این سایت نوشته کلینیک مشاوره، به امید یه راه حل یا دکتر خوب اومدم داخل

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    23370
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    43
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Mon_amour نمایش پست ها
    از سالها پیش، شاید از دوران نوجوانیم همیشه عاشق این مردايى بودم که تو فیلم ها زنشون رو میزدن و دعواشون میکردند، مردايى که خشن بودن جذبه داشتند. شخصیت مقتدر و سلطه گر داشتند
    اما خوب ازدواجم اینطوری شد
    یکبار دوسال پیش رفتم دکتر که بهش بگم، از چیزای مقدماتی شروع کردم ولی دیدم حتی متوجه حرفام هم نمیشه، واسه همین مسأله اصلی رو باهاش مطرح نکردم و دیگه هم نرفتم
    الان هم دیدم این سایت نوشته کلینیک مشاوره، به امید یه راه حل یا دکتر خوب اومدم داخل
    بعله متاسفانه بیشتر دکترها وارد نیستند تو کار...
    برو پیش روان پزشک اون بهتر میتونه کمکت کنه.... با شوهرت یه وقت قبلی از یه روان پزشک ماهر تو شهرتون بگیر برو اکی؟
    دوست گلم اینکه شوهرت کتکت نمیزنه نقص واسه ایشون نیست بلکه نشون میده چقدر ایشون متمدنه...
    ببین اینی که شما توشی یه بیماری هست یه چیز واقعی نیست قبول کن که بیماری....این اولین راه حل درمانته
    وقتی که قبول کنی ازار طلبی جنسی از سمت شوهرت یه بیماریه بعدش میتونی به مرور درمان بشی
    ولی اگه اینو حق خودت بدونی و حس اینکه بیماری رو نداشته باشی درمان هم نمیشی
    من حس میکنم این بیماری ریشه در کودکی شما داره
    تو کودکی اتفاقی افتاده بود که روت زیاد تاثیر بزاره؟
    پدرتون مادرتونو کتک میزد؟ اگه میزد مفصل بگو چطوری و چقدر؟
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

6. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23517
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    بعله متاسفانه بیشتر دکترها وارد نیستند تو کار...
    برو پیش روان پزشک اون بهتر میتونه کمکت کنه.... با شوهرت یه وقت قبلی از یه روان پزشک ماهر تو شهرتون بگیر برو اکی؟
    دوست گلم اینکه شوهرت کتکت نمیزنه نقص واسه ایشون نیست بلکه نشون میده چقدر ایشون متمدنه...
    ببین اینی که شما توشی یه بیماری هست یه چیز واقعی نیست قبول کن که بیماری....این اولین راه حل درمانته
    وقتی که قبول کنی ازار طلبی جنسی از سمت شوهرت یه بیماریه بعدش میتونی به مرور درمان بشی
    ولی اگه اینو حق خودت بدونی و حس اینکه بیماری رو نداشته باشی درمان هم نمیشی
    من حس میکنم این بیماری ریشه در کودکی شما داره
    تو کودکی اتفاقی افتاده بود که روت زیاد تاثیر بزاره؟
    پدرتون مادرتونو کتک میزد؟ اگه میزد مفصل بگو چطوری و چقدر؟
    دوران کودکیم خیلی متشنج بوده، پدر مادرم جدا شده بودند و من چیزی یادم نمیاد اما میدونم می زده بدجور، فقط یادمه وقتی منو از مادرم جدا میکردن خیلی گریه میکردم، خیلی روزای بدی بود اصلا دلم نمیخواد برام یادآوری بشه، جدا شدن از مادرم بدترین لحظه های زندگیم بود، بعدش هم که پيش پدرم بودم همیشه ترس داشتم ازينکه عصبانی بشه، خیلی خشن و بداخلاق بود، جو خونه همیشه ترسناک بود، با کوچکترین چیزی همه چیز رو داغون میکرد، اون همه رو میزد ولی هیچوقت منو نزد چون خیلی دوستم داشت، کلا تمام زندگیم یا تو محیط ترسناک بودم یا تو محیطی که همه باهم قهرن،
    من قبول دارم که بیمارم، شوهرم گاهی میگه تو یه مردی میخوای مثل بابات! ولی اینطور نیست
    فکر می کنم همه چیز قابل درمان نیست، اونم این بیماری های عميق و کهنه، شاید مدارا کردن باهاش بهتر باشه.... وقتایی شده که شوهرم منو زده، بعدش حالم خیلی خوب شده و رفتم بغلش کردم، میدونم اگه هفته ای سه چهار بار منو بزنه خوبم و هیچ مشکلی نیست، ولی سال به دوازده ماه هم نمی زنه،
    alk
    ویرایش توسط Mon_amour : 10-29-2015 در ساعت 02:44 PM

7. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    23370
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    43
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    2

دوران کودکیم خیلی متشنج بوده، پدر مادرم جدا شده بودند و من چیزی یادم نمیاد اما میدونم می زده بدجور، فقط یادمه وقتی منو از مادرم جدا میکردن خیلی گریه میکردم، خیلی روزای بدی بود اصلا دلم نمیخواد برام یادآوری بشه، جدا شدن از مادرم بدترین لحظه های زندگیم بود، بعدش هم که پيش پدرم بودم همیشه ترس داشتم ازينکه عصبانی بشه، خیلی خشن و بداخلاق بود، جو خونه همیشه ترسناک بود، با کوچکترین چیزی همه چیز رو داغون میکرد، اون همه رو میزد ولی هیچوقت منو نزد چون خیلی دوستم داشت، کلا تمام زندگیم یا تو محیط ترسناک بودم یا تو محیطی که همه باهم قهرن،
    من قبول دارم که بیمارم، شوهرم گاهی میگه تو یه مردی میخوای مثل بابات! ولی اینطور نیست
    فکر می کنم همه چیز قابل درمان نیست، اونم این بیماری های عميق و کهنه، شاید مدارا کردن باهاش بهتر باشه.... وقتایی شده که شوهرم منو زده، بعدش حالم خیلی خوب شده و رفتم بغلش کردم، میدونم اگه هفته ای سه چهار بار منو بزنه خوبم و هیچ مشکلی نیست، ولی سال به دوازده ماه هم نمی زنه،
    alk
    دوست گلم در واقع مشکلت همونطوری که من حدس زده بودم ریشه در کودکی و خشن بودن پدرت داره
    پس سعی نکن از کودکی خودت فرار کنی سعی کن قبولش کنی
    سعی کن قبول کنی که تو همچین محیطی هم بزرگ شدی و خشونت علیه زنان چیز خوبی نیست ....
    شوهرت حق نداره حتی بهت دست بزنه
    پدرت هم کارش اشتباه بوده اینو مدام با خودت تکرار کن...
    سعی کن از گذشتت فرار نکنی...

8. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23517
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من مخالفتی ندارم، اما این مسئله خیلی کهنه و پيچيده و غیرارادی هست،
    احساسات من رو درگیر میکنه، بنابراین عقل و منطق خیلی کمکی بهم نمی کنه، من تمام سالهای عمرم رو اینطوری زندگی کردم، فقط یه آدم باتجربه میتونه بهمون کمک کنه، من هرچی گشتم همچین دکتری پیدا نکردم، اگه فرد حاذقي می شناسید ممنون میشم معرفی کنید

9. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18897
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    23
    تشکر شده 88 بار در 54 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

alk
    شما بهتره منطقی برخورد کنید. به این فکر کنید که اگه همسرتون خشونت مورد نظر شما رو اعمال کنه و به قول خودتون هفته ای سه چهار بار... و بعد شما و همسرتون پدر و مادر بشید اون کودک بیگناه هم تحت تاثیر همین جو متشنج و ناآرام روح و روان سالمی نخواهد داشت. پس بهتره خیلی جدی به فکر درمان خودتون باشید.

10. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    23370
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    43
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    2

من مخالفتی ندارم، اما این مسئله خیلی کهنه و پيچيده و غیرارادی هست،
    احساسات من رو درگیر میکنه، بنابراین عقل و منطق خیلی کمکی بهم نمی کنه، من تمام سالهای عمرم رو اینطوری زندگی کردم، فقط یه آدم باتجربه میتونه بهمون کمک کنه، من هرچی گشتم همچین دکتری پیدا نکردم، اگه فرد حاذقي می شناسید ممنون میشم معرفی کنید
    قبول دارم پزشکان امروزی واقعا سوادشون پایینه و سریعا به فکر مدرک بودند که یه مطب باز کنند
    غیر از دارو تزویج کردن هم کار دیگه ای نمیکنند
    ولی درمان شما چندین جلسه تخصصی میخاد که از کودکی شروع به درست کردن بکنه تا همین الانی که هستین

11. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.32
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,077 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط drcivil نمایش پست ها
    شما بهتره منطقی برخورد کنید. به این فکر کنید که اگه همسرتون خشونت مورد نظر شما رو اعمال کنه و به قول خودتون هفته ای سه چهار بار... و بعد شما و همسرتون پدر و مادر بشید اون کودک بیگناه هم تحت تاثیر همین جو متشنج و ناآرام روح و روان سالمی نخواهد داشت. پس بهتره خیلی جدی به فکر درمان خودتون باشید.

با حرف دکتر هم موافقم .

شما فقط خودتو نبین که از این حرکت خوشت میادو لذت میبری !! تو فکر اون بچه ای باش که وقتی این صحنه ها رو میبینه چه حالی بهش دست میده . اینو بدون اگه تو از خاطرات کودکیت خشونت پدرت یادته ، الان همین کارو میخوای با بچه ی خودت بکنی .

اون بچه ای که این صحنه های کتک زدن رو که ببینه از هیچ چیزو هیچ جا خبر نداره ، فقط غصه میخوره و از نظر روحی بیمار میشه ...

سعی کن واقعیتا رو ببینیو همه ی جوانبو بسنجی .

12. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)