مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 46

موضوع: تمایل به خشونت و کتک خوردن

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23517
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تمایل به خشونت و کتک خوردن

چه لزومی داره بچه ببینه؟ زن و شوهرها باهم ارتباط جنسی هم دارند، آیا قراره بچه ببینه؟ یا بخاطر اینکه بچه يوقت نبينه قيدش رو میزنند ؟
    تازه من هیچوقت نمیخوام با بچم رفتار بدی کنم! اینا دوتا چیز جدان و هیچ ربطی به هم ندارند، این مساله فقط بین من و شوهرم هست، نه بین بچه هامون،
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23517
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط drcivil نمایش پست ها
    شما بهتره منطقی برخورد کنید. به این فکر کنید که اگه همسرتون خشونت مورد نظر شما رو اعمال کنه و به قول خودتون هفته ای سه چهار بار... و بعد شما و همسرتون پدر و مادر بشید اون کودک بیگناه هم تحت تاثیر همین جو متشنج و ناآرام روح و روان سالمی نخواهد داشت. پس بهتره خیلی جدی به فکر درمان خودتون باشید.
    با همه مسائل نمیشه منطقی مواجه شد،
    من میتونم بفهمم که بیمارم... خواستم درست و منطقی نیست.... عقلم ميفهمه کتک زدن بده، خشونت بده، اما با احساسات و نيازهام چیکار کنم؟
    عقلم نميتونه احساساتم رو سرکوب کنه، نمیتونه باعث بشه احساس نیاز نکنم، و بجز همسرم کی هست که بتونه این نیاز و برطرف کنه،؟
    ما سالهاست سر این مساله باهم درگیریم.... مگه هربار زدن من چقدر کار سخت و وقت گیری هست؟ فوقش بشه ده دقیقه.... یعنی نمی تونیم ده دقیقه از دیگران پنهان باشیم؟ اون چیزی که حو زندگيمون رو سرد و متشنج کرده درحال حاضر نزدنش هست و نیازهائی که واقعا عذابم میدن،... بارها جلوش گریه کردم و به خودم پیچیدم، دیده که به چه حالی افتادم... ولی نمیخواد اينکارو بکنه. ازش متنفر میشم گاهی...
    نمیدونم چیکار کنم؟ پيش کی برم...

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.96
    تشکـر
    6,932
    تشکر شده 4,096 بار در 2,153 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Mon_amour نمایش پست ها
    چه لزومی داره بچه ببینه؟ زن و شوهرها باهم ارتباط جنسی هم دارند، آیا قراره بچه ببینه؟ یا بخاطر اینکه بچه يوقت نبينه قيدش رو میزنند ؟
    تازه من هیچوقت نمیخوام با بچم رفتار بدی کنم! اینا دوتا چیز جدان و هیچ ربطی به هم ندارند، این مساله فقط بین من و شوهرم هست، نه بین بچه هامون،

مگر اینکه اصلا و به هیچ وجه جلوی بچه نباشه .

ولی این مشکل شما اینجا با چهارتا نوشته حل نمیشه .

اول اینکه اگه این مسئله ی نیاز به کتک زدن رو قبل ازدواجت هم میدونستی باید و باید با همسرت ( اومده بود خواستگاری ) مطرح میکردی . حالا که مطرح نشده و همسرت حاضر نیست کتکت بزنه ( آفرین به فهم و درکش ) همینطور که علی آقا گفتن باید تحت نظر دکتر باشید تا از پایه و اساس این مشکله شما رفع بشه . که مطمئنن نمیان همسرت رو ترغیب کنن به کتک زدنه شما بلکه سعی میکنن افکار شمارو تغییر بدن .

اگه میخوای بیشتر عذاب نکشی حتما سراغ درمان برو .

4. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23517
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    مگر اینکه اصلا و به هیچ وجه جلوی بچه نباشه .

ولی این مشکل شما اینجا با چهارتا نوشته حل نمیشه .

اول اینکه اگه این مسئله ی نیاز به کتک زدن رو قبل ازدواجت هم میدونستی باید و باید با همسرت ( اومده بود خواستگاری ) مطرح میکردی . حالا که مطرح نشده و همسرت حاضر نیست کتکت بزنه ( آفرین به فهم و درکش ) همینطور که علی آقا گفتن باید تحت نظر دکتر باشید تا از پایه و اساس این مشکله شما رفع بشه . که مطمئنن نمیان همسرت رو ترغیب کنن به کتک زدنه شما بلکه سعی میکنن افکار شمارو تغییر بدن .

اگه میخوای بیشتر عذاب نکشی حتما سراغ درمان برو .
    واقعا اگه میخوايد بهم کمک کنید یه دکتر حاذق بهم معرفی کنید برم، چون منم قصدم همینه اما چنین کسی رو که با این بیماری آشنا باشه پیدا نکردم،

شوهرم از اول همه اینارو ميدونست، ما باهم دوست بودیم، قبول هم کرده بود.... منتها با خودش فکر می کرده بیایم زیر یه سقف روم کار میکنه و من بهتر میشم.. !
    الان که به عمل رسیده نمی زنه..... حتی عصبانيش هم که میکنم نمی زنه، به نظر شما خوبه ولی درواقع با اینکار داره به روح و روانم لطمه میزنه

5. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    لذت موفقیت در همان پیمودن مسیر است
    شماره عضويت
    23370
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.56
    تشکـر
    43
    تشکر شده 190 بار در 128 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    2

واسم واقعا جالبه که میبینم اینقدر علاقه مند به ازار هستی...یعنی میخای به اوج لذت جنسی برسی با همین ازار ولی این ازار دادن بدنت به خاطر اینکه خودت تخلیه روانی بشی
    از لحاظ انسانی درست نیست...
    نکته بعدی اینه که گرچه خودت اعتراف میکنی که کارت اشتباه هستش ولی بدجور هم پافشاری میکنی که شوهرت کتکت بزنه...انگار خوردن غذا هست که اگه نباشه نمیشه
    دوست عزیز اینکه دنبال پزشک ماهر هستی باید تو شهر خودتون پرس و جو کنی از فامیل و اشناها و یکی رو پیدا کنی و با شوهرت بری پیشش تا درمان بشی
    ولی حق نداری به هیچ عنوان که دنبال این باشی که جسمت رو عذاب بدی تا از لحاظ روانی تخلیه بشی...بدن انسان ارزشمنده و مقدسه نباید انسان بدنشو ازار بده
    مدنیت و انسانیت یعنی همین که به هیچ عنوان کاری با بدنت نکنی که بهت اسیب برسه...حتی اگه نگاه کنی حیوانات هم اینکارو نمیکنند چه برسه به اشرف مخلوقات
    میدنم فعلا این حرفها شاید به دردت نمیخوره و تو تنها دنبال تخلیه روحی خودت با ازار از طریق همسرت هستی
    ولی اینکار نمک پاشیدن روی زخمه...تو الان بیماری و این بیماریت با مراجعه به پزشک درست میشه نگران نباش
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

6. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23517
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    واسم واقعا جالبه که میبینم اینقدر علاقه مند به ازار هستی...یعنی میخای به اوج لذت جنسی برسی با همین ازار ولی این ازار دادن بدنت به خاطر اینکه خودت تخلیه روانی بشی
    از لحاظ انسانی درست نیست...
    نکته بعدی اینه که گرچه خودت اعتراف میکنی که کارت اشتباه هستش ولی بدجور هم پافشاری میکنی که شوهرت کتکت بزنه...انگار خوردن غذا هست که اگه نباشه نمیشه
    دوست عزیز اینکه دنبال پزشک ماهر هستی باید تو شهر خودتون پرس و جو کنی از فامیل و اشناها و یکی رو پیدا کنی و با شوهرت بری پیشش تا درمان بشی
    ولی حق نداری به هیچ عنوان که دنبال این باشی که جسمت رو عذاب بدی تا از لحاظ روانی تخلیه بشی...بدن انسان ارزشمنده و مقدسه نباید انسان بدنشو ازار بده
    مدنیت و انسانیت یعنی همین که به هیچ عنوان کاری با بدنت نکنی که بهت اسیب برسه...حتی اگه نگاه کنی حیوانات هم اینکارو نمیکنند چه برسه به اشرف مخلوقات
    میدنم فعلا این حرفها شاید به دردت نمیخوره و تو تنها دنبال تخلیه روحی خودت با ازار از طریق همسرت هستی
    ولی اینکار نمک پاشیدن روی زخمه...تو الان بیماری و این بیماریت با مراجعه به پزشک درست میشه نگران نباش
    من تهران هستم، چطوری از دیگران بپرسم.. باید بهشون بگم شوهرم منو نمیزنه، بهم دکتر معرفی کنید؟ آبروم همه جا می ره که...
    این نیازم بیشتر جنبه روحی روانی داره و خیلی با مسائل لذت جنسی ارتباط نداره، اتفاقا ما تو اون مورد باهم تفاهم داریم و مشکلی نیست.
    همسرم فکر می کرد این یه چیز فانتزی جنسی هست واسه من و میگه من هیچوقت فکر نمی کردم تو واقعا بخوای بزنمت، فکر میکردم در حد یه فانتزی هست، نمیدونستم اگه نزنم حالت بد ميشه، شاید هم از بس ازم دریغ کرده شدید شد.
    من واقعا حالم بد میشه، حتی به لحاظ فیزیکی حالم بد میشه، دو هفته پیش نصف شب اونقدر مثل مار به خودم پیچیدم و گریه کردم که پاشد دو تا مشت بهم زد ، فقط درحدی که ازون حالت بیام بیرون و نميرم! نه بیشتر... کاری نمی کنه حالم خوب شه،
    خیلی وقت ها اینطوری میشم، مثل معتادا که بهشون مواد نمیرسه به خودشون می پیچند.
    براش کمربند کادو خریدم نزد گفت صداشو همسایه ها می شنوند، درها رو بستم گفت جاش رو تنت میمونه! گفتم خوب با دست بزن، گفت تو نازکی دست بهت بزنم می شکنی! به هر طریقی فرار کرد و عذاب کشیدنم و تماشا کرد.
    الان یه هفتست قهريم و حرف نمی زنیم، بهش گفتم باهات مثل خواهر برادر میشم، و شدم...
    زندگيمون نابود شد، یه روز عشق ما زبانرده همه اطرافیان بود، سالها پای هم وايساديم و تو سخت ترین روزها کنار هم بودیم. حالا فقط و فقط سر این مساله داریم از بین ميريم، یعنی اینا هیچکدوم ارزش اینو نداشت که منو بزنه؟

8. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23517
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پست های آخری همه پريدن😳
    توی آخرین پست قرار بود نشونى دکتر باشه

9. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.62
    تشکـر
    9,890
    تشکر شده 12,700 بار در 6,444 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

عزیزم شما پیش یه مشاور حضوری تو شوهرتون برو بهت معرفی میکنن کجاها میتونی بری
    اینجا فکر نکنم کسی بدونه

10. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.96
    تشکـر
    6,932
    تشکر شده 4,096 بار در 2,153 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Mon_amour نمایش پست ها
    پست های آخری همه پريدن
    توی آخرین پست قرار بود نشونى دکتر باشه
    نه عزیزم هیچ پستی نپریده ، آخرین پست ، پست خودت بود .

ولی اینجا کسی آدرس مشاور جنسی سراغ نداشت که بهت معرفی کنه .

اگه روت نمیشه از کسی بپرسی برو دکتر زنان ازش بخواه س ک سولوژیست یا کلا دکتری تو این زمینه بهت معرفی کنه .

11. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23517
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

چرا پست ها پاک شده، آخرین پست سه روز پیش بود که آقای دکتر گفت شوهرت رو بیار من باهاش حرف بزنم و فیلم dangerous method رو ببینید، بعد من آدرس خواستم و بعدش سایت پکيد!

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)