مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خانواده همسر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16930
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خانواده همسر

باعرض سلام .
    راستش بعد قضیه دختر خالم که شوهرش بهش خیانت کرد و از ینفر دیگه بچه دارشد و ورشکست شد رابطه خانواده من و همسرم کلی سرد شد اخه شوهر دختر خالم میشه برادر شوهرم.از طرفی جاری بزرگم همسن مادرمه،مادر شوهر و پدر شوهرمم خیلی پیرن به زبان محلی حرف میزنن من نمیتونم راحت حرفمو بهشون بفهمونم من اصلا بلد نیستم باهاشون چطوری صمیمانه و گرم برخورد کنم خیلیم ناراحتم که نمیدونم چطور گرم باشم شوهرمم مدام گوشزد میکنه بهم بنظر شما الان چیکار کنم چطوری میتونم از کسی کمک بگیرم چیکار کنم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    15064
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : خانواده همسر

دوستم گاهی شروع یک ارتباط موثر از یک زبان راحته .راحت ترین زبانی که همه دنیا ، نوزاد تا پیر زن و مرد ، دختر و پسرو خلاصه همه آن را ناخودآگاه بلند. لبخند مهر آمیز.
    اول تمام مدت سعی کن با شادی و لبخندی مهربانانه نه از روی تمسخر همیشه برخوردکنی. دوم تو کارهاشان شریک شو و سوم خودت پیشنهاد رفت و آمدرا بده .بزار تلاشت رو همسر عزیزت ببینه و متوجه بشه تو به خانوادش احترام می زاری . کم کم همه چی درست می شه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خانواده,  خانواده برتر,  خانواده یک,  خانواده دكتر ارنست,  خانواده روتشیلد,  خانواده دکتر ارنست,  خانواده گربه سانان,  خانواده سبز,  خانواده کیم چی,  خانواده مهران مدیری,  خانواده همسر مهناز افشار,  خانواده همسرم,  خانواده همسر بنیامین بهادری,  خانواده همسر شهرام محمودی,  خانواده همسر بد,  خانواده همسر,  خانواده همسر علی دایی,  خانواده همسر روانشناسی,  ارتباط با خانواده همسر,  رفتار با خانواده همسر,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منشن الكايد,  من اللي اختار اسمك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  من و همسرم در جزیره سبز انگلستان,  من و همسرم فرشته جون,  من و همسرم دراروپا,  من و همسرم در اتاق خواب,  من و همسرم در کانادا,  من و همسرم عاشقانه هم را,  من و همسرم در رختخواب,  من و همسرم تو رختخواب,  من و همسرم عکس,  من و همسرم سحر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)