نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خانواده یا همسر؟

846
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37440
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده یا همسر؟

با سلام
    من پسری ۲۸ساله هستم ک مدت یک سال و نیم هست ک با همسرم عقد هستیم. همسر من ۲۶ سالشون هست. اول باید یه مقدار شرایط خانواده هامون رو توضیح بدم خانواده من توی یه روستا زندگی میکنن ک تا شیراز ۳ ساعت فاصله داره ، پدرم فرهنگی بازنشسته هست و کلا خانواده آبرو داری هستیم، یه برادر دارم ک خارج از کشوره ، یه برادر دیگه هم ناچارا تهران زندگی میکنن و یه برادر دیگه هم ک پشت کنکور هست و بزودی از پیش مامان بابام میره، خانواده همسرم چند سالی است ک ب شیراز نقل مکان کردند و توی خانه اجاره ای زندگی میکنند شغل پدر همسرم آزاد هست و آنها هم خانواده آبرو داری هستند. حالا ک وقت جشن عروسی من و همسرم شده ما باید خانه ای رو برای زندگی انتخاب کنیم. شغل من بصورت اقماری است یعنی ۱۴ روز پیش همسرم و ۱۴ روز دور از ایشون و سرکار هستم. همسرم هم ب صورت موقت توی یه درمانگاه توی شیراز داره کار می‌کنه و خلاصه دوتایی سعی میکنیم زندگیمون رو سر و سامان بدیم. حالا ک بحث خانه پیش آمده مادر من به من میگه ک تورو دیگه از دست نمیدم و نمیذارم بری شیراز خونه بگیری و باید شهر خودمون بمونی و نزدیک ما باشی و خلاصه اینکه خیلی بی تابی و ابراز ناراحتی میکنه، از طرف دیگه همسرم میگه ک دوست داره کار کنه و ۱۴ روزی ک من نیستم با کار کردن سرگرم باشه و بتونه از لحاظ اقتصادی هم کمکم کنه و خلاصه دوس داره شیراز بمونه . حالا من این وسط از یک طرف مادرم هست و از طرف دیگه همسرم ، نمی‌دونم باید چه تصمیمی بگیرم چون بهرحال یکیشون ناراحت میشن ، اگه مادرم ناراحت بشه تهدیدم کرده ک رابطش رو با ما قطع می‌کنه و توی جشن عروسیمون هم شرکت نمیکنه و دیگه نمی‌خواد مارو ببینه، همسر هم اصرار داره ک من باید جلو مادرم وایسم و نشون بدم ک میتونم تصمیم بگیرم و میگه ک ۲۸ سالت شده و باید بتونی مقتدر باشی. شما بفرمایید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : خانواده یا همسر؟

سلام
    خواسته مادرتون واقعا انتظار زیادی هست
    همسرتون حق دارن دوری از همسر اگه بیکار باشن خیلی روشون تاثیر داره باعث افسردگیشون میشه مخصوصا اگه دور از خانواده اش هم باشه .
    از یکی ک مادرتون خیلی از حرفش حساب میبره بخواین ک باهاشون صحبت کنه و این مسایل را بگن.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خانواده یا همسر؟

خانواده یا همسر؟

احترام هر دو طرف در ثبات زندگی شما موثره ...
    ولی قاعدتا شما ازدواج کردید و باید در کنار همسرتون باشید
    نکته ای که باید شما و همسرتون به اون توجه کرد اینه که نباید از ادبیاتی
    صحبت کنن که شمارو در برابر خانواده قرار بده .
    اینکه شما 28 سال دارید درسته ولی دلیل نمیشه که در برابر مادرتون بایستید
    و این موضوع رو اثبات کنید چون تا اخرین لحظه زندگی ما فرزندانشون هستیم.
    برای این مشکل ساده از افرادی در خانواده کمک بگیرید ...
    مطمئن باشید وقتی رفتن شما عنوان بشه ایشون به آرامی سازگاری به خرج خواهد داد.
    فقط توصیه میشود از بی احترامی و تند شدن برای اثبات خودداری کنید.
    احترام هر دو طرف برای داشتن زندگی آرام حیاتی هست
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد