مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25

موضوع: خیانت همسرم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    عشق یه طرفه بزرگترین عذابه
    شماره عضويت
    15305
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    2
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Delvapas
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت همسرم

به نام آنکه که خودم و خانواده ام را به دست او سپرده ام
    دنیا خانم چه تصمیم به جدایی بگیرید و چه تصمیم به موندن توی زندگی داشته باشید نیاز به یه پشتوانه دارید
    شما الان در شرایطی به سر میبرید که دارید همزمان به چند مسئله فکر میکنید
    1- آینده دخترتون
    2- اینکه ممکنه بعد از رفتن ایشون تنها بشید در صورتی که شاید بشه بهش اعتماد کرد
    3- آیا شما درقبال آینده دخترتون مسئولید یا خیر
    4- اگر دوباره خیانت کنه چی؟؟
    5- پس این همه مدت که من توی زندگیم لذت نمیبردم به این خاطر بوده
    و چیزهای دیگه که اینا شاید مهمترین هاشون بوده باشن
    به نظر من شما واقعا نیاز دارید که در ابتدا تنهایی و سپس به همراه همسرتون نزد روان پزشک برید برای خدتون هم که شده خواهش میکنم این مسئله رو جدی بگیرید و اگر هم میخواید جدا بشید با دلیل و منطق هم به خودتون ثابت کنید که چرا دارید جدا میشید و هم به همسرتون ثابت کنید که تمامی این مشکلات به خاطر هوس بازی ایشون بوده
    واقعا برادرانه ازتون میخوام سراغ یه راون پزشک برید.
    این سایت ها برای جلوگیری از مشکلات خیلی مفیدن اما وقتی مشکل پیش بیاد حتما نیاز به درمان داره
    یا علی
    من براتون دعا میکنم
    بهترین زمان دعا در زمان سحر و قبل از نماز صبح هستش
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    15064
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام . دوستم شرایطت خیلی سخته خیلی سخت . اما طلاق اون طور که دوستان می گن راحت نیست . حرف زدنش خیلی راحته اما خود طلاق بدترین راه ممکنه. بخدا نمی دونم چی بگم یه این مردها.... نمی گم قدرتون می دونه یا نمی دونه و اینها . من اگه خدایی نکرده جای تو باشم سعی می کنم وقت بزارم و دختره رو پیدا کنم با خودش کاری ندارم تعقیبش می کنم و خانوادشو پیدا می کنم و مستقیم شاید برم پیش اونا و واقعیت رو با عکسها رو کنم شایدم با خود دختره صحبت کنم اما نه با گریه تمام سعیم رو می کنم قوی جلوه کنم . ضمنا قبل از همه اینها خوب بررسی کن شناسنامه شوهرت اسمی چیزی یا حتی شناسنامه دیگری داره یا خیر . ببین می تونی چنین اطلاعاتی رو پیدا کنی .چون اگه زنش باشه یا صیغش باشه شرایط رو سخت تر می کنه.
    شایدم با عکسها برم پیش دختر و تهدیدش کنم که عکساتوبه خانوادت می رسونم .
    تازه به این موضوع فکرمیکم آیا من جایی ،وقتی ، چیزی رو کم گذاشتم .
    دوستم بازم میگم شریط طلاق تو جامعه ما سخته سخته شوخی نیست این تصمیم مصادفه با مشکلات زیادیه. اول راههای دیگه روبررسی کن .امیدوارم خیر باشه برات

3. کاربران زیر از نازنین 1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17446
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بنظر من جدا شدن راه خوبی نیست ، الان همه مردا و جامعه به اون سمت داره میره ، شوهرت رو تهدید کن که ابروشو میبری ، یا التماسش کن بخاطر اینده دخترتون از کاراش دست برداره ، فقط تو خودت نریز و به خانواده شوهرت بگو تا یکم اونها هم سرزنش اش کنن و امادگی داشته باشن ، برو اون دختر رو پیدا کن حقشو کف دستش بذار، نمیدونم هرکاری که دلت میگه و بهت ارامش میده رو انجام بده

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17446
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

یه نرم افزار از نوع parental control رو کامپیوترش نصب کن پسوردهای ایمیل هاشو پیدا کن و ازش مدرک نگه دار و دقیقا سر از کارش در بیار.ما زنا تا کی باید مظلوم باشیم و بذاریم اقایون هر غلطی میخوان بکنن ،البته باید انتظار دیدن هر چیزی رو داشته باشی و با شوهرت جور دیگه حرفاشو تصفیه کنی
    نرم افزارهای مشابه زیادن یکی اش مثلا اینه ادرس دانلودش
    Hidetools Parental Control 8.1.2.270 کنترل پنهانی کارهای انجام شده در ویندوز - دانلود رایگان نرم افزار

6. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14777
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    443
    تشکر شده 147 بار در 97 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Delvapas
    میزان امتیاز
    2

واقعاناراحت شدم بابت این اتفاق
    یه سوال .‌‌.به نظرتون چی باعث شده که شوهرتون به خیانت رو بیاره مثلا در کل ذاتش اینه یا درطول این سال های زندگیتون شما کم و کسری واسشون نذاشتین؟
    در کل منظورم اینه اول با همسرتون پیش یه مشاور برین و دلیل خیانتشون رو ریشه یابی کنید اگه پای دخترتون وسط نبود همون اول طلاق میگرفتین بهتر بودولی الان شما یه دختر دارین پس ددر درجه اول واسه شوهر و زندگیتون تلاش کنین نزارین یکی از اون ور بیاد و مفت زندگی که شما واسشکلی زحمت کشیدین رو صاحب شه
    اول سعی کنین دلیل این خیانت رو بفهمید اگه دلیلش به شما برمیگرده که سعی کنید جبرانش کنین اگه هم شوهرتون ذاتا خیانت کاره که اول با خانوادتون در میون بزارین و بعد جدا شین

7. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16510
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام دوست عزیز
    منم با حرفای مینا جان موافقم
    بی گدار به آب نزن

8. کاربران زیر از helenbahar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6620
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    122
    تشکر شده 249 بار در 117 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

دوست عزیز متاسفم به خاطر مشکلاتتون.من در مقامی نیستم که بشما توصیه به طلاق بکنم یا نکنم .تنها نظری که دارم فقط اینه که:
    اولا سعی کنید قبل هر کاری حتما شغل و درآمدی داشته باشید.برید دنبال کار و خودتون و از لحاظ مالی مستقل کنین.این کار چه طلاق بگیرید چه نگیرید به نفعتونه و براتون از جهات زیادی مفیده.
    دوما حتما به روانشناس حاذق و متعاقب اون به روانپزشک مراجعه کنید.شما دچار بیماری اضطراب شدید.اضطراب باعث خشم و افسردگی هم میشه که شراطو بدتر هم میکنه و اگه مزمنش کنید منجر به پنیک و حملات اضطرابی میشه که واقعا سخت خواهد بود.
    سوما اینکه میگید به خاطر بچه تون تحمل میکنید : لطفا این اشتباهو نکنید که زندگی در هر شرایطی و باهم بودن به هر قیمتی به نفع بچتونه.گاهی تو برخی زندگی ها آسیبی که به بچه میرسه خیلی خیلی بیشتر از آسیبی هست که طلاق بهش وارد میکنه.و انتخای بین بد و بدتره.اگه قراره طلاق نگیرید و اینجوری با این شراایط روحی ادامه بدید مطمن باشید دارید جز بیشتر از خودتون بچه تونو نابود میکنید.اگه طلاق نگیرید باید شرایطو کلا تغییر بدید وگرنه زندگی با این شرایط سمه

10. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

شکی نیست که همسرت یه ادم هوس باز و تنوع طلبه ولی یه چیزی رو بخاطر داشته باش که همه مردا بخاطر ماهیت جنسیشون تنوع طلب و علاقه مند به چندهمسری هستن و این مسئله رو با تعداد زیاد اسپرم هایی که برای باروری فعال می کنن ثابت کردن بالعکس زن ها وفادار و علاقه مند به تک همسری هستن
    اگر برای مردا فراهم می شد همشون قاطی این جریان چند همسری می شدن هر چند که اغلبشون با نجابت و وفاداری این آرزوی پنهان در دلشون رو سرکوب می کنن
    اما در خصوص مشکل شما. یه مسئله ای که هست همسرت قبل از این وقایع چقدر به شما نزدیک بود(عاطفی و احساسی و البته معاشقه)؟
    صادقانه اگر با خودت بخوای خلوت کنی اشتباهی در مقطعی از زندگیت مرتکب نشدی(منظورم تو برطرف کردن نیازهاشه) که باعث بشه ازت فاصله بگیره که این دختره از این خلاء عاطفی به نفع خودش استفاده کرده باشه؟
    یا نمی دونم در خصوص آراستگی و زنانگی هایی که همه مردها را جذب می کنه کم نگذاشتی که بالعکس این دختره...آره؟
    حرکت همسرت به هیچ عنوان صحیح نیست ولی اگر این مسائل را مشخص کنی بهتر میشه بهت کمک کرد. فدات بشم هیچ وقت مأیوس نشو

11. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گاهی باید صبور بود ... آنقدر زیاد که آدمها را فقط نگاه کنی...
    شماره عضويت
    17281
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    121
    تشکر شده 107 بار در 74 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط donya asemani نمایش پست ها
    سلام .من دنیا هستم.خیلی خوشحال میشم به من مشاوره بدید و منو به آرامش برسونید.
    من یه دختر 7ساله دارم .عاشق شوهر و بچه و زندگیم بودم.اما سه سال پیش یکروز چت ************ی همسرم رو با کسی در یاهو دیدم .شوک بدی بهم وارد شد و داغون شدم وقتی اون چت رو خوندم.از اون چت مشخص بود که رابطه داشتن چون خاطره ای از قبل را با هم مرور کردند.وقتی موضوع رو با همسرم در میان گذاشتم اول حاشا کرد اما بعد که اصرار منو دید شروع کرد به دروغ گفتن ..دروغهایی که کاملا مشخص بود برای خلاصی خودش داره ميگه .چون بعدش کارهایی کرد که همه چی و حتی اون شخص رو محو کنه و اثری ازش نزاره که من چیزی برای اثبات خیانتش نداشته باشم....من با اون حاله داغونم و افسردگی شدیدی که گرفتم و گریه های هر روزه ام فقط بخاطر دخترم بهش فرصت دوباره دادم.... اما همچنان بخاطر ضربه روحی بزرگی که خوردم خیلی افسرده بودم و بخاطر از دست دادن اعتمادی که به شوهرم داشتم و بخاطر از دست دادن زندگیمون و احتراممون گریه میکردم و حال خرابی داشتم ..
    بماند که چه چیزهایی پیش اومد و ناراحتی قلبی که گرفتم و اون همه ی حال و روز داغون منو میدید و فقط قول داد دیگه هیچوقت بهم خیانت نکنه و منو ناراحت نکنه ..اما حدودا یکسال پیش بخاطر مخفی کردن موبایلش و عوض کردن رمز گوشیش و اینکه هیچوقت گوشیشو نمیزاشت دست بزنم بهش شک کردم و خواستم ایندفعه بی گدار به آب نزنم و آخرش مچشو گرفتم و باز همه ی اون گریه ها و ناراحتیام تکرار شد..حتی میخواستم از فشار روحی خودمو بکشم و باز قول داد که دیگه تکرار نکنه .اما نمیدونم واقعا چرا وقتی اون حاله خرابه منو میدید چرا تمومش نمیکرد و قول الکی میداد و باز با اون دختره که یه روزی شاگردش بود ادامه میداد.
    به من قول داده بود اما یک روز من پوشه ای از عکسهای ************ی اون دختر رو در کامپیوتر پیدا کردم که از تاریخهای ارسال عکس مشخص بود که بعد از قول دادنش که دیگه تکرار نمیکنه و میچسبه به زندگیش باز هم با اون دختر ادامه داده و عکسهای ************ی هم داده و هم از اون گرفته ..میتونم بگم من بعد از دیدن اون عکسها کاملا نابود شدم .شکستم ..خورد شدم .تو روخدا کمکم کنید و منو راهنمایی کنید که چه باید بکنم .الان از موقعی که فهمیدم یکماه و نیم گذشته ولی بخاطر دخترم هیچ اقدامی نکردم و حتی دردم رو به کسی نگفتم و فقط ریختم توو دلم و ذره ذره داره آبم میکنه این مشکل.
    بعد از پیدا کردن عکسها فهمیدم که اون اتفاق سه سال پیش هم همین دختر بود و سه ساله همسرم منو بازیچه ی زندگیش کرده و نابود شدن منو میدیده ولی باز به ارتباطش با اون دختر ادامه میداده ..من میتونم بگم که کاملا بی اعتماد شدم به همسرم و حتی ازش بدم اومده و هیچ حسی بهش ندارم.فقط به عنوان یه همخونه دارم زندگی میکنم باهاش و باید بگم که بازهم گریه و ناراحتی ولم نمیکنه و هر روز ناراحتی میکنم که زندگیمو از دست دادم ..همسرم بهم میگه پشیمونه و ازم فرصت میخواد تا زندگیمون رو بسازه اعتماد رفته رو برگردونه ..اما من کاملا مایوس شدم ازش و ناامیدم بهش.اصلا ذره ای حرفهاشو قبول ندارم و نمیتونم دوباره اعتماد کنم چون میترسم دوباره بشکنه دلم و از اینی که هستم داغونو داغونتر بشم
    ..ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید منو که چکار کنم ? واقعا سردرگم و افسرده ام ..
    ممنونم از شما که برای خوندن داستان زندگی و در واقع مشکل زندگی من وقت گذاشتید
    وقتی مشکلت رو خوندم دقیقا مشکلات خودم برام مرور شد با این تفاوت که من فرزندی ندارم و این مورد برای 5 بار تکرار شده
    هرکار که به ذهنم میرسید انجام دادم این آخرین بار که دو هفته پیش بود حتی تمام وسایلم هم جمع کردم که برای همیشه از پیشش برم و اقدام به طلاق کنم ولی نذاشت مثل هر بار که بعد از فهمیدنم ابراز پشیمونی شدید میکنه الانم همینکارو کرد ولی فایده ایی نداره مثل روز برام روشنه که دوباره تکرار میشه
    ولی نمیدونم چرا دارم تلاش برای اصلاحش میکنم ، با وجود اینکه میدونم همسر شما و من بیش از اندازه هوس باز هستن که هم ابراز علاقه شدید به همسرشون میکنن هم بیرون از منزل با شخص دیگه ایی رابطه دارن
    نظر دوستان در مورد مشکلت رو حتما دنبال میکنم چون دقیقا مشکلمون مشابه هست ...

12. کاربران زیر از manizhe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17485
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط RANAA نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفم به خاطر مشکلاتتون.من در مقامی نیستم که بشما توصیه به طلاق بکنم یا نکنم .تنها نظری که دارم فقط اینه که:
    اولا سعی کنید قبل هر کاری حتما شغل و درآمدی داشته باشید.برید دنبال کار و خودتون و از لحاظ مالی مستقل کنین.این کار چه طلاق بگیرید چه نگیرید به نفعتونه و براتون از جهات زیادی مفیده.
    دوما حتما به روانشناس حاذق و متعاقب اون به روانپزشک مراجعه کنید.شما دچار بیماری اضطراب شدید.اضطراب باعث خشم و افسردگی هم میشه که شراطو بدتر هم میکنه و اگه مزمنش کنید منجر به پنیک و حملات اضطرابی میشه که واقعا سخت خواهد بود.
    سوما اینکه میگید به خاطر بچه تون تحمل میکنید : لطفا این اشتباهو نکنید که زندگی در هر شرایطی و باهم بودن به هر قیمتی به نفع بچتونه.گاهی تو برخی زندگی ها آسیبی که به بچه میرسه خیلی خیلی بیشتر از آسیبی هست که طلاق بهش وارد میکنه.و انتخای بین بد و بدتره.اگه قراره طلاق نگیرید و اینجوری با این شراایط روحی ادامه بدید مطمن باشید دارید جز بیشتر از خودتون بچه تونو نابود میکنید.اگه طلاق نگیرید باید شرایطو کلا تغییر بدید وگرنه زندگی با این شرایط سمه
    خیلی ممنونم دوست عزیز ..واقعا شرایط روحی سختی دارم و میدونم که به یه مشاور و روانپزشک نیاز داریم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof140خیانت-همسرم-20331

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خیانت,  خیانت زن به شوهر,  خیانت به انگلیسی,  خیانت به همسر,  خیانت زن شوهردار,  خیانت زن,  خیانت به عشق,  خیانت مرد به زن,  خیانت همسر,  خیانت به شوهرم,  خیانت همسرم به من,  خیانت همسرم را چگونه ببخشم,  خیانت همسرم,  داستان خیانت همسرم,  همسرم خیانت کرده,  همسرم به من خیانت کرده,  چکار کنیم همسرمان خیانت نکند,  چه کنیم همسرمان خیانت نکند,  چگونه بفهمیم همسرمان خیانت میکند,  من به همسرم خیانت کردم,  فشار روحی و روانی,  فشار روحی چیست,  فشار روحی و ناراحتی های عصبی,  فشار روحی شدید,  فشار روحی,  فشار روحی در دوران بارداری,  عوارض فشار روحی,  کاهش فشار روحی,  استرس و فشار روحی,  علائم فشار روحی,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)